Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Harris333

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Επίσκεψη σήμερα στις 18:00 το απόγευμα,πληρώνω 12€ φοραω βραχιολάκι παίρνω απόδειξη.Μέσα δεν έπαιζε τίποτα.Φεύγω και ξαναρχομαι στις 20:00.Βάζω το αυτοκίνητο σε πάρκινγκ,πληρώνω 5€ γιατί μετά πρεζακια τριγύρω δεν γίνεται να το αφήσεις εκτός πάρκινγκ και μπαινω ξανά στο σινεμά.Ήταν ένας κύριος μεγάλος σε ηλικία,του δείχνω το βραχιολάκι και μου λέει θέλω και την απόδειξη,την δείχνω και μου λέει πρέπει να ξανά πληρώσεις,δεν ισχυει αφού έφυγες και ξανά ηρθες.Εννοείτε πως έφυγα κατευθείαν.Ντροπή τους
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.729
Πόντοι
7.885
Επίσκεψη σήμερα στις 18:00 το απόγευμα,πληρώνω 12€ φοραω βραχιολάκι παίρνω απόδειξη.Μέσα δεν έπαιζε τίποτα.Φεύγω και ξαναρχομαι στις 20:00.Βάζω το αυτοκίνητο σε πάρκινγκ,πληρώνω 5€ γιατί μετά πρεζακια τριγύρω δεν γίνεται να το αφήσεις εκτός πάρκινγκ και μπαινω ξανά στο σινεμά.Ήταν ένας κύριος μεγάλος σε ηλικία,του δείχνω το βραχιολάκι και μου λέει θέλω και την απόδειξη,την δείχνω και μου λέει πρέπει να ξανά πληρώσεις,δεν ισχυει αφού έφυγες και ξανά ηρθες.Εννοείτε πως έφυγα κατευθείαν.Ντροπή τους
Ρε τυπε αφού παίζει και το ολοήμερο εισητηριο. Εφόσον έχεις σκοπό να μπαινοβγαίνεις αυτό πρέπει να παίρνεις.
 

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Ναι λογικά θα έπρεπε στις επιχειρήσεις να υπάρχει η λογική μπαίνω βλέπω και εάν παίζει κάτι καλό για τα δικά μου γούστα, μόνο τότε θα πληρώσω το κατάστημα το πάρκινγκ κοκ. Είναι απαράδεκτο να πληρώνεις προκαταβολικά.

Φυσικά δεν ξέχασε ο προλαλήσας να αναφέρει ότι ο ταμίας του ζήτησε να δει το εισιτήριο που είχε πληρώσει. Γιατί υπάρχει και η επιλογή του ολοήμερου στα 15 ευρώ που δίνει την δυνατότητα να μπεις και να βγεις όσες φορές θέλεις και που ισχύει εδώ και 1.5 χρόνο περίπου εάν θυμάμαι καλά. Και φυσικά ο πελάτης, μπορεί να πει ψέματα (που δεν λέει ποτέ) ότι δεν ενημερώθηκε από τον ταμία. Και άμα του απαντήσεις ότι υπάρχει ο τιμοκατάλογος μπροστά στο ταμείο θα σου πει και πάλι ότι δεν τον είδε. Και εάν του πεις ότι στην ιστοσελίδα της συγκεκριμένης επιχείρησης αναφέρονται ευκρινώς οι τιμές των εισιτηρίων και πάλι θα σου πει ότι δεν είχε δεδομένα για να το δει.

Άσχετο γιατί (ο πούστης) ο πελάτης έχει πάντα δίκιο.

Όταν όμως θέλει να αμαυρώσει μια επιχείρηση γιατί είπαμε ο πελάτης έχει δίκιο πάντα, θα βρει και δεδομένα, και χρόνο, για να εξαπολύσει την κακία του. Και φυσικά θα είχε ενδιαφέρον να μας έλεγε ο προλαλήσας, εάν έγραψε την ίδια κριτική και για το συγκεκριμένο πάρκινγκ που ξαναπλήρωσε τα 5 ευρώ ή στις 18.00 που πήγε το άφησε απ έξω? και εάν το άφησε εκτός πάρκινγκ δεν φοβήθηκε τα πρεζάκια?

Τι σου είναι ο άνθρωπος τελικά…..
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Στο ΑΛΑΣΚΑ παλιά δεν επιτρεπόταν να μπεις. Έμπαινες μόνο όταν είχε διάλειμα μήπως και έψαχνες κάνα φίλο σου. Άλλη ώρα δεν επιτρεπόταν να μπεις κατά την διάρκεια της προβολής.
Τώρα είναι διαφορετικά τα πράγματα.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
858
Κριτικές
66
Like
12.209
Πόντοι
4.706

Sagkaflias

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
0
Καλησπέρα, είναι ανοιχτό σήμερα;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.715
Κριτικές
126
Like
7.729
Πόντοι
7.885

Sagkaflias

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
0

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
297
Πόντοι
21
Έχω πετύχει και στης 17:00, είναι θέμα τύχης... Αλλά.ναι σύμφωνο μετά της 24;00 έρχονται
το θέμα είναι ποιο έρχονται? Τα ζευγάρια και τα τραβελια με τα κρος η τιποτα ψωλαραιοι καγκούρηδες:grin::grin: ?? Αν μπαινει κανενα καυλοράπανο μας νοιάζει !! Να ρωτησω και κατι ρε μυστες μου στα dungeon παιζει τιποτα? πολυ νεκρα βλεπω..
 

giannispapa88

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
123
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά!!
Σήμερα θα έχει καθόλου κόσμο λόγο της ημέρας απόγευμα;
 

GRmilfGR

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2022
Μηνύματα
117
Like
9.005
Πόντοι
1.041
Θα είναι κανείς μετά τις 20:00 στο σινεμά να φέρω τη γυναίκα μου;
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
259
Like
351
Πόντοι
21

level-headed

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
300
Πόντοι
21
Καλησπέρα, είναι ανοιχτό σήμερα;

Τράβα τυπε να μας ενημερώσεις.

Ανοιχτό είναι έχει λιγο κόσμο.

Δεν πας να δεις και το σουβλατζίκο πιο κάτω εάν είναι ανοικτό να μας πεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom