Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
259
Like
351
Πόντοι
21
Το πέτυχες , δεν είμαστε ζευγάρι , αποκάλυψες την αλήθεια. Και δυστυχώς δεν έχουμε σπίτι , είμαστε άστεγοι ...
γιατί δεν κάνετε μια βόλτα απο το μαγαζί να διαπιστώσετε οι ίδιοι αν σας αρέσει.
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.686
Like
1.492
Πόντοι
266
Υπήρχε αυτό που λέτε
Παλιά τις παρασκευές στο υπόγειο για μία ορισμένη περίοδο δεν θυμάμαι πόσο καιρό επιτρεπόταν μόνο ζευγάρια

Βέβαια επειδή εκείνη την περίοδο στο μαγαζί υπήρχε και μία που έπαιρνε λεφτά υπήρχαν θαμώνες και την πληρωναν για να κατέβουν μαζί κάτω σαν ζευγάρι
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.686
Like
1.492
Πόντοι
266
Θα συμφωνήσω στο να γίνουν special βραδιές..πιστεύω θα προσελκύσει κόσμο και καινούρια άτομα να επισκεφθούν το εν λόγω μαγαζί .όπως επίσης πχ εμένα θα μου άρεσε να ξέρω ότι σήμερα έχει το τάδε πάρτυ εκεί οπότε πιο λογικό είναι να έχει περισσότερο κόσμο εκείνη τη μερα από κάθε άλλη μέρα. Είναι ωραίο μαγαζί με ωραίες προδιαγραφές απορώ γιατί δεν γίνεται χαμός
Πριν από πολλά χρόνια όταν άνοιξε Σάββατα γινόταν χαμός
Μπορεί να ερχόντουσαν 9 10 11 12 ζευγάρια
Εκ των οποίων πολλά έπαιζαν
Και μπορεί να υπήρχαν και 60 άντρες
Υπήρχε μπαρ στο μαγαζί με μπαργουμαν που έπαιρνες ποτό

Και τις άλλες μέρες έρχονται ζευγάρια αλλά σε μικρότερη
Συχνότητα
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.503
Like
11.494
Πόντοι
3.506
Πριν από πολλά χρόνια όταν άνοιξε Σάββατα γινόταν χαμός
Μπορεί να ερχόντουσαν 9 10 11 12 ζευγάρια
Εκ των οποίων πολλά έπαιζαν
Και μπορεί να υπήρχαν και 60 άντρες
Υπήρχε μπαρ στο μαγαζί με μπαργουμαν που έπαιρνες ποτό

Και τις άλλες μέρες έρχονται ζευγάρια αλλά σε μικρότερη
Συχνότητα
Καλά θυμάσαι, κράτησε λίγο όμως. Και στη πορεία κυριάρχησαν δροσεροί και ζόμπια.
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Υπήρχε αυτό που λέτε
Παλιά τις παρασκευές στο υπόγειο για μία ορισμένη περίοδο δεν θυμάμαι πόσο καιρό επιτρεπόταν μόνο ζευγάρια

Βέβαια επειδή εκείνη την περίοδο στο μαγαζί υπήρχε και μία που έπαιρνε λεφτά υπήρχαν θαμώνες και την πληρωναν για να κατέβουν μαζί κάτω σαν ζευγάρι
Η γνωστή Φωτεινή την όποια όταν την πήραν χαμπάρι ότι τελικά ζήταγε λεφτά από πελάτες την σούταραν με συνοπτικές διαδικασίες. Μάλιστα έγινα μάρτυρας του σκηνικού ένα Σάββατο περί της 9.00 που μπήκε συνάμενη κουνάμενη και έγινε της πουτάνας στην είσοδο. Μετά από εκεί είδε μάλλον ευκαιρία καριέρας και συνέχισε στα swingers να κάνει συνοδεία πλέον απροκάλυπτα. Την είχα πετύχει αρκετές φορές με διαφορετικούς συνοδούς γύρω γύρω. Στο τέλος κατέληξε θαμών του 2+2 σαν γυναίκα μπαλαντερ του κάθε σαλιάρη που την πλήρωνε για να πάει να κάνει τα γούστα του.
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.686
Like
1.492
Πόντοι
266
Η γνωστή Φωτεινή την όποια όταν την πήραν χαμπάρι ότι τελικά ζήταγε λεφτά από πελάτες την σούταραν με συνοπτικές διαδικασίες. Μάλιστα έγινα μάρτυρας του σκηνικού ένα Σάββατο περί της 9.00 που μπήκε συνάμενη κουνάμενη και έγινε της πουτάνας στην είσοδο. Μετά από εκεί είδε μάλλον ευκαιρία καριέρας και συνέχισε στα swingers να κάνει συνοδεία πλέον απροκάλυπτα. Την είχα πετύχει αρκετές φορές με διαφορετικούς συνοδούς γύρω γύρω. Στο τέλος κατέληξε θαμών του 2+2 σαν γυναίκα μπαλαντερ του κάθε σαλιάρη που την πλήρωνε για να πάει να κάνει τα γούστα του.
Ε όχι και όταν την πήραν χαμπάρι
Έμεινε πολύ καιρό έτσι ώστε να μην το έχουν πάρει χαμπάρι
Το ξέραμε όλοι οι πελάτες
Δεν το ξέραν οι ιδιοκτήτες;
Το λιγότερο
 

nzg

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.167
Κριτικές
34
Like
3.149
Πόντοι
5.355
Ε όχι και όταν την πήραν χαμπάρι
Έμεινε πολύ καιρό έτσι ώστε να μην το έχουν πάρει χαμπάρι
Το ξέραμε όλοι οι πελάτες
Δεν το ξέραν οι ιδιοκτήτες;
Το λιγότερο
Καλό βράδυ, λέτε να μην τα βρήκαν στο ενοίκιο με το χώρο εκεί?
 

STG85

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2016
Μηνύματα
51
Like
70
Πόντοι
0
Χθες παντως είχε για κάθε γούστο… ένα ζευγάρι που έπαιξε με δυο τρεις στους καναπεδες, μια τυπισσα μόνη της που οι παλιοί είπαν ότι ήταν η Ναντια και η οποία έκανε μόνο πίπες… ένα crossακι κλεισμένο στις πάνω καμπίνες, αρκετούς δροσερούς που πρόσφεραν απλόχερα το στόμα τους και κάπου εκεί κατά τις 12:00 έφυγα γιατί δεν άντεξα άλλη καλτιλα…
 

Fallen_Angel34

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
164
Πόντοι
0
Καλησπέρα, καμιά καλή φάση για απόψε; Λέω να κατέβω γύρω στις 21:00 και να μοιραστώ απλόχερα πουτσα.
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2022-08-04-13-07-01-03_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2022-08-04-13-07-01-03_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    465,5 KB · Εμφανίσεις: 72

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
Χθες παντως είχε για κάθε γούστο… ένα ζευγάρι που έπαιξε με δυο τρεις στους καναπεδες, μια τυπισσα μόνη της που οι παλιοί είπαν ότι ήταν η Ναντια και η οποία έκανε μόνο πίπες… ένα crossακι κλεισμένο στις πάνω καμπίνες, αρκετούς δροσερούς που πρόσφεραν απλόχερα το στόμα τους και κάπου εκεί κατά τις 12:00 έφυγα γιατί δεν άντεξα άλλη καλτιλα…
Μπα ξαναεμφανίστηκε η Νάντια;
Αυτή είχε χαθεί τη θυμάμαι πριν 5 χρόνια τουλάχιστον από έναν συναγωνιστή εγώ τότε είχα το κινητό της και θυμάμαι που της είχα πει ότι είχα μία άκρη με μία ιδιοκτήτρια κωλόμπαρυ, και της είχα πει αν ήθελε να δουλέψει εκεί.Μία μέρα το γράφω εδώ πιο παλιά της έδωσα ραντεβού Adult theater τότε και το θυμάμαι γιατί εγώ της πλήρωσα την είσοδο, θυμάμαι λοιπόν όταν την πήρα τηλέφωνο που μου πε: "ότι έχω ραντεβού με έναν πελάτη τον τελειώνω και έρχομαι", από αυτά τα λόγια της κατάλαβα ότι η τύπισσα ήταν επαγγελματίας για να εμφανίσετε ξανά μάλλον την επιστράτευσε το μαγαζί
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
233
Κριτικές
1
Like
313
Πόντοι
21
Μεγάλη πιθανότητα να είμαι στημένη σε πάνω καμπίνα τ βράδυ,όσοι πιστοί θέλετε προσέλθετε
 

bourdelakos

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2022
Μηνύματα
78
Like
140
Πόντοι
0
Παιδιά αυτό είναι για άντρες που θέλουν να πάνε με άντρες (ή τέλος πάντων ψωλούχους) ή πάνε και γυναίκες εκεί;
 

biboy911

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2020
Μηνύματα
51
Like
55
Πόντοι
0
Παιδιά αυτό είναι για άντρες που θέλουν να πάνε με άντρες (ή τέλος πάντων ψωλούχους) ή πάνε και γυναίκες εκεί;
Γυναίκες , άνδρες , ζευγάρια ,gay ,bi , trans κ.α. .Για όλους είναι και για κάθε γούστο
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Πετάχτηκε πάλι ο γνωστός ειδήμων ΑΝΔΡΕΙΟΣ και έκανε βαρύγδουπες δηλώσεις.
Μπα ξαναεμφανίστηκε η Νάντια;
Αυτή είχε χαθεί τη θυμάμαι πριν 5 χρόνια τουλάχιστον από έναν συναγωνιστή εγώ τότε είχα το κινητό της και θυμάμαι που της είχα πει ότι είχα μία άκρη με μία ιδιοκτήτρια κωλόμπαρυ, και της είχα πει αν ήθελε να δουλέψει εκεί.Μία μέρα το γράφω εδώ πιο παλιά της έδωσα ραντεβού Adult theater τότε και το θυμάμαι γιατί εγώ της πλήρωσα την είσοδο, θυμάμαι λοιπόν όταν την πήρα τηλέφωνο που μου πε: "ότι έχω ραντεβού με έναν πελάτη τον τελειώνω και έρχομαι", από αυτά τα λόγια της κατάλαβα ότι η τύπισσα ήταν επαγγελματίας για να εμφανίσετε ξανά μάλλον την επιστράτευσε το μαγαζί
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Έχω πετύχει κάτι ζευγάρια εκεί μέσα που ακόμα γελάω. :2funny: Όπως και να έχει, τελευταία δεν έχει κινητικότητα.
Άρα για να λες ζευγάρια ήταν πάνω από ένα ίσως 10
Αν πας καμιά 100αριά φορές για να γελάς με την κατάντια, είναι πιθανόν να πετύχεις και μουνί (ζευγαριού). Το αν θα γουστάρεις έχει να κάνει καθαρά με τύχη της στιγμής.
Άρα στις 100 επισκέψεις ένα ζευγάρι στα 10 ζευγάρια Χ πόσες επισκέψεις? απλή μέθοδο των τριών
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom