Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

klearxos000

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2019
Μηνύματα
94
Like
280
Πόντοι
20
Φίλε μου, η μαλακία ξεκινάει στο ότι οι περισσότεροι πάνε στο σινεμά με αυτοσκοπό να βρουν και να γαμήσουν γυναίκα. Εκεί γίνεται η κόμπλα. Το τσοντοσινεμά είναι ένας ιδιαίτερος χώρος και οι συνειδητοποιημένοι πάμε για την καλτ φάση και για το ότι είμαστε εγκεφαλικοί παίκτες. Αυτό που μου έκανε εντύπωση, προχθές, ήταν στο ότι έβλεπα νέους άνδρες κάτω ή γύρω στα τριάντα και έκαναν σαν πεινάλες, μόλις είδαν την θείτσα. Κάποιοι από αυτούς, ενώ περίμεναν, ήταν παράλληλα κολλημένοι στα κινητά τους (άλλη μαλακία αυτή, μέσα σε σκοτεινό χώρο) και κοιτούσαν συγχρόνως γυναίκες στα social media. Μιλάμε τώρα για απελπισμένους και στερημένους.
ΚΑΛΑ αυτη η γενια των 30αριδων και κατω θα κανουν τις γυναικες να γινουν ολες ΒΙ η να μεταναυστευσουν.Που ειναι τα χρονια τα δικα μας,που δεν αφηναμε θηλυκο για θηλυκο.ΜΗΝ ΜΕ ΠΕΡΝΑΤΕ ΓΙΑ ΓΕΡΟ,μεσοκοπος ειμαι.Εγω εχω τυχη να παρακολουθησω φαση εκει μεσα,στον εξωστη στον καναπε και εβλεπα,το ζευγαρι γυμνο,ο αντρας να δινει συνεχως πασες στους αλλους,και αυτοι αντι να το γυρισουν στο ομαδικο και στην διαρκεια,κοιταγαν να βγαλουν το μοριο τους απο το φερμοαυρ και να γαμισουν.Ελεος ξαναπαει εκει γυναικα???????????????
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Φίλε μου, η μαλακία ξεκινάει στο ότι οι περισσότεροι πάνε στο σινεμά με αυτοσκοπό να βρουν και να γαμήσουν γυναίκα. Εκεί γίνεται η κόμπλα.
αυτο συμβαινει στο ατ γιατι υπαρχουν μαλακες προμοτορες που τους γραφουν παραμυθια
 

dkabouro

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
80
Like
106
Πόντοι
0
Πριν από μερικά χρόνια ,τις Παρασκευες πήρχε όμορφο πρόγραμμα ο βράδυ για ζευγάρια. όλα αυτά τα ζευγάρια,15-20 περίπου σταμάτησαν να έρχονται βλέποντας την παρακμή που περιγράφετε. Επιλογή επιχείρησης.
 

STG85

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
55
Like
86
Πόντοι
0
Live η υποτακτική ξανθιά στην κάτω αριστερά καμπίνα και ζευγάρι μεσήλικο στον εξώστη
 

STG85

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
55
Like
86
Πόντοι
0
Συνεχίζουμε με την ξανθιά και τώρα το μεσήλικο ζευγάρι αντικαταστάθηκε από πιτσιρικάδες...αλλά δεν φαίνονται πρόθυμοι για παιχνίδι...
 

STG85

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
55
Like
86
Πόντοι
0
Αυτά από άποψε... από όλα είχε ο μπαξές... μέχρι και μανούρα ενός τυπά με τον Αλβανοπαπαρα στο ταμείο...μάγκα αν βλέπεις τα σχόλια, χαλάρωσε λίγο το υφάκι σου γιατί στο τέλος θα ψάχνεται τους πελάτες με το τουφέκι...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Φίλε μου, η μαλακία ξεκινάει στο ότι οι περισσότεροι πάνε στο σινεμά με αυτοσκοπό να βρουν και να γαμήσουν γυναίκα. Εκεί γίνεται η κόμπλα. Το τσοντοσινεμά είναι ένας ιδιαίτερος χώρος και οι συνειδητοποιημένοι πάμε για την καλτ φάση και για το ότι είμαστε εγκεφαλικοί παίκτες. Αυτό που μου έκανε εντύπωση, προχθές, ήταν στο ότι έβλεπα νέους άνδρες κάτω ή γύρω στα τριάντα και έκαναν σαν πεινάλες, μόλις είδαν την θείτσα. Κάποιοι από αυτούς, ενώ περίμεναν, ήταν παράλληλα κολλημένοι στα κινητά τους (άλλη μαλακία αυτή, μέσα σε σκοτεινό χώρο) και κοιτούσαν συγχρόνως γυναίκες στα social media. Μιλάμε τώρα για απελπισμένους και στερημένους.

Τύπε τέτοιους τελειωμένους τύπους έχει ανάγκη το τσοντάδικο για να παραμείνει καλτ,καλύτεροι πάντως σε σχέση με τους πουστρόγερους που συχνάζουν στα υπόλοιπα τσοντάδικα. Γι αυτούς το ανταλτ είναι τρόπος ζωής,να κάνουν όμως και κανα μπάνιο οι μαλάκες για να παλεύεται χειμωνιάτικα η καταστάση εκεί μέσα.
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
922
Κριτικές
15
Like
2.060
Πόντοι
2.477
Αυτά από άποψε... από όλα είχε ο μπαξές... μέχρι και μανούρα ενός τυπά με τον Αλβανοπαπαρα στο ταμείο...μάγκα αν βλέπεις τα σχόλια, χαλάρωσε λίγο το υφάκι σου γιατί στο τέλος θα ψάχνεται τους πελάτες με το τουφέκι...


Φιλε μου καλα εκανες και εβαλες αποσιωπητικά στην αρχη της προτασης σου γιατι μαλλον αναφερεσαι σε παρελθον γραφοντας "αυτα απο αποψε"
εχω την εντυπωση οτι εχεις μεινει "πισω" καθως ο αλβανοπαπαρας στο ταμειο δεν εργαζετι πλεον εκει...
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
754
Κριτικές
131
Like
7.024
Πόντοι
17.576
Φιλε μου καλα εκανες και εβαλες αποσιωπητικά στην αρχη της προτασης σου γιατι μαλλον αναφερεσαι σε παρελθον γραφοντας "αυτα απο αποψε"
εχω την εντυπωση οτι εχεις μεινει "πισω" καθως ο αλβανοπαπαρας στο ταμειο δεν εργαζετι πλεον εκει...
δεν ξέρω πόσο καιρό έχεις να τον δεις πάντως εγώ που πέρασα την Δευτέρα περίπου 9.00 το βράδυ εκεί ήταν μαζί με ένα άλλο γερακο...έφυγα περίπου 11 ήταν στο ταμείο
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
754
Κριτικές
131
Like
7.024
Πόντοι
17.576
ΚΑΛΑ αυτη η γενια των 30αριδων και κατω θα κανουν τις γυναικες να γινουν ολες ΒΙ η να μεταναυστευσουν.Που ειναι τα χρονια τα δικα μας,που δεν αφηναμε θηλυκο για θηλυκο.ΜΗΝ ΜΕ ΠΕΡΝΑΤΕ ΓΙΑ ΓΕΡΟ,μεσοκοπος ειμαι.Εγω εχω τυχη να παρακολουθησω φαση εκει μεσα,στον εξωστη στον καναπε και εβλεπα,το ζευγαρι γυμνο,ο αντρας να δινει συνεχως πασες στους αλλους,και αυτοι αντι να το γυρισουν στο ομαδικο και στην διαρκεια,κοιταγαν να βγαλουν το μοριο τους απο το φερμοαυρ και να γαμισουν.Ελεος ξαναπαει εκει γυναικα???????????????
με άλλα λόγια όταν βλέπετε ζευγάρι και σας καλεί για παιχνίδι μην παίζεται...ότι παίζεται... μπείτε στην φάση...και μην ξεχνάτε ήρθαν για ομαδικό...δεν είναι για πάρτη σας...όσοι μπείτε...!!!
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Χωρίς να θέλω να κάνω ούτε τον αβανταδωρο κανενός ούτε να υπερασπιστώ κανένα εγώ έχω πάει στο σινεμά με κοπέλα και ούτε νταβας είμαι ούτε η κοπέλα πουτανα(επαγγελματίας) πουτανακι ναι γιατί γουσταρε... χρήματα δεν πήραμε από κανένα και έγινε φάση με αρκετά άτομα από εκεί...και ασφαλώς δεν πήγαμε μόνο μια φορά...τώρα όσες φορές έχω μπει σε φάση με ζευγάρι που είδα εκεί (και δεν είναι μια και δυο) ποτέ δεν πλήρωσα... ποτέ δεν μου ζήτησαν χρήματα... (εκτός από μια φορά πριν 3 χρόνια αν θυμάμαι καλά) και από γυναίκες μόνες 2 φορές έχω δει και έχω περάσει φοβερά(και όχι μόνο εγώ)...την γνωστή χαμηλών τόνων ξανθιά (υποτακτική)...και άλλη μία μιλφ μάλλον Ρωσίδα πάλι ξανθιά που ερχοταν με ένα κόκκινο κοντό διάφανο και γινόταν χαμός συνήθως στην μεγάλη αίθουσα....γιατί τα λέω αυτά γιατί είναι η αλήθεια που έζησα και όχι η αλήθεια που υποθέτω....καλά να  περνάτε μάγκες...!!!

Έλα ρε Νικόλα που κάθεσαι και ασχολείσαι με τους παπάρες. 50 άτομα έχουν γράψει για φάσεις που δεν είναι μαϊντανοί εδώ μέσα και 5 μαλάκες λένε τα δικά τους. Εμείς φταίμε που τους ανοίγουμε τα μάτια και το χειρότερο που τους αφήνουμε και παίρνουν και μεζέ…
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Στο υπόγειο είχε αλλα 3 ζευγαράκια φίλε χαχα!!ελεος είπες και εσυ να γράψεις και έγραψες ,Ας έγραφες  ρε για ενα ζευγαρι να γινόσουν πιο πιστικός

Εσύ όταν γράψεις αναφέρεσαι σε ένα ζευγάρι για να γίνεις πειστικός? Γιατί εγώ θυμάμαι ότι έγραψες για λεσβίες την άλλη φορά.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
863
Κριτικές
66
Like
12.319
Πόντοι
4.706
ΕΠΙΣΚΕΨΗ 3η:
Πήγα χθες κατά τις 17:00 και έφυγα στις 19:30. Πλήρωσα ολόκληρο εισιτήριο, κάτι που έκλαψα, γιατί στις δύο φορές που πήγα στο υπόγειο, την πρώτη δεν είχε τίποτα και την δεύτερη, το μόνο που είδα ήταν ένα τυπάκι, το οποίο έμοιαζε σαν μικρό παιδί. Καθόταν στο κρεββάτι του κρυφού δωματίου, έβλεπε τσόντα και τον έπαιζε. Στην σάλα και στον εξώστη ήταν μόνο πούστηδες, οι οποίοι ψάχνονταν. Δεν με ενόχλησε κανένας τους, βαρέθηκα, έφυγα και πήγα σε κανονικό σινεμά, όπου είδα το 1917. Μιλάμε για πολύ ωραίο έργο, παιδιά. Να πάτε να το δείτε.
 

jimi09

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
56
Πόντοι
1
Ναι Κωστάκη/φίλιππε για ενα έγραψα πέρσι για δυο πιτσιρίκες που μπήκαν στις 2.30 κ έφυγαν στις 2.45 .ΔΕΝ έγραψα για 3 πανο και 2 κατο .  
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
754
Κριτικές
131
Like
7.024
Πόντοι
17.576
Έλα ρε Νικόλα που κάθεσαι και ασχολείσαι με τους παπάρες. 50 άτομα έχουν γράψει για φάσεις που δεν είναι μαϊντανοί εδώ μέσα και 5 μαλάκες λένε τα δικά τους. Εμείς φταίμε που τους ανοίγουμε τα μάτια και το χειρότερο που τους αφήνουμε και παίρνουν και μεζέ…
σωστά... λάθος μου είναι απλά ώρες ώρες τρολαρουν τόσο άσχημα που εκνευρίζουν και τον πιο χαλαρό εδώ μέσα...το χειρότερο είναι ότι το μεγαλύτερο ποσοστό αυτών είναι αερογαμιδες που το κουσουρι τους θέλουν ντε και καλά να το μοιραστουν με όλους...τέλος πάντων καλά να περνάμε...!!!
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
863
Κριτικές
66
Like
12.319
Πόντοι
4.706
ΕΠΙΣΚΕΨΗ 4η:
Τρίτη βράδυ, αμέσως μετά το σινεμά. Αφού είδα το 1917, το οποίο παρεμπιπτόντως είναι πολύ ωραίο έργο, παιδιά, να πάτε να το δείτε, γύρισα σπίτι και τσέκαρα το forum. Μόλις διάβασα ότι η ξανθιά ήταν στο σινεμά, για πότε βρέθηκα στο γκαράζ, πότε καβάλησα την μηχανή και έφτασα, ούτε και εγώ δεν κατάλαβα. Σε μια φάση, βρέθηκα να οδηγάω ανάποδα στην Λεωφόρο Καβάλας! Μόλις έφτασα, πάρκαρα την μηχανή απέξω, πήγα στο ταμείο, πλήρωσα κανονικό εισιτήριο, άφησα μπουφάν και κράνος και μπούκαρα στην σάλα. Κατευθύνθηκα στην αριστερή καμπίνα, όπου μέσα βρισκόταν η ξανθιά. Απέξω βρισκόταν μια μικρή ουρά από υποψήφιους γαμιάδες. Εγώ χώθηκα ανάμεσά τους και περίμενα πίσω από έναν βρωμίλο χλιμίτζουρα, 50άρη, ο οποίος έμοιαζε με γύφτο. Το σκουλαρίκι στο αυτί, τον μάρανε, το ότι ήταν σαν τον πούτσο μου, ξενύχτι, το προσπερνούσε. Μόλις άνοιξε η πόρτα μπήκε μέσα και προσπάθησα να μπω και εγώ μαζί του. Όμως ο χλιμίτζουρας δεν με άφησε και μου είπε να μπαίνουμε ένας-ένας. Έκατσα ακριβώς έξω από την πόρτα και περίμενα να τελειώσει. Σε κάποια φάση έμεινα τελείως μόνος και έστησα αυτί, για να ακούω τα βογγητά της ξανθιάς και τους ήχους από το γαμήσι που της έριχνε ο χλιμίτζουρας. Μια λούγκρα, με κουνιστό κωλαράκι, με ενόχλησε, ρωτώντας με τι ψάχνω. Μόλις της είπα ότι δεν πάω με άνδρες, αυτή ξενέρωσε και αποχώρησε, κουνάμενη-συνάμενη. Μετά από αρκετή ώρα, η πόρτα άνοιξε και ο χλιμίτζουρας βγήκε έξω με ένα χαμόγελο, μεγαλύτερο και από του Τζόκερ. Μόλις πήγα να μπω, η πόρτα έκλεισε δυνατά μπροστά μου και κάπου εκεί σάστισα. Μετά από αρκετά λεπτά αναμονής, η πόρτα άνοιξε και χώθηκα κατευθείαν μέσα. Πήγε να μπει και ένα ξερσέμι, μαζί μου, αλλά δεν το άφησα. Η ξανθιά με ρώτησε, τι ήθελα να της κάνω, καθώς και ότι είχε μόνο 10 λεπτά, μέχρι να έρθει να την πάρει ο αφέντης της. Της είπα να πέσει να τέσσερα, για να την γαμήσω. Αυτή, αφού το επανέλαβε, γδύθηκε, έβγαλε ένα προφυλακτικό από την τσάντα της και πήγε να στηθεί. Εγώ, αφού έμεινα ολόγυμνος, κατάλαβα ότι θα έχυνα πολύ γρήγορα και άλλαξα γνώμη. Της πρότεινα να μου πάρει πίπα, κάτι που έκανε. Τον έβαλε στο στόμα της και άρχισε το τσιμπούκι. Εγώ της είπα να μην χρησιμοποιεί χέρι και μόλις κατάλαβα ότι θα έχυνα, της έπιασα το κεφάλι και της τα έδωσα όλα στο στόμα. Αφού άδειασα, σκουπίστηκα και άρχισα να ντύνομαι. Αυτή τα έφτυσε στο κάθισμα και έμοιαζε ξενερωμένη. Καθώς έβγαινα από την καμπίνα, της είπα να ευχαριστήσει τον αφέντη της. Άραξα για αρκετή ώρα στο σινεμά, χωρίς να δω κάποιο από τα ζευγάρια που έγραφε ο τύπος, που έκανε την live ενημέρωση. Εκεί που καθόμουν, είδα ξαφνικά έναν μπόγο να μπαίνει στην σάλα. Μία καρτουνίστικη φυσιογνωμία, με ντύσιμο που παρέπεμπε σε δεξιό ψάλτη.Πήγα να του πω ότι είχε κάνει λάθος και ότι το Bread Factory είναι στην γωνία. Έψαχνε στις καμπίνες και στους καναπέδες, χωρίς να καταλαβαίνεις τον σεξουλικό του προσανατολισμό. Αφού είδα και αυτόν, αποφάσισα να την κάνω από το σινεμά. Η ώρα ήταν 00:30, όταν καβάλησα την μηχανή και πήρα τον δρόμο της επιστροφής.

ΥΓ: Κάποιος που ρώταγε για τον Αλβανό, στο ταμείο. Εκεί ήταν και τις δύο φορές που πήγα. Το απόγευμα, μάλιστα, καθώς έβγαινα από την σάλα, τον πέτυχα μπροστά μου και τον ενημέρωσα, για το ότι η τσόντα δεν είχε ήχο, κάτι που διόρθωσε άμεσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom