Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Elaleme

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ που δεν είμαι gay αλλά γουστάρω να αράξω να βλέπω ταινία και να μου τον παίζουν με τις ώρες να πάω ή να κοιτάξω αλλου?
:think:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Ρε μάγκες σκέφτηκα κάτι εάν όλοι εμείς από εδώ μέσα κάναμε εμπάργκο για ένα με δύο μήνες Στο Adult theater τι θα έκανε ο ιδιοκτήτης για να μας ξαναφέρει? διόλου απίθανο να φερει πιο πολλά ζευγάρια οι γυναίκες όπως τις γνωστές πώς σας ακούγεται η ιδέα ίσως ετσι δούμε αν όντως τα σκηνικά που παίζονται είναι στημένα ή όχι Αν είναι στημένα η έλλειψη απο κοσμο και να ειστε σίγουροι γι αυτο ότι το αφεντικο θα φέρει πιο πολλές περιπτώσεις όπως ζευγάρια και μόνες γυναίκες

Τύπε ακόμα και να μην πάμε εμείς του φόρουμ,μόνο τα γερόντια και οι σκληρές λούγκρες του ανταλτ φτάνουν για να βγάλει αυτός τα έξοδά του. Ίσα ίσα που με λιγότερο κόσμο μπορεί απλά να κλείνει νωρίτερα ή να βάζει ακόμα χειρότερες τσόντες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09

georgegeogeo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
115
Like
134
Πόντοι
1
Τύπε ακόμα και να μην πάμε εμείς του φόρουμ,μόνο τα γερόντια και οι σκληρές λούγκρες του ανταλτ φτάνουν για να βγάλει αυτός τα έξοδά του. Ίσα ίσα που με λιγότερο κόσμο μπορεί απλά να κλείνει νωρίτερα ή να βάζει ακόμα χειρότερες τσόντες.

το ξεπλυμα χρηματος το εχετε σκεφτει...
ποιος θα μπει να κανει ελεγχο ποσοι μπηκαν και ποσα εισητηρια κοπηκαν.
Εχω να παω παρα πολυ καιρο και το πιο πιθανο να μην ξαναπαω.Ο κυκλος μου στο συγκεκριμενο ειδος σεξ με ζευγαρια αγνωστα εκλεισε.Δεν θα πω περασα ωραιες φασεις- δυνατες φασεις, αλλα και ξενερωτες.
Πολλα εισητηρια στον κουβα.
Αν εσεις εχετε την εντυπωση πως μονο με τις 30 40 εισοδους του ΣΚ και 20 30 των καθημερινων δουλευει τετοιο σινεμα οκ...
καλη συνεχεια.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.836
Like
1.289
Πόντοι
216
Off topic
Πληροφορίες λένε ότι το Κοσμοπολίτ θα βάλει λουκέτο
(όχι ακόμα όμως) επειδή αναβαθμίζετε η περιοχή. Τα ξενοδοχεία στην Κοτοπούλη όπως το la Mirage και ένα άλλο κτήριο εκεί δίπλα γίνονται πολυτελείας οπότε οι πελάτες θα κατευθυνθούν προς τα υπάρχοντα σινεμά. Το La Mirage κάτι έλεγαν για άστεγους αλλά δεν ευδοκίμησε.
Τώρα η Πακιστάν-ο-σκατίλα δεν ξεκουμπίζεται εύκολα από εκεί.
Ίσως "αναβαθμιστεί" το ΑΒΕΡΩΦ του ιδίου εκμεταλλευτή με το Κοσμοπολίτ.
:shit: :shit: :shit:
 

cutt3r

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2019
Μηνύματα
168
Like
2
Πόντοι
1
το ξεπλυμα χρηματος το εχετε σκεφτει...
ποιος θα μπει να κανει ελεγχο ποσοι μπηκαν και ποσα εισητηρια κοπηκαν.
Εχω να παω παρα πολυ καιρο και το πιο πιθανο να μην ξαναπαω.Ο κυκλος μου στο συγκεκριμενο ειδος σεξ με ζευγαρια αγνωστα εκλεισε.Δεν θα πω περασα ωραιες φασεις- δυνατες φασεις, αλλα και ξενερωτες.
Πολλα εισητηρια στον κουβα.
Αν εσεις εχετε την εντυπωση πως μονο με τις 30 40 εισοδους του ΣΚ και 20 30 των καθημερινων δουλευει τετοιο σινεμα οκ...
καλη συνεχεια.
η μοδα  του  καλου  πλυντηριου/ξεπλυματος  προτασει  ανοιγμα κουλουροποιειων  ...
 

georgegeogeo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
115
Like
134
Πόντοι
1
η μοδα  του  καλου  πλυντηριου/ξεπλυματος  προτασει  ανοιγμα κουλουροποιειων  ...

ειναι πολλα τα λεφτα Αρη.Ολοι αγαπημενοι-ευτυχισνενοι ειμαστε.
και  βγαζουνε γουστα  στα τσοντοσινεμα και τα μπουρδελα δουλευουν,και οι πεταλουδιτσες πιπωνουν ,και τα ζακια τρυπιουντε, και μαγαζια με κουλουρακια (αρα νεες θεσεις εργασιας) ανοιγουν...
Περναει ο καιρος τα χρονια...
 
  • Like
Αντιδράσεις: cutt3r

Zadorno

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2019
Μηνύματα
12
Like
24
Πόντοι
0
Καλημέρα,

Είμαι 38, str8 από Αθηνα. Ψάχνω συνάντηση στο adult theater για να χύσουμε χρησιμοποιημένα εσωρουχα της γυναίκας μου δείχνοντας φωτο της. Το ίδιο μπορεί να γίνει και για τη δίκη σου. Ψάχνω μόνο επι τουτου χωρίς άλλες επαφές.

Στείλτε prv

Νίκος
 
  • Like
Αντιδράσεις: jimi09

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.836
Like
1.289
Πόντοι
216
Είσαι ωραίος ρε Νίκο. ξεκάθαρα πράγματα χωρίς πολλά πολλά.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Καλημέρα,

Είμαι 38, str8 από Αθηνα. Ψάχνω συνάντηση στο adult theater για να χύσουμε χρησιμοποιημένα εσωρουχα της γυναίκας μου δείχνοντας φωτο της. Το ίδιο μπορεί να γίνει και για τη δίκη σου. Ψάχνω μόνο επι τουτου χωρίς άλλες επαφές.

Στείλτε prv

Νίκος
Aνωμαλη ανωμαλία!!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Καλημέρα,

Είμαι 38, str8 από Αθηνα. Ψάχνω συνάντηση στο adult theater για να χύσουμε χρησιμοποιημένα εσωρουχα της γυναίκας μου δείχνοντας φωτο της. Το ίδιο μπορεί να γίνει και για τη δίκη σου. Ψάχνω μόνο επι τουτου χωρίς άλλες επαφές.

Στείλτε prv

Νίκος

Νίκο μόνο στο ανταλτ χύνεις τα βρώμικα βρακιά της γυναίκας σου???
 

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
1
Εδω αλλοι στο ανταλτ φορανε τα ρουχα της γυναικας τους.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885

jimi09

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
56
Πόντοι
1
Θα είναι κανείς σήμερα διαθέσιμος για cross?
χθες μετα τις 12 το βράδυ πανο στο δωματιάκι με το κρεβάτι ηταν ενα κροσσακι και της τα δίναν καμια δεκαράκια εσυ ήσουν?παω τωρα εγω που ειναι πιο ήσυχα γιατ χθες λες  και ειχε παρτι απο τον πολλυ κόσμο  12-3 το βραδυ
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
313
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Θα είναι κανείς σήμερα διαθέσιμος για cross?

Μην ξεχάσεις να ενημερώσεις κωστακη27 που του αρέσουν τα κρος και τα τραβεστί και τον καλικαντζαρο να γλυψει μετα τα ψωλοχυματα
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
313
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Ο καλικαντζαρος ειναι η σφουγγαρίστρα των τσοντοσινεμάδων και των δημόσιων αποχωρητηρίων
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
313
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
παντα οταν καποιος θιγει το ατ πεταγεται ο φιλιππακος
ειναι το μοναδικο σινεμα που τον δεχονται γιαυτο

Ναι δεν το έμαθες μου έκοψαν μισθό και θα έχω και ένσημα. Α ρε κακομοίρη παραπληγικέ καταπιεσμένη λούγκρα του κερατά που τα έχεις βάλει με τους ετερόφυλους
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Μην ξεχάσεις να ενημερώσεις κωστακη27 που του αρέσουν τα κρος και τα τραβεστί και τον καλικαντζαρο να γλυψει μετα τα ψωλοχυματα

Έλα ρε χαπακωμένε,τι έγινε,δεν πήρες σήμερα την δόση σου και ήρθες να φας τις φάπες σου??? Πάρε μια σφαλιάρα τώρα ξεφτιλισμένε και τράβα σε άλλο θρεντ,δεν γουστάρουμε καθυστερημένους στα θρεντ των τσοντάδικων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom