Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (9 μέλη και 43 επισκέπτες)

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
412
Κριτικές
6
Like
2.141
Πόντοι
481
Καλησπέρα σε όλους...Αν και από Θεσσαλονίκη, κατέβηκα για κάποια ραντεβού στην Αθήνα την προηγούμενη εβδομάδα. Κατευθείαν τηλέφωνο στη Νάνσυ και κλείσιμο ραντεβού το μεσημέρι. Χώρος στη Καλλιθέα, εύκολη πρόσβαση και parking. ανακαινισμένο ισόγειο διαμέρισμα. Στα του αγώνα, το κορίτσι είναι εγγύηση για μένα κάθε φορά, χαμογελαστή, πολύ καλό σοσιαλ και ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ! Θέλει να εξυπηρετεί, αντέχει σφυροκόπημα και αυτή η κωλάρα απλά είναι ποίημα να την έχεις στημένη. Οτι και να πω είναι απλά λίγο, σίγουρα στο ΤΟΠ-5 πανελλαδικά για μένα!
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
2
Like
2.806
Πόντοι
456
Καλησπέρα σε όλους...Αν και από Θεσσαλονίκη, κατέβηκα για κάποια ραντεβού στην Αθήνα την προηγούμενη εβδομάδα. Κατευθείαν τηλέφωνο στη Νάνσυ και κλείσιμο ραντεβού το μεσημέρι. Χώρος στη Καλλιθέα, εύκολη πρόσβαση και parking. ανακαινισμένο ισόγειο διαμέρισμα. Στα του αγώνα, το κορίτσι είναι εγγύηση για μένα κάθε φορά, χαμογελαστή, πολύ καλό σοσιαλ και ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ! Θέλει να εξυπηρετεί, αντέχει σφυροκόπημα και αυτή η κωλάρα απλά είναι ποίημα να την έχεις στημένη. Οτι και να πω είναι απλά λίγο, σίγουρα στο ΤΟΠ-5 πανελλαδικά για μένα!
Κόστος φίλε?
 

mpourdas35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
114
Κριτικές
15
Like
608
Πόντοι
311

εχει κανείς,γνώση για το αυτό το κορίτσι?
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.746
Πόντοι
456
Καλησπέρα έχω μια απορία πρόσφατα πηγα με μια κοπέλα με μεγάλα προσόντα η διαδικασία είχε τσιπουκωμα και μετά γυρισμα στα τεσσερα (εγώ) η κοπέλα μέχρι εγλειψε εβαλε λιπαντικό και αρχισε τα του αγωνα όπου με ζορισε αρκετα. Αφου τελειωνει παίρνω άλλη μια πίπα μετά μου τον τρίβει χωρίς καποτα της λέω όχι και φοράει καποτα φτυνει τον κωλο μου και ξανά τα ιδια. Λόγο μεγέθους φοβαμαι μην έκανε το παρά έκανε καιρό αρπαξα τίποτα από το σάλιο (ασθένεια, αφροδισιακό κτλ) υπερβάλω η καλά κάνω και αγχώνομαι;

Καταρχάς αφροδισιακά είναι τα μύδια, αφροδίσια εννοείς. Τώρα αν σε καίει τόσο πολύ τράβα κάνε εξετάσεις, κατά τα άλλα λίγες πιθανότητες να κόλλησες κάτι
 

mpourdas35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
114
Κριτικές
15
Like
608
Πόντοι
311
Καλησπέρα έχω μια απορία πρόσφατα πηγα με μια κοπέλα με μεγάλα προσόντα η διαδικασία είχε τσιπουκωμα και μετά γυρισμα στα τεσσερα (εγώ) η κοπέλα μέχρι εγλειψε εβαλε λιπαντικό και αρχισε τα του αγωνα όπου με ζορισε αρκετα. Αφου τελειωνει παίρνω άλλη μια πίπα μετά μου τον τρίβει χωρίς καποτα της λέω όχι και φοράει καποτα φτυνει τον κωλο μου και ξανά τα ιδια. Λόγο μεγέθους φοβαμαι μην έκανε το παρά έκανε καιρό αρπαξα τίποτα από το σάλιο (ασθένεια, αφροδισιακό κτλ) υπερβάλω η καλά κάνω και αγχώνομαι;
κάνεις ενα σετ εξετάσεων σχετικά άμεσα και αλλο ένα σε τρείς μήνες για να σου φύγει το άγχος.
Γενικά είναι καλό αν είσαι του αγοραίου σπορ μια φορα το χρόνο να κάνεις.
χοντρικά κανα 150αρι κάθε σετακι θα σε παει.
 

BULLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2014
Μηνύματα
130
Κριτικές
1
Like
136
Πόντοι
1
70 στο παγκρατι οτυ βλεπεις ακρυβως θα δεις και απο κοντα πολυ ωραιο μωρο δεν πηγα βαιβεα για τ λογο μετακηνισεις .....τ σκεφτομαι ομως αμα λιξουν τ μετρα ......δεν ξερω απο που ειρθε κ ποσο θα κατσει μακαρυ να προλαβουμε ....
Πηρα τηλεφωνο και ζηταει 120 € !!!!! αν ειναι δυνατον !!!!
 

hot1986

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2013
Μηνύματα
14
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα!Εχει παει κανενας προσφατα με την Νικολ με τις τσιμπουκωχειλαρες; Ξερετε αν κανει ραντεβου;
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.746
Πόντοι
456
Καλησπέρα παιδιά γνωρίζεις κάποιος για την συγκεκριμένη

Παθητική, όμορφη, σωματάρα και πεντακάθαρη
 

giannis146

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
6
Πόντοι
0
Σαν πρωτάρης στον αγώνα εγκρίνεις δηλαδή ;
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.746
Πόντοι
456
Αν είσαι ενεργητικός ναι. Είναι πολύ θηλυκή και ότι πρέπει για μια ομαλή μετάβαση στις τρανς
 

mpourdas35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
114
Κριτικές
15
Like
608
Πόντοι
311
Αν είσαι ενεργητικός ναι. Είναι πολύ θηλυκή και ότι πρέπει για μια ομαλή μετάβαση στις τρανς
σωματικα ναι,ειναι μια ομαλη μεταβαση.αλλα ειναι ξεπετα.
δεν ειναι κατι που θα το θυμασαι οταν αποκτησεις περισσοτερες εμπειριες.
Νομιζω υπαρχουν καλυτερες επιλογες.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.734
Πόντοι
2.356
Καλησπερα!Εχει παει κανενας προσφατα με την Νικολ με τις τσιμπουκωχειλαρες; Ξερετε αν κανει ραντεβου;
Πλέον δεν βγαίνει στο σημείο της Συγγρού και Ευαγγελιστρίας. Προτείνω να μπαινεις τακτικά στο kanesex . gr και αν δεις αγγελία της πάρε τηλέφωνο. Χώρο έχει Νέα Σμύρνη, στη Συγγρού, δίπλα στο ορφανοτροφείο.
 

giannis146

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
6
Πόντοι
0
Καμία πρόταση για τρανς ψάχνω κάποια θηλυκιά αρκετά και αποκλειστικά παθητική υπόψιν είναι πρώτη φορά με trans
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
Καλησπέρα έχω μια απορία πρόσφατα πηγα με μια κοπέλα με μεγάλα προσόντα η διαδικασία είχε τσιπουκωμα και μετά γυρισμα στα τεσσερα (εγώ) η κοπέλα μέχρι εγλειψε εβαλε λιπαντικό και αρχισε τα του αγωνα όπου με ζορισε αρκετα. Αφου τελειωνει παίρνω άλλη μια πίπα μετά μου τον τρίβει χωρίς καποτα της λέω όχι και φοράει καποτα φτυνει τον κωλο μου και ξανά τα ιδια. Λόγο μεγέθους φοβαμαι μην έκανε το παρά έκανε καιρό αρπαξα τίποτα από το σάλιο (ασθένεια, αφροδισιακό κτλ) υπερβάλω η καλά κάνω και αγχώνομαι;
ναι, υπερβάλεις, δεν παθαίνεις τίποτα απ το σάλιο.. ποια ήταν αυτή με τα μεγάλα προσόντα;
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
412
Κριτικές
6
Like
2.141
Πόντοι
481
σωματικα ναι,ειναι μια ομαλη μεταβαση.αλλα ειναι ξεπετα.
δεν ειναι κατι που θα το θυμασαι οταν αποκτησεις περισσοτερες εμπειριες.
Νομιζω υπαρχουν καλυτερες επιλογες.
Προσωπικά όσες φορές πήγα μαζί της, μόνο ξεπέτα δεν μου έκανε...Παίζει ρόλο και η χημεία φυσικά!
 

Elbuitre01

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2015
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας,
έχετε προτάσεις για εύσωμες, ή μεγαλόσωμες, κατά προτίμηση ενεργητικές τρανς; Ευχαριστώ πολύ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom