Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
σου φαγε πολλα λεφτα το μορο?αν την ειχες λιωσιε φανταζομαι 50αρικα που θα μαζεψε...

ναι ρε μαγκα  αλλα τ αξιζε στο παθητικο ειναι αστερι τ μωρο να φανταστεις μηλαμαι γ αυτην κ καυλωνω..
 

amanes705

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2016
Μηνύματα
97
Like
22
Πόντοι
0
ναι ρε μαγκα  αλλα τ αξιζε στο παθητικο ειναι αστερι τ μωρο να φανταστεις μηλαμαι γ αυτην κ καυλωνω..
ναι ρε μαγκα  αλλα τ αξιζε στο παθητικο ειναι αστερι τ μωρο να φανταστεις μηλαμαι γ αυτην κ καυλωνω..
ξερεις πιο ειναι το αστειο??οτι καπιοι το παιζουν γαμιαδες και σκανε 50ρικα ενω οι αλληθινοι γαμιαδες δεν προμοταρουν ουτε πρηζουν γιατι δεν χρειαζεται.ειμαι σιγουρος οτι δεν εχεις παρει τσαμπα καμια απο αυτες που βαζουν αγγελια χωρις προμοσιον παντα,ας πουμε απο το πρωτο ραντεβου να σε γουσταρει τοσο που μετα απο 2 μερες να σε παρει μονη της τηλεφωνο στα ονειρα σου ισως.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
ξερεις πιο ειναι το αστειο??οτι καπιοι το παιζουν γαμιαδες και σκανε 50ρικα ενω οι αλληθινοι γαμιαδες δεν προμοταρουν ουτε πρηζουν γιατι δεν χρειαζεται.ειμαι σιγουρος οτι δεν εχεις παρει τσαμπα καμια απο αυτες που βαζουν αγγελια χωρις προμοσιον παντα,ας πουμε απο το πρωτο ραντεβου να σε γουσταρει τοσο που μετα απο 2 μερες να σε παρει μονη της τηλεφωνο στα ονειρα σου ισως.
μουτρο εδω μιλαμαι για πληρομενο σεχ ....που ζεις σε αλλο πλανιτη .....δεν προμωταρω απλα αναφερω τ γουστα μου αλλες φωρες τ κανω πραγματικοτητα αλλες οχι ....αναλογα με την τσεπη που εχω πρατω ..τ δυκο σου ζορι ποιο ειναι για να καταλαβω?????νταβα στη τσεπη μου σε εβαλα κ δεν τ ξερω????ασχολισου μ τηποτα αλλο και μην μου πριζεις@@ .....
 

sylvi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
170
Like
42
Πόντοι
1
μουτρο εδω μιλαμαι για πληρομενο σεχ ....που ζεις σε αλλο πλανιτη .....δεν προμωταρω απλα αναφερω τ γουστα μου αλλες φωρες τ κανω πραγματικοτητα αλλες οχι ....αναλογα με την τσεπη που εχω πρατω ..τ δυκο σου ζορι ποιο ειναι για να καταλαβω?????νταβα στη τσεπη μου σε εβαλα κ δεν τ ξερω????ασχολισου μ τηποτα αλλο και μην μου πριζεις@@ .....
ΒΑΤΡΑΧΕ ΣΕ ΠΗΡΑΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΛΟΙ ΧΑΧΑΧΑΧΧΧΑ
 

alexalex31

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2017
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους,

Είμαι ο Αλέξης 31 χρονών κι εδώ και κάποιο καιρό μου έχει καρφωθεί η ιδέα να πάω με τρανς. Μπορείτε να μου προτείνετε κάποια κατάλληλη για πρωτάρη γιατί η αλήθεια είναι ότι πρώτον δεν έχω ιδέα που να πάω και δεύτερον φοβάμαι μη τύχει τίποτα περίεργο και κολλάω λίγο.

Ευχαριστώ πολύ...
 

sylvi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
170
Like
42
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους,

Είμαι ο Αλέξης 31 χρονών κι εδώ και κάποιο καιρό μου έχει καρφωθεί η ιδέα να πάω με τρανς. Μπορείτε να μου προτείνετε κάποια κατάλληλη για πρωτάρη γιατί η αλήθεια είναι ότι πρώτον δεν έχω ιδέα που να πάω και δεύτερον φοβάμαι μη τύχει τίποτα περίεργο και κολλάω λίγο.

Ευχαριστώ πολύ...
γλυκε μου ψαξε μονος σου  γιατι εδω μεσα που ρωτας θα σε στειλουν στις χειροτερες
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Καλησπέρα σε όλους,

Είμαι ο Αλέξης 31 χρονών κι εδώ και κάποιο καιρό μου έχει καρφωθεί η ιδέα να πάω με τρανς. Μπορείτε να μου προτείνετε κάποια κατάλληλη για πρωτάρη γιατί η αλήθεια είναι ότι πρώτον δεν έχω ιδέα που να πάω και δεύτερον φοβάμαι μη τύχει τίποτα περίεργο και κολλάω λίγο.

Ευχαριστώ πολύ...
Μουτρο βιάζεσαι ν τ φας η μου φαινεται :grin:
 

amanes705

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2016
Μηνύματα
97
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους,

Είμαι ο Αλέξης 31 χρονών κι εδώ και κάποιο καιρό μου έχει καρφωθεί η ιδέα να πάω με τρανς. Μπορείτε να μου προτείνετε κάποια κατάλληλη για πρωτάρη γιατί η αλήθεια είναι ότι πρώτον δεν έχω ιδέα που να πάω και δεύτερον φοβάμαι μη τύχει τίποτα περίεργο και κολλάω λίγο.

Ευχαριστώ πολύ...
δεν πας στην συλβι να μας πεις και εντυπωσεις?
 

amanes705

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2016
Μηνύματα
97
Like
22
Πόντοι
0
  Η συλβη είναι παθητικη και ο φιλος μπορει να ψαχνει και τα 2 δεν ξερουμε ακομα...
λογικα για να λεει μην τυχει κανα περιεργο θα φοβαται μην του γυρισει καμια τρανς και θελει να τους δειξει το φως...:cheesy:
 

sylvi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
170
Like
42
Πόντοι
1
  Η συλβη είναι παθητικη και ο φιλος μπορει να ψαχνει και τα 2 δεν ξερουμε ακομα...
ΣΩΣΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΠΑΘΗΤΙΚΗ ΚΑΒΛΩΝΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΤΣΙΜΠΟΥΚΩΣΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕΑ  ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΑΜΑΩ ΣΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΜΕΑ ΔΕ ΤΟ ΧΩ ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΚΑΡΦΩΝΟΥΝ ΧΑΧΑ
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
16
ΣΩΣΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΠΑΘΗΤΙΚΗ ΚΑΒΛΩΝΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΤΣΙΜΠΟΥΚΩΣΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕΑ  ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΑΜΑΩ ΣΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΜΕΑ ΔΕ ΤΟ ΧΩ ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΚΑΡΦΩΝΟΥΝ ΧΑΧΑ
ετσι!!!
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.986
Κριτικές
33
Like
7.752
Πόντοι
3.886
υπαρχει κανα στριπτιτζαδικο με τραβελια..?
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
ΣΩΣΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΠΑΘΗΤΙΚΗ ΚΑΒΛΩΝΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΤΣΙΜΠΟΥΚΩΣΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΥΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕΑ  ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΑΜΑΩ ΣΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΜΕΑ ΔΕ ΤΟ ΧΩ ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ ΜΟΝΟ ΜΕ ΚΑΡΦΩΝΟΥΝ ΧΑΧΑ
το ιδεώδες πρόγραμμα.
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Καλησπέρα σε όλους,

Είμαι ο Αλέξης 31 χρονών κι εδώ και κάποιο καιρό μου έχει καρφωθεί η ιδέα να πάω με τρανς. Μπορείτε να μου προτείνετε κάποια κατάλληλη για πρωτάρη γιατί η αλήθεια είναι ότι πρώτον δεν έχω ιδέα που να πάω και δεύτερον φοβάμαι μη τύχει τίποτα περίεργο και κολλάω λίγο.

Ευχαριστώ πολύ...
φιλαράκι να το κάνεις με όποια γουστάρεις και πολύ άργησες κατά την γνώμη μου
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Καλησπέρα σε όλους,

Είμαι ο Αλέξης 31 χρονών κι εδώ και κάποιο καιρό μου έχει καρφωθεί η ιδέα να πάω με τρανς. Μπορείτε να μου προτείνετε κάποια κατάλληλη για πρωτάρη γιατί η αλήθεια είναι ότι πρώτον δεν έχω ιδέα που να πάω και δεύτερον φοβάμαι μη τύχει τίποτα περίεργο και κολλάω λίγο.

Ευχαριστώ πολύ...
Αν και λιγο καθυστερημενα εγω θα σου προτοινα την markela για δασκαλα ειναι εξαιρετικη !!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom