Νέα

Τι είναι ο βιασμός

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dreakx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 331
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Θα γυρίσει σαν  arcans6;  :rockon:

bowing-036.gif

respect-040.GIF
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Dreakx δικό σου είναι το αρχικό κείμενο? Ή το πήρες από αλλού?
 

Keyser Soze

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
310
Like
0
Πόντοι
1
Νομίζω κακώς κάνουμε που ταϊζουμε τα τρολ, αλλά θαρρώ πως παραμαλάκεψε το πράμα...

Το να σταχυολογείς και να αρμολογείς ασυναρτησίες δεν σε κάνει στοχαστή, έστω και παρεξηγημένο. Καλύτερα να έκανες τατουάζ ένα τιμοκατάλογο κινέζικου εστιατορίου. Δεν ξέρω καν τί είναι αυτό για το οποίο προσπαθείς να μας πείσεις. Δεν σε καταλαβαίνω, όπως και οι περισσότεροι θαρρώ, και αυτό δεν αποτελεί ένδειξη της πνευματικής μας πενίας, αλλά της δικής σου αδυναμίας να αρθρώσεις καθαρό λόγο.

Όρος απαράβατος της σωστής επικοινωνίας είναι η σαφήνεια, από την οποία το κείμενό σου δεν χαρακτηρίζεται. "Τσιτάρεις" τον Dawkins και τους "οπαδούς του" (??) με ένα ξεκομμένο απόσπασμα το οποίο σε προκαλώ να πεις από πού προέρχεται για να σε αντικρούσω, την έχω όλη τη βιβλιογραφία.
 

Keyser Soze

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
310
Like
0
Πόντοι
1
Και εγώ δεν πιστεύω να υπάρχει διορθωτής που θα επέτρεπε να κυκλοφορήσει τέτοιος αέρας, τόσο κοπανισμένος...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
304
Πόντοι
386
Dreakx δε θα συμμεριστώ τις διάφορες βρισιές κλπ. Ούτε θα πω επί του θέματος. Γιατί ουσιαστικά δε το κατάλαβα. Κάτι με το βιασμό είχε σχέση.

Απλά θα σου δώσω μια φιλική συμβουλή. Με το να γράφεις με πομπώδες ύφος και να λες πολλά δε κάνεις κάτι. Ούτε εντυπωσιάζεις. Να έχεις σαφήνεια και απλότητα στο λόγο σου και το επιχείρημά σου.

Εγώ ομολογώ ότι δε κατάλαβα τίποτα από όσα παρέθεσες. Αν θες ξαναπές τι θέλεις να πεις με πιο απλά λόγια
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Βάσικα ούτε εγώ κατάλαβα τον λόγο ούτε τον λόγω του ποιητή,όσο και να προσπάθησα!!! :grin:
Τώρα τι να πω μπορεί να είμαι αργόστροφος!!! :huh: :huh:
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Dreakx δε θα συμμεριστώ τις διάφορες βρισιές κλπ. Ούτε θα πω επί του θέματος. Γιατί ουσιαστικά δε το κατάλαβα. Κάτι με το βιασμό είχε σχέση.

Απλά θα σου δώσω μια φιλική συμβουλή. Με το να γράφεις με πομπώδες ύφος και να λες πολλά δε κάνεις κάτι. Ούτε εντυπωσιάζεις. Να έχεις σαφήνεια και απλότητα στο λόγο σου και το επιχείρημά σου.

Εγώ ομολογώ ότι δε κατάλαβα τίποτα από όσα παρέθεσες. Αν θες ξαναπές τι θέλεις να πεις με πιο απλά λόγια

+απειρο........... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Keyser Soze

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
310
Like
0
Πόντοι
1
Μπα, μη σκας. Δεν νομίζω ότι υπήρχε νόημα στο βάθος...
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Και μονο διαβαζοντας την προταση "Εξετάζοντας τις αιτίες που προκαλούν έναν βιασμό οδηγούμαστε εύκολα (και ίσως παιδαριωδώς) σε μια άκρατη σεξουαλική διέγερση",καταλαβαινεις την "ποιοτητα" του ατομου. Βρωμικος σε ψυχη και σωμα,επικινδυνος απο τα γεννοφασκια του! Θα γουσταρα πολυ να βιωσει την επιβολη στο πετσι του. Και να ειναι τοσο αναρμοστη,ωστε να μη μπορει να ξανααρθρωσει λογο...
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Και μονο διαβαζοντας την προταση "Εξετάζοντας τις αιτίες που προκαλούν έναν βιασμό οδηγούμαστε εύκολα (και ίσως παιδαριωδώς) σε μια άκρατη σεξουαλική διέγερση",καταλαβαινεις την "ποιοτητα" του ατομου. Βρωμικος σε ψυχη και σωμα,επικυνδυνος απο τα γεννοφασκια του! Θα γουσταρα πολυ να βιωσει την επιβολη στο πετσι του. Και να ειναι τοσο αναρμοστη,ωστε να μη μπορει να ξανααρθρωσει λογο...

Θεια Δικη αδερφε..... ;)
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
γεια σας.... μόλις ξύπνησα :cheesy:
λοιπόν το θέμα έχει παίξει και εδώ πριν 3 μήνες.
καλό θα ήταν να διαβάσετε και τις απαντήσεις

:2funny:  :2funny: :2funny:


edit:
νομίζω ότι αυτό είναι το original





καλα αυτος εχει γυρισει ολα τα φορουμ και γραφει τα ιδια και τα ιδια.....
 

Keyser Soze

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
310
Like
0
Πόντοι
1
Όντως! Γεια σου, Τσολιά μου!

Το 'χει βγάλει βόλτα το θρεντάκι, Γενάρη στο ένα φόρουμ, Μάρτη στο άλλο, τώρα έλαχε σε εμάς... Άμα φάει κανένα ΜΠΑΝ, θα πάει αλλού, αχανές το ιντερνέτ ένεκα. Τρολλλάρααααααααααα.
 

Συνημμένα

  • gay thread congrats.jpg
    gay thread congrats.jpg
    48,2 KB · Εμφανίσεις: 10

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom