Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (3 μέλη και 4 επισκέπτες)

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.986
Κριτικές
33
Like
7.752
Πόντοι
3.886
Κάνα μαγαζάκι στυλ μπαρ κλαμπ για να κανεις παιχνίδι παίζει ;;
 

Nikos_mikos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
64
Πόντοι
0
Για το παιδι που εκανε την ερωτηση:
"Η Ντέπη η "Εντυπωσιακή Ελληνίδα" από πλατεία Βικτωρίας μήπως ήταν αγοράκι πριν? Αυτή λέω "

Ναι φιλε, ηταν αντρας που εχει κανει εγχειρηση αλλαγης φυλου. Πολυ συμπαθητικη κι ευγενικη γυναικα. Οι φωτογραφιες της ειναι λιγο παλιες, εχει παρει μερικα κιλακια απο τοτε. Εχω βρεθει μια φορα μαζι της, πριν μερικες εβδομαδες ηταν, χωρο εχει στο κεντρο της Αθηνας. Εκατσα πανω-κατω μια ωρα, 50 ευρω, δυο εκτονωσεις. Το μονο αρνητικο που θα της εβαζα θα ηταν το τσιμπουκι, κατα κυριο λογο εβαζε μονο το κεφαλακι στο στομα της, αλλα δεν ξερω αν κανει ετσι γενικοτερα ή αν απλα ετυχε να μην εχει διαθεση εκεινη τη στιγμη (ηταν και βραδυ κι ημουν ο τελευταιος πελατης της, οποτε κατα πασα πιθανοτητα ηταν αρκετα κουρασμενη). Επισης, στο τσιμπουκι μου περασε κατευθειαν προφυλακτικο, δεν την ρωτησα αν κανει κι ακαπωτο καθως μου φανηκε αγενες την ωρα που μου εβαζε το προφυλακτικο να τη ρωτησω, θα ηταν σαν να την πιεζα για κατι που πιθανον να μη θελει να κανει, οποτε για σιγουρια ρωτηστε την απο το τηλεφωνο. Επισης δεν ξερω αν κανει πρωκτικο, δεν την ρωτησα επειδη δεν με πολυενδιαφερει.

Κατα τ' αλλα πολυ προθυμη. Γλειφομουνιασματα, δαχτυλωματα, ποδολαγνειες, γλωσσοφιλα. Το μουνακι της ηταν ελαφρως αξυριστο, αλλα προσωπικα γουσταρω ετσι οποτε δεν ειχα θεμα. Στα θετικα επισης οτι στη σταση cowgirl δεν καθεται ορθη γωνια 90 μοιρες να ατενιζει αλλα σκυβει απο μονη της πανω σου για να γλειφεις τις βυζαρες της, χωρις να χρειαστει να της δωσεις "οδηγιες". Εμεινα απολυτα ικανοποιημενος μαζι της. Να φανταστειτε, στη δευτερη εκτονωση δεν χρειαστηκε καν να μπω μεσα της, απλα την εγλειφα παντου κι αυτη με χαϊδευε και με φιλαγε κι ειχα καυλωσει τοσο πολυ που παραλληλα τον επαιζα κι αποφασισα να χυσω ετσι. Για οσους δεν εχουν κομπλεξ αν η γυναικα παλιοτερα ηταν αντρας και δεν ψαχνουν για μοντελα τη συνιστω ανεπιφυλακτα. Σιγουρα καποια στιγμη θα ξαναβρεθω μαζι της.
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Για το παιδι που εκανε την ερωτηση:
"Η Ντέπη η "Εντυπωσιακή Ελληνίδα" από πλατεία Βικτωρίας μήπως ήταν αγοράκι πριν? Αυτή λέω "

Ναι φιλε, ηταν αντρας που εχει κανει εγχειρηση αλλαγης φυλου. Πολυ συμπαθητικη κι ευγενικη γυναικα. Οι φωτογραφιες της ειναι λιγο παλιες, εχει παρει μερικα κιλακια απο τοτε. Εχω βρεθει μια φορα μαζι της, πριν μερικες εβδομαδες ηταν, χωρο εχει στο κεντρο της Αθηνας. Εκατσα πανω-κατω μια ωρα, 50 ευρω, δυο εκτονωσεις. Το μονο αρνητικο που θα της εβαζα θα ηταν το τσιμπουκι, κατα κυριο λογο εβαζε μονο το κεφαλακι στο στομα της, αλλα δεν ξερω αν κανει ετσι γενικοτερα ή αν απλα ετυχε να μην εχει διαθεση εκεινη τη στιγμη (ηταν και βραδυ κι ημουν ο τελευταιος πελατης της, οποτε κατα πασα πιθανοτητα ηταν αρκετα κουρασμενη). Επισης, στο τσιμπουκι μου περασε κατευθειαν προφυλακτικο, δεν την ρωτησα αν κανει κι ακαπωτο καθως μου φανηκε αγενες την ωρα που μου εβαζε το προφυλακτικο να τη ρωτησω, θα ηταν σαν να την πιεζα για κατι που πιθανον να μη θελει να κανει, οποτε για σιγουρια ρωτηστε την απο το τηλεφωνο. Επισης δεν ξερω αν κανει πρωκτικο, δεν την ρωτησα επειδη δεν με πολυενδιαφερει.

Κατα τ' αλλα πολυ προθυμη. Γλειφομουνιασματα, δαχτυλωματα, ποδολαγνειες, γλωσσοφιλα. Το μουνακι της ηταν ελαφρως αξυριστο, αλλα προσωπικα γουσταρω ετσι οποτε δεν ειχα θεμα. Στα θετικα επισης οτι στη σταση cowgirl δεν καθεται ορθη γωνια 90 μοιρες να ατενιζει αλλα σκυβει απο μονη της πανω σου για να γλειφεις τις βυζαρες της, χωρις να χρειαστει να της δωσεις "οδηγιες". Εμεινα απολυτα ικανοποιημενος μαζι της. Να φανταστειτε, στη δευτερη εκτονωση δεν χρειαστηκε καν να μπω μεσα της, απλα την εγλειφα παντου κι αυτη με χαϊδευε και με φιλαγε κι ειχα καυλωσει τοσο πολυ που παραλληλα τον επαιζα κι αποφασισα να χυσω ετσι. Για οσους δεν εχουν κομπλεξ αν η γυναικα παλιοτερα ηταν αντρας και δεν ψαχνουν για μοντελα τη συνιστω ανεπιφυλακτα. Σιγουρα καποια στιγμη θα ξαναβρεθω μαζι της.

:vomit: :vomit: :vomit:

Για περισσότερες λεπτομέρειες μπορείτε να μετακινηθείτε στα νήματα με τις τρανς....
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Ασπα..οτι βλεπεται στις φωτο χωρις φωτοσοπ...απο κοντα αν την δεις σιγουρα δεν περναει απαρατηρητη....κριτικες διφορουμενες...εγω θα ελεγα μια τιμια επιλογη αλλα δεν θα σου κανει και παπαδες... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

amantatrans

Trans
Εγγρ.
24 Ιουν 2016
Μηνύματα
8
Like
0

Συνημμένα

  • 14212595_319708711715039_115618553172036142_n.jpg
    14212595_319708711715039_115618553172036142_n.jpg
    26,5 KB · Εμφανίσεις: 18

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
η δικιά μας δεν είναι αυτή ρε Βάτραχε στο φορουμ που είναι Πατρινιά?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
batraxe kanena kalo energitiko paizei?

εμενα ρωτας ρε μουτρο που ν ξερω ρωτα καναν αλλο....εγω εχτες τ βραδυ επερνα την παρθενια τησ φιλης μου απο την πισω πορτα ...πολυ ωραια φαση .....δεν εβγαλε κχ τ μωρο ....στο τελος μου π κ ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom