Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (5 μέλη και 25 επισκέπτες)

Slen7

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2016
Μηνύματα
72
Like
35
Πόντοι
0
Γεια σας συνεναγωμιστες...το σαββατοκυριακο θελω να συναντηθω με μια τρανς και μετα απο πολυ ψαξιμω ειμαι αναμεσα απο την Μπεμπα και την Χελγκα...ποια θα μου προτεινατε εσεις απο τις εμπειρίες και τις γνωσεις σας?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Γεια σας συνεναγωμιστες...το σαββατοκυριακο θελω να συναντηθω με μια τρανς και μετα απο πολυ ψαξιμω ειμαι αναμεσα απο την Μπεμπα και την Χελγκα...ποια θα μου προτεινατε εσεις απο τις εμπειρίες και τις γνωσεις σας?
εγω της εχω παρει και τις δυο με τ χελκα ειχα καψουρα χρονια ......αλλα θα σου πρωτινα μπεμπα .....
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
γουστάρει μηχανές Βάτραχε, εξ ου και η καψούρα σας.
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
Η Βικυ που δουλευει στους "Γερμανους" βγαινει στη Συγγρου ???? καπου ειχα διαβασει οτι βγαινει τα βραδυα ....
 

amanes705

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2016
Μηνύματα
97
Like
22
Πόντοι
0
νανσουλα τρανς η ναντια μοορε??αναμεσα σε αυτες τις 2 πια να παρω?στειλτε μηνημα.
 

amanes705

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2016
Μηνύματα
97
Like
22
Πόντοι
0
πουτσες μπλε ....Καμία φωτό;;;Ρε Μουτρο εσένα σ αρέσει ο Μπάμπης;;
εσυ βατραχε παρακαλα καμια να σου κατσει στο τσαμπα και οταν γινει αυτο μπαινε εδω μεσα να μας πριζεις για το ποσο καλη ειναι και ποσο καλα τα κανει ολα...εχεις λιωσει στα τραβελια και καλα δεν σου λεει κατι το ονομα νανσυ γατουλα θελεις και φοτο η μαπα σου.ουστ!!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
εσυ βατραχε παρακαλα καμια να σου κατσει στο τσαμπα και οταν γινει αυτο μπαινε εδω μεσα να μας πριζεις για το ποσο καλη ειναι και ποσο καλα τα κανει ολα...εχεις λιωσει στα τραβελια και καλα δεν σου λεει κατι το ονομα νανσυ γατουλα θελεις και φοτο η μαπα σου.ουστ!!

ρε μουτρο δεν ξερω καμια γατουλα εγω μια νανση ξερω και αυτην την εχω λιωσει στη πουτσα ενα φεγγαρι ...τ μου λες τωρα εσυ δεν ξερω βαλε φωτο να καταλαβω
 

amanes705

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2016
Μηνύματα
97
Like
22
Πόντοι
0
ρε μουτρο δεν ξερω καμια γατουλα εγω μια νανση ξερω και αυτην την εχω λιωσει στη πουτσα ενα φεγγαρι ...τ μου λες τωρα εσυ δεν ξερω βαλε φωτο να καταλαβω
σου φαγε πολλα λεφτα το μορο?αν την ειχες λιωσιε φανταζομαι 50αρικα που θα μαζεψε...
 

sylvi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
170
Like
42
Πόντοι
1
εσυ βατραχε παρακαλα καμια να σου κατσει στο τσαμπα και οταν γινει αυτο μπαινε εδω μεσα να μας πριζεις για το ποσο καλη ειναι και ποσο καλα τα κανει ολα...εχεις λιωσει στα τραβελια και καλα δεν σου λεει κατι το ονομα νανσυ γατουλα θελεις και φοτο η μαπα σου.ουστ!!
[/quote
εσυ βατραχε παρακαλα καμια να σου κατσει στο τσαμπα και οταν γινει αυτο μπαινε εδω μεσα να μας πριζεις για το ποσο καλη ειναι και ποσο καλα τα κανει ολα...εχεις λιωσει στα τραβελια και καλα δεν σου λεει κατι το ονομα νανσυ γατουλα θελεις και φοτο η μαπα σου.ουστ!!
χωστου τα ετσι ρε  μαγκα χαχαχχαχαχαχα κανει παζαρια σε ολες και οποια δε θελει ειναι η χειροτερη μετα χαχαχαχα ρεεεε ραουστττ χαχαχα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
χωστου τα ετσι ρε  μαγκα χαχαχχαχαχαχα κανει παζαρια σε ολες και οποια δε θελει ειναι η χειροτερη μετα χαχαχαχα ρεεεε ραουστττ χαχαχα
χαχανακι τη δουλεια σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom