Νέα

τι σας την σπαει περισσοτερο στις γκομενες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sinnerman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
μια χαρα ειναι οι συγκεκριμενες κοπελες.αν κ δε καταλαβα ακριβως πως το εννοεις θεωρω οτι υπαρχουν μια δυο στο σαιτ που αν τις ηξερα εξω θα ετρωγαν μεγαλη ειρωνια....
η σιλβα κ η ρυθμ ειναι πολυ νορμλ θεωρω.



Για πες ποιες είναια αυτές οι 2.....κάτι μου λέει ότι αυτές τις 2 τις εκτιμώ..... :rolleyes: ;)
 
OP
OP
sinnerman

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Και ο κιθαρας εχει....Αλλα ειναι μονος του εναντιον 8-9 ατομων,,.....Κατι παει να πει αυτο......     :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:
τιποτα απολυτος..αλλα για στασου ισως εχει..στην ελλαδα ειμαστε με οτι συνεπαγεται...
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Για πες ποιες είναια αυτές οι 2.....κάτι μου λέει ότι αυτές τις 2 τις εκτιμώ..... :rolleyes: ;)
δε χρειαζεται...ειναι αρκετα εμφανες απο τον τροπο που τις μιλαω.ειδικα την μια που γραφει περισσοτερο.
 

Επισκέπτης
Και ο κιθαρας εχει....Αλλα ειναι μονος του εναντιον 8-9 ατομων,,.....Κατι παει να πει αυτο......     :birdman: :birdman: :birdman: :birdman:


Θες να σου πω τι πάει να πει ή θα σε πικράνω; :rolleyes: ;)






προτιμω να τον παιξω παρα να στον δωσο πιππα...τι αρχιδια ρε..εδω δεν εχουν να φανε .. :2funny:




Ψωμοζούνε λες;



Δε νομίζω.....

 

Επισκέπτης
δε χρειαζεται...ειναι αρκετα εμφανες απο τον τροπο που τις μιλαω.ειδικα την μια που γραφει περισσοτερο.




Από τη γράμμα αρχίζει το νικ της για να μαντέψω;;; Γιατί εγώ δε θυμάμαι να μιλάς "μειωτικά" σε κάποια από δω μέσα;
 
OP
OP
sinnerman

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
αν δε κανεις τον κοπο να μου εξηγησεις πως το εννοεις δε μπορω να σου απαντησω κανονικα.
αστο μωρε αν ηταν θα το ειχες καταλαβει..και βαριεμαι να γραφω..το φορτε μου ειναι ο προφορικος λογος...
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Πως παει η εξεταστικη????τελειωσες????Ολα καλα????Θα το γιορτασουμε????
πρεπει να περασα ενα ..αλλα θα δουμε σε λιγο που θα βγουν τα αποτελεσματα :2funny:

αμα περασω κερναω γλειφομουνι :sunglasses:
 

Επισκέπτης
μια χαρα ειναι οι συγκεκριμενες κοπελες.αν κ δε καταλαβα ακριβως πως το εννοεις θεωρω οτι υπαρχουν μια δυο στο σαιτ που αν τις ηξερα εξω θα ετρωγαν μεγαλη ειρωνια....
η σιλβα κ η ρυθμ ειναι πολυ νορμλ θεωρω.
Και ο lust...
 

Επισκέπτης
πρεπει να περασα ενα ..αλλα θα δουμε σε λιγο που θα βγουν τα αποτελεσματα :2funny:

αμα περασω κερναω γλειφομουνι :sunglasses:



Κάτι σαν εσένα τις σιγοντάρετε....κοπέλες στυλ ρυθμ/σίλβα.....και αυτές τσιμπάνε.....όπως είχε πει και ο σιν κάποτε ;)
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Από τη γράμμα αρχίζει το νικ της για να μαντέψω;;; Γιατί εγώ δε θυμάμαι να μιλάς "μειωτικά" σε κάποια από δω μέσα;
Νομίζω ότι μπορεί να εννοεί την μοθνίτσα αλλά δεν είμαι σίγουρος
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
εμένα μαγκόνια μου την σπάει που είναι κυκλοθυμικές. μία έτσι μία γιουβέτσι.

για την μουρμούρα τι να πούμε γάμησετα. :tickedoff: :tickedoff:

επιπρόσθετα είναι σπαστικό η άλλη να στο παίζει ντίβα και να έχει απαίτηση να έχεις ακριβό ντύσιμο αμάξι κλπ ενώ εκείνη στην πραγματικότητα πέρα από τρύπα δεν έχει τίποτα άλλο τις περισσότερες φορές ούτε μόρφωση.
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Κάτι σαν εσένα τις σιγοντάρετε....κοπέλες στυλ ρυθμ/σίλβα.....και αυτές τσιμπάνε.....όπως είχε πει και ο σιν κάποτε ;)


Τσιμπαμε ναι....Γιατι ως γνωστον ειμαστε αγαμητες, μπαινουμε εδω και τρελαινομαστε απο την τεστοστερονη που κυκλοφορει.....    :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom