Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (5 μέλη και 22 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
εδω ειμαστε .....αναφερει απο τ λεει οτι δεν κανει ξεπετες !!!!!!οκ
εγω που την πηρα με τ φοβο οτι ειναι ξεπετα εκανα ενα απο τα καλητερα γαμησια εβερ με τρανς
πολυ καλη πιπα ανεση χρονου πιπα καπακια για δευτερο τελιωμα ......εβγε ρε μωρο εισαι δηναμη
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
την έχω πάρει από Συγγρού..όπως τη βλέπεις στισ φωτό...ωραίο σώμα αλλά στηθος όχι...ειναι λίγο με τα φεγγάρια της..μέτριο πουλάκι που καυλώνει...αρνητικό ότι ζητάει παραπάνω χρήματα όταν πας μαζί της..
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Ασπα..οτι βλεπεται στις φωτο χωρις φωτοσοπ...απο κοντα αν την δεις σιγουρα δεν περναει απαρατηρητη....κριτικες διφορουμενες...εγω θα ελεγα μια τιμια επιλογη αλλα δεν θα σου κανει και παπαδες... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
την πήρα πρόσφατα και ξενέρωσα...παλιά ήταν πιο τίμια τώρα βαριέται που ζει...ασε που ο χωρος της είναι μες στη βρώμα με στρώμα αντί για κρεβάτι...και για ντους ούτε λόγος...κρίμα γιατί αν αδυνατίσει θα κάνει ωραίο σωματάκι, βυζιά έχει και βεβαίως μεγάλο και χοντρό πουλάκι..
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
την πήρα πρόσφατα και ξενέρωσα...παλιά ήταν πιο τίμια τώρα βαριέται που ζει...ασε που ο χωρος της είναι μες στη βρώμα με στρώμα αντί για κρεβάτι...και για ντους ούτε λόγος...κρίμα γιατί αν αδυνατίσει θα κάνει ωραίο σωματάκι, βυζιά έχει και βεβαίως μεγάλο και χοντρό πουλάκι..
Στην θεσσαλονικη ειχε μεινει αρκετο καιρο...για να ειμαι ειλικρινης δεν ειχα ακουσει παρραπονα αυτου του ειδους...απλα αρκετοι που ειχαν παει καταλαβαιναν οτι μπορουσε να κανει πολλα περισοτερα πραγματα και δεν τα εκανε...καθε αποψη σεβαστη.... :hi:
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Στην θεσσαλονικη ειχε μεινει αρκετο καιρο...για να ειμαι ειλικρινης δεν ειχα ακουσει παρραπονα αυτου του ειδους...απλα αρκετοι που ειχαν παει καταλαβαιναν οτι μπορουσε να κανει πολλα περισοτερα πραγματα και δεν τα εκανε...καθε αποψη σεβαστη.... :hi:
εννοείται ο καθένας έχει την αποψή του...να εισαι πάντα καλά και να ενημερώνεις έτσι αξιόπιστα όπως το κάνεις..είσαι από τους λίγους με τέτοια κουράγια...
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
την έχω πάρει από Συγγρού..όπως τη βλέπεις στισ φωτό...ωραίο σώμα αλλά στηθος όχι...ειναι λίγο με τα φεγγάρια της..μέτριο πουλάκι που καυλώνει...αρνητικό ότι ζητάει παραπάνω χρήματα όταν πας μαζί της..

Μαρηκο αρχοντι.μιασ κι σε εκτιμο τις κρητικές σου αυτή η εφη. Όταν λες μέτριο πουλάκι ενοης μικρό η κανονικό μαλον μικρό μη μας βγαλη τίποτα σοληνες σαν την νικολ κε τρέχουμε να τον κάνουμε""" γιατι ηδα ηνε πολύ καλό μορο το κορίτσι εμφανισι
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
Επισισ Μαρικο ι οποιος άλλος ξερή να μας πη μια κρος Σαντρα νομιζο Νέα Σμηρνυ με τιλ που τεληονη σε 3100 σε μερηκες φοτο φενετε δυνατό κε σε μερηκες βαγγος μεταφορέας
Τι πεζή να ουμε?
Μισώ να βαλο ιντερνετ διευθινση αγγεληας.
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
Κανένας να γνορηζη τιποτις
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
εδω ειμαστε .....αναφερει απο τ λεει οτι δεν κανει ξεπετες !!!!!!οκ
εγω που την πηρα με τ φοβο οτι ειναι ξεπετα εκανα ενα απο τα καλητερα γαμησια εβερ με τρανς
πολυ καλη πιπα ανεση χρονου πιπα καπακια για δευτερο τελιωμα ......εβγε ρε μωρο εισαι δηναμη

Πόλλη γεμάτο ρε κουαξ..
Κρεμόταν ο παπαρις;
 

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
Συναγωνιστές υπάρχει πρόσφατη άποψη για την Ίνα; Διάθεση και υπηρεσίες; Βλέπω πως έχει γεμίσει το δίκτυο αγγελίες και σκέφτομαι να την τιμήσω εκ νέου
 

amanes705

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2016
Μηνύματα
97
Like
22
Πόντοι
0
Επίσης πάσα πληροφορία για τη νεαρή κορασίδα, χρήσιμη... Αναφέρθηκε σε άλλο θέμα πως είναι τρανς

se πιο θεμα αναφερθηκε??στην φοτο που φοραει το στριγκακι της δεν βλεπω προσοντα ...δεν ειναι τρανς/
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
μπορεί να μην έχει
μπορεί να τα έχει και χουσέ !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom