Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
τελικά χθες τι έγινε με την γεματούλα την μελαχροινη? εχουμε την αγγελία που ανέβασε μύστες μου? Την πήρανε τελικά όλοι? οποιος εχει την αγγελία ας μου την στειλει η εδω η inbox. ευχαριστώ !
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.635
Κριτικές
8
Like
9.166
Πόντοι
1.336
Για ζευγάρι σαν πρώτη εμπειρία αξίζει ή θα ξενερώσουμε?
Ανάλογα τι ψάχνεις, αν είστε straight θα ξενερωσετε από τους gay, Trans και τα ζόμπι. Αν είστε bi θα είστε πιο ευέλικτοι...
Μια τρομάρα θα την πάρετε και δεν ξέρω αν θα κάνετε κάτι με άλλους ή μόνη σας σε κανένα δωματιάκι.
 

milfogamis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
259
Πόντοι
21
τελικά χθες τι έγινε με την γεματούλα την μελαχροινη? εχουμε την αγγελία που ανέβασε μύστες μου? Την πήρανε τελικά όλοι? οποιος εχει την αγγελία ας μου την στειλει η εδω η inbox. ευχαριστώ !
Τι φαση παιχτηκε μυστη μου?
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Τι φαση παιχτηκε μυστη μου?
Παρτούζα μύστη μου παρτούζα ! Αλλά μάλλον το ειχαν κανονισμενο γιατι την συνοδευαν 5-6 και την φερανε μεσα ! μάλλον ηταν κανονισμενο να ξεφτιλιστει, Τελικά δεν ξέρω τι εγινε, τα κατεβασε και στηθηκε στη μεγαλη αιθουσα, την πηρε ο εναςκαι μετα ρχισε τις πιπες... επρεπε να φυγω και δεν εχω συνέχεια !!
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
2
Like
1.076
Πόντοι
81
Παρτούζα μύστη μου παρτούζα ! Αλλά μάλλον το ειχαν κανονισμενο γιατι την συνοδευαν 5-6 και την φερανε μεσα ! μάλλον ηταν κανονισμενο να ξεφτιλιστει, Τελικά δεν ξέρω τι εγινε, τα κατεβασε και στηθηκε στη μεγαλη αιθουσα, την πηρε ο εναςκαι μετα ρχισε τις πιπες... επρεπε να φυγω και δεν εχω συνέχεια !!
Καλησπέρα στην παρέα τελικά τί έγινε με την παρτουζα:
 

Felsala

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
12
Like
8
Πόντοι
0
1685738200678.png

Υπάρχει καμια πρόθυμη τωρα;
We need you
 

Felsala

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
12
Like
8
Πόντοι
0
Ρε παιδιά υπάρχει κανένας μαύρος ενεργητικός ;; Είμαι κροσσακι 25 χρόνων ..η κάπου κέντρο που να γαμανε μαύροι..ξέρει κάποιος κάτι ;
 

milfogamis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
259
Πόντοι
21

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
248
Κριτικές
2
Like
227
Πόντοι
1
Ποιος πουτσαρας θα μου χυσει τον κωλο;
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
345
Like
355
Πόντοι
21
Σηγα ρε με
1687459942641.png

1687460617946.png



Θα παω αυριο...

ΜΟΝΟ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
Σηγα ρε μεγαλε μας προηδοποιης κιολας!Πολυ πανω σου το εχεις παρει.Υπαρχουν κι αλλοι εξησου σαν εσενα αλλα και βεβαια καλυτερη!
Υ.Γ.Συγνωμη αλλα με αυτο που γραφεις δηχνει αλαζωνια!
 

Vjweb

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2021
Μηνύματα
28
Like
18
Πόντοι
0
Σηγα ρε με

Σηγα ρε μεγαλε μας προηδοποιης κιολας!Πολυ πανω σου το εχεις παρει.Υπαρχουν κι αλλοι εξησου σαν εσενα αλλα και βεβαια καλυτερη!
Υ.Γ.Συγνωμη αλλα με αυτο που γραφεις δηχνει αλαζωνια!
Τι αλαζονεία; Επειδή ζητάει μόνο γυναίκες; Straight είναι ο άνθρωπος τι να κάνει; Για αλλάξτε μυαλά μερικοί μερικοί γιατί για αυτό το gay κίνημα γίνεται τόσο μισητό κάποιες φορές.
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
345
Like
355
Πόντοι
21
Τι αλαζονεία; Επειδή ζητάει μόνο γυναίκες; Straight είναι ο άνθρωπος τι να κάνει; Για αλλάξτε μυαλά μερικοί μερικοί γιατί για αυτό το gay κίνημα γίνεται τόσο μισητό κάποιες φορές.
Απλα ετση οπως το γραφει με εξηταρε πυθανων και αλλους!.Το ξερω οτι θα των ενοχλησουν οταν παει,αλλα να το γραφη σε ενα φορουμ που ειναι κατεξοχην για Gay κσι Cross παρολο που μπαινουν και γραφουν κατα καιρους ζευγαρια ειναι προκλητηκο!
Εχω αδυκο;Ετσυ κι αλλιως στα τετοια του θα με γραψει δικαιωμα του ειναι να γραφει οτι θελει,αλλα περνεις παντοτε και την ευθηνη για οτι γραφεις!Απλα λεω οτι προκαλει πυθανων και αλλους!
Υ.Γ.Εσυ τι του εισαι δυκηγορος;
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
235
Κριτικές
1
Like
313
Πόντοι
21
Αυτός μοιάζει με έναν π έπαιρνε προχθες ένα υπέροχο κροσακι μικρό σε μια καμπίνα πάνω ,ήταν κανείς άλλος μέσα ν μας πει πληροφορίες η αν έχει τηλ ;
 

giannispapa88

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
123
Πόντοι
0
Σήμερα το βράδυ θα έχει τίποτα; Έχω πολύ διάθεση και λέω να πάω βόλτα μετά τις 10.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom