Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.007
Πόντοι
2.477
Αυτή την εντύπωση έδωσες με αυτό που έγραψες όπως το έγραψες. Επίσης εμένα προσωπικά με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο το εξής ''Δεν ειμαι φανατικος για αυτα τα στιγμιοτυπα και προτιμω τις αναμνησεις στον εγκεφαλο μου!'' έτσι λειτουργεί το μεγαλύτερο ποσοστό του κόσμου. Θα σου έλεγα όμως ότι γράφοντας ολόκληρη έκθεση με το τι έγινε χθες το μόνο τελικά που πετυχαίνεις είναι να εμφανίζονται ζόμπι και να χαλάνε την φάση που όλοι εμείς αλλά και εσύ περνάμε καλά. Και αυτό δεν ισχύει μόνο για το ατ εδώ αλλά και στα άλλα μαγαζιά που πάμε.
Καταλαβαινω οτι ο γραπτος λογος παρεξηγειτε ευκολα!

Τα ζομπι θα παραμεινουν ζομπι, ειτε γραφω εγω, ειτε καποιος αλλος!
Δεν αλλαζουν την νοοτροπια τους και το ποσο προκλητικα κινουνται ειτε ερθει γυναικα μονη της, ειτε ζευγαρι.
Δεν εχουν παιδεια και δεν εχουν μυαλο, μεσα στο κεφαλι τους υπαρχει μονο ο εαυτος τους.

Εγραψα εκθεση για να κανω μια ενημερωση το τι γινεται ανα διαστηματα στο σινεμα απο τη δικη μου την ματια.
Υπαρχουν αρκετοι που προσπαθουν να μας πεισουν οτι μαζευονται μονο ομοφυλοφιλοι και δεν γινεται αλλο παιχνιδι εκει.
Υπαρχουν αρκετοι που τους αρεσει να διαβαζουν εκθεσεις και να αφηνουν την φαντασια τους περα απο τα ορια!

Προτεινεις να μη μοιραζομαι τις εμπειριες μου σε αυτο το θεμα?
Επειδη δινω τροφη και θαρρος στα ζομπι?

Στην απαξιωση, με τα σαλια τους και τα παρακαλετα τους θα μεινουν.
 

isaak_ll

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2021
Μηνύματα
79
Like
1.654
Πόντοι
200
Ρε φιλτατοι μυστες, νομιζω οτι πλεον ειναι πιο πολλοι εδω μεσα οι ασχετοι παρα οι επισκεπτες του εν λογω καταστηματος. Επισης εχει πεσει πολυ το περιεχομενο.

Παρασκευη ειχε ενα πολυ ενδιαφερον σκηνικο και κανενας δεν το ανεφερε μεχρι τωρα. Οποτε μαλλον οι θαμωνες του σταματησαν να αφηνουν εδω ρεπορταζ.

Btw στο μαγαζι πηγαινω απο τοτε που ανοιξε και ελαχιστες φορες εχω πετυχει γυναικα, αλλα οποτε πετυχα περασα πολυ καλα.

Τωρα γιατι τσακωνεστε δεν καταλαβαινω. Οποιοι θελετε πατε να δειτε μονοι σας. Ειναι τυχη το θεμα. Κανενας δεν εγγυαται για το τι θα γινει εκει μεσα. Αλλα σιγουρα το να βγαζετε εδω μεσα τους κομπλεξισμους σας ειναι θλιβερο.

Καλη χρονια μαγκες μου!
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.007
Πόντοι
2.477
Παρασκευη ειχε ενα πολυ ενδιαφερον σκηνικο και κανενας δεν το ανεφερε μεχρι τωρα. Οποτε μαλλον οι θαμωνες του σταματησαν να αφηνουν εδω ρεπορταζ.

Καλη χρονια μαγκες μου!
Γιατι δεν το αναφερεις εσυ?
Μηπως δωσεις την ωθηση και σε καποιον θαμωνα του μαγαζιου ή του θεματος να γραψει και αυτος το δικο του ρεπορταζ?
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολους και ολες.
Σταματηστε επιτελους να τσακονεστε. Γαμηστε - Γαμηθειτε - Τσιμπουκωστε - Τσιμπουκοθητε, και γενικως ξεκολιαστητε. Δεν μπορω να σας καταλαβω πιο ειναι το οφελος του καθενα απο εδω μεσα να τσακωνετε, μην χαλατε την μερα σας. Ας κανουμε ολοι προσπαθεια να ερθει κοσμος στο μαγαζι, και ειδικα γυναικες, ζευγαρια. Αλαξτε μυαλα επιτελους. Σε ξενα site δεν εχω συναντηση κατι παρομοιο, ας οριμασουμε επιτελους
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Ρε φιλτατοι μυστες, νομιζω οτι πλεον ειναι πιο πολλοι εδω μεσα οι ασχετοι παρα οι επισκεπτες του εν λογω καταστηματος. Επισης εχει πεσει πολυ το περιεχομενο.

Παρασκευη ειχε ενα πολυ ενδιαφερον σκηνικο και κανενας δεν το ανεφερε μεχρι τωρα. Οποτε μαλλον οι θαμωνες του σταματησαν να αφηνουν εδω ρεπορταζ.

Btw στο μαγαζι πηγαινω απο τοτε που ανοιξε και ελαχιστες φορες εχω πετυχει γυναικα, αλλα οποτε πετυχα περασα πολυ καλα.

Τωρα γιατι τσακωνεστε δεν καταλαβαινω. Οποιοι θελετε πατε να δειτε μονοι σας. Ειναι τυχη το θεμα. Κανενας δεν εγγυαται για το τι θα γινει εκει μεσα. Αλλα σιγουρα το να βγαζετε εδω μεσα τους κομπλεξισμους σας ειναι θλιβερο.

Καλη χρονια μαγκες μου!
Τι εγινε το ενδιαφέρον φίλτατε?? θα μας πεις?
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
8
Like
9.060
Πόντοι
1.336
Παιδιά, τις Παρασκευές έχει περισσότερες πιθανότητες για γυναίκα ή ζευγάρι;
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.686
Like
1.492
Πόντοι
266
Η μόνη προσπάθεια που μπορεί να γίνει είναι μέσω αποδείξεων με γυναικείους κώλους σε φώτο και χειρόγραφη ημερομηνία.
Το έχω προτείνει. Αναλυτικότερα όσοι δεν πιστεύουν, θέλουν αυτό ως απόδειξη αλλιώς στην πούτσα τους τι λέει ο καθένας και θα υπάρχει βάσιμη υποψία για προμόσιον. Αν γίνει αυτό, θα υπάρξει πρόοδος ασχέτως αν θα τσακώνονται για άλλους λόγους. Όσο δεν συμβαίνει, θα σκοτώνονται (κι έτσι γελάμε πάντως). :2funny:
Για κάτσε ρε φίλε να το δούμε πρακτικσ
Το Σάββατο ήταν μία γκόμενα μόνη της η οποία έπαιρνε τσιμπούκια και τα κατάπινε
Ήταν από πάνω της λοιπόν στους καναπέδες 5η6
Και έπαιρνε έναν-έναν τσιμπούκι

Στην είσοδο και παντού μες στο σινεμά υπάρχουν ανακοινώσεις απαγορεύεται η χρήση κινητού και όποιος το χρησιμοποιεί θα βγει αμέσως έξω δεν θα του επιστραφεί το εισιτήριο και λοιπά και λοιπά

Πώς λοιπόν θα γινόταν αυτό στην πράξη;
Άσε που ο ιδιοκτήτης ο Γ μπήκε για λίγο μέσα να δει τι παίζεται και πως και ένα συναγωνιστής του λέει μη σπρώχνεις ρε φίλε και γυρνώντας πίσω τον είδε συγνώμη εντάξει

Πες κάποιος από όλους που δεν ήταν εκείνη τη στιγμή στη δράση
Να έβγαζε το κινητό και να την έπαιρνε φωτογραφία
Κρυφά οπότε αν το έπαιρνε είδηση αυτή η τη στιγμή που ήταν ο ιδιοκτήτης θα τον πετούσαν έξω και δεν θα ξανά έμπαινε στο μαγαζί
Πιθανόν αυτή να τσαντιζοταν και οι άλλοι συναγωνιστές και να έτρωγε και ξύλο ειδικά αν χάλαγε το παιχνίδι

Φανερά να ζηταγε άδεια από την κοπέλα

Και σε αυτή την περίπτωση αν του έλεγε ναι και χωρίς κανένας από τους γύρω να διαμαρτυρηθεί οκ
Αν όμως ή αυτη ή κάποιος από τους γύρω τσαντίζοταν και σταμάταγε το παιχιδι και τον πλακώναν στο ξύλο τι θα γινόταν;

Και αυτά Γιατί για να αποδείξει σε κάποιους ένα αληθινό γεγονός

Για ποιο λόγο να το αποδείξει;

Μόνο να χάσει έχει και τίποτα να κερδίσει

Λέγοντας αυτά εγώ στις πέντε τελευταίες φορές που έχω πάει μία φορά έγινε παιχνίδι και τις άλλες τέσσερις ήταν μόνο άντρες
Και τη μία ένα ζευγάρι ήρθε για 10 λεπτά ανεβοκατεβαινε και το ακολουθούσαν 6 και έφυγε χωρίς να κάνει τίποτα
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
589
Like
1.109
Πόντοι
206
Καλησπερα και καληχρονια σε ολους.Επιβεβαιωνω τα οσα ειπε ο cocos30 .Hμουν εκει χτες το βραδυ.Οταν ο πρωτος τυπος εχυσε την κοπελα στο στομα και εκεινη τα καταπιε ειπα να αποσυρθω γιατι ηθελελε τσιμπουκι ακαπωτο.Οσο για τον φατσεα,προσοχη.Μην του εχετε εμπιστοσυνη σε τιποτα.Προπερσι πηρε τηλεφωνο τη ,συγχωρεμενη μητερα μου και της ειπε που παω και τι κανω.Μαζι και παρα πολλα ψεματα.Επιδη τον ειχα χτυπησει εξω το μαγαζι.
Για ποιον λογο εδωσες το τηλ του σπιτιου σου στον φατσεα?για να σου λεει τα νεα του?
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
589
Like
1.109
Πόντοι
206
Αυτά που λες είναι συνθήκες εξ ορισμού μη αποδείξιμες για όσους αντιδρούν. Δηλαδή 1+1 κάνει 2 επειδή μπορεί να αποδειχθεί αλλιώς δεν γίνεται τίποτα. Κατ επέκταση αν η ίδια η γυναίκα δεχθεί να βγάλει φώτο τον κωλο της με χαρτί ημερομηνίας, σιγά μην αντιδράσει κανείς.
Έτσι θα σιγήσουν όσοι δεν πιστεύουν. Βέβαια θα σας πουν ότι το στήσατε γι αυτό και πρέπει να συμβαίνει κάπως κάποτε οπότε θα έρθουν περισσότεροι. Από κει και πέρα θα τσακώνονται μεταξύ τους αρκετοί για διάφορα θέματα :2funny:αλλά σύντομα θα βγει άκρη και θα μπει μια κάποια σειρά χωρίς να λέγεται ότι πέφτει προμόσιον. Σε γενικές γραμμές η πιο ασφαλής θέση είναι να πηγαίνει κάποιος σε σέιφ μοντ. Δηλαδή πάμε όποτε πάμε για γέλιο όση ώρα γουστάρουμε είτε γίνει είτε όχι φάση. Βέβαια αυτό το κάνουν ελάχιστοι (εγώ ας πούμε έτσι την έχω δει) οπότε όπως καταλαβαίνεις αν ορισμένοι θέλουν μπούγιο, πρέπει να έρθει κόσμος. Αν πάλι δεν θέλουν μπούγιο, για ποιον λόγο υπάρχει το νήμα και δεν κάθονται να γαμάνε ή να γαμιούνται χωρίς ποστ; άρα θέλουν κόσμο.
Είναι ακριβώς όπως στα λέω.

:rockon:
το συγκεκριμενο σινεμα λογω του παρελθοντος που εχει στημενα σκηνικα και πληρωμενες βιζιτες εχει χασει την αξιοπιστια του,τους μυστες ηδονοβλεψιες πανυδονιστες ανωμαλιαριδες δεν τους πειθουν ευκολα σκηνικα οπως της παρασκευης αλλα νομιζω οτι δεν στοχευουν αυτους αλλα τους νεους που θα μαθουν με ακριβο τροπο τι παιζει
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.686
Like
1.492
Πόντοι
266
Αυτά που λες είναι συνθήκες εξ ορισμού μη αποδείξιμες για όσους αντιδρούν. Δηλαδή 1+1 κάνει 2 επειδή μπορεί να αποδειχθεί αλλιώς δεν γίνεται τίποτα. Κατ επέκταση αν η ίδια η γυναίκα δεχθεί να βγάλει φώτο τον κωλο της με χαρτί ημερομηνίας, σιγά μην αντιδράσει κανείς.
Έτσι θα σιγήσουν όσοι δεν πιστεύουν. Από κει και πέρα θα τσακώνονται μεταξύ τους αρκετοί για διάφορα θέματα :2funny:αλλά σύντομα θα βγει άκρη και θα μπει μια κάποια σειρά χωρίς να λέγεται ότι πέφτει προμόσιον. Σε γενικές γραμμές η πιο ασφαλής θέση είναι να πηγαίνει κάποιος σε σέιφ μοντ. Δηλαδή πάμε όποτε πάμε για γέλιο όση ώρα γουστάρουμε είτε γίνει είτε όχι φάση. Βέβαια αυτό το κάνουν ελάχιστοι (εγώ ας πούμε έτσι την έχω δει) οπότε όπως καταλαβαίνεις αν ορισμένοι θέλουν μπούγιο, πρέπει να έρθει κόσμος. Αν πάλι δεν θέλουν μπούγιο, για ποιον λόγο υπάρχει το νήμα και δεν κάθονται να γαμάνε ή να γαμιούνται χωρίς ποστ; άρα θέλουν κόσμο.
Είναι ακριβώς όπως στα λέω.

:rockon:
Καλά επιμένεις
Γίνεται μία φάση
Ποιος κατά τη διάρκεια της φάσης θα πει στην κοπέλα ή στο ζευγάρι κάτσε να σου βάλουμε ένα χαρτί στον κώλο ή στο μ**** και να σε βγάλουμε φωτογραφία
Χωρίς κίνδυνο συρραξξς από τους συμμετέχοντες

Καταλαβαίνω μερικές γενικότητες που λες

Αλλά το κάτωθι δεν το κατάλαβα

Βέβαια θα σας πουν ότι το στήσατε γι αυτό και πρέπει να συμβαίνει κάπως κάποτε οπότε θα έρθουν περισσότεροι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.686
Like
1.492
Πόντοι
266
το συγκεκριμενο σινεμα λογω του παρελθοντος που εχει στημενα σκηνικα και πληρωμενες βιζιτες εχει χασει την αξιοπιστια του,τους μυστες ηδονοβλεψιες πανυδονιστες ανωμαλιαριδες δεν τους πειθουν ευκολα σκηνικα οπως της παρασκευης αλλα νομιζω οτι δεν στοχευουν αυτους αλλα τους νεους που θα μαθουν με ακριβο τροπο τι παιζει
Μπορεί και να υπάρχουν κάποια πληρωμένα σκηνικά
Φαντάζομαι όχι όλα

Από την άλλη πλευρά υπάρχουν γυναίκες που έχουν πάρει όλο το μαγαζί

Πόσα θα έπρεπε να δώσει το αφεντικό σε μία γυναίκα σε ένα ζευγάρι για να πάρει 10-15 άντρες

Να πούμε 150 ευρώ

Θα τον συνέφερε οικονομικά για μία υποτίθεται διαφήμιση του μαγαζιού;
 

isaak_ll

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2021
Μηνύματα
79
Like
1.654
Πόντοι
200
Τι εγινε το ενδιαφέρον φίλτατε?? θα μας πεις?
Μπα, δεν εχει νοημα. Προτιμω οντως να το κρατησω για εμενα.

Δεν θα μπω σε καμια περιπτωση στο γαιτανακι οσων ψαχνουν αποδειξεις.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
858
Κριτικές
66
Like
12.209
Πόντοι
4.706
Καλησπέρα, στην ομήγυρη του forum. Διαβάζω, προσεκτικά, τα σχόλια των τελευταίων ημερών και θέλω να τοποθετηθώ, σαν παλιός και συστηματικός πελάτης, του σινεμά. Το μεγαλύτερο λάθος που κάνουν, όσοι επισκέπτονται τέτοιους χώρους, είναι ότι το κάνουν με αυτοσκοπό το γαμήσι. Αυτό έχει αποτέλεσμα να χάνουν την ουσία του πράγματος και εννοείται να μένουν με την πούτσα στο χέρι. Αυτοί οι χώροι είναι καθαρά για εγκεφαλικά άτομα και οι επισκέψεις γίνονται για την καλτίλα και την συλλογή εμπειριών. Διαβάζω για τύπους, οι οποίοι ρωτάνε, συνεχώς, εάν υπάρχουν άτομα στο χώρο, την στιγμή που είναι καυλωμένοι. Τι είδους ερώτηση είναι αυτή, ακριβώς; Για να γλιτώσουν το 10ευρω; Έτσι κάνετε, στις καφετέριες και στα κλαμπ; Στέλνετε μηνύματα στους πορτιέρηδες και στις σερβιτόρες και τους ρωτάτε, εάν έχει καλά μουνιά στα μαγαζιά, αλλιώς δεν θα βγείτε για ποτό; Ένας γυφτοκαρμοίρης, ο οποίος δεν έχει 10€ στην τσέπη, τι σχέση έχει με έναν άνδρα large, ο οποίος μοιράζεται την σύντροφο του και που αποσκοπεί σε μία πιθανή συνάντηση, μαζί του; Να χύσει, μέσα σε 3 λεπτά και να φύγει; Ήμαρτον, και ο παρτακισμός έχει και τα όρια του. Πολλοί αμφισβητείτε τις επισκέψεις ζευγαριών. Μπείτε στον κόπο και διαβάστε τις κριτικές, που έχουν γραφτεί κατά καιρούς. Προσωπικά, εγώ έχω πετύχει και έχω συμμετάσχει σε αρκετά σκηνικά. Έχω γαμήσει την Νάντια, την επαγγελματία, έχω χύσει στο στόμα και στην μάπα την υποτατακτική ξανθιά, ουκ ολίγες φορές και έχω πιπώσει τύπισσα, milf, η οποία είχε σκάσει παρέα με τον δικό της. Όλα τα παραπάνω συνέβησαν μέσα σε μια διάρκεια ετών και συνεχόμενων επισκέψεων. Πολλοί ζητούν φωτογραφίες, για του λόγου το αληθές. Εάν διάβαζαν το thread, θα τις έβλεπαν και αυτές. Ένα σχόλιο, πάνω σε αυτό το θέμα: Δεν κατάλαβα, έχει υποχρέωση, ο καθένας, να δείχνει φωτογραφίες, για να αποδείξει τι και σε ποιον; Ο κάθε ένας πάει εκεί για να βγάλει γούστα και εκείνη την στιγμή ζει την έκσταση της ηδονής, καθώς το κάνει για την πάρτη του και δεν έχει υποχρέωση να σκεφτεί τον άγνωστο λιγούρη. Όλοι εσείς, κλείστε τους υπολογιστές, αφήστε τα πληκτρολόγια και αγοράστε ένα εισιτήριο, για να τα δείτε και γιατί όχι, να τα ζήσετε από κοντά, όλα αυτά τα σκηνικά. Θα κλείσω με μια φράση που χρησιμοποιούν οι Αμερικανοί: No risk, no party!
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Καλά επιμένεις
Γίνεται μία φάση
Ποιος κατά τη διάρκεια της φάσης θα πει στην κοπέλα ή στο ζευγάρι κάτσε να σου βάλουμε ένα χαρτί στον κώλο ή στο μ**** και να σε βγάλουμε φωτογραφία
Χωρίς κίνδυνο συρραξξς από τους συμμετέχοντες

Καταλαβαίνω μερικές γενικότητες που λες

Αλλά το κάτωθι δεν το κατάλαβα

Βέβαια θα σας πουν ότι το στήσατε γι αυτό και πρέπει να συμβαίνει κάπως κάποτε οπότε θα έρθουν περισσότεροι.

Μου αρέσει που προσπαθείς να καταλάβεις τι λέει. Ρε σεις δεν έχετε καταλάβει ότι το άτομο είναι αλλού? Πρόκειται περί ενός πυροβολημένου που έφτιαξε ένα προφίλ για να μας σπάσει τα αρχίδια. Ψάχνει για κάποιο μαλάκα που θα φάει τις φάπες για να γελάσει αυτός. Τι δεν καταλαβαίνετε???
 

klearxos000

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2019
Μηνύματα
94
Like
280
Πόντοι
20
Μπα, δεν εχει νοημα. Προτιμω οντως να το κρατησω για εμενα.

Δεν θα μπω σε καμια περιπτωση στο γαιτανακι οσων ψαχνουν αποδειξεις.
τι γραφετε και τι ζητατε,πολυ αολα ειναι οποιος ρσκαρει και παει στομαγαζι εχει πιθανοτητες,να περασει ωραια.<καποιες στιγμες εχει ζευγαρια που ξεορυν τι θελουν.Σιγουρο δεν ειανι τιποτα στην ζωη,απλα ρισκαρει εχει και τα κερδη του.Και σιγα το εξοδο που ειναι το εισιτηριο,οσο κανουν 2 καλες παστες,η δυο κεφεδακια.
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Η ουσία είναι ότι το συγκεκριμένο μαγαζί το έχουν πιάσει στο στόμα τους πολλοί και όχι άδικα γιατί πραγματικά κατ’ εμένα έκανε την διαφορά. Άνοιξε την βεντάλια σε περισσότερο κοινό από το συνηθισμένο που παραδοσιακά είχαν αυτοί οι χώροι. Και δεν αποδέχομαι τον ορισμό της καλτίλας γιατί ο τελευταίος ναός της καλτίλας είναι το Αθηναικό και εάν θέλω καλτίλα έκει θα επέλεγα να πάω. Επειδή όμως για του λόγου του αληθές είμαστε στο Ελλαδιστάν η αμετροέπεια προηγείται μακράν.

Έχουμε μάθει να μην μπορούμε να διαχειριστούμε το καλό? ή μήπως τελικά δεν το αντέχουμε?

Γιατί όταν κάποιος μιλήσει για μια ωραία εμπειρία ? είτε είναι προμόσιον προς την εκάστοτε επιχείρηση ή προσπαθεί η ίδια η επιχείρηση να μας παγιδεύσει για να μας φάει 10 ευρώ!!!

Φυσικά εδώ φταίνε και οι γνωστοί άγνωστοι οι οποίοι γουστάρουν να υπερβάλλουν για τα κατορθώματα τους προκειμένου να κερδίσουν μια θέση στην εκτίμηση μας. Τόση ανάγκη επιβεβαίωσης πχια????

Κατά διαστήματα έχουν υπάρξει πολλοί γνώστες του αντικειμένου και οι οποίοι διαβάζουν βουλωμένο γράμμα όπως διατυμπανίζουν προσπαθώντας να βρούνε ή μάλλον ξέρουν μετά βεβαιότητας ότι τα σκηνικά όλα είναι στημένα και εμείς είμαστε τα κωθώνια που πάμε ενώ αυτοί είναι οι πονηροί που το κατάλαβαν και μας προτρέπουν να μην πηγαίνουμε. Εντάξει αυτό έχει και την εξήγησή του εν μέρει ότι μπορεί να είναι και ο ανταγωνισμός μιας και σε αυτό το σπορ είμαστε πρώτοι στο Ελλαδιστάν ‘’να ψοφήσει η κατσίκα του γείτονα’’ πράγμα που εγώ προσωπικά δεν θα ήθελα να το ασπαστώ γιατί πηγαίνω και σε άλλους χώρους και όταν βλέπω να κράζουν χωρίς λόγο την οποιαδήποτε προσπάθεια γίνετε κυριολεκτικά απορώ. Και απορώ γιατί όταν κλείσουνε όπως κλείσανε αρκετοί χώροι στεναχωριόμαστε που δεν έχουμε που να πάμε.

Εγώ θα θέσω και μια άλλη παράμετρο στο σχόλιο του @info123 που τα έβαλε σε πολύ σωστή βάση. Ότι ο εθισμός του πληκτρολογίου και η εξάρτηση σας από αυτό βλάπτει σοβαρά την υγεία. Βγείτε από την υγρή μουντή σπηλιά σας και γνωρίστε τον κόσμο πριν εκφράσετε οποιαδήποτε άποψη. βγείτε στην πραγματική ζωή και επικοινωνήστε πρόσωπο με πρόσωπο πηγαίνετε να πιείτε ένα καφέ στην παραλία να δείτε μια παράσταση στο θέατρο ακόμα και να μυρίσετε την βροχή. Και αυτά χρειάζονται περισσότερο από όσο φαντάζεστε.
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.686
Like
1.492
Πόντοι
266
Γι'αυτό ακριβώς και έγραψα ότι μπορεί να τους πουν ότι το έστησαν αν αρχίσουν τις όποιες προσπάθειες αποδείξεων. Τώρα δεν τους πιστεύουν, έπειτα θα τους λένε για στήσιμο. Θέλει σωστά θεμέλια και κάποια συχνότητα. Και βέβαια, δεν απαιτείται κάποιος να έχει μάστερ στην εμπειρία για να καταλάβει κάτι στημένο ή αν τον έχουν υποψήφιο για ροκάνισμα τσέπης. Αρκεί να μην είναι μαλάκας. Οι σωστές δουλειές γίνονται με μεγάλη προσοχή. Εμένα μου έχει τύχει σε κωλομπαρο που εξ ορισμού δεν γαμάει κανείς πλην μηδαμινών εξαιρέσεων να ζηλέψει ένας μία και σακάτεψε έναν άλλον όχι επειδή δεν γάμησε αυτός αλλά για να μην ξαναγαμηθεί αυτή :2funny: (όπου προσωπικά αμφιβάλλω αν γαμήθηκε) ενώ παράλληλα αποτελείωσε κι αυτή από το μαγαζί. Πλέον ότι και να μάθω ή δω, μου φαίνεται λογικό μιας που η μόνη λογική είναι ότι δεν υπάρχει λογική. :2funny:
Ο μονος τρόπος να βγάζεις άκρη σε ολα αυτά είναι να ελέγχεις ή να καταργείς τα πάθη σου.
Το ισχυρότερο βίτσιο ειναι να τσακίζεις τα βίτσια σου.
Μόλις γίνει αυτό, όλα στην πούτσα σου. :rockon:
μήνυμα 7321
Η φωτό που ζήτησες
Και πολλά μηνύματα του τύπου που την τράβηξε δηλαδή τον άντρα του ζευγαριού
Ότι το μαγαζί δεν του επέτρεπε να τραβήξει άλλες φωτογραφίες
Και διάλογος εκείνη την εποχή με τον ταμεία του μαγαζιού που του έλεγε δεν είπαμε να μην τραβάς φωτογραφίες
Όταν είχε τραβήξει άλλη φωτογραφία τη γυναίκα του μέσα στο adut αλλά με το φόρεμα

Φαντάσου δεν αφήναν τον άντρα του ζευγαριού να τραβάει φωτογραφίες της γκόμενας του φαντάσου για άλλες

Και έχουν διώξει τύπους που τράβαγαν κρυφά φωτογραφίες

Και άλλη φωτογραφία από άλλο τύπο μήνυμα 5233
 
Τελευταία τροποποίηση:

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Καλησπέρα ! Μόλις μπήκα ! Τι ώρες σκάει η Νάντια και η άλλη συνήθως ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom