Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 74 άτομα (11 μέλη και 63 επισκέπτες)

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Επισης αυτο που θελω να εξηγησω για το μπασκετ ειναι οτι σε εναν αγωνα οι διαιτητες σφυρανε 100 φορες , λογικο καποιο απο αυτα τα σφυριγματα να ειναι λαθος οπως πχ ενα 4ο φαουλ που δεν ειναι σε καποιον παιχτη αλλα αν στέκεσαι σε καθε παιχνιδι σε τετοια καλυτερα να μην βλεπεις το αθλημα. Αν κατσω να δω καποιον αγωνα μας στο σεφ σιγουρα θα βρω φασεις που επρεπε να δοθούν σε εμας και δεν δόθηκαν.
Οσο για την περιοδο 2007-2012 πιστευω οτι ειμασταν ανώτεροι , ενω για τα υπόλοιπα ισοδυναμοι για αυτο και τερματίζαμε στην βαθμολογια της ευρωλιγκας πολυ κοντα.

Χωρίς διάθεση ειρωνείας, αυτή την χαλαρή προσέγγιση απέναντι στη διαιτησία και τα εκατό σφυρίγματα που μπορεί τα 5 να είναι λάθος , γιατί δεν την εφαρμόζεις και στο ποδόσφαιρο τότε ? Σε ένα πρωτάθλημα με 34 αγωνιστικές και άπειρα σφυρίγματα, γιατί το πρωτάθλημα στο ποδόσφαιρο κρίνεται από όλα τα ματς, γιατί το να δοθούν ένα λάθος πέναλτι ή ένα λάθος οφσάιντ είναι αλλοίωση πρωταθλήματος ?? Γιατί στο ποδόσφαιρο δεν εξετάζεις ποιά ομάδα ήταν ανώτερη, ποιά έριχνε χρήμα, ποιά είχε πάντα καλύτερους παίκτες , αλλά ψάχνεις να βρεις 10 πέναλτι σε 20 χρόνια για να μιλάς για παράγκες ??

Στο μπασκετ τώρα, δεν θα συμφωνήσουμε αλλά εγώ σου λέω ότι από το 2007 μεχρι 2018 είμαστε πάνω κάτω ισοδύναμοι και οι τίτλοι έπρεπε να ήταν μοιρασμένοι. Δηλαδή ο Ολυμπιακός άξιζε άλλα 3-4 πρωταθλήματα.
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Τυπε εχεις δικιο οτι αυτοι ηταν παικταραδες,αλλα για διαφορους λογους(προσαρμογη-τραυματισμοι)δεν επαιξαν οπως μπορουσαν
και ο Ολυμπιακος ναι ειχε το ιδιο μπατζετ αλλα ο ΠΑΟ ειχε σαφως καλυτερη ομαδα μεχρι το 2011 (ελληνικο κορμο-ομοιογενεια-ιδιο προπονητη)
Απο το 12 μεχρι το 18 οι 2 ομαδες ειναι περιπου ισαξιες και τα πρωταθληματα ηταν μοιρασμενα 4-3.
Τωρα αν 2-3 σφυριγματα εδρας υπερ του ΠΑΟ,που κι ο Ολυμπιακος ξεκαθαρα παιρνει στο ΣΕΦ ειναι σφαγες οκ ειναι η γνωμη σας.
Το λενε παντως ολοι οι ειδικοι,το μπασκετ ειναι το πιο δικαιο αθλημα και ειδικα σε σειρες αγωνων 99% κερδιζει η καλυτερη ομαδα.

Δεν πρόκειται να συμφωνήσουμε , αλλά τέσπα

Αυτό που προσπαθώ να εξηγήσω έιναι ότι οι ομάδες είναι από το 2007, όχι από το 2012 ισοδύναμες. Και δεν καταλαβαίνω γιατί εσύ λες από το 12. Η ομάδα του Γκέρσον το 2007 άξιζε το πρωτάθλημα, παρότι στήθηκε από το μηδέν και δεν έπαιξε καλό μπάσκετ στο μεγαλύτερο μέρος της χρονιάς. Αλλά στους τελικούς, είτε λόγω τρικ Γκέρσον, είτε λόγω απόδοσης κάποιων παικτών ,είτε λόγω φόρμας είτε λόγω κούρασης από φ4 (είτε για όποιον λόγο θες) ήταν καλύτερη και αδικήθηκε. Δεν μιλάω για το non call , αλλά γενικά για την διαιτησία. Και δεν δέχομαι το επιχείρημα ότι 'ο Παο ήταν ανώτερος αφού πήρε ευρωλίγκα'.Και ο Μπαρτζώκας πήρε ευρωλίγκα και έχασε το πρωτάθλημα.

Και άιντε να δεχτώ ότι είχες κάποια πλεονεκτήματα , όπως μέταλλο , σταθερό κορμό πολλά χρόνια και προπονητή, που σου έδιναν μια ανωτερότητα στις λεπτομέρειες. Αυτά χάθηκαν το 12. Όλοι έφυγαν ή αποσύρθηκαν. Μετά το 12 ο Ολυμπιακός ήταν αυτός που διέθετε κορμό και μέταλλο νικητή. Με αυτή την λογική θα έπρεπε να λες ήσουν ανώτερος μέχρι το 12 (και τα πήρες όλα) και κατώτερος μετά το 12 (που πήρες παραπάνω από τα μισά).
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Καλησπέρα.
Καταρχήν τύπε μαμρά είναι και όχι μαμπρα :rockon:.
Κατά δεύτερο εννοείται ότι ο ξανθός έλυνε και έδενε.Το ότι ευνοηθηκαμε σε ένα ματς με νιόνιο :vomit: δεν αλλάζει το κάδρο.

Πες τον όπως θες τον βρωμόγερο  :vomit: :vomit: :vomit:, εγώ το τονίζω όπως στη παλιά μεταγλώττιση.
Ο Ιωαννίδης έλυνε και έδενε, όπως και ο Θανάσης. όπως και παράγοντες άλλων ομάδων. Δεν είχαμε την αρχή του ενός.
Ο Πανιώνιος πάντα μου ήταν συμπαθής, δεν κατάλαβα γιατί ξερνάς??
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Μια χρονιά έγινε αυτό που λες λόγω Ολυμπιακών που παίζαμε στα Πατήσια.
Μια χαρά ομάδα είχαμε με κούπες και Φ4!
Το ότι ο Κόκκαλης τα παράτησε από τις απανωτές ψωλές και επειδή δεν ήθελε να ακολουθήσει στο χρήμα που έριχναν οι Αφοι δεν σημαίνει ότι δεν υπήρχε μπάσκετ.

Ο Κόκκαλης ουσιαστικά παράτησε την ομάδα μετά το τριπλ κραουν το 97. Άφησε να φύγουν Ρίβερς και Σιγάλας.
Και οι Αφοί έριξαν το μπάτζετ εκείνη την περίοδο, λόγω έλλειψης εγχώριου ανταγωνισμού. Εκείνη την περίοδο 02-07 νομίζω μόνο μια συμμετοχή σε φ4 είχες. Μόλις μπήκαν οι Αγγελόπουλοι, το ξαναανέβασαν με πικ το 2009 (στους ισολογισμούς της καε βέβαια δεν ξέρω τι έγραψαν , αλλά άστο αυτό).
Δεν σταμάτησε να υπάρχει το μπάσκετ, ούτε είπε κανείς ότι θα σταματήσει, απλά το ενδιαφέρον θα μειώνεται.
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Όταν είχες Κλέιζα,Μάτσας,Παπαλουκά είχα Σάρας,Σπανούλη,Μήτσο,Σισκάουσκας,Πέκοβιτς,Τομάσεβιτς....Άστο.
Όταν έφυγε ο Ομπράντοβιτς και μετά που ειχατε 4 χρόνια μεγαλύτερο μπάτζετ ισχύουν όσα λες και πήρατε 3 αν δεν κάνω λάθος.
Και φυσικά αυτός που σου άλλαξε την ιστορία ήταν ο Σπανούλης.
Πείτε και ένα ευχαριστώ αχάριστοι. :s&m_1:

Ας μην μιλήσουμε για μπατζετ, γιατί επίσημα έχω πάντα μεγαλύτερο, ας μιλήσουμε για ομάδες.
Και οι δυο ομάδες είχαν παικταράδες και ήταν πάνω κάτω ισοδύναμες. Το 2009 πχ ήσουν ελαφρώς ανώτερος και το πήρες. Το 2010 ήμουνα ελαφρώς ανώτερος και δεν με άφησαν να το πάρω. Την μια χρονιά σε καλύτερη κατάσταση ο Διαμαντίδης και ο Σάρας, την άλλη χρονιά ο Παπαλουκάς και ο Κλειζα (τυχαία τα ονόματα καταλαβαίνεις τι εννοώ). Σαν να βάλεις την Ρεάλ των Ζιντάν, Φίγκο,Ρονάλντο να παίξει με την Μπαρτσελόνα των Μέσι, Ροναλντίνιο, Ετό. Γίνεται να πάιξουν δυο τέτοιες ομάδες αντίπαλοι και να κερδίζει συνέχεια η μία ??

Για τον Σπανούλη , το ξέρουμε ότι είναι παικταράς και αρχιδάτος. Όχι μόνο για τους τίτλους που μας έδωσε, αλλά για το γεγονός ότι έφυγε από τα σίγουρα και άντεξε και όλο τον πόλεμο νεύρων που του γίνεται από αρδάκια και φαροφύλακες. Αν το είχατε κρατήσει , θα είχατε πάρει 2-3 ευρωπαικά ακόμα  :hi:
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Ναι,από τους Ούννους σας πολλές φορές δεκαετία του 90 στο Σεφ έβριζαν εν χορω τους κοντούς.
Μαλάκες παντού υπάρχουν,όπως και σε μας τα ζώα που έβριζαν τα θύματα της 7. :vomit:

Προσωπικά δεν έχω ακούσει ποτέ μπινελίκια στο γήπεδο. Και μου είναι δύσκολο να το πιστέψω, λόγω της συμπεριφοράς τους στο ατύχημα της Θ7 και ένα πρόβλημα του Ατίλιο. Αν ψάξεις και βρεις μια παλιά συνέντευξη του Θανάση στον ΣΙινάνογλου στο ΦΩΣ θα καταλάβεις
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.892
Κριτικές
8
Like
33.850
Πόντοι
6.536
Πες τον όπως θες τον βρωμόγερο  :vomit: :vomit: :vomit:, εγώ το τονίζω όπως στη παλιά μεταγλώττιση.
Ο Ιωαννίδης έλυνε και έδενε, όπως και ο Θανάσης. όπως και παράγοντες άλλων ομάδων. Δεν είχαμε την αρχή του ενός.
Ο Πανιώνιος πάντα μου ήταν συμπαθής, δεν κατάλαβα γιατί ξερνάς??

Ξερνάω γιατί τους σιχαίνομαι και ξέρω πολυ καλά τι είναι.
Τους έχω ζήσει από μέσα για αρκετά χρόνια. :vomit:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.892
Κριτικές
8
Like
33.850
Πόντοι
6.536
Ο Κόκκαλης ουσιαστικά παράτησε την ομάδα μετά το τριπλ κραουν το 97. Άφησε να φύγουν Ρίβερς και Σιγάλας.
Και οι Αφοί έριξαν το μπάτζετ εκείνη την περίοδο, λόγω έλλειψης εγχώριου ανταγωνισμού. Εκείνη την περίοδο 02-07 νομίζω μόνο μια συμμετοχή σε φ4 είχες. Μόλις μπήκαν οι Αγγελόπουλοι, το ξαναανέβασαν με πικ το 2009 (στους ισολογισμούς της καε βέβαια δεν ξέρω τι έγραψαν , αλλά άστο αυτό).
Δεν σταμάτησε να υπάρχει το μπάσκετ, ούτε είπε κανείς ότι θα σταματήσει, απλά το ενδιαφέρον θα μειώνεται.

2002-07 σηκώσαμε δύο κούπες και πήγαμε σε ένα φ4 ακόμα,ενώ με δυνατή ομάδα αποκλειστήκαμε από την Ταού για ένα σουτ που δεν μπήκε για να πάμε σε άλλο ένα.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.892
Κριτικές
8
Like
33.850
Πόντοι
6.536
Ας μην μιλήσουμε για μπατζετ, γιατί επίσημα έχω πάντα μεγαλύτερο, ας μιλήσουμε για ομάδες.
Και οι δυο ομάδες είχαν παικταράδες και ήταν πάνω κάτω ισοδύναμες. Το 2009 πχ ήσουν ελαφρώς ανώτερος και το πήρες. Το 2010 ήμουνα ελαφρώς ανώτερος και δεν με άφησαν να το πάρω. Την μια χρονιά σε καλύτερη κατάσταση ο Διαμαντίδης και ο Σάρας, την άλλη χρονιά ο Παπαλουκάς και ο Κλειζα (τυχαία τα ονόματα καταλαβαίνεις τι εννοώ). Σαν να βάλεις την Ρεάλ των Ζιντάν, Φίγκο,Ρονάλντο να παίξει με την Μπαρτσελόνα των Μέσι, Ροναλντίνιο, Ετό. Γίνεται να πάιξουν δυο τέτοιες ομάδες αντίπαλοι και να κερδίζει συνέχεια η μία ??

Για τον Σπανούλη , το ξέρουμε ότι είναι παικταράς και αρχιδάτος. Όχι μόνο για τους τίτλους που μας έδωσε, αλλά για το γεγονός ότι έφυγε από τα σίγουρα και άντεξε και όλο τον πόλεμο νεύρων που του γίνεται από αρδάκια και φαροφύλακες. Αν το είχατε κρατήσει , θα είχατε πάρει 2-3 ευρωπαικά ακόμα  :hi:

Τύπε η τριπλέτα Σαρας-Μητσος-Σπανούλης είναι η καλύτερη περιφερειακη τριάδα όλων των εποχών στην διοργάνωση.
Ο Μπιλ είναι όπως τα λες.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.892
Κριτικές
8
Like
33.850
Πόντοι
6.536
Προσωπικά δεν έχω ακούσει ποτέ μπινελίκια στο γήπεδο. Και μου είναι δύσκολο να το πιστέψω, λόγω της συμπεριφοράς τους στο ατύχημα της Θ7 και ένα πρόβλημα του Ατίλιο. Αν ψάξεις και βρεις μια παλιά συνέντευξη του Θανάση στον ΣΙινάνογλου στο ΦΩΣ θα καταλάβεις

Τύπε αν μπει χούις ρωτά να σου πει που είναι παλιος και ξέρει.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Αυτα τα γαμημενα τα αποδυτηρια παιζουν τελικα μεγαλυτερο λογο απ ο,τι ειχα φανταστει.
Μετα που βγηκε το ηχητικο του Πρινεζη, γιναμε μπουρδελο....
Δειτε και την Τοττεναμ τωρα... Ιδια ομαδα με περυσι και τρωει την μια σφαλιαρα μετα την αλλη και αυτο λογω αποδυτηριων..... Καποια γαμησοδουλεια παιχτηκε εκει... Καποιος εκανε καποιον συμπαικτη του κερατα ή κατι τετοιο.
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Χωρίς διάθεση ειρωνείας, αυτή την χαλαρή προσέγγιση απέναντι στη διαιτησία και τα εκατό σφυρίγματα που μπορεί τα 5 να είναι λάθος , γιατί δεν την εφαρμόζεις και στο ποδόσφαιρο τότε ? Σε ένα πρωτάθλημα με 34 αγωνιστικές και άπειρα σφυρίγματα, γιατί το πρωτάθλημα στο ποδόσφαιρο κρίνεται από όλα τα ματς, γιατί το να δοθούν ένα λάθος πέναλτι ή ένα λάθος οφσάιντ είναι αλλοίωση πρωταθλήματος ?? Γιατί στο ποδόσφαιρο δεν εξετάζεις ποιά ομάδα ήταν ανώτερη, ποιά έριχνε χρήμα, ποιά είχε πάντα καλύτερους παίκτες , αλλά ψάχνεις να βρεις 10 πέναλτι σε 20 χρόνια για να μιλάς για παράγκες ??

Ενα μεγαλο λαθος που κανετε πολλοι Ολυμπιακοι ειναι οτι μπερδευετε το ποδοσφαιρο με το μπασκετ.
Στο ποδοσφαιρο ενα και μονο σφυριγμα,ενα πεναλτι,μια κοκκινη,ενα οφσαιντ μπορει να διαμορφωσει το αποτελεσμα ενος αγωνα.
Και οπως παραδεχονται και οι περισσοτεροι Ολυμπιακοι πηρατε πολλα τετοια σφυριγματα την κοκκινη 20ετια.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Ενα μεγαλο λαθος που κανετε πολλοι Ολυμπιακοι ειναι οτι μπερδευετε το ποδοσφαιρο με το μπασκετ.
Στο ποδοσφαιρο ενα και μονο σφυριγμα,ενα πεναλτι,μια κοκκινη,ενα οφσαιντ μπορει να διαμορφωσει το αποτελεσμα ενος αγωνα.
Και οπως παραδεχονται και οι περισσοτεροι Ολυμπιακοι πηρατε πολλα τετοια σφυριγματα την κοκκινη 20ετια.
Δεν πας να γαμηθεις λεω εγω πρωινιατικα...
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
2002-07 σηκώσαμε δύο κούπες και πήγαμε σε ένα φ4 ακόμα,ενώ με δυνατή ομάδα αποκλειστήκαμε από την Ταού για ένα σουτ που δεν μπήκε για να πάμε σε άλλο ένα.

Το 2002 είχα ακόμα αξιόμαχη ομάδα, πήρες ευρωλίγκα αλλά Ελλάδα τίποτα. Το 2007 είχαν ήδη μπει οι Αγγελόπουλοι και το μπάτζετ θα ανέβαινε. Στην ουσία μιλάω για τις χρονιές 03,04,05,06. Τις 3 πρώτες ο Ολυμπιακός βγήκε 8ος , το 06 στην ανεπίσημα πρώτη χρονιά των Αγγελό , παίξαμε τελικό με Καζλάουσκας, αλλά εμφανώς κατώτεροι και χάσαμε.

Από την Ταου αποκλειστήκατε με πλεονέκτημα έδρας πριν το φ4 σε σειρά αγώνων, αλλά και εσύ ήσουνα τότε κατώτερος από τις τότε πρωτοκλασάτες ομάδες τύπου ΤΣΣΚΑ με Παπαλουκά, Χόλντεν , Μακάμπι του Γκέρσον και Μπάρτσα με Μποντίρογκα, Φούτσκα ΚΛΠ. Για ένα σουτ (ελεύθερο τρίποντο του Παπμακάριου) κόντεψε το 06 και  Ολυμπιακός να αποκλείσει την Μακάμπι από το φ4.

Είναι κανόνας ότι χωρίς ισχυρό εγχώριο ανταγωνισμό , το επίπεδο πέφτει και ούτε η μπασκετική σου ομάδα ξέφυγε από αυτόν.
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Τύπε η τριπλέτα Σαρας-Μητσος-Σπανούλης είναι η καλύτερη περιφερειακη τριάδα όλων των εποχών στην διοργάνωση.
Ο Μπιλ είναι όπως τα λες.

Να που συμφωνούμε και σε κάτι για τον Μπιλ.

Η τριάδα σίγουρα , αν όχι η καλύτερη, μία από τις καλύτερες. Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι απαγορέύεται να χάνει. Και ο Ομπράντοβιτς ίσως ο καλύτερος όλων των εποχών, και σίγουρα ο πιό επιτυχημένος, αλλά στην Τουρκία έχασε και αυτός 2 πρωταθλήματα
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Ενα μεγαλο λαθος που κανετε πολλοι Ολυμπιακοι ειναι οτι μπερδευετε το ποδοσφαιρο με το μπασκετ.
Στο ποδοσφαιρο ενα και μονο σφυριγμα,ενα πεναλτι,μια κοκκινη,ενα οφσαιντ μπορει να διαμορφωσει το αποτελεσμα ενος αγωνα.
Και οπως παραδεχονται και οι περισσοτεροι Ολυμπιακοι πηρατε πολλα τετοια σφυριγματα την κοκκινη 20ετια.

Στο ποδόσφαιρο , αν ψάξεις στο youtube, θα βρεις χιλιάδες βιντεάκια από αλλόθρησκους , με πέναλτι ,οφσαίντ , αποβολές κλπ. Μιλάμε πχ για ένα βίντεο με 40-50 φάσεις σε 20 χρόνια, δηλαδή 2-3 φάσεις τον χρόνο. Αυτό δεν σημαίνει όμως ότι το πρωτάθλημα το έδωσε η διαιτησία. Γιατί ?? Διότι και γω άμα δω τα ματς του ποδοσφαιρικού Παο ή της ΑΕΚ , θα βρω αντίστοιχο αριθμό φάσεων. Οπότε όποιος θέλει να επιχειρηματολογήσει για κλεμμένο πρωτάθλημα, ας κάτσει να κάνει την σούμα, να μετρήσει αποφάσεις υπερ του ενός ή του άλλου , να συνυπολογίσει την τότε βαθμολογική διαφορά και να αποφανθεί , κλεμμένο ή όχι. Ένα πρωτάθλημα που το πήρα πχ με 15 βαθμούς, με 2 πέναλτι και ένα γκολ οφσαιντ υπερ μου και στο οποίο και εσύ που βγήκες δεύτερος πήρες ενα πέναλτι και ένα γκολ οφσαιντ είναι στην τελική δίκαιο.
Ειδικά στην εποχή του Μαρινάκη, με ΠΑΟ διαλυμένο, ΑΕΚ στην γ και ΠΑΟΚ ανύπαρκτο τα πρώτα 5 χρόνια σχεδόν.

Στο μπασκετ όλα κρίνονται σε 5 ματς. Αν ευνοηθείς σε 1 ή 2 (όχι με πεναλτι , αλλά με άλλους τρόπους) και εγώ ευνοηθώ σε 0 ή 1, είναι αλλοίωση. Στο μπασκετ για εμένα, λόγω χαρακτήρα Αγγελό (δεν ξέρουν να παίζουν τέτοια παιχνίδια), εάν έκανε πάσο ο Τράκης, θα μπορούσαμε να 'εχουμε 100% καθαρό πρωτάθλημα με αγώνες υψηλού επιπέδου και ίσως ακολουθούσαν και άλλοι επιχειρηματίες (άνετα η Ελλάδα θα μπορούσε να έχει και 3η ομάδα Ευρωλίγκα).

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom