Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (2 μέλη και 9 επισκέπτες)

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Τυπε θα το είχε τεράστια ανάγκη η τύπισσα. Την κατασπάραξαν τα ζόμπι.

Έχεις γίνει αρκετά κουραστικός λέγοντας τα ίδια και τα ίδια συνέχεια. Μήπως να το μαζέψεις λίγο? Μίλα για τον ευατό σου άσε τους υπόλοιπους.
 

Cross Xaroula

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2021
Μηνύματα
343
Like
355
Πόντοι
21
Παρασκευή βράδυ παίζει να έχει ζευγάρι/α. Έχω καιρό να κάνω τέτοια φάση και μου έχει λείψει...

1675376569270.png
Καλυσπερα μαναρη μου.
Αχ τη ομορφη ΠΟΥΤΣΑΡΑ ειναι αυτη!
Θελω να την τσυμπουκοσω και να την καβαλησω!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.710
Κριτικές
126
Like
7.725
Πόντοι
7.885
Έχεις γίνει αρκετά κουραστικός λέγοντας τα ίδια και τα ίδια συνέχεια. Μήπως να το μαζέψεις λίγο? Μίλα για τον ευατό σου άσε τους υπόλοιπους.
Τυπε αν δεν σ αρέσει πάρε μπούλο από το θρεντ, ότι γουστάρω θα γράφω και με κρίνουν μόνο οι μύστες.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.710
Κριτικές
126
Like
7.725
Πόντοι
7.885
Προσωπική μου γνώμη κι από ότι έχω πετύχει τυχαία ποστ σου, είσαι παράδειγμα προσφοράς στο σάιτ.
Δεν γνωρίζω γιατί σου επιτέθηκε ο άλλος αλλά θα έχει τους λόγους του. :confused:
Έτσι κι αλλιώς ωραία γελάμε με αυτό το νήμα.
Ενημερωτικά, μιας που ανέφερες ζόμπι φίλε kostakis27, προχθές μετά από γρήγορο ποτάκι στην περιοχή του Κεραμεικού και περνώντας με το αμάξι για το σπίτι, είδα 2 λιγδιασμένους ασχημομούρηδες
απέναντι στην στάση να κοιτούν με κυάλια στο κατάστημα. Αυτοί πιάνονται για ζόμπι; :confused:
Βέβαια και πιάνονται μυστη, να ξέρεις τα ζόμπι μαζευόμαστε μετά τις 24:00 εντός.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.710
Κριτικές
126
Like
7.725
Πόντοι
7.885
Προσωπικά, έχω πετύχει λιγούρια ή υπεράνω υποψίας να μπαίνουν μέσα.
Σε ρώτησα για να καταλάβω τι σημαίνει ζόμπι που λέτε.
Πάντως γυναίκα έχω να δω να μπαίνει τουλάχιστον έξι μήνες. Ίσως να είμαι λίγο άτυχος.
Δεν μπορώ να καταλάβω όμως για ποιον λόγο τρώγεστε έτσι.
Αντιμετωπίστε το με γέλιο κι όσοι θέλετε τραβάτε.

:hi:
Έχεις δίκιο μυστη, τα τσονταδικα είναι για να κάνουμε το χαβαλε μας. Απλά υπάρχουν ορισμένοι καθυστερημένοι εδώ μέσα που δεν μπορούν να το καταλάβουν.
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
589
Like
1.109
Πόντοι
206
στα ιδρυματα μαζευονται ματακιδες ανωμαλοι πανυδονιστες ζομπι μετα τις 12 το βραδυ
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
589
Like
1.109
Πόντοι
206
Τυπε αν δεν σ αρέσει πάρε μπούλο από το θρεντ, ότι γουστάρω θα γράφω και με κρίνουν μόνο οι μύστες.
πολυ ευαισθητοι ειναι μερικοι που να ειχαν πετυχει και μυστη φατσεα με πατατακια και κομπολοι να τους σπαει τα αρχιδια με το τσακα τσουκα:rockon:
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
στα ιδρυματα μαζευονται ματακιδες ανωμαλοι πανυδονιστες ζομπι μετα τις 12 το βραδυ
Άσε ρε που έχεις και άποψη. Αντιγραφέα των εγκεφαλικά ανάπηρων
πολυ ευαισθητοι ειναι μερικοι που να ειχαν πετυχει και μυστη φατσεα με πατατακια και κομπολοι να τους σπαει τα αρχιδια με το τσακα τσουκα:rockon:
Πήγαινε να τον βρεις και πάρε τον στο σπίτι σου να μοιραστείτε τα πατατάκια
 

spxvxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2023
Μηνύματα
11
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Ακούγεται πως το μαγαζί είναι ίοως το μόνο αξιόλογο απο πλευράς καθαριοτητάς και ποιότητας. Απο κόσμο μαζεύει νορμάλ? Οι ενοχλητικοί καταλαβαίνουν με το καλό? Το θέμα είναι να περνάμε καλά, με σεβασμό ο ένας στον άλλον
 

biboy911

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
51
Like
55
Πόντοι
0
Έλεγα να πάω σήμερα .. θα πάει κανείς ή θα είμαι μόνος μου ??
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Τελικά το προφιλ βιτσιανώμαλος μάλλον εκπροσωπεί την συντακτική ομάδα του bourdela. Σβήστηκαν τα post μου με την λογική ότι αυτά που έγραψα θεωρήθηκαν spam. Πάνω που ξεδίπλωσε όλο το ταλέντο του το προφιλ βιτσιανωμαλος γνωστοποιώντας ότι όλα τα μέλη του απευθύνονται και γελάνε μαζί μας. Ποια μέλη είναι αυτά??? και ποιοι είμαστε εμείς όλοι οι υπόλοιποι που γελάνε μαζί μας??? Ξεστόμισε απειλές ότι συντεταγμένα θα μας διώξουν από τα μαγαζιά όλα και ότι έχουν ράμματα για την γούνα μας. Αλήθεια???? Η αλήθεια κύριοι διαχειριστές όποιοι και εάν είστε μάλλον κάτι άλλο υποκρύπτεται κάτω από την τάχα μου ελευθερία έκφρασης που σερβίρεται εδώ μέσα. Θα το σβήσετε και αυτό το πόστ?? Γιατί εντέλει βλέπω να θέλετε να συμμετέχουν εδώ μέσα μόνο αυτοί που βρίζουν χλευάζουν και περιπέζουν όλους τους υπόλοιπους. Εγώ προσωπικά δεν προέβην σε καμία αναφορά να σβηστούν σχόλια.
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
στα ιδρυματα μαζευονται ματακιδες ανωμαλοι πανυδονιστες ζομπι μετα τις 12 το βραδυ
Οι μόνοι ανώμαλοι είσαι εσύ και το συνάφι σου που βρίζετε όλους τους υπόλοιπους θεωρώντας ότι μόνο εσείς υπάρχεται.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.710
Κριτικές
126
Like
7.725
Πόντοι
7.885
Τελικά το προφιλ βιτσιανώμαλος μάλλον εκπροσωπεί την συντακτική ομάδα του bourdela. Σβήστηκαν τα post μου με την λογική ότι αυτά που έγραψα θεωρήθηκαν spam. Πάνω που ξεδίπλωσε όλο το ταλέντο του το προφιλ βιτσιανωμαλος γνωστοποιώντας ότι όλα τα μέλη του απευθύνονται και γελάνε μαζί μας. Ποια μέλη είναι αυτά??? και ποιοι είμαστε εμείς όλοι οι υπόλοιποι που γελάνε μαζί μας??? Ξεστόμισε απειλές ότι συντεταγμένα θα μας διώξουν από τα μαγαζιά όλα και ότι έχουν ράμματα για την γούνα μας. Αλήθεια???? Η αλήθεια κύριοι διαχειριστές όποιοι και εάν είστε μάλλον κάτι άλλο υποκρύπτεται κάτω από την τάχα μου ελευθερία έκφρασης που σερβίρεται εδώ μέσα. Θα το σβήσετε και αυτό το πόστ?? Γιατί εντέλει βλέπω να θέλετε να συμμετέχουν εδώ μέσα μόνο αυτοί που βρίζουν χλευάζουν και περιπέζουν όλους τους υπόλοιπους. Εγώ προσωπικά δεν προέβην σε καμία αναφορά να σβηστούν σχόλια.
Έλα τυπε, σε πήραν χαμπάρι πόσο βλάκας είσαι και σ έβαλαν στην θέση σου οι μύστες. Την είχες πελώρια ανάγκη την φαπα σου αλλά το τερμάτισες με την μλκ που σε δέρνει. Άντε μπούλο και από εδώ, δεν σε σηκώνει το θρεντ.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.133
Κριτικές
166
Like
26.953
Πόντοι
34.538
Έλα τυπε, σε πήραν χαμπάρι πόσο βλάκας είσαι και σ έβαλαν στην θέση σου οι μύστες. Την είχες πελώρια ανάγκη την φαπα σου αλλά το τερμάτισες με την μλκ που σε δέρνει. Άντε μπούλο και από εδώ, δεν σε σηκώνει το θρεντ.
Ρε Κωστακη,παλι τραμπουκιζεις τους μυστες..?
Πολυ καραμουζα πεφτει..
:eyebrows:
 

milfogamis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
169
Like
257
Πόντοι
21
Θα κανει τιποτα του αγ βαλεντινου το μαγαζι?:grin::2funny:
 

loo

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
580
Κριτικές
3
Like
856
Πόντοι
86
Παρασκευή βράδυ παίζει να έχει ζευγάρι/α. Έχω καιρό να κάνω τέτοια φάση και μου έχει λείψει...

1675376569270.png
Ρε φίλε αν αλήθεια τι πουτσα είναι αυτή αν η φωτογραφία είναι αληθινή. Με άνδρα δεν έχω πάει ποτέ μονε με τρανς αλλά την βλέπεις και την λιγουρευεσαι. Πόσο την έχεις;
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
8
Like
9.056
Πόντοι
1.336
Ρε φίλε αν αλήθεια τι πουτσα είναι αυτή αν η φωτογραφία είναι αληθινή. Με άνδρα δεν έχω πάει ποτέ μονε με τρανς αλλά την βλέπεις και την λιγουρευεσαι. Πόσο την έχεις;
19 είναι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom