Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (4 μέλη και 27 επισκέπτες)

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
258
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
1
Τσέκαρες τιμή; Καμιά δεν αξίζει τόσα χρήματα, ούτε καν οι τοπ πορνοστάρ της αλλοδαπής.

Καλύτερα να περιμένεις να επιστρέψει στην Αθήνα.

Επί της ουσίας, όλο αυτό τον καιρό, δε θυμάμαι να έχω διαβάσει έστω και μια κριτική σχετική. Λογικά, όλο και κάποιος θα έχει κάνει την καταδρομική και θα έχει ποστάρει και θα μου ξέφυγε.
Δεν είμαι Μύκονο θα περιμένω να έρθει πίσω , το θέμα είναι πως έψαξα να βρω κάποια κριτική και δεν βρήκα καμία , όποτε ειπα να ρωτήσω και γώ
 

Kosteli

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2024
Μηνύματα
73
Like
160
Πόντοι
0

Ψάχνω καμία κριτική για εδώ αλλα δεν βρίσκω.
Έχει κανεις εμπειρία να μοιραστεί;
Καλη. Να πας. Φιλικός ανθρωπος, πολυ καλη στον αγώνα, δεν κάνει ξεπετες. Τα έχει τα χρονάκια της βέβαια. Πρωί με μεσημέρι διαθέσιμη. Το πολυ μέχρι τις 6 το απόγευμα.
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
2
Like
2.734
Πόντοι
456
Πήγα μαζί της πριν κάτι βδομάδες, η πρώτη μου εμπειρία, κάνει πολύ δυνατό γλυφοκωλι , τρομερό μπουκιτσι και ωραίο σώμα , 150€ το δωράκι και κάτσαμε περίπου 2 ώρες
Όχι άλλα πλυντήρια!!! Που έλεγε και ο μακαρίτης ο Γεωργίου...
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
2
Like
2.734
Πόντοι
456
Δεν είμαι Μύκονο θα περιμένω να έρθει πίσω , το θέμα είναι πως έψαξα να βρω κάποια κριτική και δεν βρήκα καμία , όποτε ειπα να ρωτήσω και γώ
Και Αθήνα και Θεσσαλονίκη όταν είναι, αυτά που ζητάει είναι πάρα πολλά...
 

hustlethere

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα φίλοι μου. Θυμάστε μια Μήνα από Φ99 εγχειρισμένη εποχή τέλος 90; Γνωρίζει κανείς που βρίσκετι, τι κάνει;
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.471
Like
5.057
Παιδιά, συγγνώμη, δεν έχω πάει με trans, δεν έχω πάει με άντρα, δεν είμαι του χώρου, αλλά ήθελα να πω ΜΠΡΑΒΟ στη Τζούλη για τα ελληνικά της.
Αποτελεί μια όαση γραπτού λόγου σε ένα φόρουμ που οι περισσότεροι από εσάς γράφετε λίγο καλύτερα από 12χρονο μαθητή στη Γκράβα ή Τουρκαλβανό στην αυλή του Αλή Πασά το 1800.
ΜΑΛΑΚΕΣ!
Ευχαριστώ πολύ Sir.Εκθεση στις Πανελλαδικές 18,5
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.471
Like
5.057
Μία δυσάρεστη είδηση
Η Ντόνα και Ιζαμπέλα μετά,από τη Θεσσαλονίκη,αυτοκτόνησε
Ο Θεός ας την αναπαύσει
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.585
Like
7.263
Πόντοι
1.056
  • Λύπη
Αντιδράσεις: TZOYLI

stel27

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
442
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Τι μου προτείνετε για πρώτη εμπειρία? Θέλω κάποια που να με χαλαρώσει, δν ξέρω πως κ αν θα μ βγει.
 
Εγγρ.
17 Απρ 2024
Μηνύματα
51
Like
83
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Τι μου προτείνετε για πρώτη εμπειρία? Θέλω κάποια που να με χαλαρώσει, δν ξέρω πως κ αν θα μ βγει.
Στη πελη τρανς πάγεναι...το βλέμμα και η φωνή της θα σε μαστουριάσουν....δν θα σε χαλαρώσουν απλά....
 
  • Like
Αντιδράσεις: stel27

stel27

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
83
Κριτικές
2
Like
442
Πόντοι
0

acmath

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2022
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
0
Όλες ναι...
Γυναικαρες με τα όλα τους...
Είναι Τρανσ εγχειρισμένες δεν έχουν πουλί. Μόνο η Βίκυ έχει πουλί. Πήγα πριν λίγες μέρες το απόγευμα και 2 που ήταν εκεί μου είπαν εάν θέλεις να γλύψεις πουλί έχουμε πλαστικό να γλύψεις. Φυσικά έφυγα και θα πάω όταν θα είναι η Βίκυ εκεί
 

Mpirimpas76

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
267
Κριτικές
4
Like
616
Πόντοι
81
Είναι Τρανσ εγχειρισμένες δεν έχουν πουλί. Μόνο η Βίκυ έχει πουλί. Πήγα πριν λίγες μέρες το απόγευμα και 2 που ήταν εκεί μου είπαν εάν θέλεις να γλύψεις πουλί έχουμε πλαστικό να γλύψεις. Φυσικά έφυγα και θα πάω όταν θα είναι η Βίκυ εκεί
Εσύ θα πέτυχες την Μαριάννα με την Τζουλι στο μαγαζι και αυτές ναι,δεν έχουν πουλί.
Πρέπει να πας όταν είναι η Βίκυ εκεί και θα ευχαριστηθείς γλύψιμο .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom