Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Τωρα 6 ζευγαρια παιζουν πανω στην κεντρικη αιθουσα
λοιπον εχουμε και λεμε .
επειδη σε πιστεψα για τα 6 ζευγαρια ειπα να πω μια βολτα. :idiot: :idiot:
δεν με πειραζει που αποδειχθηκε ψεμα εμενα μου περισευουν 7,5€ και τα εδωσα δεν στα ζηταω πισω.  :birdman:
αλλα το δευτερο που ειναι στην εικονα το εχω κρατησει για εσενα.  :rockon: :rockon:
ειναι ενα προφυλακτικο απο το ΑΤ απο αυτα που δεν γλιστρανε για να παιδευουν το κολαρακι του αντιπαλου.  :kissass:
λοιπον περιμενω ραντεβου να στον χωσω και να σε ακουσει ολο το ΑΤ.  :fuck1: :fuck1:


ρε εισαι τοσο μαλακας.που θα σε πιστευαμε.τα γραφεις και ωραια.ενα θα σου πω .
αν ριξω εγω σημα οτι θα ειμαι με κοπελα ταδε ωρα και μερα θα γεμισει το ΑΤ.
εσενα ποιος σου ειπε οτι σε πιστευουν και αχολεισαι.μονο ο dimitriscock ρωτησε. :idiot: :idiot:

εγω ειμαι θαμωνας και δεν περιμενω εσενα να μου πει ποτε εχει ζευγαρια .
και επισης οταν παω παω για να χαλαρωσω και οχι για να γαμησω μονο ζευγαρια.
οποιος παει μονο για αυτο ειναι χαμενος.
σαν καποιους που καθονται μια ωρα καθε φορα που πανε και μετα ξενερωνουν που δεν πετυχαν ζευγαρι.
ε τι να πω αξιοι της μοιρας σας καποιοι .

φιλακια Kwstasikis kwstas και σε περιμενει το κοκκινακι LOVE.
 

Συνημμένα

  • IMG_20161030_094943.jpg
    IMG_20161030_094943.jpg
    147,4 KB · Εμφανίσεις: 65

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Εφυγε ζευγαρι κ παει σε καγαζι στην πατησιων στο bizar σε καθετη στην πατησιων ειναι να τη σκισουν σε νταρκ ρουμ που ειπε εχει εκει
με μια γρηγορη ματια στα τελευταια σου μυνηματα στο προφιλ σου ειδα οτι αναφερεις πολι αυτο το μαγαζι με διαφορα ποστα σου.τελικα τι συμβαινει με την παρτη σου θα μας πεις ? :huh: :huh:

2 Sex / Υγεία & σεξ / Απ: Κόλλησα ΣΜΝ στις: χθες στις 22:23
Μαλακες γαμιεται μια μιλφαρα τωρα με τον αντρα της σενα μαγαζι πατησιων
Ολα ακαποτα στο υπογειο,τρεχτε να αρπαξετε κ εκει τιποτα

Οίκοι ανοχής / Ιερόδουλες Αθήνα / Απ: καμια 60αρα πουθενα; στις: χθες στις 21:53
Τωρα σε μαγαζι στην πατησιων θα γαμηθει γκομενα μιλφαρα στο νταρκ ρουμ
Το μαγαζι λεγεται bizar
Οδος δεριγνι καθετη στην πατησιων
Θα την ξεσκισουμε σε μισαωρο εκει θαναι το ζευγαρι

3 Τσοντοσινεμά / Τσοντοσινεμά (Αθήνα) / Απ: Τσοντοσινεμά ADULT THEATER στις: χθες στις 22:02
Εφυγε ζευγαρι κ παει σε καγαζι στην πατησιων στο bizar σε καθετη στην πατησιων ειναι να τη σκισουν σε νταρκ ρουμ που ειπε εχει εκει


ΜΗΠΩΣ λεω σιγναζεις εκει? :s&m_1: :s&m_1:
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Τελικά μόνο γλαρόπουστες παίζουν στο σινεμά.
Μούφα τα περί παρτούζων και γυναικών.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Τύπε από που βγάζεις αυτό το συμπέρασμα; Από εποχή Ελίτ, Ομόνοια (αν ξέρεις που έπεφταν κιόλα αυτά) που γυρίζω
στα τσοντοσινεμά να έχω δει όλα όλα και όλα δυο τρία ζευγάρια και αυτά από λάθος μπήκαν μέσα μάλλον.
Άντε κάτι τραβέλια στο Πίκολο στην καλύτερη.

:zombie: :shit: :zombie:

 

Συνημμένα

  • Omonoia_Cine.jpg
    Omonoia_Cine.jpg
    80 KB · Εμφανίσεις: 22
  • Like
Αντιδράσεις: 968

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
μαλλον θα παω για καινουργια γυαλια .
πολλα μυνηματα εξαφανιστηκαν.

:hi: :hi: :kneel: :kneel:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Τα μηνυματα εξαφανιστηκαν, ναι...
Μαλλον θιξαμε το μαγαζακι και καποιοι το υπερασπιζονται με λογοκρισια. Ομορφα πραγματα. Τον αφηνετε να με βριζει, αλλα εγω να του απαντησω για το μαγαζακι του και τα ψεματα δεν με αφηνετε ετσι? Μπραβο.
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
αφου ξερετε ποιος τα εσβησε/// :orchestra: :orchestra:
 

diorer

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Άντρας, 30 ετών, αρρενωπός με μεγάλο πούτσο και ωραίο κώλο, προσφέρω παρέα για σινεμά, επι πληρωμή ;)

Για περισσότερα και φωτογραφίες, pm.

Αλήθεια, να κάνω μια ερώτηση γενικότερη, το forum έχει κατηγορία call girls, είμαι σίγουρος ότι αρκετοί εδώ μέσα θα ενδιαφερόντουσαν και για call boys, γιατί δεν υπάρχει τέτοια κατηγορία, κι όποιος ενδιαφέρεται για κάτι τέτοιο, που ψάχνει;

Δ
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
χθεσινη βολτα στο adult theaters.23.00-2.00
μπηκα πληρωσα στο ταμιο και καθησα κεντρικη αιθουσα.
γυρω στα 15 ατομα διαφορων ηλικιων
πηγαδακι πηρε το αυτι μου οτι 20.30-22.00 ειχε ενα ζευγαρι με χοντρουλα αλλα γλυκια κοπελα η οποια επιβεβαιωθηκε μετα και ειπαν οτι επαιξε μονο με τον δικο της σε καμπινα στο ισογειο με ανοιχτο κουρτινακι προς θεα πολλων.
αποχωρησε χωρις αλλη συμμετοχη ατομου.
την ωρα που ημουν εγω ειχε μονο αντρες strait kai gay οπου επαιζαν σε διαφορα σημεια του σινεμα οπως και στην κεντρικη αιθουσα μιας και για πρωτη φορα πετυχα τσοντα προβολη με strap on και gay ολες ισπανικης προελευσης.
 
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
χθεσινη βολτα στο adult theaters.23.00-2.00
μπηκα πληρωσα στο ταμιο και καθησα κεντρικη αιθουσα.
γυρω στα 15 ατομα διαφορων ηλικιων
πηγαδακι πηρε το αυτι μου οτι 20.30-22.00 ειχε ενα ζευγαρι με χοντρουλα αλλα γλυκια κοπελα η οποια επιβεβαιωθηκε μετα και ειπαν οτι επαιξε μονο με τον δικο της σε καμπινα στο ισογειο με ανοιχτο κουρτινακι προς θεα πολλων.
αποχωρησε χωρις αλλη συμμετοχη ατομου.
την ωρα που ημουν εγω ειχε μονο αντρες strait kai gay οπου επαιζαν σε διαφορα σημεια του σινεμα οπως και στην κεντρικη αιθουσα μιας και για πρωτη φορα πετυχα τσοντα προβολη με strap on και gay ολες ισπανικης προελευσης.
:2funny:
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
χθεσινη βολτα στο adult theaters.23.00-2.00
μπηκα πληρωσα στο ταμιο και καθησα κεντρικη αιθουσα.
γυρω στα 15 ατομα διαφορων ηλικιων
πηγαδακι πηρε το αυτι μου οτι 20.30-22.00 ειχε ενα ζευγαρι με χοντρουλα αλλα γλυκια κοπελα η οποια επιβεβαιωθηκε μετα και ειπαν οτι επαιξε μονο με τον δικο της σε καμπινα στο ισογειο με ανοιχτο κουρτινακι προς θεα πολλων.
αποχωρησε χωρις αλλη συμμετοχη ατομου.
την ωρα που ημουν εγω ειχε μονο αντρες strait kai gay οπου επαιζαν σε διαφορα σημεια του σινεμα οπως και στην κεντρικη αιθουσα μιας και για πρωτη φορα πετυχα τσοντα προβολη με strap on και gay ολες ισπανικης προελευσης.

εξαφανίστηκες...
:hi:
 

Giannis Agiannis82

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2016
Μηνύματα
76
Κριτικές
1
Like
121
Πόντοι
0
Ωρα προσελευσης 21:30 καθως ελεγα Σαββατο ειναι ολο και κατι μπoρει να πετυχουμε....μαλλον οχι!....Υπηρχαν γενικα περιφερομενοι και αρκετοι δροσεροι οπου παιζανε
καμπινες πανω κατω....Λιγο πριν την αναχωρηση μου μετα απο αρκετες ωρες κατα τη 01:30 μια παρεα 2 αγοριων με μια πολυ νοστιμη κοπελιτσα μπηκαν στο ιδρυμα αλλα κοβοντας τους
περισσοτερο μπηκαν απο περιεργεια να δουνε τον χωρο παρα για δικη τους και ισως και δικη μας ευχαριστηση...Εκαναν μια βολτα ισογειο και εξωστη...τσιγαρακι μπροστα στους αυτοματους πωλητες και αποχωρηση!...Μετα απο λιγο αναχωρησα κ εγω!...Ηταν νεκρο Σαββατο απο ζευγαρια αλλα μαλλον υπηρχε αρκετη κινητικοτητα στα Swingers club σημερα και για αυτο δεν προτιμηθηκε ο Οικος του Adult...:P
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Ωρα προσελευσης 21:30 καθως ελεγα Σαββατο ειναι ολο και κατι μπoρει να πετυχουμε....μαλλον οχι!....Υπηρχαν γενικα περιφερομενοι και αρκετοι δροσεροι οπου παιζανε
καμπινες πανω κατω....Λιγο πριν την αναχωρηση μου μετα απο αρκετες ωρες κατα τη 01:30 μια παρεα 2 αγοριων με μια πολυ νοστιμη κοπελιτσα μπηκαν στο ιδρυμα αλλα κοβοντας τους
περισσοτερο μπηκαν απο περιεργεια να δουνε τον χωρο παρα για δικη τους και ισως και δικη μας ευχαριστηση...Εκαναν μια βολτα ισογειο και εξωστη...τσιγαρακι μπροστα στους αυτοματους πωλητες και αποχωρηση!...Μετα απο λιγο αναχωρησα κ εγω!...Ηταν νεκρο Σαββατο απο ζευγαρια αλλα μαλλον υπηρχε αρκετη κινητικοτητα στα Swingers club σημερα και για αυτο δεν προτιμηθηκε ο Οικος του Adult...:P
καλα και εσυ σαν παλιος δεν ξεναγησες τα παιδια? :headbang: :headbang:
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Καλε σε εχουν δει που το κανεις,δεν ειναι ντροπη,ντροπη εισαι εσυ που λες ψεματα σε ολα κ κοροιδευεις κοσμο

δε γελαει κανεις με τις μαλακιες σου πλεον μωρη αδυνατη-wannabe τοφαλοκοκκινομαλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom