Νέα

Τσίπρας-ΣΥ.ΡΙΖ.Α.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

''Καθαρή Έξοδος από τα μνημόνια τον Αύγουστο''

  • Καμία έξοδος τον Αύγουστο. Ο Τσίπρας πάλι μας δουλεύει!

    Ψήφοι: 150 63,8%
  • Θα είναι έξοδος αλλά θα βρωμάει! Δούλεμα δηλαδή αλλά εν μέρει!

    Ψήφοι: 42 17,9%
  • Θα είναι έξοδος και θα είναι και καθαρή! Λέει αλήθεια!

    Ψήφοι: 43 18,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    235

BisexualWannabe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.149
Like
3.712
Πόντοι
456
Είπε το παχύδερμο Zhukov πληρωμένος από το σύστημα Κούλη. Στα παπάρια μας!
Googlare να μάθεις τι εστί Κωνσταντόπουλος (ή να σου πω εγώ για να μαθεις? Επίτιμος Πρόεδρος ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΥ και πατέρας της Ζωής Κωσταντοπούλου) και βγες έξω να δεις αν βρέχει...μάλλον σας φτύνουν γιατί είστε βρωμοΤσέοι Συριζαίοι.
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.166
Like
8.489
Πόντοι
2.356
Η αλήθεια είναι, ότι ο Τσίπρας πιάνει πουλιά στον αέρα, και ξέρει να φροντίζει για την πάρτη του.

Πρώτα τελείωσε τον κοσμάκη με την «επαναδιαπραγμάτευση του χρέους», βόλεψε τις τράπεζες να μη γίνει καμιά στραβή και του τη φυλάνε, και μόλις έκοψε τον Σύριζα να αρχίζει να βυθίζεται, την έκανε με ελαφρά πηδηματάκια.

Τώρα όμορφος, εκ πρώτης όψεως αμέτοχος, κι αθώα περιστερά.:cheesy:
 

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
535
Κριτικές
3
Like
1.075
Πόντοι
86
Googlare να μάθεις τι εστί Κωνσταντόπουλος (ή να σου πω εγώ για να μαθεις? Επίτιμος Πρόεδρος ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΥ και πατέρας της Ζωής Κωσταντοπούλου) και βγες έξω να δεις αν βρέχει...μάλλον σας φτύνουν γιατί είστε βρωμοΤσέοι Συριζαίοι.
Ναι ρε έξυπνε εσένα περίμενα να μου πεις να γκουγκλάρω για να μάθω για τον Κωνσταντόπουλο. Πόσο χρονών είσαι ρε παλικαράκι, 20, 25;
 

BisexualWannabe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.149
Like
3.712
Πόντοι
456
Ναι ρε έξυπνε εσένα περίμενα να μου πεις να γκουγκλάρω για να μάθω για τον Κωνσταντόπουλο. Πόσο χρονών είσαι ρε παλικαράκι, 20, 25;
40 από Αθήνα, 16ποντος γυμνασμένος, ενδιαφέρεσαι?
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.166
Like
8.489
Πόντοι
2.356
Την είδε νέος Τσίπρας ο Φάμελλος, και δηλώνει, ότι μπορεί να εγγυηθεί την ενότητα.


Από που κι ως που δε μας λέει, και πώς θα εμποδίσει άλλους του Κασσελάκη να φύγουν, άμα έτσι το κρίνουν. Για λόγια κενού περιεχομένου ακούγονται οι δηλώσεις των Συριζαίων.
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.166
Like
8.489
Πόντοι
2.356
Τελικά το όνομα Τσίπρας από που βγαίνει; Από τα τσίπουρα ή την τσιπούρα; Μάθαμε; Ξέρουμε;:cheesy:

Επειδή ο τύπος αποδείχτηκε μεγάλη σουπιά, εγώ θα έλεγα από την τσιπούρα.:grin:
 

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
10
Like
1.565
Πόντοι
506
Λεει μισες αληθειες!
Γεγονος 1: ολοι οι αυτοαποκαλουμενοι αριστεροι, παραξενοι, περιθωριοποιημενα στοιχεια, βλ ρεπουση...
Ολοι αυτοι συσπειρωθηκαν γυρο απο τον κλοουν οταν ειδαν εξουσια και χρημα.
Γεγονος 2: o κλοουν δεν ηταν μονος του, καποιοι τον στηριξαν , ματαξυ αυτων και η κορη του, η οποια δεν εφερε αντιρρηση σε τιποτα, μαλιστα ειχε βαρινουσα θεση, ως προεδρος βουλης, αλλα παλι δεν εκανε τιποτα.

Τωρα γιατι καποιοι την θεωρουν αντισυστημικη ειναι αλλο ενα δειγμα ηλιθιοτητας

H αποψη μου ειναι οτι ολοι σε αυτο το κομμα ειναι προβληματικοι, προβληματικοι ειναι και οι ψηφοφοροι του
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.644
Κριτικές
62
Like
45.379
Πόντοι
9.297
Η αλήθεια είναι, ότι ο Τσίπρας πιάνει πουλιά στον αέρα, και ξέρει να φροντίζει για την πάρτη του.

Πρώτα τελείωσε τον κοσμάκη με την «επαναδιαπραγμάτευση του χρέους», βόλεψε τις τράπεζες να μη γίνει καμιά στραβή και του τη φυλάνε, και μόλις έκοψε τον Σύριζα να αρχίζει να βυθίζεται, την έκανε με ελαφρά πηδηματάκια.

Τώρα όμορφος, εκ πρώτης όψεως αμέτοχος, κι αθώα περιστερά.:cheesy:
Πράγματι...
Αφού έφτιαξε δουλειά( ινστιτούτο) μετά το αισχος των Πρεσπών ( όπως και ο Ζαεφ) έβγαλε ομιλία σε τουρκικό πανεπιστήμιο ΥΠΟ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΕΙΚΟΝΑΣ ΤΟΥ ΚΕΜΑΛ...
Πρόσφατα η Βανδή ,αν ενθυμουμαι καλώς, έφυγε από χώρο όπου ήταν να κάνει συναυλία όταν ενημερώθηκε ότι δέσποζε εικόνα του Κεμάλ.
Θα νιώθουν πολύ περήφανοι οι ψηφοφόροι του ΣΥΡΙΖΑ ,όσοι απέμειναν τέλος πάντων,ιδίως σε παραμεθόριες περιοχές .
 

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
535
Κριτικές
3
Like
1.075
Πόντοι
86
Πράγματι...
Αφού έφτιαξε δουλειά( ινστιτούτο) μετά το αισχος των Πρεσπών ( όπως και ο Ζαεφ) έβγαλε ομιλία σε τουρκικό πανεπιστήμιο ΥΠΟ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΕΙΚΟΝΑΣ ΤΟΥ ΚΕΜΑΛ...
Πρόσφατα η Βανδή ,αν ενθυμουμαι καλώς, έφυγε από χώρο όπου ήταν να κάνει συναυλία όταν ενημερώθηκε ότι δέσποζε εικόνα του Κεμάλ.
Θα νιώθουν πολύ περήφανοι οι ψηφοφόροι του ΣΥΡΙΖΑ ,όσοι απέμειναν τέλος πάντων,ιδίως σε παραμεθόριες περιοχές .
Τι λε ρε παιδί μου, υπό τη σκια του κεμάλ όλα αυτά! Και μετά τι έγινε, πήγες καβάλα στ' άλογο στην Πόλη και την άλωσες. Ρε δε μας χέζεις με τις μαλακίες σου κι εσύ ψευτοπατριώτη. Σε κάθε επίσκεψή τους κούληδες κ.λπ κυβερνητικοί σκύβουν μπροστά στον Ερντογάν. Μια ζωή στα 4 ήσασταν έξω, ενώ μέσα το παίζετε ράμπο. Ουστ καραγκιόζηδες!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.644
Κριτικές
62
Like
45.379
Πόντοι
9.297
Τι λε ρε παιδί μου, υπό τη σκια του κεμάλ όλα αυτά! Και μετά τι έγινε, πήγες καβάλα στ' άλογο στην Πόλη και την άλωσες. Ρε δε μας χέζεις με τις μαλακίες σου κι εσύ ψευτοπατριώτη. Σε κάθε επίσκεψή τους κούληδες κ.λπ κυβερνητικοί σκύβουν μπροστά στον Ερντογάν. Μια ζωή στα 4 ήσασταν έξω, ενώ μέσα το παίζετε ράμπο. Ουστ καραγκιόζηδες!
Πόσους λάθρο τα'ι'σες σήμερα πονοψυχε εσυ;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom