Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
ενω ο ουρταδο ειναι μυαλομενος ε;; οπως και ο φουστερ η χολεμπας;;;
αυτο ειπα?και εξαλλου αυτοι ηρθαν φετος δεν τους εχουμε δει ακομη ουτε ενα ολοκληρο χρονο
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
αυτο ειπα?και εξαλλου αυτοι ηρθαν φετος δεν τους εχουμε δει ακομη ουτε ενα ολοκληρο χρονο
δηλαδη αν τους δεις παραπανω απο χρονο θα μαθουν περισσοτερη μπαλα;;; για τον νταρμπισιρ ο βαλβερδε ειχε πει οτι τον ειχε αδικησει την πρωτη θητεια του στον ολυμπιακο και του αξιζε περισσοτερος χρονος συμετοχη και μολις ξαναηρθε τον εδιωξε!!!!!! τον μητρογλου απο 1-2 παιγνιδια καταλαβε οτι δεν κανει ενω ο φουστερ που στα περισσοτερα ειναι αορατος κανει ε;;
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
δηλαδη αν τους δεις παραπανω απο χρονο θα μαθουν περισσοτερη μπαλα;;; για τον νταρμπισιρ ο βαλβερδε ειχε πει οτι τον ειχε αδικησει την πρωτη θητεια του στον ολυμπιακο και του αξιζε περισσοτερος χρονος συμετοχη και μολις ξαναηρθε τον εδιωξε!!!!!! τον μητρογλου απο 1-2 παιγνιδια καταλαβε οτι δεν κανει ενω ο φουστερ που στα περισσοτερα ειναι αορατος κανει ε;;
και εγω δεν εχω συμπαθειες σε πολλους που παιζουν και συμπαθουσα πολλους που εφυγαν,ο χρονος δειχνει αν ηταν σωστο η λαθος η καθε επιλογη του προπονητη,δηλαδη εννοω το τι εκαναν αυτοι που εφυγαν μετα,τι τιτλους κατεκτησε η ομαδα κτλ
στην τελικη αυτος ο ρημαδης ο βαλβερδε ολο και κατι περισσοτερο θα ξερει απο εμας που δεν ειμαστε προπονητες και βλεπουμε μια φορα την εβδομαδα 14 παικτες απο ολο το ροστερ να παιζουν,αυτος τους βλεπει καθε μερα
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
και συμπαθουσα πολλους που εφυγαν

oskar_m.jpg
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: εκεινη τη χρονια ειχαμε πολυ μεγαλους παικτες,οντως ο οσκαρ ηταν ο χειροτερος ολων
για να μην παω πιο παλια επι εποχης βατραχου τι σαπακια περασαν και ποιοι καθοντουσαν παγκο
ο ερνεστο κανει μαλακιες αλλα τουλαχιστον ειναι δικαιος και βλεπει τα λαθη του
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
εγω τον θελω τον ραφικ για το β γυρο,μια χαρα μου φαινεται και μακαρι να τον παρει
Ο καστιγιο τι ειπε παλι,πρεπει να κανω ξανα προπονησεις γιατι ενα μηνα εκανα διακοπες,ωραια μεταγραφη εκανε ο αρης...
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
εγω τον θελω τον ραφικ για το β γυρο,μια χαρα μου φαινεται και μακαρι να τον παρει
Ο καστιγιο τι ειπε παλι,πρεπει να κανω ξανα προπονησεις γιατι ενα μηνα εκανα διακοπες,ωραια μεταγραφη εκανε ο αρης...
τουλάχιστον είναι ειλικρινής το παιδί :grin:
 

Επισκέπτης
εγω τον θελω τον ραφικ για το β γυρο,μια χαρα μου φαινεται και μακαρι να τον παρει
Ο καστιγιο τι ειπε παλι,πρεπει να κανω ξανα προπονησεις γιατι ενα μηνα εκανα διακοπες,ωραια μεταγραφη εκανε ο αρης...
5 χρονια κανει διακοπες απλα τον τελευταιο μηνα το παρακανε....
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
δεν πιστεύω να κάνει τετοια μαλακία!
...έκανε μία με το Χαβίτο...θα κάνει και άλλη με τον Τσιμπούρη;;;
έλεος, δεν τον χρειαζόμαστε!!
εκτός πια κι αν δεν μείνει ο Μιραλάς. Αλλά τέτοιο παίκτη δεν τον θέλω κι ας μου βάζει 10 γκολ σε κάθε αγώνα
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
δεν πιστεύω να κάνει τετοια μαλακία!
...έκανε μία με το Χαβίτο...θα κάνει και άλλη με τον Τσιμπούρη;;;
έλεος, δεν τον χρειαζόμαστε!!
εκτός πια κι αν δεν μείνει ο Μιραλάς. Αλλά τέτοιο παίκτη δεν τον θέλω κι ας μου βάζει 10 γκολ σε κάθε αγώνα
πως να μεινει ο μιραλας ρε λαστ,2,5 εκ χρειαζονται και αυτη τη στιγμη δεν υπαρχει σαλιο και σε εσας.ο τζεμπουρ μια χαρα θα ηταν για εσας αν δεν κανει και εκει τις μαλακιες του.
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.500
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Στο novasports έγραψαν πως ο Τζιμπούρ αποκτήθηκε από τον Ολυμπιακό μέχρι το καλοκαίρι με οψιόν ανανέωσης για 2 χρόνια.
 

Επισκέπτης
πλεον ολα τα σαιτ το γραφουν.δεν περιμενα ο βαλβερδε να κανει τετοια μαλακια με τον τσιμπουρ (εξωαγωνιστικα κριτιρια)και για αυτο δεν πιστευα τον πιπινομανιακ.τωρα ολοι αγωνια ποτε θα σκασει η βομβα τσιμπουρ...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046


Οχι τον ταλιμπαν ρε μαλακα.....  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

:jerking: :jerking: :jerking:


Μακαρι το καλοκαιρι να παρουμε τον βιειρινια..... Θελει λεφτα ο παοκ  :zfuck:
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
πλεον ολα τα σαιτ το γραφουν.δεν περιμενα ο βαλβερδε να κανει τετοια μαλακια με τον τσιμπουρ (εξωαγωνιστικα κριτιρια)και για αυτο δεν πιστευα τον πιπινομανιακ.τωρα ολοι αγωνια ποτε θα σκασει η βομβα τσιμπουρ...
Τελικα δεν ειχα αδικο ε?.. :grin:
Και ποιο "novasports" και παπαριες...εγω ειχα την αποκλειστικη ειδηση,ωρες πριν το παρουνε χαμπαρι οι δημοσιογραφοι... ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom