Νέα

Τι είναι ο βιασμός

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dreakx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 331
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Βιασμος ειναι οταν κουναω το κωλαρακη μου περισσοτερο απ οτι πρεπει.....  Ευχαριστω και Καληνυχτα σας....
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Βιασμος ειναι οταν κουναω το κωλαρακη μου περισσοτερο απ οτι πρεπει.....  Ευχαριστω και Καληνυχτα σας....
Εσενα αγαπητη DANAHTRANS τα 'θελε το κωλαρακι σου ομως. Αν και το πιο πιθανο, ειναι να θες να ομαδοποιηθεις για να νιωσεις καλυτερα. Ειναι συνηθες και ανθρωπινο...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Τι ενοεις να ομαδοποιηθω???   Να κανω παρτουζα στην καθαρευουσα ειναι????
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
Βιασμος ειναι οταν κουναω το κωλαρακη μου περισσοτερο απ οτι πρεπει.....  Ευχαριστω και Καληνυχτα σας....


θα μας τρελανεις???και γυμνη να βγει η αλλη εξω,τι συμαινει οτι πρεπει να την βιασουν??
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Δεν ομιλω στην καθαρευουσα. Δεν χρειαζεται να αμυνεσαι. Εξυπνη εισαι. Καταλαβαινεις.
Που το κακο δεν καταλαβαινω ομως το να θελη να κανη παρεες καποιος κοινωνικη ειμαι και μια χαρα ατομο ειμαι                      γιατι οχι.....  ποιον πειραζω???
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Που το κακο δεν καταλαβαινω ομως το να θελη να κανη παρεες καποιος κοινωνικη ειμαι και μια χαρα ατομο ειμαι                      γιατι οχι.....  ποιον πειραζω???
Sorry,αλλα δεν καταλαβα τι εγραψες.
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Ευχαριστω πολυ δεν θα μπορεσω αλλο εχω τελειωση 3 φορες σημερα....  Εσεις????

Καλο θα ηταν να μην παιζεις με αυτο το θεματακι....


θα μας τρελανεις???και γυμνη να βγει η αλλη εξω,τι συμαινει οτι πρεπει να την βιασουν??

Μην το συνεχιζεις...
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
θα μας τρελανεις???και γυμνη να βγει η αλλη εξω,τι συμαινει οτι πρεπει να την βιασουν??
Την απαντηση την αφηνω σε σενα.... Τι να πω.... Η οταν βλεπω κατι κοπελες να  φορανε κατι φουστιτσες μεχρη τον οφαλο και καθε λιγο την κατεβαζουν να μην φανη το μουνακη τους ..... τι την κατεβαζουν??? Ντρεπονται???
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Την απαντηση την αφηνω σε σενα.... Τι να πω.... Η οταν βλεπω κατι κοπελες να  φορανε κατι φουστιτσες μεχρη τον οφαλο και καθε λιγο την κατεβαζουν να μην φανη το μουνακη τους ..... τι την κατεβαζουν??? Ντρεπονται???

Δεν πας για υπνο καλυτερα....
Ολο παπαριες λες...........
Τι σχεση εχει η προβολη με τον βιασμο...??!!!!

 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Sorry,αλλα δεν καταλαβα τι εγραψες.
Σορρυ αλλα ουτε και εγω καταλαβα τι ενοουσες... Δεν πειραζη βρε δεν μπηκα να τσακωθουμε για ποιο λογο αλλωστε... Εχουμε να χωρισουμε τιποτα???  Καλο Βραδυ....
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Την απαντηση την αφηνω σε σενα.... Τι να πω.... Η οταν βλεπω κατι κοπελες να  φορανε κατι φουστιτσες μεχρη τον οφαλο και καθε λιγο την κατεβαζουν να μην φανη το μουνακη τους ..... τι την κατεβαζουν??? Ντρεπονται???
Το να θελει καποια να γαμηθει,δε σημαινει οτι θελει να γαμηθει με τον πρωτο τυχοντα. Ας της την πεσει καποιος κι αν τον γουσταρει ας την ξεκωλιασει ανηλεως! Αυτο που μας διαχωριζει απο τα ζωα ειναι το μυαλο μας και οτι μπορουμε να φρεναρουμε την ενορμηση μας.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Εμείς όλοι το παίζουμε υπεράνω. Ήθελα αύριο στην ελληνική κοινωνία πάντως υποθετικά ξαφνικά να εξαφανίζοταν όλες οι πουτάνες! Και πάσης φύσης αγοραίος έρωτα. Για να έβλεπα μετά " πολιτισμό" που θα είχαμε... :think:
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Θα πηδιωντουσαν ολοι στα club μεσα στις τουαλετες σαν τα σκυλια αυτο θα γινοταν... Η μηπως δεν το κανουν και σημερα???
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Εμείς όλοι το παίζουμε υπεράνω. Ήθελα αύριο στην ελληνική κοινωνία πάντως υποθετικά ξαφνικά να εξαφανίζοταν όλες οι πουτάνες! Και πάσης φύσης αγοραίος έρωτα. Για να έβλεπα μετά " πολιτισμό" που θα είχαμε... :think:
Τι εννοεις τωρα με αυτο? Ειναι εντελως διαφορετικο θεμα. Σιγουρα θα αυξανονταν οι βιασμοι. Γι 'αυτο τον λογο, κατα καποιον τροπο οι "πουτανες", αποτελουν κοινωνικο εργο. Αυτο δε σημαινει ομως τιποτα για την κατακραυγη του βιαστη. Και για να μην πει καποιος "κι'ο ασχημος που δε μπορει να βρει γκομενα να γαμησει, τι να κανει?",θα σου πω οτι η πλειονοτητα των βιαστων στατιστικως ανηκει στην ανωτερη ταξη και εμφανισιακως κρινονται φυσιολογικοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom