Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
28
Like
2.219
Πόντοι
2.411
Απογευμα Πεμπης και επισκεψη στο θεατρο.Σαπια κατασταση,εμεις και εμεις...Περιπου στις 21,00 ανακαλυψα μια ξανθια με ακουστικα στα αυτια,μονη της,η οποια ειχε κλειστει στην κατω μεσαια καμπινα με ενα νεαρο.
Αλλος ενας περιμενε ακριβως εξω απο την πορτα
οπου οταν βγηκε ο μικρος εκανε να μπει και εφαγε ακυρο.
Νομιζω οτι ειναι η υποτακτικη ξανθια που εχει αναφερθει σε προηγουμενες σελιδες,αλλα μου φανηκε απομιμηση.

Η τυπισα δεν καθοταν σε ενα σημειο...εκανε ολο βολτες και ηταν σαν σαραντοποδαρουσα γιατι την ακολουθουσαν τρενακι καμια δεκαρια χλεχλεδες.
Μιλαμε τους επαιζε κανονικα,τους εβλεπε πως τρεχαν τα σαλια τους και παιζει να γελαγε.

Εκανε βολτες και στον εξωστη και κλειστικε σε μια καμπινα,ακριβως στη κεντρικη αν θυμαμαι.
Μονη της.
Τοτε κλειστικαν ολοι οι υποψηφιοι.οσοι προλαβαν δηλαδη.σε ξεχωριστη καμπινα ο καθενας τους.
Ξαφνου πεταγεται ενας απο την διπλανη καμπινα και καθεται κολλητα στη πορτα που ηταν η ξανθια,μονο που δεν σαλιωσε την πορτα.
Με αστραπιαιο ελιγμο κλειστηκε ενας αλλος υποψηφιος στην καμπινα την ελευθερη....και ο πρωτος υποψηφιος περιμενε σαν το μικρο μοσχαρακι να του ανοιξει η μαμα του να πιει λιγο γαλα...
Μιλαμε για καταστασεις σουρεαλ...
Τον ειχε και περιμενε τον αλλον απο εξω,ωσπου ανοιξε και βγηκε και πηγε κατω και καθησε στις αεροπορικες...

Δεν ασχοληθηκα αλλο γιατι ζαχαρωνα εναν θυληπρεπη κοκκινομαλλη με κοτσιδα που εδειχνε ενδιαφερον προς τη μερια μου και αυτος.

Η ξανθια απο οσο ειδα εκανε τις ιδιες βολτες - κινησεις.
Ζητημα να πηρε αλλους 2 υποψηφιους μεχρι τις 22,30 που αποχωρησα.

Αυτη η ξανθια ηταν αχλαδοκωλα...και με πιασιματα,καστανοξανθη με σπασμενη μουρη και μυτερη μυτη,οπως εγραψα ισως να ηταν αλλη αυτη,ιμιτασιον.

Τελικά προτίμησες τη λουγκρα κοκκινομάλλα;
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Απογευμα Πεμπης και επισκεψη στο θεατρο.Σαπια κατασταση,εμεις και εμεις...Περιπου στις 21,00 ανακαλυψα μια ξανθια με ακουστικα στα αυτια,μονη της,η οποια ειχε κλειστει στην κατω μεσαια καμπινα με ενα νεαρο.
Αλλος ενας περιμενε ακριβως εξω απο την πορτα
οπου οταν βγηκε ο μικρος εκανε να μπει και εφαγε ακυρο.
Νομιζω οτι ειναι η υποτακτικη ξανθια που εχει αναφερθει σε προηγουμενες σελιδες,αλλα μου φανηκε απομιμηση.

Η τυπισα δεν καθοταν σε ενα σημειο...εκανε ολο βολτες και ηταν σαν σαραντοποδαρουσα γιατι την ακολουθουσαν τρενακι καμια δεκαρια χλεχλεδες.
Μιλαμε τους επαιζε κανονικα,τους εβλεπε πως τρεχαν τα σαλια τους και παιζει να γελαγε.

Εκανε βολτες και στον εξωστη και κλειστικε σε μια καμπινα,ακριβως στη κεντρικη αν θυμαμαι.
Μονη της.
Τοτε κλειστικαν ολοι οι υποψηφιοι.οσοι προλαβαν δηλαδη.σε ξεχωριστη καμπινα ο καθενας τους.
Ξαφνου πεταγεται ενας απο την διπλανη καμπινα και καθεται κολλητα στη πορτα που ηταν η ξανθια,μονο που δεν σαλιωσε την πορτα.
Με αστραπιαιο ελιγμο κλειστηκε ενας αλλος υποψηφιος στην καμπινα την ελευθερη....και ο πρωτος υποψηφιος περιμενε σαν το μικρο μοσχαρακι να του ανοιξει η μαμα του να πιει λιγο γαλα...
Μιλαμε για καταστασεις σουρεαλ...
Τον ειχε και περιμενε τον αλλον απο εξω,ωσπου ανοιξε και βγηκε και πηγε κατω και καθησε στις αεροπορικες...

Δεν ασχοληθηκα αλλο γιατι ζαχαρωνα εναν θυληπρεπη κοκκινομαλλη με κοτσιδα που εδειχνε ενδιαφερον προς τη μερια μου και αυτος.

Η ξανθια απο οσο ειδα εκανε τις ιδιες βολτες - κινησεις.
Ζητημα να πηρε αλλους 2 υποψηφιους μεχρι τις 22,30 που αποχωρησα.

Αυτη η ξανθια ηταν αχλαδοκωλα...και με πιασιματα,καστανοξανθη με σπασμενη μουρη και μυτερη μυτη,οπως εγραψα ισως να ηταν αλλη αυτη,ιμιτασιον.

Δεν έχω καταλάβει τελικά τι ζόρι τραβάτε μερικοί με τους straight... τι ζόρι τραβάτε με τις γυναίκες.... Εντάξει δεν είναι η Ελ Μακφερσον αλλά αχλαδοκώλα, με σπασμένη μούρη, και μύτερή μύτη???? μήπως είχε και λειψό αυτί και μεγάλο φρύδι??
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
315
Κριτικές
4
Like
232
Πόντοι
1
Ρε Φατσεα δεν μας τα λες καλά!
Από τον τόσο καιρό που έχεις να πας στο συγκεκριμένο, έχεις μπερδέψει τα μπούτια σου! Το Adult ανέκαθεν είχε χώρο που κάπνιζαν εκεί ξεχωριστά. Το Lamda έχει στο υπόγειο αυτό το τύπου bar και στα άλλα όπως blue vision, attraxx, κλπ, καπνίζουν όπου να ναι ακομα και τώρα 
Hamster187 και mitsos147  ευχαριστούμε για τις περιγραφές! Κατατοπιστικότατοι

Καλά περιμένεις και εσύ τώρα από τον φατσεα λογική....
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
767
Πόντοι
146
Δεν έχω καταλάβει τελικά τι ζόρι τραβάτε μερικοί με τους straight... τι ζόρι τραβάτε με τις γυναίκες.... Εντάξει δεν είναι η Ελ Μακφερσον αλλά αχλαδοκώλα, με σπασμένη μούρη, και μύτερή μύτη???? μήπως είχε και λειψό αυτί και μεγάλο φρύδι??
Ρε φίλε δεν μπορεί να γαμάει ότι να είναι!!!Επειδή δεν πληρώνει δηλαδή;
Για αυτό έψαχνε την Μήτσο με την κόκκινη καούκα.Μαλάκας είναι;Με την κάθε σαύρα;
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Αυτή τη στιγμή στο Adult είναι γύρω στα 25 άτομα και η περιβόητη ξανθιά που έχει όρεξη και γαμιεται κάργα!
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
922
Κριτικές
15
Like
2.065
Πόντοι
2.477
Δεν έχω καταλάβει τελικά τι ζόρι τραβάτε μερικοί με τους straight... τι ζόρι τραβάτε με τις γυναίκες.... Εντάξει δεν είναι η Ελ Μακφερσον αλλά αχλαδοκώλα, με σπασμένη μούρη, και μύτερή μύτη???? μήπως είχε και λειψό αυτί και μεγάλο φρύδι??

Κανενα ζορι με τους στρειτ
Κανενα ζορι με τις γυναικες!!!
Αλλα αν κανεις τον κοπο και διαβασεις τις προηγουμενες σελιδες οσοι γραφουν για την ξανθια την εκθεσιαζουν λες και ειναι το σουπερ μοντελο και δεν εχει περασει καλυτερη ομορφια απο εκει μεσα,σε λιγο θα γραψουν οτι ειναι πιο ομορφη και απο τις πρωταγωνιστριες του πορνο που παιζει στην γιγαντια οθονη,ελπιζω αν εχεις μπει να εχεις παρατηρησει οτι παιζει πορνο...
Ανεφερα οτι ειδα!
Ηταν τα μαλλια της μπροστα και δεν καταφερα να δω αν εχει λειψο αυρι.
Φρυδι μπορω να πω οτι ηταν νορμαλ!
Και η υπολοιπη περιγραφη μου νορμαλ ηταν,δεν ειπα οτι δεν θα την γαμουσα,εξηγησα....

Εσυ τι ζορι τραβας με τις ορεξεις,τα θελω,το γουστο και την διαφορετικη ψυχολογια των περισσοτερων;
Γιατι τις περισσοτερες φορες βγαινει απο μεσα σου κατι το ασχημο και αρνητικο;

 

originalred

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
17
Πόντοι
1
.και ο πρωτος υποψηφιος περιμενε σαν το μικρο μοσχαρακι να του ανοιξει η μαμα του να πιει λιγο γαλα...


Έκλαψα...Μπράβο cocos30
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Εσυ τι ζορι τραβας με τις ορεξεις,τα θελω,το γουστο και την διαφορετικη ψυχολογια των περισσοτερων;
Γιατι τις περισσοτερες φορες βγαινει απο μεσα σου κατι το ασχημο και αρνητικο;
γιατι ειναι μια ασχημη κακιασμενη κρυφολουγκρα
 
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
281
Like
82
Πόντοι
1
Αυτή τη στιγμή στο Adult είναι γύρω στα 25 άτομα και η περιβόητη ξανθιά που έχει όρεξη και γαμιεται κάργα!
ηταν και ο χρηστης Filippos3739 φορωντας το στρινγκακι του και ζητιανευε πουτσες στις καμπινες :vomit:
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Το. Βραχυκύκλωμα υπέρ πετηχε ωραιο πείραμα θα το ξανά δοκιμάσουμε κάποια στιγμή πάλι τώρα σας ηρθε το ρεύμα πιστεύω μην πάθατε και καμιά ζημιά και μου τήν χρεωσετε
 

mpoutsaras4776

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
25
Like
4
Πόντοι
0
Ερώτηση: για τσιμπούκι, τι μερες και ωρες εχει καταλληλο κόσμο? σε ποιο μέρος είναι καλύτερα να αράξεις και να ψάξεις? 
 

jimi09

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
56
Πόντοι
1
Ερώτηση: για τσιμπούκι, τι μερες και ωρες εχει καταλληλο κόσμο? σε ποιο μέρος είναι καλύτερα να αράξεις και να ψάξεις? 
Για τσιμπούκι τρίτη πεμπτη Σάββατο 8-10 και άραξε  πανο δεξια χαχα!!! τρολαρισ κανονικά ε?καλα κανεις να γελάσουμε και λιγο απο τουσ τσακωμούς εδω μεσα
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Και από βδομάδα θα έχει και άλλες εκπλήξεις στο ίδρυμα παντός τώρα που βρέθηκε το κόλπο με το ρεύμα θα το κάνουμε τακτικά
 

Guristroulis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
195
Like
139
Πόντοι
1
Μάλλον σε πειράζει Φατσεα που το Adult είναι γεμάτο πάντα ενώ όλα τα άλλα είναι στα μαύρα τους τα χάλια και προσπαθείς με παπαριες να κάνεις τον κόσμο να αλλάξει  στέκι μπας και δεις κι εσύ κόσμο! Όπως και να το κάνουμε αυτή τη στιγμή το Adult είναι το μόνο που αξίζει και που σίγουρα όταν πας θα κάνεις φάση, σε αντίθεση με τα άλλα που κλαις τα λεφτά που έδωσες!
 

ATHINA22

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
143
Κριτικές
1
Like
20
Πόντοι
1
Καλησπερα...λοιπον....μπορειτε να με βρειτε στο fb ως Giannis Papadopoulos με φωτο προφιλ μια γκρι μοτοσυκλετα.εχω φτιαξει μια ομαδικη συνομιλια η οποια θα ειναι ομδικη με σκοπο την αμεση ενημερωση των fan του at σε περιπτωση ενος σημαντικου γεγονοτος.π.χ αφιξη υποτακτικης ξανθιας,αφιξη ωραιου crossdresser ή ακομη και ανακοινωση.ενοειτε οποιος αρχισει και τρολαρει ή δινει ψευδεις πληροφοριες θα γινετε ban απο την συνομιλια.επειδη σιγουρα θα χτυπαει σε ασχετες ωρες μπορειτε να βαζετε στο αθοριβο την συνομιλια.στειλτε μου αιτημα φιλιας και αμεσω θα σας προσθεσω στην ομαδα..εσεις με την σειρα σας μπορειτε να προσθεσετε αλλους θαμωνες.Υ.Γ δεν εχω καμια σχεση με την διευθυνση του at.ειμαι απλα ενας πελατης
 

jimi09

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
128
Like
56
Πόντοι
1
Καλησπερα...λοιπον....μπορειτε να με βρειτε στο fb ως Giannis Papadopoulos με φωτο προφιλ μια γκρι μοτοσυκλετα.εχω φτιαξει μια ομαδικη συνομιλια η οποια θα ειναι ομδικη με σκοπο την αμεση ενημερωση των fan του at σε περιπτωση ενος σημαντικου γεγονοτος.π.χ αφιξη υποτακτικης ξανθιας,αφιξη ωραιου crossdresser ή ακομη και ανακοινωση.ενοειτε οποιος αρχισει και τρολαρει ή δινει ψευδεις πληροφοριες θα γινετε ban απο την συνομιλια.επειδη σιγουρα θα χτυπαει σε ασχετες ωρες μπορειτε να βαζετε στο αθοριβο την συνομιλια.στειλτε μου αιτημα φιλιας και αμεσω θα σας προσθεσω στην ομαδα..εσεις με την σειρα σας μπορειτε να προσθεσετε αλλους θαμωνες.Υ.Γ δεν εχω καμια σχεση με την διευθυνση του at.ειμαι απλα ενας πελατης
βγαίνει με καποιον να κάθετε στη μοτοσικλέτα αυτο ειναι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom