Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
28
Like
2.226
Πόντοι
2.411
Έχεις δίκιο μυστη, τα τσονταδικα είναι για να κάνουμε το χαβαλε μας. Απλά υπάρχουν ορισμένοι καθυστερημένοι εδώ μέσα που δεν μπορούν να το καταλάβουν.
Δεν ηξερα οτι εισαι καλοφαγας μερακλης τυπε μου.
 

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
Πόσους θα ήθελες κατά προτίμηση;

Ειμαι κρος 26 χρονών και ψάχνω παρέα για Τσόντο σινεμά

Ειμαι κρος 26 χρονών και ψάχνω παρέα για Τσόντο σινεμά
ειμαι μεσα καυλα.
 

Chris32ath

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2018
Μηνύματα
4
Like
12
Πόντοι
0
Eπίσκεψη χτες, και ήταν ό,τι καλύτερο από άποψη ατάκας και setup . Νεαρόκοσμος γενικά, και ένα ζευγάρι που υπήρχε πάνω, κάτω, δεξιά και αριστερά στον χώρο έπαιζε μεν, αλλά ανά τακτά χρονικά διαστήματα οι ατακάρες του συντρόφου της κυρίας έμελλε να γραφτούν στις σελίδες του μυαλού μου ως μελλοντικές αναμνήσεις: '' Παιδιά ποιός είναι νεαρός και έχει μόλις βγεί από το μπάνιο''; Αφού όλοι ψάχνονταν μεταξύ των, οι πληρόντες τα -αυστηρά μεν, δίκαια κριτήρια μεν - παρείσφρυσαν παρά την καμπίνα του ζεύγους ώστε να πράξουν τα δέοντα. Άμα τη πλήρωση των επιθυμιών, η ατάκα επαναλαμβάνονταν, τόσο που οι νεαροί και καθαροί κάποια στιγμή θα τελείωναν, καθ'ότι αποτελούν είδος υπό εξαφάνιση στους διαδρόμους του Ιδρύματος. Παρά το γεγονός ότι πληρούσα τα κριτίρια, παρέμεινα να απολαμβάνω την μπύρα μου, παραμένοντας προς εαυτόν διερωτώμενος για το τί επιδιώκω με την παραμονή μου στον χώρο, και ποιό τμήμα του εγκεφάλου μου αντλεί τέρψη από όλα αυτά. Πήγα και για δύο βρώμικα και έστρωσα.
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Eπίσκεψη χτες, και ήταν ό,τι καλύτερο από άποψη ατάκας και setup . Νεαρόκοσμος γενικά, και ένα ζευγάρι που υπήρχε πάνω, κάτω, δεξιά και αριστερά στον χώρο έπαιζε μεν, αλλά ανά τακτά χρονικά διαστήματα οι ατακάρες του συντρόφου της κυρίας έμελλε να γραφτούν στις σελίδες του μυαλού μου ως μελλοντικές αναμνήσεις: '' Παιδιά ποιός είναι νεαρός και έχει μόλις βγεί από το μπάνιο''; Αφού όλοι ψάχνονταν μεταξύ των, οι πληρόντες τα -αυστηρά μεν, δίκαια κριτήρια μεν - παρείσφρυσαν παρά την καμπίνα του ζεύγους ώστε να πράξουν τα δέοντα. Άμα τη πλήρωση των επιθυμιών, η ατάκα επαναλαμβάνονταν, τόσο που οι νεαροί και καθαροί κάποια στιγμή θα τελείωναν, καθ'ότι αποτελούν είδος υπό εξαφάνιση στους διαδρόμους του Ιδρύματος. Παρά το γεγονός ότι πληρούσα τα κριτίρια, παρέμεινα να απολαμβάνω την μπύρα μου, παραμένοντας προς εαυτόν διερωτώμενος για το τί επιδιώκω με την παραμονή μου στον χώρο, και ποιό τμήμα του εγκεφάλου μου αντλεί τέρψη από όλα αυτά. Πήγα και για δύο βρώμικα και έστρωσα.
Αυτός είσαι τέλος !!
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
918
Like
836
Πόντοι
86
Eπίσκεψη χτες, και ήταν ό,τι καλύτερο από άποψη ατάκας και setup . Νεαρόκοσμος γενικά, και ένα ζευγάρι που υπήρχε πάνω, κάτω, δεξιά και αριστερά στον χώρο έπαιζε μεν, αλλά ανά τακτά χρονικά διαστήματα οι ατακάρες του συντρόφου της κυρίας έμελλε να γραφτούν στις σελίδες του μυαλού μου ως μελλοντικές αναμνήσεις: '' Παιδιά ποιός είναι νεαρός και έχει μόλις βγεί από το μπάνιο''; Αφού όλοι ψάχνονταν μεταξύ των, οι πληρόντες τα -αυστηρά μεν, δίκαια κριτήρια μεν - παρείσφρυσαν παρά την καμπίνα του ζεύγους ώστε να πράξουν τα δέοντα. Άμα τη πλήρωση των επιθυμιών, η ατάκα επαναλαμβάνονταν, τόσο που οι νεαροί και καθαροί κάποια στιγμή θα τελείωναν, καθ'ότι αποτελούν είδος υπό εξαφάνιση στους διαδρόμους του Ιδρύματος. Παρά το γεγονός ότι πληρούσα τα κριτίρια, παρέμεινα να απολαμβάνω την μπύρα μου, παραμένοντας προς εαυτόν διερωτώμενος για το τί επιδιώκω με την παραμονή μου στον χώρο, και ποιό τμήμα του εγκεφάλου μου αντλεί τέρψη από όλα αυτά. Πήγα και για δύο βρώμικα και έστρωσα.
Μικρές παρατηρήσεις (επειδή από τον τρόπο που γράφεις δείχνεις να νοιάζεσαι για την γλώσσα και την γραφή): 1) "αυστηρά μεν, δίκαια κριτήρια μεν" το ζεύγος είναι "μεν" - "δε", άρα: "αυστηρά μεν, δίκαια κριτήρια δε". 2) "παρείσφρυσαν": το σωστό: παρεισέφρησαν (<παρεισφρέω). 3) "Άμα τη πλήρωση": το σωστό: άμα τη πληρώσει (<τριτόκλιτο: πλήρωσις, -εως)
Όμως, το πνεύμα κριτικής αποστασιοποίησης, λεπτής ειρωνείας και, ίσως, ελαφρότατου αυτοσαρκασμού, μου άρεσε πολύ!!
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Έχεις δίκιο μυστη, τα τσονταδικα είναι για να κάνουμε το χαβαλε μας. Απλά υπάρχουν ορισμένοι καθυστερημένοι εδώ μέσα που δεν μπορούν να το καταλάβουν.
Το ότι στον δικό σου μικρόκοσμο το αντιλαμβάνεσαι έτσι δεν σημαίνει ότι είναι και η πραγματικότητα. Εσύ είσαι κυριολεκτικά ο ορισμός του ζόμπι που κυκλοφορεί σαν την άδικη κατάρα δεξιά και αριστερά χωρίς ουσιαστικό προορισμό ψάχνοντας λίγη ευκαιριακή χαρά χωρίς επιτυχία. Και όλη η αποτυχία και η αγωνία σου εκδηλώνεται σε τούτο το site προσπαθώντας να βρεις τους όμοιους σου και την αποδοχή που στον πραγματικό κόσμο δεν έχεις. Όμοιος ομοίω αει πελάζει.
 

VasilisBottom

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2020
Μηνύματα
62
Like
54
Πόντοι
0
Εγώ θα πάω σε καμία ώρα οποίος θέλει ας έρθει ή να μου στείλει μνμ
 

kwstasbi84

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
70
Πόντοι
0
Κάποιος για σήμερα???
 

Συνημμένα

  • 1dc7d651f0587084ae8c7e420a.jpg
    1dc7d651f0587084ae8c7e420a.jpg
    11,3 KB · Εμφανίσεις: 98
  • 2dd1db90c8c907834e1074c10c.jpg
    2dd1db90c8c907834e1074c10c.jpg
    15,9 KB · Εμφανίσεις: 99

teo78

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
652
Κριτικές
4
Like
544
Πόντοι
86
Πάντως εγώ δεν έχω παει στο Adult και το ψηνω πολύ αλλά με παρεα χαχα ! Ψιλοκολλαω μονη!!❤️
Αν θες να πάμε σήμερα στείλε μήνυμα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ποιο σινεμά μου προτείνετε;
Καλησπέρα είσαι για σήμερα βράδυ ;
 

spyros53

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2013
Μηνύματα
82
Like
60
Πόντοι
0
μεχρι να συνεννοηθουμε θα περασει η ωρα
στις 5 μπορει καποιος?
 

Jannman

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2021
Μηνύματα
182
Like
227
Πόντοι
21
μεχρι να συνεννοηθουμε θα περασει η ωρα
στις 5 μπορει καποιος?
σου εχω στειλει αρκετες φορες μηνυμα εδω αλλα δεν απαντας. τσεκαρε το γιατι δεν σε βλεπω και στο σκαιπ πια και χαθηκαμε τελειως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom