Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Semis35

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2017
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
1
Ζευγαρια πανε αρκετες φορες και ειτε γινονται φασεις ειτε τη βρισκουν μονα τους κλπ, δεν υπαρχουν στανταρ μερες ή ωρες.
Το οτι εσεις που γραφετε δεν εχετε πετυχει τετοια σκηνικα ειναι αφελες να μας πλασαρετε το αντιθετο. Υπαρχουν και καποιοι που δεν ασχολούνται με αυτο το forum και καποιοι που διαβαζουμε και δε γραφουμε γιατι μαλλον στο κενο θα πεσει οτι πουμε.
Η συμβουλη που δινω εγω ειναι οτι οποιος ενδιαφερεται, να παει οποτε μπορει και να δοκιμασει οτι γουσταρει, συνηθως κατι θα βρει. Δε χρειαζεται να κανονιστει τιποτα το αγνωστο ειναι καλυτερο. Αν λυπαστε τα λεφτα ειναι δικο σας θεμα δε θα κάτσουμε να ενημερώνουμε ποια ειναι η καταλληλη στιγμη για να χαλασετε το 10ευρο σας. Πιειτε καμμια μπυρα αν φοβάστε οτι θα παει χαμενο στο σινεμα.
Αυτα προς το παρον.
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Ζευγαρια πανε αρκετες φορες και ειτε γινονται φασεις ειτε τη βρισκουν μονα τους κλπ, δεν υπαρχουν στανταρ μερες ή ωρες.
Το οτι εσεις που γραφετε δεν εχετε πετυχει τετοια σκηνικα ειναι αφελες να μας πλασαρετε το αντιθετο. Υπαρχουν και καποιοι που δεν ασχολούνται με αυτο το forum και καποιοι που διαβαζουμε και δε γραφουμε γιατι μαλλον στο κενο θα πεσει οτι πουμε.
Η συμβουλη που δινω εγω ειναι οτι οποιος ενδιαφερεται, να παει οποτε μπορει και να δοκιμασει οτι γουσταρει, συνηθως κατι θα βρει. Δε χρειαζεται να κανονιστει τιποτα το αγνωστο ειναι καλυτερο. Αν λυπαστε τα λεφτα ειναι δικο σας θεμα δε θα κάτσουμε να ενημερώνουμε ποια ειναι η καταλληλη στιγμη για να χαλασετε το 10ευρο σας. Πιειτε καμμια μπυρα αν φοβάστε οτι θα παει χαμενο στο σινεμα.
Αυτα προς το παρον.

Έτσι όπως τα λες φίλε είναι. Εγώ ειρωνικά του απάντησα και ανάθεμα εάν κατάλαβε και τίποτα. Δυστυχώς υπάρχουν κάποιοι άνθρωποι που εγώ τους λέω μισάνθρωπους με μοναδικό σκοπό να απαξιώσουν να χλευάσουν λες και αυτοί στην καταπληκτική τους ζωή τα κάνουν όλα τέλεια. Και φυσικά κρυμμένοι πίσω από ένα πληκτρολόγιο ζούνε τον μύθο τους.

Φυσικά φταίνε και οι ιδιοκτήτες των επιχειρήσεων αυτών που δεν φρόντισαν να τους δώσουν και ένα manual για να ξέρουν πως παίζεται η φάση. Νόμιζαν ότι έχουν να κάνουν με ανθρώπους ενήλικες ενώ η πραγματικότητα είναι ότι έχουν να κάνουν με γίδια.

Η συμβουλή που τους δίνω εγώ είναι να κάτσουν στα σπίτια τους, αφενός γιατί ρυπαίνουν το περιβάλλον, αφετέρου χαλάνε την ηρεμία των υπόλοιπων.
 

economy man

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Δεκ 2012
Μηνύματα
517
Κριτικές
18
Like
1.652
Πόντοι
1.296

pablo michel

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2021
Μηνύματα
263
Like
470
Πόντοι
21
πολυ κανουν παραπονα για ορισμενα ζομπι οπως τα αποκαλουν. Δεκτο αλλα το μαγαζι ειναι για ολους, υπαρχουν και καποιοι που προτημουν τα ζομπι. χαχα.
Δεν ειναι δυνατον ο/η ταμιας να πει στον πελατη, δεν μου αρεσει η φατσα σου βγες εξω. Αλωστε σε πολλους μας αρεσει το μυστηριο, δεν ξερουμε πριν μπουμε μεσα τη θα συναντησουμε, και αυτο ανεβαζει την αδρεναλινη. Μακαρι να τολμησουν γυναικες και πιο πολλα ζευγαρια.
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Δεν βρίσκω κάποιο εμπόδιο. Εφόσον τα τσιμπουκια δίνουν και παίρνουν όπως και τα γαμησια κατά την περιγραφή κάποιων, ας βάλουν κάνα ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ κώλο :2funny:σε φώτο χωρίς πρόσωπο κτλ, με ολόφρεσκη ημερομηνία για να συνεχίσουν να λένε...αυτά που λένε!!! Σε κάθε περίπτωση πάντως, ας συνεχίσουν να λένε όσα λένε όπως κι η άλλη πλευρά. Έτσι κι αλλιώς όπως είπα, η επιτυχία του μαγαζιού είναι δεδομένη. Ας βρει κάποιος με τόσο λίγα λεφτά, τόσες ώρες διασκέδαση. Και κάπου εδώ ας ορίσουμε τι σημαίνει διασκέδαση. Διασκέδαση = ότι μας ευχαριστεί και προκαλεί χαρά (γέλιο). Έτσι τουλάχιστον ξέρω εγώ δηλαδή. :rockon:

Μα δεν προσπάθησε κάποιος να σε πείσει για κάτι. Γιατί κόβεσαι τόσο πολύ?? Τι και εάν μπαίνουν 10 ζευγάρια και άλλες 10 μόνες γυναίκες??? Εσένα ποιο είναι το πρόβλημα σου??? Το ότι ζητάς βλακωδώς ντοκουμέντα τέτοιου είδους και ειδικά για χώρους ιδιαίτερους …… με την ίδια λογική εάν γράψει κάποιος ότι πήγε σ’ ένα μπουρδέλο και η κυρία του έκανε ακάποτο τσιμπούκι εσύ για να πεισθείς θα πρέπει να δεις φωτογραφία της κυρίας μέσα στο συγκεκριμένο δωμάτιο. Είσαι με τα καλά σου άνθρωπε??? Για μαλάκες ψάχνεις??? Ποιος θα ρισκάρει να βρει τον μπελά του μόνο και μόνο για να πεισθείς εσύ. :jerking::jerking::jerking:

Και κάτι επιπλέον για τον ορισμό της διασκέδασης. Η ερμηνεία της λέξης ‘’διασκέδαση’’ είναι το να ενεργεί κανείς έτσι ώστε να περνά ευχάριστα. Άρα ξεκίνα πρώτα να φροντίσεις να μάθεις τα απλά και άσε τα σύνθετα.

Διασκέδαση είναι στα μπουζούκια στο εστιατόριο που θα βγει κάποιος με την παρέα του ακόμα και για ένα απλό καφέ. Εσύ να φανταστώ όπου πηγαίνεις γελάς σαν τον χαχα λες και σου καθαρίζουν αυγά ένα πράγμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
589
Like
1.109
Πόντοι
206
Φίλτατε συνοδοιπόρε μην ταράζεσαι διότι εκτίθεσαι. :2funny: Μια χαρά είναι η λύση μου. Εφόσον πέφτει κόρδωμα για φοβερές συνευρέσεις, καλείστε ορισμένοι να αποδείξετε με τον πλέον αντικειμενικό κι ακίνδυνο τρόπο. Τα περί μπελά να τα λες εκεί που περνάνε. Αν η όποια γυναίκα δεχθεί γαμο-παιχνιδάκια με λαό η με κάνα δυο, σιγά μην κολώσει να δείξει απρόσωπο τον κώλο της (με γραμμένη ημερομηνία σε χαρτί έτσι; ) Εξάλλου τόσα ζευγάρια πάνε (εδώ γελάμε) :2funny: οπότε κάποια θα δεχτεί. Εξάλλου πολλοί δεν σας πιστεύουν. Δικό σας πρόβλημα κι όχι δικό μου. Κακότεχνο το επιχείρημα περί μπουρδέλου μιας που εκεί η πουτάνα όντως υπάρχει και μπορεί να πάει ο καθένας!!!
Κοινώς, βρες κατι πιο εξυπνο. :rockon:
Η φανερή σου λυσσαλέα προσπάθεια μείωσης του συνομιλητή που σε ταπώνει φανερώνει ανασφάλεια και ποιος ξέρει τι άλλο. Στον δε ορισμό της διασκέδασης απλώς προσπαθείς να δημιουργήσεις εντυπώσεις με λοξοδρόμηση της κουβέντας με ευτελή αναμασήματα. Μην σε κρατάμε.
Να περάσει ο επόμενος.
Έχουμε κι άλλες ασχολίες.
:woldman:
giphy.gif

δικασες
 

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
589
Like
1.109
Πόντοι
206
τα θεματα των σινεμα εχουν γινει ενας σκουπιδοτοπος που ειναι γεματος με μαλακες που ρωτανε θα ειναι κανεις εκει σημερα,θα παιξει τιποτα σημερα,τωρα τι γινεται ειναι κανεις μεσα

φατσεας θα λετε και θα κλαιτε κουφαλες
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.007
Πόντοι
2.477

matakias_megas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
589
Like
1.109
Πόντοι
206
Που μπορώ να τον βρω;
πλεον τον εχουν σε μαυρη λιστα στα σινεμα οπως τον τζων ταραμας στα καζινο δεν του επιτρεπουν την εισοδο γιατι τους ξεσκεπαζε,οταν πηγαινε θα τον καταλαβαινες γιατι ειχε μαζι του παντα κοκα κολα πατατακια και κομπολοι που με το τσακα τσουκα εσπαγε τα αρχιδια των ζομπι θαμωνων των ιδρυματων
ο φατσεας ειναι μεγας μυστης ηδονοβλεψιας πανυδονηστης με πολλες γνωσεις για τα σινεμα
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.686
Like
1.492
Πόντοι
266
πλεον τον εχουν σε μαυρη λιστα στα σινεμα οπως τον τζων ταραμας στα καζινο δεν του επιτρεπουν την εισοδο γιατι τους ξεσκεπαζε,οταν πηγαινε θα τον καταλαβαινες γιατι ειχε μαζι του παντα κοκα κολα πατατακια και κομπολοι που με το τσακα τσουκα εσπαγε τα αρχιδια των ζομπι θαμωνων των ιδρυματων
ο φατσεας ειναι μεγας μυστης ηδονοβλεψιας πανυδονηστης με πολλες γνωσεις για τα σινεμα
Είχε τις καλές και τις κακές στιγμές όπως όλοι μας

Τα ξεσκέπασματα τα έκανε όταν του σταμάτησαν την είσοδο
Ένα από τα καλά του ήτανε ότι όταν καθόμαστε απέξω στην καφετέρια παλιά είχε καλαμπούρι
Ένα από τα κακά ότι έλεγε άπειρα ψέματα
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.007
Πόντοι
2.477
Πως πάμε γίγαντες: ήρθε κάνα ζευγαράκι ή καμιά γκόμενά στο μαγαζί να μας ρίξει φώτο
ή πάλι 3 κι ο κούκος;
Θα σου χαλασω τη γευση τυπε,αλλα 21:50 ηρθε γκομενα μονη της στο σινεμα!Ζητησε απο την αρχη,πριν μπει στο μεγαρο να της ανοιξουν την τουαλετα!
Μολις φορτωθηκε καθησε στην κεντρικη σειρα των καθισματων!

Σκιννυ,μαυρα μαλλια μεχρι την πλατη, μποτες μεχρι το γονατο με τακουνια και μια μυτη που σιγουρα σκαλωνε στον αφαλο του καθε τυχερου!

Ενας πηγε και καθησε στην αλλη μερια των καθισματω και του φωναξε ελα
κατσε διπλα μου, μην ντρεπεσαι!
Σχολικη εκδρομη και κουβεντουλα
στη γαλαρια!

Την συνοδευσε στον επανω οροφο για ξεναγηση!
Τους βρηκα μαζι με τα ζομπι με ανοιχτο τον φακο στο νταρκ ρουμ (υποθετω οτι ξερεις σε ποιο σημειο βρισκεται)!

Η τυπισσα ελεγε δυνατα "ενας ενας, ολοι θα γαμησετε!"
Μετα ελεγε "εκει παιζει τσοντα δεν μπορω να κανω σεξ"!

Απο το νταρκ ρουμ
την συνοδευσε αλλος λεγαμενος στο μινι σινεμα!

Απο εκει αλλος ενδιαφερομενος κατω στους καναπεδες οπου του ελεγε στις σκαλες "κρατα με να μην πεσω"

Καταληξη στους καναπεδες
οπου ξεκινησε το κλαρινο.
Μετα το κλαρινο τον υποδεχτηκε στο μουνι της.
Παει ο ενας.
Οπου της ειπε ευχαριστω και της εδωσε φιλι στο κεφαλι..

Ο δευτερος κλαρινο μονο.
Αλλα την ρωτησε "αν μπορει να την γαμησει" γιατι επιασε το μουνι της και ηταν μουσκεμα!
Πηρε ως απαντηση "με τοσους αντρες εδω μουσκεμα
εγινε και για αυτο ερχομαι, για να γαμηθω"

Μετα αποαυτον ειπε
"παιδια τελος αυτο ηταν,κουραστηκα"

αλλα εκανε το χατηρι και πηρε και αλλον ενα...

Καθησε παλι γαλαρια μαζι με αλλους δυο λεγαμενους με αυτη στη μεση και να εχουν αρχισει τις παρλαπιπες!

Ο δευτερος που τον σταγγιξε ειχε κατσει απο πανω τους για να ακουει τι λενε,μηπως παρει καμια πληροφορια για τις ασκησεις στο σχολικο.

Σου εριξα αλατοπιπερο,αλλα θα σου χαλασω τη γευση παλι,
γιατι φωτογραφιες δεν καταφεραμε να βγαλουμε γιατι παρων στο σκηνικο στους καναπεδες ηταν ο επιχειρηματιας και επαιρνε και αυτος ματι ή αξιολογουσε την θεληση της κοπελας για τους βαθμους στο τελος του τριμηνου...

Ομολογω για Σαββατο βραδυ ηταν πεσμενη η κινηση...αλλα τα περισσοτερα ζομπι γινηκανε αγαπουληδες και καληνυχτακιδες...και πολυ το χαρηκα που παραπανω απο τους μισους τους αφησε με το ψωμι στο χερι για να βουτηξουν στο μελατο τους αργοτερα καθως κρυβονταν στις καμπινες και εσβηναν τις οθονες για να μη δουμε τις μυξες στα ματια τους!
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Φίλτατε συνοδοιπόρε μην ταράζεσαι διότι εκτίθεσαι. :2funny: Μια χαρά είναι η λύση μου. Εφόσον πέφτει κόρδωμα για φοβερές συνευρέσεις, καλείστε ορισμένοι να αποδείξετε με τον πλέον αντικειμενικό κι ακίνδυνο τρόπο. Τα περί μπελά να τα λες εκεί που περνάνε. Αν η όποια γυναίκα δεχθεί γαμο-παιχνιδάκια με λαό η με κάνα δυο, σιγά μην κολώσει να δείξει απρόσωπο τον κώλο της (με γραμμένη ημερομηνία σε χαρτί έτσι; ) Εξάλλου τόσα ζευγάρια πάνε (εδώ γελάμε) :2funny: οπότε κάποια θα δεχτεί. Εξάλλου πολλοί δεν σας πιστεύουν. Δικό σας πρόβλημα κι όχι δικό μου. Κακότεχνο το επιχείρημα περί μπουρδέλου μιας που εκεί η πουτάνα όντως υπάρχει και μπορεί να πάει ο καθένας!!!
Κοινώς, βρες κατι πιο εξυπνο. :rockon:
Η φανερή σου λυσσαλέα προσπάθεια μείωσης του συνομιλητή που σε ταπώνει φανερώνει ανασφάλεια και ποιος ξέρει τι άλλο. Στον δε ορισμό της διασκέδασης απλώς προσπαθείς να δημιουργήσεις εντυπώσεις με λοξοδρόμηση της κουβέντας με ευτελή αναμασήματα. Μην σε κρατάμε.
Να περάσει ο επόμενος.
Έχουμε κι άλλες ασχολίες.
:woldman:
Να μην ταράζομαι???? Εκτίθεμαι???? Λυσσαλέα??? Με ταπώνεις???? Αυτά που χαρακτηρίζουν εσένα τα προσάπτεις σε μένα????
Το γεγονός του ότι είσαι καρφωμένος πάνω από ένα πληκτρολόγιο απαντώντας σε χρόνο DT και με λυσσαλέο και χυδαίο τρόπο προσπαθείς να ακυρώσεις τον οποιονδήποτε μιλάει με καλά λόγια για την συγκεκριμένη επιχείρηση μάλλον το αντίθετο δείχνει.
Εγώ δεν εκπροσωπώ την συγκεκριμένη επιχείρηση για να ταράζομαι ή να θίγομαι. Πελάτης είμαι όπως πελάτης είμαι και σε άλλες ομοειδής επιχειρήσεις. Το προφιλάκι σου είναι 31 Δεκεμβρίου 2022. Τυχαίο??? Και γιατί ζορίζεσαι τόσο πολύ δεν μας είπες?
Το γεγονός ότι ζητάς διακαώς φωτογραφίες για να πεισθείς καταφέρεσαι εναντίον όλων προσπαθείς να βγάλεις προς τα έξω μια μαγκιά μέσα από την ανωνυμία του πληκτρολογίου σου είναι σίγουρο ότι δείχνει ανασφάλεια. Δεν νομίζω ότι εγώ προσωπικά χρειάζεται να σε πείσω για κάτι. Μήπως μιας και προτείνεις αυτόν το ''απλό τρόπο των φωτογραφιών'' να ξεκινήσεις να ποστάρεις δικές σου φωτογραφίες από τα ''κατορθώματα σου'' για να δούμε και οι υπόλοιποι με τι είδους μαλάκα έχουμε να κάνουμε??? Αυτά για σήμερα
 

hamster1871

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2011
Μηνύματα
25
Κριτικές
3
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπερα και καληχρονια σε ολους.Επιβεβαιωνω τα οσα ειπε ο cocos30 .Hμουν εκει χτες το βραδυ.Οταν ο πρωτος τυπος εχυσε την κοπελα στο στομα και εκεινη τα καταπιε ειπα να αποσυρθω γιατι ηθελελε τσιμπουκι ακαπωτο.Οσο για τον φατσεα,προσοχη.Μην του εχετε εμπιστοσυνη σε τιποτα.Προπερσι πηρε τηλεφωνο τη ,συγχωρεμενη μητερα μου και της ειπε που παω και τι κανω.Μαζι και παρα πολλα ψεματα.Επιδη τον ειχα χτυπησει εξω το μαγαζι.
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.686
Like
1.492
Πόντοι
266
Θα σου χαλασω τη γευση τυπε,αλλα 21:50 ηρθε γκομενα μονη της στο σινεμα!Ζητησε απο την αρχη,πριν μπει στο μεγαρο να της ανοιξουν την τουαλετα!
Μολις φορτωθηκε καθησε στην κεντρικη σειρα των καθισματων!

Σκιννυ,μαυρα μαλλια μεχρι την πλατη, μποτες μεχρι το γονατο με τακουνια και μια μυτη που σιγουρα σκαλωνε στον αφαλο του καθε τυχερου!

Ενας πηγε και καθησε στην αλλη μερια των καθισματω και του φωναξε ελα
κατσε διπλα μου, μην ντρεπεσαι!
Σχολικη εκδρομη και κουβεντουλα
στη γαλαρια!

Την συνοδευσε στον επανω οροφο για ξεναγηση!
Τους βρηκα μαζι με τα ζομπι με ανοιχτο τον φακο στο νταρκ ρουμ (υποθετω οτι ξερεις σε ποιο σημειο βρισκεται)!

Η τυπισσα ελεγε δυνατα "ενας ενας, ολοι θα γαμησετε!"
Μετα ελεγε "εκει παιζει τσοντα δεν μπορω να κανω σεξ"!

Απο το νταρκ ρουμ
την συνοδευσε αλλος λεγαμενος στο μινι σινεμα!

Απο εκει αλλος ενδιαφερομενος κατω στους καναπεδες οπου του ελεγε στις σκαλες "κρατα με να μην πεσω"

Καταληξη στους καναπεδες
οπου ξεκινησε το κλαρινο.
Μετα το κλαρινο τον υποδεχτηκε στο μουνι της.
Παει ο ενας.
Οπου της ειπε ευχαριστω και της εδωσε φιλι στο κεφαλι..

Ο δευτερος κλαρινο μονο.
Αλλα την ρωτησε "αν μπορει να την γαμησει" γιατι επιασε το μουνι της και ηταν μουσκεμα!
Πηρε ως απαντηση "με τοσους αντρες εδω μουσκεμα
εγινε και για αυτο ερχομαι, για να γαμηθω"

Μετα αποαυτον ειπε
"παιδια τελος αυτο ηταν,κουραστηκα"

αλλα εκανε το χατηρι και πηρε και αλλον ενα...

Καθησε παλι γαλαρια μαζι με αλλους δυο λεγαμενους με αυτη στη μεση και να εχουν αρχισει τις παρλαπιπες!

Ο δευτερος που τον σταγγιξε ειχε κατσει απο πανω τους για να ακουει τι λενε,μηπως παρει καμια πληροφορια για τις ασκησεις στο σχολικο.

Σου εριξα αλατοπιπερο,αλλα θα σου χαλασω τη γευση παλι,
γιατι φωτογραφιες δεν καταφεραμε να βγαλουμε γιατι παρων στο σκηνικο στους καναπεδες ηταν ο επιχειρηματιας και επαιρνε και αυτος ματι ή αξιολογουσε την θεληση της κοπελας για τους βαθμους στο τελος του τριμηνου...

Ομολογω για Σαββατο βραδυ ηταν πεσμενη η κινηση...αλλα τα περισσοτερα ζομπι γινηκανε αγαπουληδες και καληνυχτακιδες...και πολυ το χαρηκα που παραπανω απο τους μισους τους αφησε με το ψωμι στο χερι για να βουτηξουν στο μελατο τους αργοτερα καθως κρυβονταν στις καμπινες και εσβηναν τις οθονες για να μη δουμε τις μυξες στα ματια τους!
Ξέχασες να πεις ότι μετά τα κλαρίνα ένας της είπε και άρχισε να χαϊδεύει το μ**** της και να την παιζουν οι υπόλοιποι
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.007
Πόντοι
2.477
Συναγωνιστή σε βλέπω να το τρως το κεφάλι σου με την αφέλεια που σε διακρίνει.
Ειρωνικα το εγραψα!Δεν ειμαι φανατικος για αυτα τα στιγμιοτυπα και προτιμω τις αναμνησεις στον εγκεφαλο μου!
Αλλωστε (αν εχεις παρατηρησει) σε αρκετα σημεια υπαρχουν τοιχοκολλημενα χαρτια που το απαγορευουν αυτο το αθλημα και καθε λιγο (αν το εχεις παρατηρησει) παιζει στις διαφημισεις στην οθονη το απαγορευτικο του κινητου και των φωτογραφιων!

Αφελη θα μπορουσες να με αποκαλεσεις αν ανεβαζα εδω στο θεμα φωτογραφιες απο το χθεσινο "γλεντι" ή απο προηγουμενα...
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.007
Πόντοι
2.477
Καλησπερα και καληχρονια σε ολους.Επιβεβαιωνω τα οσα ειπε ο cocos30 .Hμουν εκει χτες το βραδυ.Οταν ο πρωτος τυπος εχυσε την κοπελα στο στομα και εκεινη τα καταπιε ειπα να αποσυρθω γιατι ηθελελε τσιμπουκι ακαπωτο.
Θυμαμαι οταν καποιος την ρωτησε "τα καταπινεις;"

και η κοπελα ειπε "φυσικα και τα καταπινω!ειναι προσβολη να μην τα καταπιω"...
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Καλησπερα και καληχρονια σε ολους.Επιβεβαιωνω τα οσα ειπε ο cocos30 .Hμουν εκει χτες το βραδυ.Οταν ο πρωτος τυπος εχυσε την κοπελα στο στομα και εκεινη τα καταπιε ειπα να αποσυρθω γιατι ηθελελε τσιμπουκι ακαπωτο.Οσο για τον φατσεα,προσοχη.Μην του εχετε εμπιστοσυνη σε τιποτα.Προπερσι πηρε τηλεφωνο τη ,συγχωρεμενη μητερα μου και της ειπε που παω και τι κανω.Μαζι και παρα πολλα ψεματα.Επιδη τον ειχα χτυπησει εξω το μαγαζι.

Μέχρι εκεί έφτασε το κωλόπαιδο?? Τι μας είπες τώρα…..

Όχι ότι δεν φαινόταν ο κωλοχαρακτήρας του και εδώ μέσα. Όποιος εναρμονίζεται με αυτό το άτομο είναι τα ίδια σκατά.
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Ειρωνικα το εγραψα!Δεν ειμαι φανατικος για αυτα τα στιγμιοτυπα και προτιμω τις αναμνησεις στον εγκεφαλο μου!
Αλλωστε (αν εχεις παρατηρησει) σε αρκετα σημεια υπαρχουν τοιχοκολλημενα χαρτια που το απαγορευουν αυτο το αθλημα και καθε λιγο (αν το εχεις παρατηρησει) παιζει στις διαφημισεις στην οθονη το απαγορευτικο του κινητου και των φωτογραφιων!

Αφελη θα μπορουσες να με αποκαλεσεις αν ανεβαζα εδω στο θεμα φωτογραφιες απο το χθεσινο "γλεντι" ή απο προηγουμενα...

Αυτή την εντύπωση έδωσες με αυτό που έγραψες όπως το έγραψες. Επίσης εμένα προσωπικά με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο το εξής ''Δεν ειμαι φανατικος για αυτα τα στιγμιοτυπα και προτιμω τις αναμνησεις στον εγκεφαλο μου!'' έτσι λειτουργεί το μεγαλύτερο ποσοστό του κόσμου. Θα σου έλεγα όμως ότι γράφοντας ολόκληρη έκθεση με το τι έγινε χθες το μόνο τελικά που πετυχαίνεις είναι να εμφανίζονται ζόμπι και να χαλάνε την φάση που όλοι εμείς αλλά και εσύ περνάμε καλά. Και αυτό δεν ισχύει μόνο για το ατ εδώ αλλά και στα άλλα μαγαζιά που πάμε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom