Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

veos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
ΔEN Φταίει το site...
MHN ξεροχύνετε πανω στο P.C. τα φλόκια πειράζουν το σκληρό!!!


να το διασκεδάσουμε λίγο..... :sperm: :uzi: :sperm: :uzi: :sperm: :uzi: :sperm: :uzi: :blowup:
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
& μιλαμε ειτε η συνδεση ειναι dialup, ειτε dsl τοσο 1Μbs, ειτε 2Mbs, τα ιδια!! Αλλα θα σου πω οτι αργησες!! το εχουμε ξαναπει αυτο: (& συνεχιζουμε) Τεσπα... Για οσους γνωριζουν κατι παραπανω νομιζω οτι αυτα τα τεχνικα προβληματα-δυστυχως -υπαρχουν. & φυσικα υπαρχουν & πολυ χειροτερα γνωστοτατα site, που ασχετως επισκεψιμοτητας ειναι σαν ταινια του Αγγελοπουλου!!

Με τον καθημερινό βομβαρδισμό post δεν έχω χρόνο όχι να ψάξω για παλιά thread αλλά ούτε να δώ τα καινούργια!
 

nikos6

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
569
Like
16
Πόντοι
6
πεφτει συνεχως ο σερβερ.η επιλογη αυτονοητη 5
και νομιζα οτι φταιει η forthnet...τελικα υπαρχουν και αλλοι ομοιοπαθουντες.παιδια κουραγιο
και συγχαρητηρια γιατι στο σαητ υπαρχουν τοπικ για κοινωνικα πολιτικα και αθλητικα θεματα.βεβαια κυριως οι πουτανες και τα μπουρδελα πρεπει να ειναι η θεματολογια αλλα επειδη υπαρχουν και αλλα πραγματα περα απ το σεξ το μουνι και τις διαστροφες πιστευω καλυτερα ειναι ετσι
 

bestathens1972

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2006
Μηνύματα
613
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Έλα ρε παιδιά πως κάνετε έτσι ακόμα και στις καλύτερες οικογένειες γίνεται!! Για ρίξτε κάνα μάτι στο myspace και το hi5!!!! Τα ίδια χάλια!!!
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Γαμώτο,

καί ξεχεσα σήμερα την Οτενέτ. Τέλοσπάντων.
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Με τον καθημερινό βομβαρδισμό post δεν έχω χρόνο όχι να ψάξω για παλιά thread αλλά ούτε να δώ τα καινούργια!
Μην ανησυχεις ΚΑΘΟΛΟΥ!!! Σε ενα μηνακι θα πετας!!! Ολα θα τα κανεις στο site!!! Λιγο εξασκηση θελει!!!! (& ενα browser που να ανοιγει & αλλες καρτελες βοηθαει, να πω την αληθεια!!)
 

ereunitikos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
Μην ανησυχεις ΚΑΘΟΛΟΥ!!! Σε ενα μηνακι θα πετας!!! Ολα θα τα κανεις στο site!!! Λιγο εξασκηση θελει!!!! (& ενα browser που να ανοιγει & αλλες καρτελες βοηθαει, να πω την αληθεια!!)

Γενικώς γράφω γρήγορα greeklish και αρκετά γρήγορα ελληνικά, αν και ανορθόγραφα, απλά τα threads τα πετάτε σαν στραγάλια που να πρωτογράψεις..... ίσως σε κανα μήνα να γίνω bot και να απαντάω πιο γρήγορα.
 

powerline75

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
249
Like
2
Πόντοι
1
Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος γιατί "κρεμάει" το site?Εδώ και τρεις ημέρες κάθε δυο-τρεις αλλαγές σελίδας μου βγάζει μήνυμα "Το Bourdela.com είναι εκτός λειτουργίας-παρακαλούμε δοκιμάστε αργότερα",ή κάπως ετσι τέλος πάντων.Θα παρακαλούσα για μια απάντηση από τους Υπεύθυνους ,ευχαριστώ..
Μάλλον οι servers είναι πολύ φορτωμένοι. Ειδικά αν το hosting γίνεται σε server που έχει δύο και τρία site ταυτόχρονα online, συμβαίνει αυτό. Υπάρχει περιορισμός στο bandwidth του συστήματος.
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Μου έχει συμβεί και μένα μιά φορά, μάλλον λόγω υπερφόρτωσης ....
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Σήμερα το πρωϊ δεν μπορούσα να μπω με τίποτα. Γενικά την τελευταία εβδομάδα κρεμάει συνέχεια σε άσχετες στιγμές.
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Κολλαει???  :tickedoff:  Απλα κολλαει???  :idiot:  Μα σημερα ηταν το κατι αλλο!!    :headbang: Μηπως εχει πεσει (κωλο) δαχτυλος απο το gay.gr σε μια αποτροπαια & υποχθονοια συνεργασια με το cosmopolitan.gr??  :uglystupid:  :2funny: :2funny:
 

quark

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Eιναι πολλα τα μελη 25000 και δεν μπορει να δεχτει τοσο κοσμο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

quark

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Xαιρομαι που παραδεχτηκες οτι ειμαι εξυπνοτερος απο εσενα να σαι καλα
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Δεν κάνει τίποτα........... ο γιατρός μου έχει πει να λέω ναι............ ;)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Κλείστε το το site ρεεεεεεεεεεεεεε.Δεν τραβάει άλλο ρεεεεεεεεεεεε.ΜΠΑΓΙΑΤΕΨΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.ΑΝΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.ΟΛΟ ΧΑΛΑΕΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ. :uglystupid: :headbang: :idiot:
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
EΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!  :o  αγνωστο για ποσο ξαναμπηκα!!! Επι τη ευκαιρια να πω οτι με τον browser μου, απο τη linux πλατφορμα βλεπω διαφορα στη σελιδα του site, που λογικα ΔΕ θα επρεπε να βλεπω!!!  :idiot: αυτα.... Παντως αυτο το ζορι, τοσο πολυ, τοσο συχνα & τοσο εντονο δε το εχω ξαναδει!!!   :headbang:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom