Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
θα μπορουσε παντος να γινει Α.Ε και πολλα μελοι θα ηθελαν να ειναι μικρομετοχοι.
θελει αρκετα χρηματα αλλα με καποιες διορθωσεις θα περναμε υπεραξια

Και συντομα στο χρηματιστηριο...Γιατι κατι λαμογια το '99 ειναι πιο εξυπνα ?
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Από την άλλη το youtube θα μοιράζει μέρος από τα κέρδη του στους πιο συχνούς χρήστες.

Δείτε
Μια ιδέα καλή. Ειδικά για όσα μέλη του site έχουν αφιερώσει σημαντικό προσωπικό χρόνο γράφοντας.

ιδιαιτερα καλη ιδεα...τα στατιστικα που ηδη υπαρχουν θα βοηθησουν στη δικαιη διανομη μερους της υπεραξιας!
 

Επισκέπτης
καλα ας ξεκινησουμε με εναν ερανο για τη χωρητικοτητα και μετα βλεπουμε..
 

neoperv

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2006
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
θα μπορουσε παντος να γινει Α.Ε και πολλα μελοι θα ηθελαν να ειναι μικρομετοχοι.
θελει αρκετα χρηματα αλλα με καποιες διορθωσεις θα περναμε υπεραξια

το να περάσει ο έλεγχος του bourdela σε Α.Ε. με διευρυμένη μετοχική βάση μου φαίνεται πολύ καλή ιδέα

πιστεύω οτι εαν γίνει με λογικό σχεδιασμό θα μπορέσει να θωρακίσει το site απο πολλές κακοτοπιές και να αυξήσει την δυνατότητα του για ουσιαστική παρέμβαση στα θέματα ενδιαφέροντος μας

 

Επισκέπτης
Να βοηθεισουν  οποιοι μπορουν με μορφη διαφημησης .
καποιος που δεν εχει να διαφημησει κατι μπορει να βαλει οτι να ναι
π.χ
ο gay boy  βαλει μια διαφημηση με τον κωλο του !!!!!!!!!!!!
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
:idiot: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Σοβαρά τώρα, όλη μέρα είναι σχεδόν αδύνατο να μπώ, αλλά οκ, καταλαβαίνω ότι μπορεί να υπάρχει γενικά μεγάλο φορτίο λόγω των πολλών μελών.
Πολλές φορές πάντως ενώ ήμουν μέσα, κόλλαγε, παρότι δεν ήταν πάρα πολλά τα συνδεδεμένα μέλη, γύρω στα 300 (μέλη + επισκέπτες), που είναι μάλλον χαμηλό νουμερο.

Λέτε να έγινε πράξη η απειλή του γνωστού και μη εξαιρεταίου μέλους που έλεγε ''θα σας σπάσω τα μάτια !"; Λέτε να εννοούσε ότι θα βγάζαμε τα μάτια μας στις οθόνες;;;
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Ειιλικρινά τώρα, μια μικρή-λογικη συνδρομή δεν θα με πείραζε....
Και θα αποθούσε από το σάιτ και όλους τους .....τζάμπα μάγκες!
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Αντιθέτως, νομίζω ότι μια μικρή συνδρομή θα περιορίζε την επισκεψιμότητα του site με ό,τι αυτό συνεπάγεται στον εμπορικό τομέα.

Εδώ δεν είμαστε παρέα, πρόκειται για επιχείρηση. Και μάλιστα λίγο περίεργης φύσεως μιας και ουσιαστικά αρκετά από τα μέλη είναι ατύπως (και αμισθί) συνεργάτες, οι οποίοι έχουν αφιερώσει χρόνο και φαιά ουσία συμβάλοντας στην εμπορική επιτυχία.

Αλλά έστω. Συνδρομή. Να το δούμε. Με αντάλλαγμα ποιές υπηρεσίες;
 

Επισκέπτης
οχι συνδρομη ......η δυναμη ειναι ο λαος......(οπως λενε και οι φιλοι μας τα κουμουνια)
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Μπορειτε να κανετε ξεσκαρταρισμα στα θρεντ!Να σβησετε θεματα που τελικα δεν οδηγησαν ΠΟΥΘΕΝΑ και απλα ηταν ενα αναμασημα.Για παραδειγμα οι πολιτικες κοντρες των τελευταιων ημερων(στις οποιες και εγω συμμετειχα κακως)Επισης θεματα που πιθανοτατα κανεις δεν θα τα ψαξει ξανα και ειναι τελειως χαβαλετζιδικα,αλλα ειναι πολλα!Εαν αυτο γινεται,ισως να ειναι μια προσωρινη λυση για να παρει το σαητ τα πανω του.Ξεφορτωστε το μουλαρι να ανασανει λιγακι!
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Δλδ...όσοι είναι πραγματικά ενεργοί?

Εμένα όπως είπα και πιο πάνω, δεν θα με χάλαγε μια μικρή συνδρομούλα, κι ας μην είμαι τακτικός ''μπουρδελιάρης'', γιατί ναι μεν εδώ που ζώ μπουρδέλλα δεν έχει, αλλά γουστάρω το σάιτ και με ενδιαφέρουν πολλά θέματα, και μετέχω σε ότι με ενδιαφέρει, (σεβόμενος τον εαυτό μου και τους υπόλοιπους χρήστες)  και σαφώς θεωρώ τον εαυτό μου ενεργό.
Να δούμε τι γνώμη θα έχουν κι οι υπόλοιποι που μας έχουν τρελλάνει στα άσχετα ποστ και στις ψηφοφορίες περί σκαθαριών και πτωμάτων  αρουράιων.....
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Εμένα όπως είπα και πιο πάνω, δεν θα με χάλαγε μια μικρή συνδρομούλα, κι ας μην είμαι τακτικός ''μπουρδελιάρης'', γιατί ναι μεν εδώ που ζώ μπουρδέλλα δεν έχει, αλλά γουστάρω το σάιτ και με ενδιαφέρουν πολλά θέματα, και μετέχω σε ότι με ενδιαφέρει, (σεβόμενος τον εαυτό μου και τους υπόλοιπους χρήστες)  και σαφώς θεωρώ τον εαυτό μου ενεργό.
Να δούμε τι γνώμη θα έχουν κι οι υπόλοιποι που μας έχουν τρελλάνει στα άσχετα ποστ και στις ψηφοφορίες περί σκαθαριών και πτωμάτων  αρουράιων.....

ωραιος! ο χρυσαργος χορηγος...μια ταπεινη χορηγια χρυσαργου της ταξεως των 10 000 ευρω θα ηταν μια καποια ανασα! (ως ψυχικη οδυνη για τα χιλιαδες γκαλοπ)
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Προσωπικα δεν εχω με κανεναν, μα παρακολουθωντας τελευταια τα τεκτενομενα στο site, μου κτυπαει λιγουλακι ασχημα, να βγαινει καποιος υπευθυνος του site, να εξηγει για την εθελουσια αποχωρηση ενος μελους κρινοντας το πιο σοβαρο απο τα συνεχη-συνεχοτατα κρασαρισματα του site. Αν μη τι αλλο ως σεβασμο προς τα μελη που τυχον εχουν χρονοχρεωση γισ τη συνδεση τους. Λυπαμαι αν γινομαι δυσαεστος, μα ετσι το βλεπω!!...
 

vasm

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
377
Κριτικές
5
Like
5
Πόντοι
1
Ρε σεις μην τα ρίχνεται όλα στον διαχειριστή, γιατί πολύ πιθανόν φταίει η εταιρεία που κάνει το hosting. Σε εμένα όταν δεν μπορώ να μπω μου επιστέφει πακέτα RST ή FIN(όσοι ασχολούνται, καταλαβαίνουν).

Από την άλλη κατά τις 22:20 μου έβγαλε http error 403 Forbidden  :idiot:

Λες ο alexx να έκανε είδη το παιχνίδι με την συνδρομή;    :2funny: :2funny:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom