Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21

mathitis

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2006
Μηνύματα
235
Like
22
Πόντοι
1
Εγκατάλειψη δυστυχώς....σε χθεσινή επίσκεψη εγώ και ο κούκος...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.729
Πόντοι
7.885
Πόσοι θ αλλάξετε χρόνο στο τσονταδικο τύποι??
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.729
Πόντοι
7.885

Traymen

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Προς τους εμπειρους συναγωνιστες καταρχην καλη χρονια
Και η ερωτηση ειναι αν ειναι καλη μερα η σημερινη να παω να παρω το βαφτισμα του πυρος απο το εν λογο μαγαζι η να το αφησω για καμια αλλη μερα;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.729
Πόντοι
7.885
Προς τους εμπειρους συναγωνιστες καταρχην καλη χρονια
Και η ερωτηση ειναι αν ειναι καλη μερα η σημερινη να παω να παρω το βαφτισμα του πυρος απο το εν λογο μαγαζι η να το αφησω για καμια αλλη μερα;
Τυπε για βάφτισμα του πυρός θα πας οποία νύχτα θες μετά τις 24:00. Μόνο τότε είναι καλά.
 

Traymen

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Τυπε για βάφτισμα του πυρός θα πας οποία νύχτα θες μετά τις 24:00. Μόνο τότε είναι καλά.
Οκ θα ακολουθησω τη συμβουλη σου γιατι να σου πω την αληθεια εχω παει δυο φορες κατα τις 22.00 εχω κατσει καμια ωρα σχεδον απεναντι μεσα στο αυτοκινητο για να δω αν μπαινοβγαινει κοσμος και δεν ειδα ουτε ενα ατομο πλην δυο ατομων που ειναι μονιμα εκει εξω
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.729
Πόντοι
7.885
Οκ θα ακολουθησω τη συμβουλη σου γιατι να σου πω την αληθεια εχω παει δυο φορες κατα τις 22.00 εχω κατσει καμια ωρα σχεδον απεναντι μεσα στο αυτοκινητο για να δω αν μπαινοβγαινει κοσμος και δεν ειδα ουτε ενα ατομο πλην δυο ατομων που ειναι μονιμα εκει εξω
Τυπε αυτό που βγάζεις ραντάρ από το αμάξι απέναντι μου θύμισε κάτι καθυστερημένους που στήνονταν με τις ώρες μπας και μπει θυληκο μέσα για να μπουκαρουν. Τουλάχιστον εσύ έφυγες μετά από μια ώρα.
 

Traymen

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Τυπε αυτό που βγάζεις ραντάρ από το αμάξι απέναντι μου θύμισε κάτι καθυστερημένους που στήνονταν με τις ώρες μπας και μπει θυληκο μέσα για να μπουκαρουν. Τουλάχιστον εσύ έφυγες μετά από μια ώρα.
Φιλε μου Δεν ξερω αν σου θυμισα καθυστερημενο αλλα για πρωτη φορα που ηθελα να μπω καπου τουλαχιστον δεν ηθελα να ειμαι μονος μου στο μαγαζι ωστε να μην απαγοητευτω και το διαγραψω.Γενικα κοιτουσα αν μπαινει κοσμος και οχι αν θα δω γυναικα
Μην βγαζεις γρηγορα συμπερασματα για τον καθενα οχι οτι παρεξηγουμε απλα για να μπορουμε να κανουμε νορμαλ διαλογο
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Φιλε μου Δεν ξερω αν σου θυμισα καθυστερημενο αλλα για πρωτη φορα που ηθελα να μπω καπου τουλαχιστον δεν ηθελα να ειμαι μονος μου στο μαγαζι ωστε να μην απαγοητευτω και το διαγραψω.Γενικα κοιτουσα αν μπαινει κοσμος και οχι αν θα δω γυναικα
Μην βγαζεις γρηγορα συμπερασματα για τον καθενα οχι οτι παρεξηγουμε απλα για να μπορουμε να κανουμε νορμαλ διαλογο
Πάντωσ να ξερεις κ εγω την πρωτη φορα που πηγα μονο πουστηδες με μουσια ειχε...τράβηξα μια μαλακία στο τελος , μιας και περνω παντα 12 αρι εισητηριο και ειχα ησυχια πανω απο το dungeon και ολα καλα ! Την δευτερη φορά γάμησα την τυπισα ενος τύπου μεσα την καμπινα και την τριτη πηρα ενα crossaki πιπα κωλο...αυτα.. καλη χρονια και καλη συνέχεια !!
 

Traymen

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Πάντωσ να ξερεις κ εγω την πρωτη φορα που πηγα μονο πουστηδες με μουσια ειχε...τράβηξα μια μαλακία στο τελος , μιας και περνω παντα 12 αρι εισητηριο και ειχα ησυχια πανω απο το dungeon και ολα καλα ! Την δευτερη φορά γάμησα την τυπισα ενος τύπου μεσα την καμπινα και την τριτη πηρα ενα crossaki πιπα κωλο...αυτα.. καλη χρονια και καλη συνέχεια !!
Ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση σου και απλα πληροφοριακα να πω οτι αν θελουμε να κανουμε ενα μαγαζι να ανεβει επιπεδο και οι πελατες να περνανε καλα και οι ιδιοκτητες να βγαζουν κερδος πρεπει πρωτα απο ολα να μπορουμε να το διαφημησουμε μεσα απο τις συζητησεις μας και την ανταλαγη αποψεων ολων των εμπλεκομενων.Το να κρινουμε ατομα ειναι το μονο ευκολο σε ενα ανονυμο φορουμ και το μονο που καταφερνουμε ειναι απλα το μαγαζι να επιστρεφει στο παρελθον και οχι εκει που υποτιθετε οτι θελουν οι ιδιοκτητες να το φθασουν δηλαδη στο μελλον (ολο αυτο δεν εχει σχεση με εσενα τωρα απλα ηθελα να το αναφερω γιατι γενικα εκατσα και διαβασα οσο μπορουσα το φορουμ)
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.503
Like
11.494
Πόντοι
3.506
Ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση σου και απλα πληροφοριακα να πω οτι αν θελουμε να κανουμε ενα μαγαζι να ανεβει επιπεδο και οι πελατες να περνανε καλα και οι ιδιοκτητες να βγαζουν κερδος πρεπει πρωτα απο ολα να μπορουμε να το διαφημησουμε μεσα απο τις συζητησεις μας και την ανταλαγη αποψεων ολων των εμπλεκομενων.Το να κρινουμε ατομα ειναι το μονο ευκολο σε ενα ανονυμο φορουμ και το μονο που καταφερνουμε ειναι απλα το μαγαζι να επιστρεφει στο παρελθον και οχι εκει που υποτιθετε οτι θελουν οι ιδιοκτητες να το φθασουν δηλαδη στο μελλον (ολο αυτο δεν εχει σχεση με εσενα τωρα απλα ηθελα να το αναφερω γιατι γενικα εκατσα και διαβασα οσο μπορουσα το φορουμ)
Έχεις δει κανέναν να πηγαίνει στο μέλλον με πούστηδες και ζόμπια;;; Μάλλον για βαθύ παρελθόν Αλάσκα/Κοσμοπολίτ/Ομόνοια το βλέπω εγώ. Αλλιώς jεκίνησε και αλλού κατέληξε το Adult.
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Οκ θα ακολουθησω τη συμβουλη σου γιατι να σου πω την αληθεια εχω παει δυο φορες κατα τις 22.00 εχω κατσει καμια ωρα σχεδον απεναντι μεσα στο αυτοκινητο για να δω αν μπαινοβγαινει κοσμος και δεν ειδα ουτε ενα ατομο πλην δυο ατομων που ειναι μονιμα εκει εξω

Σιγά σιγά μας λες την αλήθεια.

Φιλε μου Δεν ξερω αν σου θυμισα καθυστερημενο αλλα για πρωτη φορα που ηθελα να μπω καπου τουλαχιστον δεν ηθελα να ειμαι μονος μου στο μαγαζι ωστε να μην απαγοητευτω και το διαγραψω.Γενικα κοιτουσα αν μπαινει κοσμος και οχι αν θα δω γυναικα
Μην βγαζεις γρηγορα συμπερασματα για τον καθενα οχι οτι παρεξηγουμε απλα για να μπορουμε να κανουμε νορμαλ διαλογο

Ποιο είναι το ζητούμενο σου τα ζευγάρια ή άντρες?

Ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση σου και απλα πληροφοριακα να πω οτι αν θελουμε να κανουμε ενα μαγαζι να ανεβει επιπεδο και οι πελατες να περνανε καλα και οι ιδιοκτητες να βγαζουν κερδος πρεπει πρωτα απο ολα να μπορουμε να το διαφημησουμε μεσα απο τις συζητησεις μας και την ανταλαγη αποψεων ολων των εμπλεκομενων.Το να κρινουμε ατομα ειναι το μονο ευκολο σε ενα ανονυμο φορουμ και το μονο που καταφερνουμε ειναι απλα το μαγαζι να επιστρεφει στο παρελθον και οχι εκει που υποτιθετε οτι θελουν οι ιδιοκτητες να το φθασουν δηλαδη στο μελλον (ολο αυτο δεν εχει σχεση με εσενα τωρα απλα ηθελα να το αναφερω γιατι γενικα εκατσα και διαβασα οσο μπορουσα το φορουμ)

Εάν το συγκεκριμένο μαγαζί και οι ομοειδείς επιχειρήσεις είχαν πελάτες σαν και εσένα που να κάθονται απ έξω και να κόβουν κίνηση θα πήγαιναν κατά διαόλου. Πάντως σαν γενική εντύπωση πήγες και στήθηκες δυο φορές απ έξω..... ρωτάς εδώ μέσα για το εάν πρέπει να πας...... από την άλλη θέλεις να ανοίξεις διάλογο για να κάνεις διαφήμιση........ αφήνεις και υπαινιγμό ότι ξέρεις που θέλουν να το φτάσουν οι ιδιοκτήτες..... και διάβασες όσο μπορούσες και το φόρουμ????? Μήπως σε λένε φατσέα και άνοιξες νέο προφίλ?
 

Traymen

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Σιγά σιγά μας λες την αλήθεια.



Ποιο είναι το ζητούμενο σου τα ζευγάρια ή άντρες?



Εάν το συγκεκριμένο μαγαζί και οι ομοειδείς επιχειρήσεις είχαν πελάτες σαν και εσένα που να κάθονται απ έξω και να κόβουν κίνηση θα πήγαιναν κατά διαόλου. Πάντως σαν γενική εντύπωση πήγες και στήθηκες δυο φορές απ έξω..... ρωτάς εδώ μέσα για το εάν πρέπει να πας...... από την άλλη θέλεις να ανοίξεις διάλογο για να κάνεις διαφήμιση........ αφήνεις και υπαινιγμό ότι ξέρεις που θέλουν να το φτάσουν οι ιδιοκτήτες..... και διάβασες όσο μπορούσες και το φόρουμ????? Μήπως σε λένε φατσέα και άνοιξες νέο προφίλ?
Πραγματικα θα μπορουσα να σου απαντησω με πολυ ωραιο τροπο αλλα μαλλον το μονο που θα κανω ειναι να χασω τον χρονο μου.Ευχαριστω παντως που εκανες φιλοτιμη προσπαθεια να διαβασεις αυτα που εγραψα και ας μην καταλαβες λεξη......
 

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
123
Like
315
Πόντοι
21
Οκ θα ακολουθησω τη συμβουλη σου γιατι να σου πω την αληθεια εχω παει δυο φορες κατα τις 22.00 εχω κατσει καμια ωρα σχεδον απεναντι μεσα στο αυτοκινητο για να δω αν μπαινοβγαινει κοσμος και δεν ειδα ουτε ενα ατομο πλην δυο ατομων που ειναι μονιμα εκει εξω
ρε φίλε δεν θα ήταν καλύτερα να έδινες ένα δεκάρικο να μπεις μέσα να δεις το γίνεται … ήμαρτον δηλαδή … στημένος απέναντι να παίρνεις μάτι… πόσο μαλάκας κι εσύ και όσοι ρωτάνε συνεχώς λεπτομέρειες πως είναι ο χώρος κλπ… πηγαίντε να δείτε για μια φορά ρε καρμίρηδες … 10 ευρώ θα δώσετε , όχι 100…
 

Traymen

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2022
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
ρε φίλε δεν θα ήταν καλύτερα να έδινες ένα δεκάρικο να μπεις μέσα να δεις το γίνεται … ήμαρτον δηλαδή … στημένος απέναντι να παίρνεις μάτι… πόσο μαλάκας κι εσύ και όσοι ρωτάνε συνεχώς λεπτομέρειες πως είναι ο χώρος κλπ… πηγαίντε να δείτε για μια φορά ρε καρμίρηδες … 10 ευρώ θα δώσετε , όχι 100…
Μπορει να εχεις και δικιο φιλε μου και να ειμαι μαλακας.Το αποδεχομαι και θα ζησω με αυτο.Απλα πες μου να ξερω σε αυτην την συζητηση εδω τι ακριβως περιμενεις να ειπωθει;Αν δεν κανουμε εστω και μαλακισμενες ερωτησεις (κατα την γνωμη σου παντα);
Τοσο μεγαλο κακο εκανα τελικα με το να κανω μια ερευνα αγορας αν μπαινει κοσμος μεσα η οχι;Σε οποιοδηποτε μαγαζι και να σου προτινουν να πας η πρωτη ερωτηση που κανεις ειναι αν μαζευει κοσμο.Δεν καταλαβαινω αυτη την αντιδραση.Τελος παντων ας το τελειωσουμε εδω αυτο το θεμα που δεν βγαζει και πουθενα και ας συνεχισετε να γραφετε εσεις που πιστευετε οτι ενδιαφερουν περισσοτερο η δικη σας αποψη και σκεψη
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
ρε φίλε δεν θα ήταν καλύτερα να έδινες ένα δεκάρικο να μπεις μέσα να δεις το γίνεται … ήμαρτον δηλαδή … στημένος απέναντι να παίρνεις μάτι… πόσο μαλάκας κι εσύ και όσοι ρωτάνε συνεχώς λεπτομέρειες πως είναι ο χώρος κλπ… πηγαίντε να δείτε για μια φορά ρε καρμίρηδες … 10 ευρώ θα δώσετε , όχι 100…

Το έχω ξαναγράψει και σε thread άλλης επιχείρησης ότι η πιο άκυρη και μαλακισμένη ερώτηση ever είναι
''εάν έχει κόσμο'' ή ''έχει κόσμο?'' ή ''αύριο το πρωί θα έχει κόσμο?'' ούτε η ίδια επιχείρηση δεν ξέρει τι κόσμο θα έχει κάθε ημέρα. Και εάν όλοι καθόμαστε σε ένα υπολογιστή και ρωτάει ο ένας τον άλλο εάν έχει κόσμο και δεν ξεκουνάει να πάει κανένας πως θα έχει κόσμο? Απλό το θέμα. Όπως επίσης όταν έχω 1-2 ώρες να πάω να περάσω όμορφα κάπου θεωρώ την μέγιστη μαλακία να κάθομαι απ έξω μια ώρα για να σκανάρω τι θα μπει. Μου έχει τύχει να πάω να μπω στο adult και να μου την πέφτει ό άλλος λίγο πριν την πόρτα και να με ρωτάει έχει κόσμο μέσα :embarrased::embarrased: και όταν του απάντησα ότι μόλις τώρα ήρθα να συνεχίζει με την εξής ατάκα..... μπορείς να βγεις σε λίγο να μου πεις τι παίζει μέσα???? :jerking::jerking::jerking: και φυσικά του κοτσάρισα στην μούρη ένα μεγαλοπρεπές ΟΧΙ. Τα σχόλια δικά σας....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom