Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
655
Κριτικές
4
Like
563
Πόντοι
86
Αγόρασε μια πλαστική τύπε και περνα από το τσονταδικο μετά τις 24:00 να χορτάσει π@υτσα ο κωλος σου. Φορα και φανέλα Ολυμπιακού να σε χύσουν παντού και να σου δώσουν το κωλαντερο στο χέρι.
Ρε γελοίε άντε κλείσε το στόμα σου.. έχεις γαμησει το θρεντ με τις μαλακίες σου συνεχεία.. δεν τολμά να μιλήσει κάποιος πεταγεσαι σαν μαλακας συνεχώς ..τι βλάκας είσαι εσύ ρε;
 

gambros

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
38
Κριτικές
5
Like
252
Πόντοι
0
Έχω μήνες να πάω, άναψε air-condition το ίδρυμα;
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
259
Like
353
Πόντοι
21

gambros

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
38
Κριτικές
5
Like
252
Πόντοι
0
Το έχει στο φουλ φίλε.

Αφού σκέφτομαι όταν έχει καύσωνα να παίρνω και φαγητό και να αράζω μέσα.
χαχ για φαγητό δεν ξέρω, μην είσαι τόσο κάφρος, αλλά ο συνδυσμός air-co, τσόντουλα, φρέντο και κανένα πρόθυμο στοματάκι να δροσίζει τ' απαυτά μου, είναι όντως συνταγή για καύσωνα.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.741
Κριτικές
126
Like
7.780
Πόντοι
7.885
Αφου εδω λενε οτι δεν μπορεις να γαμησεις και για να χυσεις σου βαραει μαλακια η μανουλα σου, για πιο γαμηση μιλας;

Μόλις κάναμε πέρασμα με έναν φίλο δεν είχε τίποτα 5-6 άτομα μόνο μέσα. Σηκωθηκαμε να πάμε πάνω να δούμε αμα παίζει τίποτα κ ερχόντουσαν από πίσω σαν τα σκυλιά θα νόμιζαν οτι ήμασταν πουστηδες σίγουρα. Εντωμεταξυ εκτός από τα δωματιακια στο κεντρικό μέρος κ τον πάνω όροφο έχει και κάτω ?

Ρε γελοίε άντε κλείσε το στόμα σου.. έχεις γαμησει το θρεντ με τις μαλακίες σου συνεχεία.. δεν τολμά να μιλήσει κάποιος πεταγεσαι σαν μαλακας συνεχώς ..τι βλάκας είσαι εσύ ρε;
Καλώς την γκέι παρέα, το ξέρω ότι σας έχω γ@μησει και σας άρεσε γι αυτό συνεχίζω. Κάθε βράδι μετά τις 24:00, ξέρετε εσείς. Όσο για σένα που λες για μάνες, έχεις δίκιο, και οι μάνες μου δίνουν συγχαρητήρια για το γ@μησι που σου ρίχνω.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.617
Κριτικές
8
Like
9.130
Πόντοι
1.336
Καλώς την γκέι παρέα, το ξέρω ότι σας έχω γ@μησει και σας άρεσε γι αυτό συνεχίζω. Κάθε βράδι μετά τις 24:00, ξέρετε εσείς. Όσο για σένα που λες για μάνες, έχεις δίκιο, και οι μάνες μου δίνουν συγχαρητήρια για το γ@μησι που σου ρίχνω.
Φίλε αν βρεθούμε τετ α τετ δεν θα σε κόβω να μιλάς τόσο πολύ. Βασικά δεν θα βγάλεις άχνα... Οπότε κάτσε ασχολησου με κάποιον άλλον που δεν σε γράφει στα αρχιδια του όπως εγώ και με τον εαυτό σου
 

GrSheLover

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
43
Like
121
Πόντοι
0
Την Δευτέρα που θα είμαι Αθήνα ξανά εγώ πάντως θα περάσω έχω καιρό να πάω πιστεύω να έχει παρά πολύ κόσμο
 

Συνημμένα

  • 20240531_093235.jpg
    20240531_093235.jpg
    406,3 KB · Εμφανίσεις: 51

greece_greece

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2024
Μηνύματα
80
Like
236
Πόντοι
20
Ήταν ένας μπάρμπας Εντωμεταξυ το Σάββατο που πήγαμε καθόταν όπως τελειώνει ο τοίχος που χωρίζει τα δωμάτια από την οθόνη χαμηλά κ κοιτούσε σαν τρελάκιας μια έβγαζε το κεφάλι μια ξανά έμπαινε πίσω από τον τοίχο. Γενικά δεν ξέρω αν ήταν η μέρα αλλά δεν είχε τίποτα αξιόλογο ούτε για χαβαλε δηλαδή.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.741
Κριτικές
126
Like
7.780
Πόντοι
7.885
Φίλε αν βρεθούμε τετ α τετ δεν θα σε κόβω να μιλάς τόσο πολύ. Βασικά δεν θα βγάλεις άχνα... Οπότε κάτσε ασχολησου με κάποιον άλλον που δεν σε γράφει στα αρχιδια του όπως εγώ και με τον εαυτό σου
Φίλοι δεν είμαστε και ούτε θα γίνουμε. Ετοιμασου να βογγηξεις αν βρεθούμε, στο τσονταδικο κανουμε ησυχία, είναι μέσα στους κανόνες. Μόνο τα βογγητα σου θα ακουω την ώρα που θα έχω πιάσει πάτο.
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.617
Κριτικές
8
Like
9.130
Πόντοι
1.336
Φίλοι δεν είμαστε και ούτε θα γίνουμε. Ετοιμασου να βογγηξεις αν βρεθούμε, στο τσονταδικο κανουμε ησυχία, είναι μέσα στους κανόνες. Μόνο τα βογγητα σου θα ακουω την ώρα που θα έχω πιάσει πάτο.
Με 3 πόντους δεν φτάνεις πάτο
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.405
Κριτικές
510
Like
68.938
Πόντοι
41.129
Φίλοι δεν είμαστε και ούτε θα γίνουμε. Ετοιμασου να βογγηξεις αν βρεθούμε, στο τσονταδικο κανουμε ησυχία, είναι μέσα στους κανόνες. Μόνο τα βογγητα σου θα ακουω την ώρα που θα έχω πιάσει πάτο.

Καιρό εχει να κλειστεί "Ραντεβού Θανάτου" στο σαητ ! Ξρθε η ωρα ?
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: jimi09

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.741
Κριτικές
126
Like
7.780
Πόντοι
7.885
Καιρό εχει να κλειστεί "Ραντεβού Θανάτου" στο σαητ ! Ξρθε η ωρα ?
Ρε τύπε αφού λέει δεν ασχολείται ο άλλος, μόνο για καμιά αναφορά στα ποστ μου είναι ο δροσερός :jerking::jerking:.
 

GrSheLover

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
43
Like
121
Πόντοι
0
Πάντως εγώ είμαι διατεθειμένος να κάτσω να βγάλετε όλη αυτή την ενέργεια στο κωλαρακι μου δεν θα διαμαρτυρηθω και μόνο θα βογγαω σαν καλό υπακούω κορίτσι αρκεί το σπέρμα σας να καταλήγει στο στόμα μου
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.617
Κριτικές
8
Like
9.130
Πόντοι
1.336
Ρε τύπε αφού λέει δεν ασχολείται ο άλλος, μόνο για καμιά αναφορά στα ποστ μου είναι ο δροσερός :jerking::jerking:.
Δεν σου έκανα αναφορά βλακακο, 155 άνθρωπος και το παίζεις ιστορία, γαμιά του πληκτρολογίου. Κάτσε γάμα την μάνα σου να ξελαμπηκαρεις λίγο, αφού το επίδομα αναπηρίας σου τελείωσε και δεν έχεις για να γάμησες στην Κολοκυνθούς
 

xlarg

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
500
Πόντοι
21
Ρε τυπε Κωστάκη τι επιθετικό μάρκετιν ειναι αυτο εσύ θα ξεκωλιάσεις και τουες στρέητ στο τέλος :2funny::2funny:
Ο Κωστάκης το μόνο που κάνει είναι να βάζει
Ρε γελοίε άντε κλείσε το στόμα σου.. έχεις γαμησει το θρεντ με τις μαλακίες σου συνεχεία.. δεν τολμά να μιλήσει κάποιος πεταγεσαι σαν μαλακας συνεχώς ..τι βλάκας είσαι εσύ ρε;
Φίλε είναι ο αρχιμαλακας του χώρου.ενας σάπιος μαλακας που την βρίσκει να γαμαει όλα τα ποστ.
 

Geocros

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2023
Μηνύματα
33
Like
42
Πόντοι
0
Καλησπέρα θα είναι κανείς μετά τις 6 θέλω να με πάρουν παρτουζα
 

Matikaiola

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2022
Μηνύματα
46
Like
50
Πόντοι
0
Θα πήγαινα σήμερα αλλά δεν έχω για την είσοδο...

Αμα θέλει κάποιος να πηδήξει σε ξενοδοχείο ας στείλει τηλέφωνο...

Εννοείτε δεν είμαι pro
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom