Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (5 μέλη και 16 επισκέπτες)

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Δειχνει εντονη κακια και μικροψυχια..Απλα δεν ειναι και ωραιο να λεγονται ανακριβειες που θιγουν ατομα......Καλως η κακως ολοι εχουμε ματια και βλεπουμε....Η φολα η ασχημομουρα η ξεπετα και η κακιασμενη φαινεται απο την φατσα και οποιος κοβει φατσες καταλαβαινει......Δεν θα ξεκατινιαστω αλλο....Ο νοων νοειτο 
μιλας παρα πολυ σωστα
συμφωνω 100%  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Nikol345678

Trans
Εγγρ.
13 Απρ 2014
Μηνύματα
47
Like
12
Σε ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά.. ..Φαινεται είσαι ο μόνος που θα απαντήσει.. ...Ξεμπροστιασα καποιες και κάποιους σημερα και αυτο ενόχλησε πολλούς.Δεν μπορούν να βρουν σωστά και δίκαια επιχειρήματα και για αυτο σιωπούν.. . ...Δεν πειράζει όμως η αλήθεια είναι πικρή.... Ας κάτσουν κάποιες και κάποιοι τωρα τώρα να θάβουν μεσω pm όπως κάνουν εδώ και 2,5χρόνια που ειμαι στις αγγελίες και τα μαθαίνω απο πελάτες μου.... .. ...Στις ανεπιτυχείς πισώπλατες μαχαιριες ειναι άσσοι.. ...Μονο εκει ....πουθενα αλλού.. ....Καλο σας βραδυ :))))
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Σε ευχαριστώ πολύ να είσαι καλά.. ..Φαινεται είσαι ο μόνος που θα απαντήσει.. ...Ξεμπροστιασα καποιες και κάποιους σημερα και αυτο ενόχλησε πολλούς.Δεν μπορούν να βρουν σωστά και δίκαια επιχειρήματα και για αυτο σιωπούν.. . ...Δεν πειράζει όμως η αλήθεια είναι πικρή.... Ας κάτσουν κάποιες και κάποιοι τωρα τώρα να θάβουν μεσω pm όπως κάνουν εδώ και 2,5χρόνια που ειμαι στις αγγελίες και τα μαθαίνω απο πελάτες μου.... .. ...Στις ανεπιτυχείς πισώπλατες μαχαιριες ειναι άσσοι.. ...Μονο εκει ....πουθενα αλλού.. ....Καλο σας βραδυ :))))


ως πρως τι τα νευρα εγω δεν καταλαβα????
 

Nikol345678

Trans
Εγγρ.
13 Απρ 2014
Μηνύματα
47
Like
12
Καθολου νεύρα αγαπημένε......Απλα όπως κάθεστε εσεις και χαρακτηριζετε εμενα με ψευτικα επιχειρηματα και ανακριβειες έτσι και γω αποφάσισα με σοβαρά και αληθινά επιχειρηματα να πω τι εχω παρατηρήσει  από μέρους πολλών ατόμων στο σαιτ να λέγονται για το άτομο μου και μάλιστα με κακια σκοπιμοτητα.....Δημοκρατια Έχουμε εκφράζω ελεύθερα άποψη.. ..Οποιος εχει τη μύγα.. ..
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
δεν κατάλαβα έπρεπε ν πάρω την άδεια σου???? Με ρώτησαν κ απαντησα ...ανακρίβεια είναι οτι φωρας περούκα η ότι δεν έχεις στιθος .....καλό θ ταν ν αναγνωρίζει σ ποια κατηγορια πεζεις μπάλα..Τ ότι αναφέραμε όμως ότι σ έχω πάρει δύο φορές κ ότι πέρασα καλά τ προσπερνας .....εντελος
 

Nikol345678

Trans
Εγγρ.
13 Απρ 2014
Μηνύματα
47
Like
12
Εγώ δεν σου είπα αν θα πάρεις την άδεια αγαπητέ.. ..Δοξα το Θεό σε αυτό το σάιτ λέτε αυθαίρετα και αδιάντροπα ολοι οτι σας κατέβει.. ..δεν έχετε τέτοιες ευαισθησίες και αναστολές ...Βεβαιως και ΔΕΝ φοράω περούκα φυσικοτατο μαλλί επιμυκημενο  με εξτε...Το στήθος ειναι νούμερο 2 απο ορμόνες.. ..Μικρο αλλα παίρνω ορμονες Συνέχεια ..Και Δεν το έχω κρύψει Ποτε στις πληροφοριες..Φατσα θηλυκοτατη απο οτι μου λένε όλοι.. ..Ισως καλύτερη από πολλών γυναικών.....Καμια Αναφορά βέβαια στο πρόσωπο και στο σώμα γτ ο σκοπός ήταν να δημιουργηθεί άσχημη εντύπωση.. .. ..Τις τρίχες που τις ειδες ακομα να μας το πεις.....Το οτι διαφημιζεις κατι Κροσαρες και δεν μπαίνω στη διαδικασία να αναφέρω ονόματα και μου τις βγάζεις θηλυκοτατες ενω δεν βλέπονται και ειναι είναι μες την γραμμωση και τις τρίχες.. . και λες για μένα εχω τρίχες ενω ειμαι θηλυκοτατη το θεωρείς πολυ αντικειμενικό να φανταστώ..Παρολα αυτα ειναι γνώμη σου το σέβομαι.. ..Αλλα μη μου το παρουσιάζεις σαν αντικειμενικό.. ..Θα μας καραφλιασεις... ...Η Μήπως το οτι με επισκεφτηκες όπως ειχες πει και παλιότερα πριν 3 χρόνια στα ξεκινήματα μου ενω τωρα τώρα εχω αλλάξει πάρα πολυ σε Εμφάνιση και υπηρεσίες.. ..Καμια Αναφορά στο Ποτε με συναντήσες.. Και όσον αφορά το οτι πέρασες καλαε ειπες να βάλεις λιγο σαλτσουλα να κανεις πιο πιστευτό το λόγο σου...και τέλος εγω δεν αναφέρθηκα μονο σε σενα ...ειστε πολλοί εδω πέρα που κράζετε πισώπλατα εμενα σε pm σαν τις κατινες..Και ξαναλέω αν εσυ θεωρείς τον εαυτό σου αντικειμενικό με αυτα που βγαίνεις και λες κλαίω απο τα γέλια....αυτο μονο ....
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.029
Πόντοι
3.936
1 περουκα
2 χωρις στηθος
3 ξυραφι
παρολα αυτα δυο φορες την πηρα και περασα καλα την τελευταια μου λεγε κατυ κουλα και απλα
δεν συνεχεισα βρηκα κατυ αλλο ν περασω την ωρα μου ...μιλω οταν ηταν σε ξενοδοχειο ετσι...

Ξυράφι;;;;;;

 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Εγώ δεν σου είπα αν θα πάρεις την άδεια αγαπητέ.. ..Δοξα το Θεό σε αυτό το σάιτ λέτε αυθαίρετα και αδιάντροπα ολοι οτι σας κατέβει.. ..δεν έχετε τέτοιες ευαισθησίες και αναστολές ...Βεβαιως και ΔΕΝ φοράω περούκα φυσικοτατο μαλλί επιμυκημενο  με εξτε...Το στήθος ειναι νούμερο 2 απο ορμόνες.. ..Μικρο αλλα παίρνω ορμονες Συνέχεια ..Και Δεν το έχω κρύψει Ποτε στις πληροφοριες..Φατσα θηλυκοτατη απο οτι μου λένε όλοι.. ..Ισως καλύτερη από πολλών γυναικών.....Καμια Αναφορά βέβαια στο πρόσωπο και στο σώμα γτ ο σκοπός ήταν να δημιουργηθεί άσχημη εντύπωση.. .. ..Τις τρίχες που τις ειδες ακομα να μας το πεις.....Το οτι διαφημιζεις κατι Κροσαρες και δεν μπαίνω στη διαδικασία να αναφέρω ονόματα και μου τις βγάζεις θηλυκοτατες ενω δεν βλέπονται και ειναι είναι μες την γραμμωση και τις τρίχες.. . και λες για μένα εχω τρίχες ενω ειμαι θηλυκοτατη το θεωρείς πολυ αντικειμενικό να φανταστώ..Παρολα αυτα ειναι γνώμη σου το σέβομαι.. ..Αλλα μη μου το παρουσιάζεις σαν αντικειμενικό.. ..Θα μας καραφλιασεις... ...Η Μήπως το οτι με επισκεφτηκες όπως ειχες πει και παλιότερα πριν 3 χρόνια στα ξεκινήματα μου ενω τωρα τώρα εχω αλλάξει πάρα πολυ σε Εμφάνιση και υπηρεσίες.. ..Καμια Αναφορά στο Ποτε με συναντήσες.. Και όσον αφορά το οτι πέρασες καλαε ειπες να βάλεις λιγο σαλτσουλα να κανεις πιο πιστευτό το λόγο σου...και τέλος εγω δεν αναφέρθηκα μονο σε σενα ...ειστε πολλοί εδω πέρα που κράζετε πισώπλατα εμενα σε pm σαν τις κατινες..Και ξαναλέω αν εσυ θεωρείς τον εαυτό σου αντικειμενικό με αυτα που βγαίνεις και λες κλαίω απο τα γέλια....αυτο μονο ....
ωραια ολα αυτα που λε κ σεβαστα αλλα υπαρχουν ατομα που κανουν κρητικες κ σωζουν κοσμο ωστε να μην πεταξει χρηματα..σιγουρα αυτο δε μπορει καποιος να το καταλαβει αν γινετε εσκεμενα ως προσ καποιο προσωπο η αντικειμενικα αλλα σιγουρα ειναι καποιοι που βοηθανε πολυ ..
τωρα αυτα τα κακοπροερετα σιγουρα υπαρχουν κ θα υπαρχουν κ ο δολος κ πολλα αλλα συμφεροντα
απλα εκει μπαινει λιγο κ η κριση που εχει ο καθε ενας κ ποσο μπορει να καταλαβει καποιον απο τα λεγομενα του ..
 

Nikol345678

Trans
Εγγρ.
13 Απρ 2014
Μηνύματα
47
Like
12
Κοιτα fouxter...Η συντριπτική πλειοψηφία των κριτικών εδω  μέσα ειναι ψεύτικες...Ειναι σκόπιμες και με δολο ....Οποτε Δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς πανε να σώσουν μερικοί.. ..Ιπως είπα και πριν ...Απο τις φωτο καταλαβαίνεις τι παίζει.....Πειραχτηκα με την κριτική του βατραχομουρη γτ την θεωρώ ανακριβή....Η κριτική του εγινε απλά και μονο για να θολώσει τα νερά . ..Δεν είναι καθόλου αντικειμενική αλλά με δολο....αυτη ειναι είναι η γνώμη μου...Οπως εκείνος είπε τη γνώμη τιυ ετσι και γω ειπα την δική μου οτι αυτά που λέει δεν είναι καθόλου αντικειμενικά και είχαν κακη σκοπιμότητα...Η κριτική του βατραχομουρη ήταν η αφορμή για να μιλήσω και να πω ότι το πράγμα είναι σοβαρό.. Με βρίσκουν στο φειςμπουκ κατι κυρίες με απειλούν με θάβουν και μπορω να δημοσιεύω και screenshot με τα μυνήματα. αφήνουν απειλητικά σημειώματα.. .με παίρνουν στο κατοπιν με αυτοκίνητα και μπορώ και να  τις κατονομάσω δημόσια.. . .Εχω αποδείξεις.. ...Στελνουν pm σε πελάτες και λενρ πράγματα τραγικα...Για να μην αναφέρω τη Συγγρού οτι μια φορά που ειχα παει να βγω μαζεύτηκαν καμια 20αρια και με έγδαραν.....Τοσο μίσος πια με την Νικολ ...Θα αρρωστήσετε  απο τη κακια μερικές...Απαπα.....Απλα να σας πω συναδέλφισσες ότι η δυσφήμιση οι απειλές και το να ακολουθείς κάποιον από πίσω για να του κάνεις κακο θεωρούνται ΣΟΒΑΡΌΤΑΤΕΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΈΣ ΕΝΕΡΓΕΙΣ...Ο υπολογιστής αφήνει παντα ίχνη....Αμα θελω μπορω να βρω την άκρη εφοσον ξερω ποιες κρύβονται από πίσω . ..Η Αστυνομία της καλλιθεας με έχει βοηθήσει άπειρες φορές σε πιο σοβαρά ζητήματα.. ..Μα και αν δε το κάνουν μπορω  να βρω το τρόπο.. .Καποιες είστε εκτεθειμένες στ πεζοδρόμιο τη νύχτα και μπορώ να φερθω το ιδιο με κακια όπως και αυτες...Δεν το κανω γιατι δεν είναι του ΣΤΥΛ μου....ειμαι καλός άνθρωπος.... Αλλά μη το φτάνετε στα άκρα γτ θα γνωρίσετε μια ΝΙΚΌΛ που θα μετανιώσετε την ώρα και την στιγμή που μιλήσατε για μένα.. ..Παρτε  το σαν απειλή...Παρτε το όπως θέλετε κυρίες μου.....
 

placebo13

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
Το οτι μερικοι εδω μεσα αποθεωνετε προμοταρετε και πενευεται ασυστολα κατι κακασχημες αγενεστατες καρακροσαρες φολες ξεπετες που δεν προσεχουν την υγυεινη τους ..και  παραμορφωμενες με πρησμενα χειλη μαγουλα και δεν ξερω τι αλλο....και κατι κορμια με μια γραμμωση λες και πανε σε αγωνες μπποντιμπιλντινγκ και κραζετε εμενα που ειμαι εμφανεστατα ανωτερη σε επιπεδο καθαριοτητα εμφανιση και υπηρεσιες δειχνει ακριβως τις σκοπιμοτητες που κρυβονται πισω απο τα λογια ορισμενων που μας πλασαρονται για αντικειμενικοι ενω στην πραγματικοτητα καθε αλλο παρα αυτο ειναι.....Μην ριχνετε αλλο σταχτη στα ματια μερικες και μερικοι..Ευτυχως για τους πελατες μερα με την ημερα αποκαλυπτεται το πραγματικο προσωπο των φορουμ ( 99% φεικ προφιλ που φτιαχνονται απο τις ιδιες τις τρανς για να πενευσουν τις ιδιες,  η πελατες η οποιοι επωφελουμενοι απο τσαμπα σεξ προμοταρουν συγκεκριμενα ατομα).....Εγω ουδεμια αναγκη εχω να φτιαχνω ψευτικα προφιλ για να πενεψω τον εαυτο μου ποσο μαλλον να κραξω τριτους......Δειχνει εντονη κακια και μικροψυχια..Απλα δεν ειναι και ωραιο να λεγονται ανακριβειες που θιγουν ατομα......Καλως η κακως ολοι εχουμε ματια και βλεπουμε....Η φολα η ασχημομουρα η ξεπετα και η κακιασμενη φαινεται απο την φατσα και οποιος κοβει φατσες καταλαβαινει......Δεν θα ξεκατινιαστω αλλο....Ο νοων νοειτο 
εισαι ξεπετα εισαι αρπαχτρα δεν εχεις καμια σχεση με την καθαριοτητα και απλα προσφερεις αθλιες υπηρεσιες.στηθος δεν εχεις περουκα φορας κ 100 ζητας ασε μας ρε κροσαρα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Κοιτα fouxter...Η συντριπτική πλειοψηφία των κριτικών εδω  μέσα ειναι ψεύτικες...Ειναι σκόπιμες και με δολο ....Οποτε Δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς πανε να σώσουν μερικοί.. ..Ιπως είπα και πριν ...Απο τις φωτο καταλαβαίνεις τι παίζει.....Πειραχτηκα με την κριτική του βατραχομουρη γτ την θεωρώ ανακριβή....Η κριτική του εγινε απλά και μονο για να θολώσει τα νερά . ..Δεν είναι καθόλου αντικειμενική αλλά με δολο....αυτη ειναι είναι η γνώμη μου...Οπως εκείνος είπε τη γνώμη τιυ ετσι και γω ειπα την δική μου οτι αυτά που λέει δεν είναι καθόλου αντικειμενικά και είχαν κακη σκοπιμότητα...Η κριτική του βατραχομουρη ήταν η αφορμή για να μιλήσω και να πω ότι το πράγμα είναι σοβαρό.. Με βρίσκουν στο φειςμπουκ κατι κυρίες με απειλούν με θάβουν και μπορω να δημοσιεύω και screenshot με τα μυνήματα. αφήνουν απειλητικά σημειώματα.. .με παίρνουν στο κατοπιν με αυτοκίνητα και μπορώ και να  τις κατονομάσω δημόσια.. . .Εχω αποδείξεις.. ...Στελνουν pm σε πελάτες και λενρ πράγματα τραγικα...Για να μην αναφέρω τη Συγγρού οτι μια φορά που ειχα παει να βγω μαζεύτηκαν καμια 20αρια και με έγδαραν.....Τοσο μίσος πια με την Νικολ ...Θα αρρωστήσετε  απο τη κακια μερικές...Απαπα.....Απλα να σας πω συναδέλφισσες ότι η δυσφήμιση οι απειλές και το να ακολουθείς κάποιον από πίσω για να του κάνεις κακο θεωρούνται ΣΟΒΑΡΌΤΑΤΕΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΈΣ ΕΝΕΡΓΕΙΣ...Ο υπολογιστής αφήνει παντα ίχνη....Αμα θελω μπορω να βρω την άκρη εφοσον ξερω ποιες κρύβονται από πίσω . ..Η Αστυνομία της καλλιθεας με έχει βοηθήσει άπειρες φορές σε πιο σοβαρά ζητήματα.. ..Μα και αν δε το κάνουν μπορω  να βρω το τρόπο.. .Καποιες είστε εκτεθειμένες στ πεζοδρόμιο τη νύχτα και μπορώ να φερθω το ιδιο με κακια όπως και αυτες...Δεν το κανω γιατι δεν είναι του ΣΤΥΛ μου....ειμαι καλός άνθρωπος.... Αλλά μη το φτάνετε στα άκρα γτ θα γνωρίσετε μια ΝΙΚΌΛ που θα μετανιώσετε την ώρα και την στιγμή που μιλήσατε για μένα.. ..Παρτε  το σαν απειλή...Παρτε το όπως θέλετε κυρίες μου.....


εμας τους πελατες γιατι τ λαχιστων ειμασται αρκετοι εδω μεσα αλλα κ εκτος μας ενδιαφερει
να αναγνωριζει η αλλη σε ποια κατηγωρια ανοικει
να χρεωνει τ αναλογα και να μην λεει παπαριες οταν θηγεται
και στην τελικη ολες απο κρος ξεκηναν ....ησα ησα που εσει εχεις ολα τ φοντα να γινεις μουναρα
αλλα μαλον ....θες την αρπαχτη ....σορυ αλλα αρπαχτες τελος .....ο καθενας περνει αυτο που τ αξιζει

 

Nikol345678

Trans
Εγγρ.
13 Απρ 2014
Μηνύματα
47
Like
12
Ίσως  αν ειχες πανω απο 77 μυνήματα να σε ακούγαμε.. .χτες έγινες μέλος...Βαλε τωρα καμια 100σταρια φίλες σου να κραξουν απλα για να ρίξετε κ αλλο στάχτη στα μάτια μας.Δυστηχως για σας μονο αυτο μπορείτε να κάνετε..Να κραζετε...Ηρθα για να μείνω και δεν λέτε να το καταλάβετε.. .Καταπιειτε το οσο και αν σας κάθετε βαρυ..... :2funny: :2funny: ..Ειμαι πεντακαθαρη οσο δεν παει ευγενέστατη και ειλικρινής....Για το φουλ πρόγραμμα της μιας ωρας περνώ όντως 100 ευρω αλλα αλλά τα ζητάω απο την τηλεφωνο όχι σαν εσένα και τις φίλες σου που τα περνάτε στο κρεβάτι και εκμεταλευεστε την στιγμή.. ..Πολυ θα ήθελες να είσαι τόσο κροσαρα όσο εγω...Μακαρι να ηταν όλοι οι gay με περούκα τοσο θηλυκες οόσο εγω.. ...Κουκλαρα ειμαι όλοι μου το λένε για αυτο πετροβολείτε.. ..Φοβαστε πολυ.....Αρπαχτες ;;; Καμία αρπαχτή βατραχομουρη μου ....Ξεκαθαρα οτι θέλω το ζητάω από το τηλ....Οτι συμφωνούμε αυτά ζητάω.. ..Τι αρπαχτές μας λες δεν ξέρω ....Δωστε πόνο . ..Δειξτε τι δηλητήριο έχετε μέσα σας
 

kurt russel

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2010
Μηνύματα
495
Κριτικές
8
Like
167
Πόντοι
1
Nikol magdaliou

:hi:
Με 2 λογια:

α)O Μεγας Βατραχος ειναι καλοκαρδος κ αν γραψει κατι που μπορει να μην ισχυει 100% θα ειναι κατα λαθος.
 Ειναι ψυχουλα κ παντελονατος.
β)Για εμενα εισαι σκετη καβλα.Γυναικα για γαμησι και για περπατημα.

Ευχαριστω.

*δεν μου ειπε καποιος να ποσταρω,απλα θελω να πω την γνωμη μου.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Ίσως  αν ειχες πανω απο 77 μυνήματα να σε ακούγαμε.. .χτες έγινες μέλος...Βαλε τωρα καμια 100σταρια φίλες σου να κραξουν απλα για να ρίξετε κ αλλο στάχτη στα μάτια μας.Δυστηχως για σας μονο αυτο μπορείτε να κάνετε..Να κραζετε...Ηρθα για να μείνω και δεν λέτε να το καταλάβετε.. .Καταπιειτε το οσο και αν σας κάθετε βαρυ..... :2funny: :2funny: ..Ειμαι πεντακαθαρη οσο δεν παει ευγενέστατη και ειλικρινής....Για το φουλ πρόγραμμα της μιας ωρας περνώ όντως 100 ευρω αλλα αλλά τα ζητάω απο την τηλεφωνο όχι σαν εσένα και τις φίλες σου που τα περνάτε στο κρεβάτι και εκμεταλευεστε την στιγμή.. ..Πολυ θα ήθελες να είσαι τόσο κροσαρα όσο εγω...Μακαρι να ηταν όλοι οι gay με περούκα τοσο θηλυκες οόσο εγω.. ...Κουκλαρα ειμαι όλοι μου το λένε για αυτο πετροβολείτε.. ..Φοβαστε πολυ.....Αρπαχτες ;;; Καμία αρπαχτή βατραχομουρη μου ....Ξεκαθαρα οτι θέλω το ζητάω από το τηλ....Οτι συμφωνούμε αυτά ζητάω.. ..Τι αρπαχτές μας λες δεν ξέρω ....Δωστε πόνο . ..Δειξτε τι δηλητήριο έχετε μέσα σας
τελος παντον δεν σ εδιοξε κανεις απλα κουβεντα κανουμαι ....δεν ειπαμε οτι δεν εισαι ωραιο παιδι αλλα οτι περνεις βελτιωση και ναι τ 100 ειναι πολλα σορυ που στο λεω αλλα οταν σε εχω παρει μ πολυ λιγοτερα εγω δεν θα τ ξαναδωσω θ πρωτημισω να στιριξω ατομα που καταλαβανουν περησοτερο...κατα αλλα κανενα θεμα δεν εχω .....στην τελικη εμενα μ ρωτησαν και απαντησα δεν καταβα γιατι πρεπει ν κρυθω εγω για την απαντιση μου???????τ αν εισαι κρος η οχι εμενα δεν με πηραζει καθολου ....
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Εγω θα κανω μια προταση-προτροπη προς ολα τα ατομα που εκδιδονται.Ανοιξτε στο σαιτ ενα θεμα δικο σας...εκει περα μπορειτε να γραφετε οτι θελετε...να ανεβαζετε οτι φωτο θελετε και γενικα να διαφημιζετε τον εαυτο σας.Δευτερον ανοιξτε καρτελα με το ονομα σας για να μπορουμε να γραφουμε κριτικες...Οσο για την παλαιοτητα που πολλες φορες γινεται αναφορα θα πω το εξης.Ειμαι 41 χρονων με 21 χρονια στο αθλημα και ακομα μαθαινω.
Υ.Γ Ειμαι 6 χροναι στο σαιτ απο το 2010 με κοντα στα 7 χιλιαδες μηνυματα... ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

Nikol345678

Trans
Εγγρ.
13 Απρ 2014
Μηνύματα
47
Like
12
Μα σου ειπα ότι παρότι η απάντηση σου δεν ηταν κατά τη γνώμη μου αντικειμενική δεν νευρίασα τοσο μαζι μαζί σου απλα ειδα την κριτική σου σαν αφορμή να πω αυτά που ηθελα. .Ειναι 2.5 χρονιά τώρα και κάθονται και θάβουν  απειλούν και αλλα πολλα...Μερικες είναι και νταβατζήδες στη Συγγρού και δεν φοβάμαι καθολου να κατονομασω..Τοση κακια απαπααααα...Εσυ θα ξέρεις σίγουρα τι παίζει . ..Εννοειται πως θα κριθείς για την απάντηση σου ...Ολοι μας κρινόμαστε.. .Ειδικα οταν κρίνεις θα κριθείς...ΝΟΜΟΣ.....
 

Nikol345678

Trans
Εγγρ.
13 Απρ 2014
Μηνύματα
47
Like
12
Και στην τελική ελεύθερη αγορά Έχουμε..Αλλωστε εσυ ειπες οτι ότι δεν σου αρέσω.. .Τι σε νοιάζει η τιμή μου Είτε ακριβή είτε φθηνή δεν θα με ξαναεππερνες.....ο Καθένας βάζει οτι τιμη θέλει...Ξεπετα δεν σημαίνει το να είσαι ακριβη...Ξεπετα Είναι το  να φτύνεις το πελάτη που σε τιμάει με τα χρήματα του....Αυτο Μέχρι τώρα δεν το έχω κάνει ποτέ...Τιμαω τους πελάτες μου τους σέβομαι οσο μπορω και βελτίωνω όσο το δυνατόν πιο πολυ μπορω υπηρεσίες και εμφάνιση....Ανθρωπος ειμαι δεν ειμαι μηχανη....
 

donquixote

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2017
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Νικολ εγω που ειμαι καινουριος λεω κρατα το επιπεδο σου και μη το χάσεις γιατι φαινεσαι καλο παιδι. Οπως μπορει και κριτικες οπως του βατραχου να ειναι καλοπιστες. Τα γουστα ειναι υππκειμενικα. Σεβαστες ολες οι αποψεις και ολες κρινονται.
Και αν οντως οι υπηρεσιες σου ειναι καλες καποιος θα βρεθει και θα τις διαφημισει.

Παντως και ο βατραχος καλα λογια ειπε γενικα.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Nikol magdaliou

:hi:
Με 2 λογια:


α)O Μεγας Βατραχος ειναι καλοκαρδος κ αν γραψει κατι που μπορει να μην ισχυει 100% θα ειναι κατα λαθος.
  Ειναι ψυχουλα κ παντελονατος.
β)Για εμενα εισαι σκετη καβλα.Γυναικα για γαμησι και για περπατημα.

Ευχαριστω.

*δεν μου ειπε καποιος να ποσταρω,απλα θελω να πω την γνωμη μου.
:rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom