Νέα

Τι είναι ο βιασμός

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dreakx
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 331
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Stealthy

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2009
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Να κοιτάξεις τα τελευταία λόγια του Ηγέτη για το ξανθό γένος που διεφαίνετο πως θα επικρατήσει. Η επιλογή είναι του άντρα με @@. Αν δεν θέλεις εσύ να παραδεχτείς την φύση σου απλά να σου θυμίσω την Νύχτα των Μεγάλων Μαχαιριών (Rohm)

Φαινόσουν από τα συμφραζόμενα, πεοκρούστη, ότι είσαι Χρυσαυγίτης... :jerking: :jerking: :jerking: :idiot: :idiot: :idiot:

Πες μας τώρα και για το, προφανώς "αγαπητό" σε σένα, Reichskristallnacht.... :helpplea: :helpplea: :helpplea:

ΟΥΣΤ, από εδώ Χρυσόαυγοκέφαλε και ετοιμάσου να φας το Röhmputsch στην ξυρισμένη ναζιστοκωλάρα σου. ΜΑΛΑΚΑ. :thefinge: :thefinge: :thefinge:
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Αρχιηλιθιε dreakx, ο βιασμος δεν αποτελει επιλογη ουτε για τον εκφραστη του,ουτε φυσικα για το "αντικειμενο" θυμα. Υπαγεται ως φαινομενο στην ψυχιατρικη και νομιζω οτι εκει πρεπει να υπαγεσαι κι 'εσυ. Και μια παρακληση προς τους υπευθυνους του σαιτ. Απομονωστε καποια μουνοπανα τετοιου τυπου γιατι μπορουν ανετοτατα να θεσουν σε κινδυνο (για αλλη μια φορα) την λειτουργια του χωρου. Η ελευθερια της σκεψης και της εκφρασης ειναι σεβαστη μεχρι ενος σημειου. Οταν καποιος υποστηριζει δημοσιως ενα εγκλημα, αυτο ενδεχομενως εμπεριεχει κινδυνους για ολους.
 

ΠΕΤΑΛΟΥΔΑΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.653
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
616
Ναι αλλά τουλάχιστον δεν είμαι χυδαίος και συκοφάντης. Και όλες παραδέχονται ότι όταν ανοίγω το στόμα μου βγαίνουν ωραίες λεξούλες, όχι ο βόρθος σαν και σένα..

γιατί δεν γαμάτε και μου τα πρήζετε; Μην το διαβάσετε άλλη φορά..  :grin:

Εισαι μικρός... όταν μεγαλώσεις ελπίζω να μάθεις έστω τα βασικά...
Καλύτερα να είμαι βόθρος παρα να είμαι μαλάκας...
Καραγκιόζη, σε φτύνουν και νομίζεις ότι ψιχαλίζει....  :jerking:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Αρχιηλιθιε dreakx, ο βιασμος δεν αποτελει επιλογη ουτε για τον εκφραστη του,ουτε φυσικα για το "αντικειμενο" θυμα. Υπαγεται ως φαινομαινο στην ψυχιατρικη και νομιζω οτι εκει πρεπει να υπαγεσαι κι 'εσυ. Και μια παρακληση προς τους υπευθυνους του σαιτ. Απομονωστε καποια μουνοπανα τετοιου τυπου γιατι μπορουν ανετοτατα να θεσουν σε κινδυνο (για αλλη μια φορα) την λειτουργια του χωρου. Η ελευθερια της σκεψης και της εκφρασης ειναι σεβαστη μεχρι ενος σημειου. Οταν καποιος υποστηριζει δημοσιως ενα εγκλημα, αυτο ενδεχομενως εμπεριεχει κινδυνους για ολους.
ακριβως!
το ειπα και χτες.....
το να μαλακιζεται καποιος ειναι δικαιωμα του αλλα οχι να πιτσιλαει εμας!
εμεις τι φταιμε???
 
OP
OP
D

dreakx

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
dreakx πάντα υποστήριζα με θέρμη τα κείμενά σου.
Μόνο που σ'αυτό έχω μια αντίρρηση... Γιατί θέτεις τον βιασμό σε σεξουαλική βάση; Ο βιασμός δεν έχει σχέση με τη σεξουαλικότητα, είναι μέσο επιβολής. Με άλλα λόγια, πιο πολύ κινδυνεύουν τα μπάζα να βιαστούν παρά οι πιο νορμάλ κοπέλες, και δεν έχει σχέση με τις ορμές του άντρα αλλά με την καταπίεση που έχει φάει αυτός και θέλει να την ξεσπάσει.
Χμμ...
Δεν βγάζει νόημα. Αν ο βιασμός δεν ήταν αποκλειστικά σεξουαλικό φαινόμενο (ή έστω κατά 99%) δεν θα περιείχε σεξ.

Και στο ακατονόμαστο φλόρουμ του κολοκύθα είχε γραφτεί κάτι παρόμοιο. Η απάντηση που πρέπει να googlάρεις είναι το ghb και γενικότερα τα "date drugs".  Με άλλα λόγια σχετικές ενδείξεις ότι ο άντρας βιάζει για να επιβληθεί δεν υπάρχουν. Σαφέστατα ο άντρας βιάζει επειδή είναι καταπιεσμένος γιατί ειδάλλως θα βλέπαμε και ταινία πρώτα. Αλλά αυτό δεν σημαίνει ούτε ότι θέλει να επιβληθεί , ούτε ότι είναι βίαιος. Υπάρχουν όπως βλέπεις^ βιασμοί χωρίς βια. Απλά σεξ, μόνο σεξ.

Και η καταπίεση πιστεύω μειώνει τις διαθέσεις για επιβολή. Πχ ένας άντρας που του έχει λείψει η γυναίκα του μπορεί να γίνει πιο συναισθηματικός και μουνοσαλιάρης. Άσχετα αν είναι ικανός να βιάσει αν δεν έχει γυναίκα.

Επίσης μέσο επιβολής είναι μια έκφραση για τον Dawkins και τους οπαδούς του. Το σεξ λένε μέσο επιβολής. Συμφωνώ πως ο άντρας δύναται να φέρει μια τάξη πραγμάτων με το σεξ μόνο. Αλλά γιατί δεν λένε το μυαλό ως μέσο επιβολής; Εκεί προφανώς δεν τους συμφέρει. Επομένως όσα προτερήματα έχει ο άντρας είτε τα πουν "μέσο επιβολής" είτε τα πουν "αρχίδια που αξίζει να γλείψει κάποια", ένα και το αυτό για μένα.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
no violance no sex  :rockon: :rockon: :rockon: Δικε μου
 

analprison

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2008
Μηνύματα
2.221
Κριτικές
15
Like
3
Πόντοι
616
ξεκολατε να τον βρίζετε .....κατι πιο σοβαρο εχει απο το να ειναι απλος μαλακας και προκλητικός...απλα δεν το εχω καταλαβει ακομα...αληθεια εχεις αγαπησει ποτε μια γυναικα???εστω την μητερα σου η την αδελφη σου(αν εχεις)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Δεν με έπεισες εντελώς αλλά πάσο, δεν έχω επιστημονικές βάσεις για περαιτέρω αντιρρήσεις.

ΜΟΝΟ αυτό με πέθανε:
όσα προτερήματα έχει ο άντρας είτε τα πουν "μέσο επιβολής" είτε τα πουν "αρχίδια που αξίζει να γλείψει κάποια", ένα και το αυτό για μένα.

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Edit: Αλήθεια, εσύ πας μόνο με επαγγελματίες; Και αν όχι, τι κάνεις αν κάποια τρούπα πει ότι δε θέλει να τη γεμίσεις;  :think:
 
OP
OP
D

dreakx

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
Αρχιηλιθιε dreakx, ο βιασμος δεν αποτελει επιλογη ουτε για τον εκφραστη του,ουτε φυσικα για το "αντικειμενο" θυμα. Υπαγεται ως φαινομενο στην ψυχιατρικη και νομιζω οτι εκει πρεπει να υπαγεσαι κι 'εσυ. Και μια παρακληση προς τους υπευθυνους του σαιτ. Απομονωστε καποια μουνοπανα τετοιου τυπου γιατι μπορουν ανετοτατα να θεσουν σε κινδυνο (για αλλη μια φορα) την λειτουργια του χωρου. Η ελευθερια της σκεψης και της εκφρασης ειναι σεβαστη μεχρι ενος σημειου. Οταν καποιος υποστηριζει δημοσιως ενα εγκλημα, αυτο ενδεχομενως εμπεριεχει κινδυνους για ολους.

Ποιός υποστήριξε ένα έγκλημα!!?? Πάτε πάλι να με φιμώσετε και ξέρετε πολύ καλά γιατί το κάνετε γιατί δεν έχετε κανένα απολύτως επιχείρημα.

Όλοι λοιπόν οι στρατιώτες της ΕΣΣΔ ήταν ψυχικώς ανώμαλοι και οι Ναζί ψυχικώς υγιείς.

Δεν ξέρεις απολύτως τίποτα για τον βιασμό γιατί τα χεράκια σου δεν μπορούν να κάτσουν ήσυχα για παραπάνω από 2-3 μέρες, το θέμα δεν σε αφορά καν και βγες πάραυτα από τα threads μου. Σκας πως να το πούμε, δεν αντέχεις, δεν φτουράς. Και φυσικά όλα αυτά που λες τα λες γιατί σε σέρνει ή θέλεις να σε σέρνει μια τρύπα από την μύτη. Μόνο ένας παντόφλας υπερασπίζετε την ίδια του την μιζέρια.

Ο βιασμός καθόλου δεν υπάγεται στην ψυχιατρική (χωρίς αυτό να την αποκλείει) , είναι ένα καθαρά βιολογικό φαινόμενο το οποίο γνώρισε την "αίγλη του" επί της αστικοποιημένης κοινωνίας που εσείς υποστηρίζετε με νύχια και με δόντια

Όσο για εσένα χυδαίε συκοφάντη, ο αυνανισμός υπάγεται στην ψυχιατρική , να το έχεις υπ' όψιν την επόμενη φορά, βλάκα.
 

dark_eyes

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
931
Like
2
Πόντοι
6
όχι ban ρε παιδιά!
Μια χαρά ταιριάζει εδώ πιστεύω.
Έχω δει και χειρότερα εδώ πέρα. :2funny:
Τουλάχιστον βλέπουμε και κάτι άλλο πιο
πρωτότυπο από ελεηνίδες  :grin:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Δεν περιμένω πολλοί από εσάς να μπορούνε να μιλήσουν μαζί μου.. τεράστια η διαφορά επιπέδου..

Ωπα! Μας την επεσαν οι φιλοσοφοι και οι λεκτορες απο το Πολυτεχνιο!  :grin:

Γοια σου μαστωρα dreakx! Καλος ιρθες στω seite!  :birdman:
 
OP
OP
D

dreakx

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
Δεν με έπεισες εντελώς αλλά πάσο, δεν έχω επιστημονικές βάσεις για περαιτέρω αντιρρήσεις.

ΜΟΝΟ αυτό με πέθανε:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Edit: Αλήθεια, εσύ πας μόνο με επαγγελματίες; Και αν όχι, τι κάνεις αν κάποια τρούπα πει ότι δε θέλει να τη γεμίσεις;  :think:
σέβομαι τις γυναίκες.. τίποτα προφανώς (μιλώντας για μένα, το κείμενο δεν λέει για μένα..).. πάντως και όταν έχω σοβαρή σχέση πιστεύω επιβάλλεται όσο είμαι νέος να πηγαίνω και με πληρωμένες. Οι επαγγελματίες είναι σαν να παίζεις με τον φεμινισμό, ιδεολογική αυτοπεράτωση...
 

MR DRAMBUIE

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
983
Like
3
Πόντοι
6
Ποιός υποστήριξε ένα έγκλημα!!?? Πάτε πάλι να με φιμώσετε και ξέρετε πολύ καλά γιατί το κάνετε γιατί δεν έχετε κανένα απολύτως επιχείρημα.

Όλοι λοιπόν οι στρατιώτες της ΕΣΣΔ ήταν ψυχικώς ανώμαλοι και οι Ναζί ψυχικώς υγιείς.

Δεν ξέρεις απολύτως τίποτα για τον βιασμό γιατί τα χεράκια σου δεν μπορούν να κάτσουν ήσυχα για παραπάνω από 2-3 μέρες, το θέμα δεν σε αφορά καν και βγες πάραυτα από τα threads μου. Σκας πως να το πούμε, δεν αντέχεις, δεν φτουράς. Και φυσικά όλα αυτά που λες τα λες γιατί σε σέρνει ή θέλεις να σε σέρνει μια τρύπα από την μύτη. Μόνο ένας παντόφλας υπερασπίζετε την ίδια του την μιζέρια.

Ο βιασμός καθόλου δεν υπάγεται στην ψυχιατρική (χωρίς αυτό να την αποκλείει) , είναι ένα καθαρά βιολογικό φαινόμενο το οποίο γνώρισε την "αίγλη του" επί της αστικοποιημένης κοινωνίας που εσείς υποστηρίζετε με νύχια και με δόντια

Όσο για εσένα χυδαίε συκοφάντη, ο αυνανισμός υπάγεται στην ψυχιατρική , να το έχεις υπ' όψιν την επόμενη φορά, βλάκα.
Διαβασε κανα βιβλιο ρε μαλακα. Και δε προσπαθει να σε φιμωσει κανεις. Φιμωση εχεις απο μικρος,επειδη δεν επλενες την πουτσα σου ηλιθιε.
 
OP
OP
D

dreakx

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
160
Like
0
Πόντοι
1
ξεκολατε να τον βρίζετε .....κατι πιο σοβαρο εχει απο το να ειναι απλος μαλακας και προκλητικός...απλα δεν το εχω καταλαβει ακομα...αληθεια εχεις αγαπησει ποτε μια γυναικα???εστω την μητερα σου η την αδελφη σου(αν εχεις)

Τι σημαίνει να την έχω αγαπήσει; Έχετε μπερδέψει μάλλον την έννοια του έρωτα και της αγάπης, φυσικά και θα αγωνιστώ με κίνδυνο της ζωής μου για τα ίδια μου τα γονίδια, αλλά όταν πχ παίρνω το αυτοκίνητο της αδερφής μου για να γαμήσω και γαμάω δεν σκέφτομαι καρδούλες και αγγελάκια. Ίσα ίσα αν δεν μου το δώσει έχω και κάποιο δίκιο να πω ότι γαμιέται..  :2funny:

Ο έρωτας είναι ένα ψυχικό συμπλήρωμα της αναπαραγωγής. Τπτ άλλο..
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Γιατι το ψαχνεις τοσο πολυ ρε μαγκα?

Μηπως θες να μας πεις εμεσως πως εισαι ετοιμος να βιασεις/βιαστεις και προσπαθεις με πλαγιες μεθοδους να μας το πλασαρεις?  ;) ;) ;)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
σέβομαι τις γυναίκες.. τίποτα προφανώς (μιλώντας για μένα, το κείμενο δεν λέει για μένα..).. πάντως και όταν έχω σοβαρή σχέση πιστεύω επιβάλλεται όσο είμαι νέος να πηγαίνω και με πληρωμένες. Οι επαγγελματίες είναι σαν να παίζεις με τον φεμινισμό, ιδεολογική αυτοπεράτωση...

Εν γνώσει της κοπέλας με την οποία έχεις σχέση??  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


Εdit: [size=10pt]ΟΜG OMG OMG έχεις βάλει DONKEY PUNCH στο αβαταρ?? Οοοολεεεεεε!!![/size]  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
ξεκολατε να τον βρίζετε .....κατι πιο σοβαρο εχει απο το να ειναι απλος μαλακας και προκλητικός...απλα δεν το εχω καταλαβει ακομα...αληθεια εχεις αγαπησει ποτε μια γυναικα???εστω την μητερα σου η την αδελφη σου(αν εχεις)

Σε παραπεμπω στο post μου!

Γιατι το ψαχνεις τοσο πολυ ρε μαγκα?

Μηπως θες να μας πεις εμεσως πως εισαι ετοιμος να βιασεις/βιαστεις και προσπαθεις με πλαγιες μεθοδους να μας το πλασαρεις?  ;) ;) ;)
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
παντως εχει πολυ γελιο το θεματακι!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom