Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Harris333

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Ναι λογικά θα έπρεπε στις επιχειρήσεις να υπάρχει η λογική μπαίνω βλέπω και εάν παίζει κάτι καλό για τα δικά μου γούστα, μόνο τότε θα πληρώσω το κατάστημα το πάρκινγκ κοκ. Είναι απαράδεκτο να πληρώνεις προκαταβολικά.

Φυσικά δεν ξέχασε ο προλαλήσας να αναφέρει ότι ο ταμίας του ζήτησε να δει το εισιτήριο που είχε πληρώσει. Γιατί υπάρχει και η επιλογή του ολοήμερου στα 15 ευρώ που δίνει την δυνατότητα να μπεις και να βγεις όσες φορές θέλεις και που ισχύει εδώ και 1.5 χρόνο περίπου εάν θυμάμαι καλά. Και φυσικά ο πελάτης, μπορεί να πει ψέματα (που δεν λέει ποτέ) ότι δεν ενημερώθηκε από τον ταμία. Και άμα του απαντήσεις ότι υπάρχει ο τιμοκατάλογος μπροστά στο ταμείο θα σου πει και πάλι ότι δεν τον είδε. Και εάν του πεις ότι στην ιστοσελίδα της συγκεκριμένης επιχείρησης αναφέρονται ευκρινώς οι τιμές των εισιτηρίων και πάλι θα σου πει ότι δεν είχε δεδομένα για να το δει.

Άσχετο γιατί (ο πούστης) ο πελάτης έχει πάντα δίκιο.

Όταν όμως θέλει να αμαυρώσει μια επιχείρηση γιατί είπαμε ο πελάτης έχει δίκιο πάντα, θα βρει και δεδομένα, και χρόνο, για να εξαπολύσει την κακία του. Και φυσικά θα είχε ενδιαφέρον να μας έλεγε ο προλαλήσας, εάν έγραψε την ίδια κριτική και για το συγκεκριμένο πάρκινγκ που ξαναπλήρωσε τα 5 ευρώ ή στις 18.00 που πήγε το άφησε απ έξω? και εάν το άφησε εκτός πάρκινγκ δεν φοβήθηκε τα πρεζάκια?

Τι σου είναι ο άνθρωπος τελικά…..
Θα μπορούσε ο ταμίας να μου πει οπως μου ανέφερε οτι πληρώνεις τόσα για να πας μόνο πάνω,τόσα για να πας πάνω κάτω,πληρώνεις και ένα ευρώ παραπάνω για να μπεις και να βγεις οσες φορές θες,δεν θα ελεγα όχι.
 

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
127
Κριτικές
1
Like
479
Πόντοι
21
Καλή χρονιά !
Να ξέρετε ότι είναι αρκετά τα ζευγάρια που γουστάρουν την φάση με το cinema αλλά το ότι τσακωνεστε εδώ χρονιά του Θεού για τις προσωπικές σας διάφορες τους έχετε απωθήσει σε άλλου είδους αναζητήσεις για καυλοκατάσταση.οπως κι εμείς με τη γυναίκα μου. Και μετά συζητάτε μεταξυ σας αν θα 'χει κόσμο ,που είναι ο κόσμος , που είναι τα ζευγάρια και όλοι φταίνε εκτός από εμάς .
Και το χειρότερο είναι ότι είσαστε 5-10 άτομα που μαλώνετε μεταξύ σας κι αυτά που γράφετε έχετε την αίσθηση ότι δεν τα βλέπει κανένας άλλος .μόνο εσείς είσαστε εδώ .

Με αγάπη από έναν παλιό άγνωστο θαμώνα .
Βαράτε όσο θέλετε τώρα.
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Θα μπορούσε ο ταμίας να μου πει οπως μου ανέφερε οτι πληρώνεις τόσα για να πας μόνο πάνω,τόσα για να πας πάνω κάτω,πληρώνεις και ένα ευρώ παραπάνω για να μπεις και να βγεις οσες φορές θες,δεν θα ελεγα όχι.
Είδες επικαλείσαι τελικά και μόνος σου αυτό που ήδη έγραψα. Καταρχήν η διαφορά δεν είναι ένα ευρώ αλλά τρία. Και η ερώτηση μου είναι : τι όφελος έχει ο ταμίας να μην στο πει? και μάλιστα όταν είναι να πουλήσει πιο ακριβό εισιτήριο?
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
259
Like
351
Πόντοι
21
Καλή χρονιά !
Να ξέρετε ότι είναι αρκετά τα ζευγάρια που γουστάρουν την φάση με το cinema αλλά το ότι τσακωνεστε εδώ χρονιά του Θεού για τις προσωπικές σας διάφορες τους έχετε απωθήσει σε άλλου είδους αναζητήσεις για καυλοκατάσταση.οπως κι εμείς με τη γυναίκα μου. Και μετά συζητάτε μεταξυ σας αν θα 'χει κόσμο ,που είναι ο κόσμος , που είναι τα ζευγάρια και όλοι φταίνε εκτός από εμάς .
Και το χειρότερο είναι ότι είσαστε 5-10 άτομα που μαλώνετε μεταξύ σας κι αυτά που γράφετε έχετε την αίσθηση ότι δεν τα βλέπει κανένας άλλος .μόνο εσείς είσαστε εδώ .

Με αγάπη από έναν παλιό άγνωστο θαμώνα .
Βαράτε όσο θέλετε τώρα.
Καταρχην καλη χρονια. Το γεγονος οτι 5 10 ατομα τσακωνονται σε ενα site σας εμποδιζει η απωθει εσας η αλλα ζευγαρια να πατε στο μαγαζι νομιζω οτι ειναι λιγο υπερβολικο. Πατε εσεις και αναλογα πως θα περασετε σχηματιστε τις δικες εντυπωσεις.
 

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
127
Κριτικές
1
Like
479
Πόντοι
21
Καταρχην καλη χρονια. Το γεγονος οτι 5 10 ατομα τσακωνονται σε ενα site σας εμποδιζει η απωθει εσας η αλλα ζευγαρια να πατε στο μαγαζι νομιζω οτι ειναι λιγο υπερβολικο. Πατε εσεις και αναλογα πως θα περασετε σχηματιστε τις δικες εντυπωσεις.

Καταρχην καλη χρονια. Το γεγονος οτι 5 10 ατομα τσακωνονται σε ενα site σας εμποδιζει η απωθει εσας η αλλα ζευγαρια να πατε στο μαγαζι νομιζω οτι ειναι λιγο υπερβολικο. Πατε εσεις και αναλογα πως θα περασετε σχηματιστε τις δικες εντυπωσεις.
Σωστή η λογική σου αλλά η επιρροή εδώ είναι μεγαλη.αλλα αν σκεφτείς σχετικά με τα προηγούμενα χρόνια γιατί πλέον δεν πάνε τόσα ζευγάρια ?? Σίγουρα δεν είναι μόνο αυτός ο λόγος που αναφέρω.προφανως ! Είναι όμως κι αυτός φίλε συναγωνιστή .
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
259
Like
351
Πόντοι
21
Ο κυριως λογος κατα την γνωμη μου ειναι οτι υπαρχουν πλεον swingers clubs να παει καποιος και ενα σωρο αλλες εναλλακτικες πηγες γνωριμιας μεσω sites.
Τωρα το ποτε θα παει ενα ζευγαρι αν θα βρει αυτο που θελει, τι ακριβως ψαχνει, η ποσους θα βρει ειναι απλα θεμα τυχης.
 

GRmilfGR

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2022
Μηνύματα
117
Like
9.005
Πόντοι
1.041
Θα μπορούσε να λειτουργήσει καλύτερα το σινεμά ( σε σχέση πάντα με τα ζευγάρια και γυναίκες) δίνοντας τους κίνητρο να έρθουν πιο μαζικά . Οπως για παράδειγμα να έκανε κάποιες φορές εκδηλώσεις η θεματικά πάρτυ , που κάνουν και τα μαγαζιά swingers , με άντρες μπαλαντέρ αλλά με προϋποθέσεις και όχι να μπαίνει το κάθε τυχαίο ζόμπι που τρέχει όλη την ώρα πίσω από ένα ζευγάρι που θα δει μέσα στο σινεμά. Πιστεύω ότι πολλά ζευγάρια θέλουν να το επισκεφτούν (ή το έχουν επισκεφτεί ) και ξενερώνουν με αυτές τις συμπεριφορές .
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
259
Like
351
Πόντοι
21
Θα μπορούσε να λειτουργήσει καλύτερα το σινεμά ( σε σχέση πάντα με τα ζευγάρια και γυναίκες) δίνοντας τους κίνητρο να έρθουν πιο μαζικά . Οπως για παράδειγμα να έκανε κάποιες φορές εκδηλώσεις η θεματικά πάρτυ , που κάνουν και τα μαγαζιά swingers , με άντρες μπαλαντέρ αλλά με προϋποθέσεις και όχι να μπαίνει το κάθε τυχαίο ζόμπι που τρέχει όλη την ώρα πίσω από ένα ζευγάρι που θα δει μέσα στο σινεμά. Πιστεύω ότι πολλά ζευγάρια θέλουν να το επισκεφτούν (ή το έχουν επισκεφτεί ) και ξενερώνουν με αυτές τις συμπεριφορές .
Συμφωνω και εγω. Θα επρεπε να διοργανωνει βραδιες για ζευγαρια και με ενα πιο ακριβο εισητηριο για μονους αντρες να επιτρεπει την εισοδο τους.
Ας το εκανε δοκιμαστικα να δει πως παει και αναλογα να το συνεχιζε η να το εκοβε.
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
898
Κριτικές
15
Like
2.009
Πόντοι
2.477
Συμφωνω και εγω. Θα επρεπε να διοργανωνει βραδιες για ζευγαρια και με ενα πιο ακριβο εισητηριο για μονους αντρες να επιτρεπει την εισοδο τους.
Ας το εκανε δοκιμαστικα να δει πως παει και αναλογα να το συνεχιζε η να το εκοβε.
Αυτα τα κονσεπτς που αναφερετε τα κανουν τα swingers!Υπαρχει λογος να τα κανει και το τσοντοσινεμα? ή θα θελατε να γινει και αυτο ενα συγχρονο swinger club με αυτο τον τροπο?
Η ουσια του τσοντοσινεμα ειναι η απλοτητα και η επιλογη του καθε ενος να μπει και να δει την τσοντα του, να κανει τα πειραματα του, να εκτονωθει και να περασει καλα!Καλως ή κακως μαζι με τους σοβαρους πελατες μπαινουν και αυτοι που δεν δειχνουν σεβασμο.
Γιατι να αλλαξει το μαγαζι?
Πιστευετε οτι ειναι μια καλη στρατηγικη να το κανει δοκιμαστικα και αναλογα το συνεχιζει ή το κοβει?
Τι θα σκεφτει ο πελατης ή το ζευγαρι αν το κανει και το κοψει?
Οτι δεν πηγε καλα, αρα ας μην μπουμε και εμεις εκει μεσα?

Στα swingers δεν υπαρχουν μπαχαλακιδες, ή ατομα που δεν εχουν ιχνος σεβασμου?Εκει τα ζευγαρια δεν ξενερωνουν?
 

GRmilfGR

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2022
Μηνύματα
117
Like
9.005
Πόντοι
1.041
Αυτα τα κονσεπτς που αναφερετε τα κανουν τα swingers!Υπαρχει λογος να τα κανει και το τσοντοσινεμα? ή θα θελατε να γινει και αυτο ενα συγχρονο swinger club με αυτο τον τροπο?
Η ουσια του τσοντοσινεμα ειναι η απλοτητα και η επιλογη του καθε ενος να μπει και να δει την τσοντα του, να κανει τα πειραματα του, να εκτονωθει και να περασει καλα!Καλως ή κακως μαζι με τους σοβαρους πελατες μπαινουν και αυτοι που δεν δειχνουν σεβασμο.
Γιατι να αλλαξει το μαγαζι?
Πιστευετε οτι ειναι μια καλη στρατηγικη να το κανει δοκιμαστικα και αναλογα το συνεχιζει ή το κοβει?
Τι θα σκεφτει ο πελατης ή το ζευγαρι αν το κανει και το κοψει?
Οτι δεν πηγε καλα, αρα ας μην μπουμε και εμεις εκει μεσα?

Στα swingers δεν υπαρχουν μπαχαλακιδες, ή ατομα που δεν εχουν ιχνος σεβασμου?Εκει τα ζευγαρια δεν ξενερωνουν?
Όχι , δεν υπάρχουν ούτε μπαχαλακιδες, ούτε άτομα χωρίς σεβασμό. Με μεγάλη εμπειρία στο χώρο αυτό.
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Θα μπορούσε να λειτουργήσει καλύτερα το σινεμά ( σε σχέση πάντα με τα ζευγάρια και γυναίκες) δίνοντας τους κίνητρο να έρθουν πιο μαζικά . Οπως για παράδειγμα να έκανε κάποιες φορές εκδηλώσεις η θεματικά πάρτυ , που κάνουν και τα μαγαζιά swingers , με άντρες μπαλαντέρ αλλά με προϋποθέσεις και όχι να μπαίνει το κάθε τυχαίο ζόμπι που τρέχει όλη την ώρα πίσω από ένα ζευγάρι που θα δει μέσα στο σινεμά. Πιστεύω ότι πολλά ζευγάρια θέλουν να το επισκεφτούν (ή το έχουν επισκεφτεί ) και ξενερώνουν με αυτές τις συμπεριφορές .
Όταν κάνετε ανακοινώσεις ότι θα πάτε δεν είναι αυτονόητο ότι θα μπει το κάθε τυχαίο ζόμπι????? Ας ξεκινήσουμε από αυτό και μετά βλέπουμε και τα υπόλοιπα.
 

GRmilfGR

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2022
Μηνύματα
117
Like
9.005
Πόντοι
1.041
Όταν κάνετε ανακοινώσεις ότι θα πάτε δεν είναι αυτονόητο ότι θα μπει το κάθε τυχαίο ζόμπι????? Ας ξεκινήσουμε από αυτό και μετά βλέπουμε και τα υπόλοιπα.
Κάνουμε ανακοίνωση γιατί θέλουμε να το δουν τα νορμάλ άτομα που σκέφτονται να πάνε όπως εμείς , μήπως και έρθουν . Γι'αυτό .
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Πολύς ντόρος με το θέμα ζευγάρια χωρίς κανένα ουσιαστικό λόγο. Το Adult δεν είναι swinger
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Κάνουμε ανακοίνωση γιατί θέλουμε να το δουν τα νορμάλ άτομα που σκέφτονται να πάνε όπως εμείς , μήπως και έρθουν . Γι'αυτό .
Και πως ξέρετε ότι θα έρθουν τα νορμάλ άτομα?? Θα είστε στην είσοδο να κάνετε face control?? Και αφού είστε ευχαριστημένοι από τα swingers που υπάρχουν γιατί κόβεστε τόσο και δεν πάτε εκεί??
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
8
Like
9.060
Πόντοι
1.336
Υπάρχει περίπτωση να πάει σήμερα κανένα ζευγάρι;
 

GRmilfGR

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2022
Μηνύματα
117
Like
9.005
Πόντοι
1.041
Πολύς ντόρος με το θέμα ζευγάρια χωρίς κανένα ουσιαστικό λόγο. Το Adult δεν είναι swinger
Δεν είπε κανένας ότι είναι swinger. Δεν είναι όμως μαγαζί μόνο για τα ζόμπι.. Μας αρέσει η ιδέα να κάνουμε παιχνίδι στο σινεμά με άλλα άτομα , αλλά νορμάλ, όχι αγενείς - λιγουρια!
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Δεν είπε κανένας ότι είναι swinger. Δεν είναι όμως μαγαζί μόνο για τα ζόμπι.. Μας αρέσει η ιδέα να κάνουμε παιχνίδι στο σινεμά με άλλα άτομα , αλλά νορμάλ, όχι αγενείς - λιγουρια!

Απορώ τι δεν καταλαβαίνεις από αυτά που σου λέω...... Είπα εγώ ότι είναι για ζόμπι???
Μια απλή ερώτηση σου έκανα. Βάζοντας μια ξέκωλη ανακοίνωση εδώ υπάρχει περίπτωση φιλτραρίσματος? Ο τρόπος της προσέγγισης αυτής θεωρείς ότι θα μαζέψει τον αφρό ή την σαβούρα??
Κανένα σοβαρό ζευγάρι που σέβεται τον εαυτό του δεν το κάνει αυτό. Θα πάει να περάσει όμορφα όπου επιλέξει να πάει χωρίς ανακοινώσεις.
Εμένα προσωπικά μου δίνεις την εντύπωση ότι σε φτιάχνει το ξεφτιλικι από τις αναρτήσεις που κάνεις εδώ μέσα στα διάφορα thread και προσπαθείς να μας πείσεις για το αντίθετο. Και το ότι έχεις κοτσάρει ένα γυναικείο κώλο και έχεις προφίλ σαν ζευγάρι δεν αποδεικνύεται ότι είστε γιατί το έργο είναι γνωστό πια εδώ μέσα.

Και έχω μια ακόμη ερώτηση να σας κάνω: Γιατί εφόσον γουστάρετε αυτόν τον τρόπο επιλογής δεν βάζετε την ανακοίνωση εδώ στο σαιτ και να τους μαζέψετε στο σπίτι σας??
 
Τελευταία τροποποίηση:

biboy911

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
51
Like
55
Πόντοι
0
Θα συμφωνήσω στο να γίνουν special βραδιές..πιστεύω θα προσελκύσει κόσμο και καινούρια άτομα να επισκεφθούν το εν λόγω μαγαζί .όπως επίσης πχ εμένα θα μου άρεσε να ξέρω ότι σήμερα έχει το τάδε πάρτυ εκεί οπότε πιο λογικό είναι να έχει περισσότερο κόσμο εκείνη τη μερα από κάθε άλλη μέρα. Είναι ωραίο μαγαζί με ωραίες προδιαγραφές απορώ γιατί δεν γίνεται χαμός
 

GRmilfGR

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2022
Μηνύματα
117
Like
9.005
Πόντοι
1.041
Απορώ τι δεν καταλαβαίνεις από αυτά που σου λέω...... Είπα εγώ ότι είναι για ζόμπι???
Μια απλή ερώτηση σου έκανα. Βάζοντας μια ξέκωλη ανακοίνωση εδώ υπάρχει περίπτωση φιλτραρίσματος? Ο τρόπος της προσέγγισης αυτής θεωρείς ότι θα μαζέψει τον αφρό ή την σαβούρα??
Κανένα σοβαρό ζευγάρι που σέβεται τον εαυτό του δεν το κάνει αυτό. Θα πάει να περάσει όμορφα όπου επιλέξει να πάει χωρίς ανακοινώσεις.
Εμένα προσωπικά μου δίνεις την εντύπωση ότι σε φτιάχνει το ξεφτιλικι από τις αναρτήσεις που κάνεις εδώ μέσα στα διάφορα thread και προσπαθείς να μας πείσεις για το αντίθετο. Και το ότι έχεις κοτσάρει ένα γυναικείο κώλο και έχεις προφίλ σαν ζευγάρι δεν αποδεικνύεται ότι είστε γιατί το έργο είναι γνωστό πια εδώ μέσα.

Και έχω μια ακόμη ερώτηση να σας κάνω: Γιατί εφόσον γουστάρετε αυτόν τον τρόπο επιλογής δεν βάζετε την ανακοίνωση εδώ στο σαιτ και να τους μαζέψετε στο σπίτι σας??
Το πέτυχες , δεν είμαστε ζευγάρι , αποκάλυψες την αλήθεια. Και δυστυχώς δεν έχουμε σπίτι , είμαστε άστεγοι ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom