Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)
Εγγρ.
17 Απρ 2024
Μηνύματα
49
Like
80
Πόντοι
0
Έτσι ακριβώς... Την φενια βλέπω πάρα πολλές κριτικές έτσι όπως την περίπτωση την δική μου
Δν έχω εμπειρία με την συγκεκριμένη....για την Πελαγία που σου σκέφτηκα...στην πρότεινα...
 

reoust

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
156
Κριτικές
1
Like
104
Πόντοι
1
Είναι καλός χαρακτήρας και καλή στη δουλειά της. Αν έχει χάσει βάρος μαι αξίζειε τα 1000, αν δεν έχει τότε... Θα πρέπει να σου αρέσουν τα πολλα κυβικά
Εχω σίγουρα πάνω απο δύο χρόνια που την ειχα πάρει, ίσως και παραπάνω. Τότε το κορμί της δεν έχανε πουθενά. Σαν πόσα κυβικά δηλαδή?
Ρωτάω γιατί δεν μου είχε φανεί για κορμί που μπορεί ξεφυγει και μου κάνει εντύπωση.
 

Genuine

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2023
Μηνύματα
99
Like
173
Πόντοι
0
Καλημέρα
Εδώ
Καλημέρα
Εδώ τι ξέρουμε μάγκες;

Είναι καλός χαρακτήρας και καλή στη δουλειά της. Αν έχει χάσει βάρος μαι αξίζειε τα 1000, αν δεν έχει τότε... Θα πρέπει να σου αρέσουν τα πολλα κυβικά


Ανάλογα....πάρε τηλ...
Τρανς ψάχνει το παιδί....η Νικόλ αβυζη είναι.... Κρος
Xaxaxa
 

Genuine

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2023
Μηνύματα
99
Like
173
Πόντοι
0
Αυτή πιο παλιά έβαζε και αγγελίες. Τώρα έχει σταματήσει? Μόνο στη Συγγρού τη βρίσκουμε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εντάξει. Είχε και κωλάρα απ' όσο θυμάμαι!
Έφτιαξε κωλαρα.....ισχύει....
Θα την βρεις και στο breadfactory αν θες να πιάσεις κουβέντα. Και αν σε γουστάρει μπορεί και να γαμησεις ......Η νικολ γουσταρει
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.454
Κριτικές
2
Like
2.734
Πόντοι
456
Έφτιαξε κωλαρα.....ισχύει....
Θα την βρεις και στο breadfactory αν θες να πιάσεις κουβέντα. Και αν σε γουστάρει μπορεί και να γαμησεις ......Η νικολ γουσταρει
Ξέρεις μήπως τι ώρες συχνάζει στο bread factory?
 

JustCuriou$

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα
Εδώ τι ξέρουμε μάγκες;
Πήγα μαζί της πριν κάτι βδομάδες, η πρώτη μου εμπειρία, κάνει πολύ δυνατό γλυφοκωλι , τρομερό μπουκιτσι και ωραίο σώμα , 150€ το δωράκι και κάτσαμε περίπου 2 ώρες
 

Genuine

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2023
Μηνύματα
99
Like
173
Πόντοι
0
Ξέρεις μήπως τι ώρες συχνάζει στο bread factory?
Νύχτα κατά τις 8...εμένα μουτειχε να
Ξέρεις μήπως τι ώρες συχνάζει στο bread factory?
Μετά τις 8....συνήθως με φίλες της....μου ετιχε να πάρω και φίλη της που γουσταρε
 

johnnyjon

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες, είμαι πρωτάρης και θέλω τα φώτα σας. Μιχαέλα ή Ντόρα? (θα το εκτιμούσα πολύ)
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
258
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά , υπάρχει κάποιος που να έχει εμπειρία με την συγκεκριμένη ;

 

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
434
Like
1.537
Πόντοι
201
Τσέκαρες τιμή; Καμιά δεν αξίζει τόσα χρήματα, ούτε καν οι τοπ πορνοστάρ της αλλοδαπής.

Καλύτερα να περιμένεις να επιστρέψει στην Αθήνα.

Επί της ουσίας, όλο αυτό τον καιρό, δε θυμάμαι να έχω διαβάσει έστω και μια κριτική σχετική. Λογικά, όλο και κάποιος θα έχει κάνει την καταδρομική και θα έχει ποστάρει και θα μου ξέφυγε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom