Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (9 μέλη και 31 επισκέπτες)

mike_amper

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0
Καλησπέρα, ξέρουμε κάτι για αυτήν?

 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
260
Κριτικές
5
Like
216
Πόντοι
1
Καλησπέρα, ξέρουμε κάτι για αυτήν?

κρος ειναι, την ειχα επισκευτει πριν περιπου 2 χρονια, κορμαρα και κωλαρα οπως ειναι στις φωτο.
στο προσωπο με ειχε χαλασει λιγο, δεν ειχε πολυ προσεγμενο βαψιμο.
κατα τα αλλα την ειχα δοκιμασει ως παθητικη, αλλα το εργαλειο ηταν ετοιμο για μαχη και σε καλο μεγεθος.
καλος χαρακτηρας, δεν βιαζοτανε, απο οτι μου ειχε πει δεν εβαζε ολο τον χρονο αγγελιες γιατι ελειπε στο εξωτερικο.
ο χωρος καθαρος και αν θυμαμαι καλα, κοντα στην περιοχη του βοτανικου. 50 κοστος
θα την επισκευτω ξανα να δω και την ενεγητικη της πλευρα, ελπιζω να εχει κρατησει την κορμαρα που ειχα δει
 

mike_amper

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2018
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0
Είναι 25 οσο δηλώνει?
Γενικά δεν έχω πάει ξανά όποτε θέλω να δοκιμάσω και ψάχνω μια παθητική εντελώς , μια ομαλή μετάβαση που λένε
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Είναι 25 οσο δηλώνει?
Γενικά δεν έχω πάει ξανά όποτε θέλω να δοκιμάσω και ψάχνω μια παθητική εντελώς , μια ομαλή μετάβαση που λένε
25 ηταν οποως κ πολλες αλλες καλη σε γενηκες γραμες για 1 φωρα και λογο τ καταστασεις εγω θ ελεγα ναι .....
 
Εγγρ.
2 Φεβ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
555
Πόντοι
21
σωματικα ναι,ειναι μια ομαλη μεταβαση.αλλα ειναι ξεπετα.
δεν ειναι κατι που θα το θυμασαι οταν αποκτησεις περισσοτερες εμπειριες.
Νομιζω υπαρχουν καλυτερες επιλογες.
συμφωνώ και εγώ ξεπετά ,
 

giannis146

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά ξερουμε
Κάτι για αυτόν τον άγγελο
 

amfivolos

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2009
Μηνύματα
360
Like
409
Πόντοι
21
Καλησπέρα παιδιά ξερουμε
Κάτι για αυτόν τον άγγελο

τώρα εκεί που λέει FaceTime για να τσεκάρει ποιος είσαι, είναι λίγο περίεργο. Κάτι δεν κολλάει
 

digi01

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2018
Μηνύματα
39
Like
12
Πόντοι
0
Παιδια εχει μπει κανεις στη Ria Karra?
 

mpourdas35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
114
Κριτικές
15
Like
608
Πόντοι
311
Καλησπέρα παιδιά ξερουμε
Κάτι για αυτόν τον άγγελο
δε ξερω πως την βρηκες.
μολις χθες μιλησα σε καποιον αλλο γι αυτο το κοριτσι.ειναι οπως την βλεπεις.
πανεμορφη,τερμα θηλυκη.
ηρεμη και φιλοτιμη.στο ξεκινηκα της.εγω εχω περασει καλα μαζι της δυο φορες
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.746
Πόντοι
456
Από που είναι αυτό το πλάσμα βρε σεις? Από φώτο είναι σούπερ πάντως πολύ υψηλού επιπέδου
 

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
123
Like
197
Πόντοι
1
Καλησπερα!!Μολις εγγεγραμενος στο forum..
Εχω παει με αρκετα transexual και cross..Θα σας πω εμπειριες στο επομενο post..Θα ηθελα να ρωτησω κατι..Εχει καποιος συναθλητης το τηλεφωνο της Σαμπρινας;;Ευχαριστω εκ των προτερων
 

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
123
Like
197
Πόντοι
1
Θετικες εμπειριες μου!
1.Sara απο Κουβα..60€βαζει αγγελιες στο kanesex..Πανεμορφη,υπομονετικη καλη στο ενεργητικο και παθητικο ρολο..Μικρο εργαλειο..Συνεχως σε στηση..Εκσπερματωση..Τιμια επιλογη
2.katy πολυ ομορφη..Την πηρα 1 χρονο πριν.τιμη 50€ αντι 60€.Αξιολογηση ιδια με την Sara.
3.nantia ts. 1 συναντηση.Ομορφη,μικρο εργαλειο..Δεν ειχε στυση..Ισως να μην ηταν σε ημερα..Δεν εχω ολοκληρωμενη αποψη με 1 επισκεψη..
3.carmen ts(ηθοποιος):ομορφουλα,μικρο εργαλειο καλη κ στους 2 ρολους..Ειχε καλη στυση..
4.fenia(κοκκινομαλλα)Δεν μπορω να πω πως δεν ηταν καλη..Δεν ηταν του γουστου μου..Δεν μου αρεσε εμφανισιακα και δεν ειχα καλη χημεια μαζι της..Ειχε στυση..Καλο σωμα,μετριο προσωπο, καλο παιδι.
 

NikosIwannou

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2017
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας!
Υπάρχει εμπειρία με ενα μώρο που στο instagram ειναι Elinorsari?
Εβγαινε και Συγγρού.
Ευχαριστώ
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.746
Πόντοι
456
Καλησπέρα σας!
Υπάρχει εμπειρία με ενα μώρο που στο instagram ειναι Elinorsari?
Εβγαινε και Συγγρού.
Ευχαριστώ

Εργολάβος είσαι φίλε και ψάχνεις να ανοίξεις τούνελ? :think:
Ας σου πουν οι παλιοί του σαιτ τι εστί Σαμπρίνα :knuppel:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.734
Πόντοι
2.356
https://kanesex.com/transsexual/tra...tres/partoyza-me-dyo-trans-kayliares_i1278837 ΚΑΛΗΜΕΡΑ,,, ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ? ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΠΑΡΤΟΥΖΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΑΛΛΟ ΔΥΔΥΜΟ.. ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΙ ΥΠ ΟΨΙΝ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Αδερφέ μια ερώτηση να σου κάνω; Είσαι νέος στο ψάξιμο των τρανσ; Η Μάνια είναι μεγάλη ξεπέτα.
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.746
Πόντοι
456
https://kanesex.com/transsexual/tra...tres/partoyza-me-dyo-trans-kayliares_i1278837 ΚΑΛΗΜΕΡΑ,,, ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ? ΨΑΧΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΠΑΡΤΟΥΖΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΑΛΛΟ ΔΥΔΥΜΟ.. ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΙ ΥΠ ΟΨΙΝ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Η Νάνσυ προχθές ανέβαζε στορυ στο ινστα κάτι γλωσσόφιλα με την Άννα...και όλα αυτά στα γενέθλια της Ροζαλίας. Με το κατάλληλο μαρούλι μέχρι και κουαρτέτο κάνεις λέω εγώ :rockon:
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.560
Κριτικές
4
Like
2.341
Πόντοι
506
Θετικες εμπειριες μου!
1.Sara απο Κουβα..60€βαζει αγγελιες στο kanesex..Πανεμορφη,υπομονετικη καλη στο ενεργητικο και παθητικο ρολο..Μικρο εργαλειο..Συνεχως σε στηση..Εκσπερματωση..Τιμια επιλογη
2.katy πολυ ομορφη..Την πηρα 1 χρονο πριν.τιμη 50€ αντι 60€.Αξιολογηση ιδια με την Sara.
3.carmen ts(ηθοποιος):ομορφουλα,μικρο εργαλειο καλη κ στους 2 ρολους..Ειχε καλη στυση..
Όταν λες ηθοποιός; έχει παίξει σε τσόντα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom