Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

dtriant1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2021
Μηνύματα
17
Like
6
Πόντοι
0

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
190
Κριτικές
1
Like
265
Πόντοι
21
Την ξέρω , δεν την έχω επισκεφτεί αλλά δεν μ κάνει ,υπάρχουν και άλλες , κάπου είχα ακούσει για μι Βίκυ από κασσανδρας , αλλά δεβ την έχω δει ποτέ
 

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
1

Καλησπέρα υπάρχει κάποια γνώμη για τη συγκεκριμένη ;
 

Nikolakiss18cm

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2022
Μηνύματα
30
Like
44
Πόντοι
0

Έχει πάει κανεις εδώ;
Καμία προσωπική εμπειρία;
 

dtriant1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2021
Μηνύματα
17
Like
6
Πόντοι
0

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
147
Πόντοι
1
Yara Ventura από μένα:
Λοιπόν το κορίτσι είναι ίσως το πιο όμορφο που υπάρχει. Οκ είναι γούστα αυτά αλλά αναμφισβήτητα έχει πρόσωπο φρέσκου κοριτσιού που δεν ζηλεύει τίποτα από τις πιο όμορφες γυναίκες εκεί έξω. Κορμάρα. Αψεγάδιαστη.
Αλλά:
Φιλιά με εμένα μόνο πεταχτά. Αφού την εγλειψα με μαεστρία κ έγινε πέτρα (ωραίο καυλι!) μου είπε ότι ήθελε να με πάρει αυτή πρώτο γύρο. Πήδημα αρκετά καλό. Με κάνει να χύσω κ εδώ αρχίζει το θέμα.
Αφού ολοκληρώνεται ο γύρος την βλέπω γενικά να βαριέται. Κινητό αδιαφορία κ άγιος ο θεός. Κατά τα λεγόμενα (όσα επιτρέπει η ανύπαρκτη αγγλική γλώσσα της)θα αλλάζαμε ρόλους στον δεύτερο. Πολύ κρύα πολύ βαρεμάρα δεν έκανε καμία κίνηση να με καυλώσει ή να μου πάρει μια πίπα κάτι...
Προς Θεού δεν μου αρνήθηκε κάτι αλλά η όλη της στάση με ξενέρωσε κ έφυγα. Δεν ξέρω αν θα ξαναπήγαινα. Κοστίζει πολύ για να κάνω πειράματα. Ιδίως η φάση παίζω κινητό κ μιλάω τσατ κ άντε μπας κ μου αδειάσεις τη γωνία με χάλασε.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
399
Κριτικές
17
Like
1.284
Πόντοι
371
Yara Ventura από μένα:
Λοιπόν το κορίτσι είναι ίσως το πιο όμορφο που υπάρχει. Οκ είναι γούστα αυτά αλλά αναμφισβήτητα έχει πρόσωπο φρέσκου κοριτσιού που δεν ζηλεύει τίποτα από τις πιο όμορφες γυναίκες εκεί έξω. Κορμάρα. Αψεγάδιαστη.
Αλλά:
Φιλιά με εμένα μόνο πεταχτά. Αφού την εγλειψα με μαεστρία κ έγινε πέτρα (ωραίο καυλι!) μου είπε ότι ήθελε να με πάρει αυτή πρώτο γύρο. Πήδημα αρκετά καλό. Με κάνει να χύσω κ εδώ αρχίζει το θέμα.
Αφού ολοκληρώνεται ο γύρος την βλέπω γενικά να βαριέται. Κινητό αδιαφορία κ άγιος ο θεός. Κατά τα λεγόμενα (όσα επιτρέπει η ανύπαρκτη αγγλική γλώσσα της)θα αλλάζαμε ρόλους στον δεύτερο. Πολύ κρύα πολύ βαρεμάρα δεν έκανε καμία κίνηση να με καυλώσει ή να μου πάρει μια πίπα κάτι...
Προς Θεού δεν μου αρνήθηκε κάτι αλλά η όλη της στάση με ξενέρωσε κ έφυγα. Δεν ξέρω αν θα ξαναπήγαινα. Κοστίζει πολύ για να κάνω πειράματα. Ιδίως η φάση παίζω κινητό κ μιλάω τσατ κ άντε μπας κ μου αδειάσεις τη γωνία με χάλασε.
Κρίμα ! Έχω πάει πάρα πολλές φορές στην Yara (έχω γράψει κριτικές , σχόλια κλπ είναι από τα 3-4 στάνταρ μου ) καλύτερα θα ήταν να ήσουν εσύ στην αρχή ενεργητικός και μετά παθητικός . Πήρες μισάωρο ή 1 ώρα ;
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
2
Like
147
Πόντοι
1
Κρίμα ! Έχω πάει πάρα πολλές φορές στην Yara (έχω γράψει κριτικές , σχόλια κλπ είναι από τα 3-4 στάνταρ μου ) καλύτερα θα ήταν να ήσουν εσύ στην αρχή ενεργητικός και μετά παθητικός . Πήρες μισάωρο ή 1 ώρα ;
Μια ώρα πήρα. Γενικά παίρνω το ρίσκο κ προσπαθώ να καλλιεργήσω καλή αύρα κ αφήνω να παίρνουν αυτές πρωτοβουλία με σκοπό να περάσουν καλά δουλεύοντας κάνοντας όσα τους αρέσει … στην τελική δουλειά είναι δεν γελιέμαι… Αλλά δεν βγήκε …
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom