Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (4 μέλη και 9 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Νικολ εγω που ειμαι καινουριος λεω κρατα το επιπεδο σου και μη το χάσεις γιατι φαινεσαι καλο παιδι. Οπως μπορει και κριτικες οπως του βατραχου να ειναι καλοπιστες. Τα γουστα ειναι υππκειμενικα. Σεβαστες ολες οι αποψεις και ολες κρινονται.
Και αν οντως οι υπηρεσιες σου ειναι καλες καποιος θα βρεθει και θα τις διαφημισει.

την εχεις παρει ????φιλε να μας πεις κ σει δυο κουβεντες ....γιατι εγω πραγματικα δεν διαφωνω καθολου οκ σημφωνω ειναι κορμαρα  ε κ ....100 σ κωστησε ????εκατσε μια ωρα μαζι σου η κανα 30 λεπτο
στο κρεβατι και μετα για σας ....αυτα μας ενδιαφερουν τ να παιταγεσαι και ν λες οτι ειμαι καλοπρωερετος μ αφινει αδιαφωρω.......εδω προσπαθουμαι να εχουμε μια οικονα για της κοπελες που μας ενδιαφερουν
 

Nikol345678

Trans
Εγγρ.
13 Απρ 2014
Μηνύματα
47
Like
12
Δεν ξέρω donquioxote....Εξαντλησα ολα όλα όσα ειχα να πω :/...Το Μονο που βλεπω ειναι οτι για να γραφτεί καλη κριτική εδω εδώ μέσα θα πρέπει εσυ ο ίδιος να την γράψεις για τον εαυτό σου.. ..Και γω δεν θα έμπαινα σε αυτή τη διαδικασία....Να φτιάξω φεικ προφίλ να με προμοταρω ουτε θα έλεγα σε τρίτους να το εκαναν......Ειναι κοροϊδία...Και δεν εχω μάθει να κοροϊδεύω.. ..Ειμαι σωστή και ειλικρινής σε όλα μου...Αυτο ...Καλημερα σε όλους.....
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Δεν ξέρω donquioxote....Εξαντλησα ολα όλα όσα ειχα να πω :/...Το Μονο που βλεπω ειναι οτι για να γραφτεί καλη κριτική εδω εδώ μέσα θα πρέπει εσυ ο ίδιος να την γράψεις για τον εαυτό σου.. ..Και γω δεν θα έμπαινα σε αυτή τη διαδικασία....Να φτιάξω φεικ προφίλ να με προμοταρω ουτε θα έλεγα σε τρίτους να το εκαναν......Ειναι κοροϊδία...Και δεν εχω μάθει να κοροϊδεύω.. ..Ειμαι σωστή και ειλικρινής σε όλα μου...Αυτο ...Καλημερα σε όλους.....


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456
ισως η καλύτερη περίπτωση ανάμεσα στις βουλγάρες που μας επισκέπτονται.. πολύ καλό κρεβάτι..

 

steve07

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2013
Μηνύματα
289
Like
221
Πόντοι
21
Παλια γνωριμη απο Συγγρου..την ειχα φορτοσει κανα δυο!
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom