Νέα

Τι έπαθε το site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dzf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 412K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Μας εχει γ@@@@@ τη ψυχολογια... ολο internal server error μου βγαζει  :tickedoff:
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Το νεο baground!! :                                                                                          Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, info@bourdela.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.


More information about this error may be available in the server error log.                      &                                                                                                                                                                       Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.
 

Επισκέπτης
Και εγώ το ίδιο. Σήμερα το μεσημέρι. Όσο για την συνδρομή πολύ ευχαρίστως να το κάνετε να δείτε πόσοι άλλοι μάγκες θα βρεθούν να φτιάξουν παρόμοιο site δωρεάν και με αυτό τον τρόπο το bourdela.com να πάρει τον πούλο. Αυτά. Τα λεφτά σε τέτοιου είδους site τα βγάζεις από την διαφήμιση, όχι από τις συνδρομές
εγω θα ελεγα να μπει μια συμβολικη συνδρομη ωστε 1. θα φυγουν απο το σαιτ ολοι αυτοι που μπαινουν για να κανουν μαλακιες 2. θα μεινουμε λιγοι και καλοι και 3. θα μπορουμε να εχουμε λογο σε αυτα που γινονται στο σαιτ... πιστευω οτι 20ευρω το τετραμηνο (π.χ.) δεν βλαπτουν κανεναν απο την στιγμη που κανουμε καταθεσεις 150-200 ευρω την βδομαδα!!!!!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
εγω θα ελεγα να μπει μια συμβολικη συνδρομη ωστε 1. θα φυγουν απο το σαιτ ολοι αυτοι που μπαινουν για να κανουν μαλακιες 2. θα μεινουμε λιγοι και καλοι και 3. θα μπορουμε να εχουμε λογο σε αυτα που γινονται στο σαιτ... πιστευω οτι 20ευρω το τετραμηνο (π.χ.) δεν βλαπτουν κανεναν απο την στιγμη που κανουμε καταθεσεις 150-200 ευρω την βδομαδα!!!!!

20 ευρω το τετραμηνο*20000 μελη=400,000 ευρω!!!!
πας καλα?
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
εγω θα ελεγα να μπει μια συμβολικη συνδρομη ωστε 1. θα φυγουν απο το σαιτ ολοι αυτοι που μπαινουν για να κανουν μαλακιες 2. θα μεινουμε λιγοι και καλοι και 3. θα μπορουμε να εχουμε λογο σε αυτα που γινονται στο σαιτ... πιστευω οτι 20ευρω το τετραμηνο (π.χ.) δεν βλαπτουν κανεναν απο την στιγμη που κανουμε καταθεσεις 150-200 ευρω την βδομαδα!!!!!
οκ!
 

Συνημμένα

  • !!.gif
    !!.gif
    13,9 KB · Εμφανίσεις: 24

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
....παντως τωρα που βλεπω μεσα τον αλεξ το σαιτ πεταειειειειειει.......  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Εμένα από το πρωί μου πετάει ''ΙΝΤΕRNAL SERVER ERROR''
Μάλλον οι σέρβερ που εξυπηρετούν το σάιτ είχαν πρόβλημα....
Όντως τώρα πάει σφαίρα.....
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Ναι και εγω θελω να ανεβασω κατι φωτο και δεν μπορω με τιποτα!!! συνεχεια μου βγαζει αυτο το γ@@@@ μηνυμα.
Εσυ ρε bako  πως μπορεσες και τις ανεβασες??!!

Με πολλές προσπάθειες υποθέτω....
 

bakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
278
Like
100
Πόντοι
1
Ναι και εγω θελω να ανεβασω κατι φωτο και δεν μπορω με τιποτα!!! συνεχεια μου βγαζει αυτο το γ@@@@ μηνυμα.
Εσυ ρε bako  πως μπορεσες και τις ανεβασες??!!

οντως με πολλες προσπαθειες και αν δεις τις ανεβαζα δυο δυο προσπαθησε ετσι  και με λιγα κb
 

Επισκέπτης
τι στο πουτσο εγινε παλι και  ολα τα γραματα γιναν ξαφνικα κεφαλεα?
 

fotovg

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2006
Μηνύματα
217
Like
3
Πόντοι
1
kai mena ολο κολαει αργει να ανηξει τις σελιδες βγαζει ερορ τις πουτανας.
 

trelos21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
432
Like
12
Πόντοι
1
εμεις ομως δεν καταλαβενουμε τιποτε ειμαστε κολημενοι και θα μπαινουμε ετσω και με τις 10
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
34
Like
4.659
Πόντοι
7.195
αυτο με τα κεφαλαια γραμματα πρωτη φορα το βλεπω σε σαιτ !
ελα μουνι στο τοπο σου !
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.445
Κριτικές
3
Like
12.303
Πόντοι
3.506
μπορει να φταινε πολλα πραγματα....Παντωσ εγω παρατηρησα οτι ο υπολογιστησ πολλεσ φορεσ "κρεμαει" στο ανοιγμα των διαφημιστικων stichers που βρισκονται πανω και αριστερα στην οθονη.ισωσ η εκδοση flash player 9 που χρησιμοποιειται στον server να μην ανταποκρινεται στισ εκδοσεισ 7 και 8 που εχουμε οι περισσοτεροι.ισωσ θελει και προσοχη πωσ τοποθετουνται στην σελιδα στον server.καλεσ οι διαφημησεισ, πρεπει το site να βγαλει τα εξοδα του,αλλα να μην ειναι σε βαροσ τησ λειτουργιασ του .ειπαμε μπορει να φταινε πολλα αλλα πραγματα, αλλα και αυτο να επιβαρυνει την κατασταση..παντωσ απο τοτε που εκανα αναβαθμιση σε  adobe flash player9 η κατασταση εχει βελτιωθει σημαντικα.
 

Επισκέπτης
τα γραμματα εγιναν κεφαλαια μονο σε εμενα η σε ολουσ?????????????
 

powerline75

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
249
Like
2
Πόντοι
1
παιδια, η η δομη του forum εχει παθει βλαβη, η καποιοσ το hackεψε. το υπολοιπο site ειναι κανονικο. μπορει τελοσ, να αλλαζουν το σχεδιασμο του forum και να μην τουσ εχει κατσει σωστα ακομα.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom