Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

Boy1979

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
19
Like
10
Πόντοι
0
Φίλε η γραφή σου είναι όλα τα λεφτά(+το χιούμορ).Εύγε! :heavymetalbig:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885
Τύπε μητσο147 σίγουρα την είχες τεράστια ανάγκη την καλτ φάση με την κυρία  :heavymetalbig: :heavymetalbig: :headbaning2: :headbaning2:,έχω ξεροχύσει άγρια με την περιγραφή σου  :erection: :erection: :coolcondom: :coolcondom:.Ο πουστρόγερος ο γιώργος ή ο μαλλιάς δεν φάνηκαν εκεί τριγύρω  :think: :think: :S :S
 

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
248
Κριτικές
2
Like
227
Πόντοι
1
Αυριο βραδάκι λεω να επισκεφτώ τον οικο σε αναζήτησή ψωλαρα
 

Loxias35mk

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2018
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
παιδες καλησπέρα.λεω να παω κατα της 3 το βραδυ για πρωτη φορα,θα παιζει τιποτα;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
126
Like
7.890
Πόντοι
7.885

Loxias35mk

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2018
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
αχαχαχαχαχαχαχχα λες ε;
ποια ειναι η καλυτερη ωρα;
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.836
Like
1.289
Πόντοι
216
Πήγαινε κατά της 3.30 πμ. Να μετρήσεις και τις καπότες.
:zombie: :zombie:
 

Loxias35mk

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2018
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
ρωτάω γιατί δεν έχω ξαναπάει...μην με δουλεύετε,απλά πείτε μου την γνώμη σας
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Παίδες το τσιγαρακι πάει σύννεφο παντός εκεί μέσα της προάλλες που είχα έρθει την επόμενη φορά θα πάρω το 1142
 

hamster1871

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2011
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνηστες.Επισκεψη στο μαγαζι Σαββατο βραδυ κατα τις 11 περιπου.Μπηκα μεσα και πληρωσα 9 ευρω για ολους τους χωρους.ΔΕν ειχε κανενα ζευγαρακι πουθενα και ειπα να κατσω στο φουαγιε για λιγο wifi.Μετα απο 5 λεπτα ακουω γυναικεια φωνη απο το ταμειο.Το ζευγαρακι περναει απο μπροστα μου και μπαινει στην αιθουσα.Μεσης ηλικιας,οχι πανω απο 45.Κοντουλα με τον τυπο καραφλο.Τους ειχα ξαναπετυχει.Μετα απο λιγο μπαινω κι εγω.Στην αιθουσα δεν ηταν,παω στον εξωστη και το βρισκω να καθεται στους καναπεδες στα σκοτεινα.Ωραια λεω.Χαμουρευτηκε λιγο και σηκωνεται και μπαινει σε μια καμπινα.Ακωλουθω και πριν απο μενα μπαινει ενας νεαρος.Τον ρωταω αν μπορω να μπω κι εγω και  μου λεει ναι.Κλεινω την  πορτα και του λεω ανοιξε λιγο το παραθυρο να βλεπουμε.Πηραμε το ματακι μας,μας αφησε να την δαχτυλωσουμε και να τον παιζουμε.Εντω μεταξυ ακουσα γυνεκαια πατηματα και λιγο αναταραχη απ εξω.Λεω  κι αλλο ζευγαρι.Ο πιτσιρικας χυνει παιζοντας τον και φευγει αμεσως.Εγω μενω δαχτυλιαζοντας την και ζηταω αδει να περασω απο το παραθυρακι μεσα.Περναω γυμνος και τη πιανω στο χαμουρεμα.Και μου λεει αν θελω να παιξω και με τον δικο της.Της λεω,ευγενικα,οχι Και αποχωρω.Βγηκα αφηνοντας την παρτα ανοιχτη για να μπει αλλος.Πραγματι υπηρχε και αλλο ζευγαρι στον εξωστη το οποιο ψλοεπαιζε μονο του στις αεροπορικες θεσεις.Το γνωρισα και ξερω ειναι για παρτι του.Κανει παιχνιδι αλλα δεν αφηνει να αγγιξεις.Μονο ματι.Οποτε βγαινω εξω για τσιγαρο μιας και απαγορευεται μεσα στο μαγαζι.Καπνιζοντας βλεπω ακομα ενα ζευγαρακι να μπαινει με την κοπελα στα γουστα μου.Χοντρουλα.Εκατσα με το πουλι στο χερι γιατι κλειστηε στις επανω καμπινες και δεν ανοιγε ουτε για ματι.Δεν πειραζει,σεβαστο.1.30 εφυγα.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Εσύ λοιπόν φίλε humster187 σέβεσαι το ίδρυμα και δεν καπνίζεις εντός του ιδρύματος,τα ζευγάρια όμως δεν πιστεύω να βγενουν έξω για τσιγάρο λέω εγώ τώρα τέλος πάντων πουθενά σχεδόν δεν τηρείται οπότε δεν χρειάζεται να βγεις έξω στο Κριό η στην βροχή για τσιγάρο, όσο για το σχόλιο σου το ίδρυμα είναι πολύ διαφημισμενο και στον χώρο του και έχει δουλειά, καλό να υπάρχει ένα τέτοιο στέκι καθος είναι ίσως το μοναδικό και στην Ελλάδα
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Ρε Φατσεα δεν μας τα λες καλά!
Από τον τόσο καιρό που έχεις να πας στο συγκεκριμένο, έχεις μπερδέψει τα μπούτια σου! Το Adult ανέκαθεν είχε χώρο που κάπνιζαν εκεί ξεχωριστά. Το Lamda έχει στο υπόγειο αυτό το τύπου bar και στα άλλα όπως blue vision, attraxx, κλπ, καπνίζουν όπου να ναι ακομα και τώρα 
Hamster187 και mitsos147  ευχαριστούμε για τις περιγραφές! Κατατοπιστικότατοι
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Ρε Φατσεα δεν μας τα λες καλά!
Από τον τόσο καιρό που έχεις να πας στο συγκεκριμένο, έχεις μπερδέψει τα μπούτια σου! Το Adult ανέκαθεν είχε χώρο που κάπνιζαν εκεί ξεχωριστά. Το Lamda έχει στο υπόγειο αυτό το τύπου bar και στα άλλα όπως blue vision, attraxx, κλπ, καπνίζουν όπου να ναι ακομα και τώρα 
Hamster187 και mitsos147  ευχαριστούμε για τις περιγραφές! Κατατοπιστικότατοι
Ναι οκ αλλά με τον καινούργιο αντικαπνιστικο νόμο απαγορεύεται το κάπνισμα παντού ακόμη και στους χώρους που είχαν τα μαγαζιά αυτα
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Ναι οκ αλλά με τον καινούργιο αντικαπνιστικο νόμο απαγορεύεται το κάπνισμα παντού ακόμη και στους χώρους που είχαν τα μαγαζιά αυτα

Πες μου που εφαρμόζεται? Τουλάχιστον στο adult δεν μυρίζεις παντού ταιγαριλα όπως στο blue vision ή attraxx ή video show  ;)
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
2
Like
1.076
Πόντοι
81
καλησπερα παιδια
λεω να παω το Σαβατο μια βολτα απο τον σινεμα
ειμαι καινουργιος στον χορο
λεει τπτ ? γινετε κανα παιχνιδι με κανα ζευγαρι
πως παιζετε η φαση?
εχω παει στο 2+2 στον Πειραια που ειναι για ζευγαρια
τι ωρες προτινετε?
σας ευχαριστω συναγωνιστες!!!!!!!  :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :orchestra: :hi: :hi: :hi: :hi:
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Έχει διαφορά αλλά πάνω κάτω ότι κάνεις στο 2+2 θα κάνεις και εκεί
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
922
Κριτικές
15
Like
2.061
Πόντοι
2.477
Απογευμα Πεμπης και επισκεψη στο θεατρο.Σαπια κατασταση,εμεις και εμεις...Περιπου στις 21,00 ανακαλυψα μια ξανθια με ακουστικα στα αυτια,μονη της,η οποια ειχε κλειστει στην κατω μεσαια καμπινα με ενα νεαρο.
Αλλος ενας περιμενε ακριβως εξω απο την πορτα
οπου οταν βγηκε ο μικρος εκανε να μπει και εφαγε ακυρο.
Νομιζω οτι ειναι η υποτακτικη ξανθια που εχει αναφερθει σε προηγουμενες σελιδες,αλλα μου φανηκε απομιμηση.

Η τυπισα δεν καθοταν σε ενα σημειο...εκανε ολο βολτες και ηταν σαν σαραντοποδαρουσα γιατι την ακολουθουσαν τρενακι καμια δεκαρια χλεχλεδες.
Μιλαμε τους επαιζε κανονικα,τους εβλεπε πως τρεχαν τα σαλια τους και παιζει να γελαγε.

Εκανε βολτες και στον εξωστη και κλειστικε σε μια καμπινα,ακριβως στη κεντρικη αν θυμαμαι.
Μονη της.
Τοτε κλειστικαν ολοι οι υποψηφιοι.οσοι προλαβαν δηλαδη.σε ξεχωριστη καμπινα ο καθενας τους.
Ξαφνου πεταγεται ενας απο την διπλανη καμπινα και καθεται κολλητα στη πορτα που ηταν η ξανθια,μονο που δεν σαλιωσε την πορτα.
Με αστραπιαιο ελιγμο κλειστηκε ενας αλλος υποψηφιος στην καμπινα την ελευθερη....και ο πρωτος υποψηφιος περιμενε σαν το μικρο μοσχαρακι να του ανοιξει η μαμα του να πιει λιγο γαλα...
Μιλαμε για καταστασεις σουρεαλ...
Τον ειχε και περιμενε τον αλλον απο εξω,ωσπου ανοιξε και βγηκε και πηγε κατω και καθησε στις αεροπορικες...

Δεν ασχοληθηκα αλλο γιατι ζαχαρωνα εναν θυληπρεπη κοκκινομαλλη με κοτσιδα που εδειχνε ενδιαφερον προς τη μερια μου και αυτος.

Η ξανθια απο οσο ειδα εκανε τις ιδιες βολτες - κινησεις.
Ζητημα να πηρε αλλους 2 υποψηφιους μεχρι τις 22,30 που αποχωρησα.

Αυτη η ξανθια ηταν αχλαδοκωλα...και με πιασιματα,καστανοξανθη με σπασμενη μουρη και μυτερη μυτη,οπως εγραψα ισως να ηταν αλλη αυτη,ιμιτασιον.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom