Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
ΟΜΠΑΜΑ εγω στο ΑΤ θα παω και ας εισαι εδω .
αμα θελεις ελα αλλα μην φερεις και τους 400 μαζι γιατι δεν θα χωρεσουμε.
:birdman: :birdman: :birdman:
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Αυτός τύπε είναι πάντα εκεί αλλά πάντα μόνος του, χωρίς γυναίκα δηλαδή.
Όποτε και να πας εκεί θα είναι.
Για δροσερούς νέους και γέρους μόνους που ψάχνουν!!

:zombie: :zombie: :zombie:

 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Αυτός τύπε είναι πάντα εκεί αλλά πάντα μόνος του, χωρίς γυναίκα δηλαδή.
Όποτε και να πας εκεί θα είναι.
Για δροσερούς νέους και γέρους μόνους που ψάχνουν!!

:zombie: :zombie: :zombie:

Αν τον ειδε να πηγαινει με γυναικα ενοω την Τεταρτη που ειπε το πρωι πως θα παει...
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
για το σημερινό μεσημεριανό δε θα γράψει κανείς?
 

amanes705

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2016
Μηνύματα
97
Like
22
Πόντοι
0
τι παιζει στο μαγαζι?οπιος ενδιαφερεται να με συνοδευσει ας στειλει μηνημα να τα πουμε. :)
 

christian_athens

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
για το σημερινό μεσημεριανό δε θα γράψει κανείς?
εγω παντος που μπηκα στη φαση πολυ βιαστηκα πραγματα μολις εχυσε ο τυπος ηθελε να φυγει εγω μαμουσα ακομα ... ε μετα σταματησα και βγηκα αφου τον ειδα ετσι ... το μιλφ μετριο θα ελεγε για τα δικα μου θελω ...
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
[quote author=george mg  link=topic=124411.msg7253866#msg7253866 date=1479313522]
εγω παντος που μπηκα στη φαση πολυ βιαστηκα πραγματα μολις εχυσε ο τυπος ηθελε να φυγει εγω μαμουσα ακομα ... ε μετα σταματησα και βγηκα αφου τον ειδα ετσι ... το μιλφ μετριο θα ελεγε για τα δικα μου θελω ...
[/quote]

φίλος ήσουν ο τύπος που μπήκε δεύτερος στο παιχνίδι?
ο τελευταίος δηλαδή? Αν ναι γράψε κρητική για τη φάση.  :hi:
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
εχω αρκετο καιρο να παω οποτε αν εγινε κατι το εχασα!Για γραψε αμα εμαθες τπτ :hi:

φίλος θα περιμένω πρώτα να δω αν θα γράψουν αυτοί που έπαιξαν, και αν δεν... θα γράψω.  :hi:
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
τι παιζει στο μαγαζι?οπιος ενδιαφερεται να με συνοδευσει ας στειλει μηνημα να τα πουμε. :)

και γιατί δε μας λες τι είσαι ακριβώς και θες να σε συνοδεύουμε? αρσενικό, θηλυκό? ενδιάμεσο?
πετάς ένα "όποιος ενδιαφέρεται" και όλα στον αέρα!
 

ATlover

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Εισοδος κατα της 10:30. Καθομουνα κατω στον καναπε και ακουσα γελακια πανω. Ανεβαινω να δω ενα ζευγαρι που χαζογελαγε και ο νεαρος φιλαγε την κοπελα. Δεν πρεπει να ηταν πανω απο 28 και οι δυο. Ωραια κοπελα με πολυ ομορφο προσωπο. Αφου ειδα οτι δεν ενοχλουσα, εκατσα σε μια καρεκλα διπλα τους και τους χαζευα. 2-3 λεπτα μετα ο νεαρος μου δειχνει το κολαρακι της αφου ειχε ανεβασει την φουστα της και μου κανει σημα. Ειχαν αρχισει να μαζευοντε αλλοι -μαλλον καποιος πηρε τηλ. Δεν εχασα χρονο και την χαιδευω. Της αρεσε αφου αρχισε να αναπνεει πιο εντονα και ετσι πηρα θαρρος και εβαλα δυο δαχτυλα στο πολυ υγρο και στενο μουνακι της. Το κακο ηταν οτι ενας αρκετα μεγαλος αρχισε να την χαιδευει και αυτος και η κοπελα κομπλαρε. Ζητησε να σταματησουμε, κατι που καναμε αμεσως. Της δινει ο φιλος της μια πιπα αλλα ειχε χαθει η ορεξη της!!!! Πηγανε σε μια καμπινα και την ακουγαμε να λεει οτι δεν θελει αλλο. Εκατσε πανω του μεχρι να χισει. Προσπαθουσε ο νεαρος να την μεταπεισει αλλα τπτ. Μετα απο κανα 10 λεπτο φυγανε. Μια ωριστα μετα φθανει το αλλο ζευγαρι που ειχε πει οτι θα ερθει. Εγω εκατσα σε μια καρεκλα πανω και απλα εβλεπα να ανοιγει η πορτα και να μπαινει αλλος μαζι τους. Πρεπει να μπηκαν 3 ατομα- ενας ενας- οσπου φυγανε μια ωρα αργοτερα και αυτοι. Το ατειο ειναι οτι σε καποια φαση πηγε να γινει φασαρια για το ποιος ειχε σειρα!!!! 2 ζευγαρια σε μια ωρα ειχε πολυ καιρο ν μπει αν και εχω πολυ καιρο να παω τετοιες ωρες!!!!
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
16.00-20.00 δεν εγινε κατι .
αλλα επιβεβαιωνω τις πρωινες φασεις . :hi: :hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom