Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 169 άτομα (3 μέλη και 166 επισκέπτες)

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.706
Like
27.993
Πόντοι
5.506
Και ο μιστερ Μαρτινεθ σταματησε να του δινει χρονο. Κατσε να ερθει ο Γεναρης που ισως τον χρειαστεί, μιας και ο Ελ Καυλι θα πάει στο Αφρικανικο κυπελλο και θα μου τα κλασει τα αρχιδια...
αλλο το ενα και αλλο το αλλο...εγραψε ο τυπος λιγο πολυ οτι θα φυγουν καρβαλιο φαντιγκα........και ελ αραμπι
λες και ο γιουσεφ δεν ειναι πια στην οικογενεια,λες και δεν θα βλεπουμε ποτε τον αραμπι να βαζει γκολ στο 100 σε μια απο της καλυτερες ομαδες του κοσμου....λες και τον γιουσεφ ελ αραμπι θα τον στειλουμε στα παλτα επειδη μεγαλωσε....εγω ειμαι ολυμπιακος ζεμπου.....τα αρχιδακια που βαζουν παιχτες που εγω εκλαψα μαζι τους τους βαζουν στο τρενο να φυγουν και νομιζουν οτι ειναι ολυμπιακοι τους γραφω στα παπαρια μου....
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.492
Πόντοι
6.256
αλλο το ενα και αλλο το αλλο...εγραψε ο τυπος λιγο πολυ οτι θα φυγουν καρβαλιο φαντιγκα........και ελ αραμπι
λες και ο γιουσεφ δεν ειναι πια στην οικογενεια,λες και δεν θα βλεπουμε ποτε τον αραμπι να βαζει γκολ στο 100 σε μια απο της καλυτερες ομαδες του κοσμου....λες και τον γιουσεφ ελ αραμπι θα τον στειλουμε στα παλτα επειδη μεγαλωσε....εγω ειμαι ολυμπιακος ζεμπου.....τα αρχιδακια που βαζουν παιχτες που εγω εκλαψα μαζι τους τους βαζουν στο τρενο να φυγουν και νομιζουν οτι ειναι ολυμπιακοι τους γραφω στα παπαρια μου....
Εχουμε και το ματς Βραδυποριακος-Ταλαιπωριακος μπορει να παιζει εκει να μην σε παιρνουν τα ζουμια....:confused:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.492
Πόντοι
6.256
Συμπαθης κλανοφασολακιας βλεποντας τον Ελ Αραμπι να φευγει με το τραινο.....:confused:

 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.972
Κριτικές
42
Like
29.347
Πόντοι
28.246
αλλο το ενα και αλλο το αλλο...εγραψε ο τυπος λιγο πολυ οτι θα φυγουν καρβαλιο φαντιγκα........και ελ αραμπι
λες και ο γιουσεφ δεν ειναι πια στην οικογενεια,λες και δεν θα βλεπουμε ποτε τον αραμπι να βαζει γκολ στο 100 σε μια απο της καλυτερες ομαδες του κοσμου....λες και τον γιουσεφ ελ αραμπι θα τον στειλουμε στα παλτα επειδη μεγαλωσε....εγω ειμαι ολυμπιακος ζεμπου.....τα αρχιδακια που βαζουν παιχτες που εγω εκλαψα μαζι τους τους βαζουν στο τρενο να φυγουν και νομιζουν οτι ειναι ολυμπιακοι τους γραφω στα παπαρια μου....
Μαζι μου ειμαι. Ο συγκεκριμενος ειναι κομματι της ιστοριας του Ολυμπιακου.
Απλως θα προτιμουσα να του εδινε χρονο ωστε να μην σκουριαζει τελειως. Εκτος αν μου βρει και μου φέρει παιχτη απο τον Δεκέμβρη και μου τον ετοιμαζει να τον εχει ετοιμο τον Γεναρη.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
χοντρέ , ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ...... :alivedick::alivedick:


:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:


Καρυπιδης-Επανεκτιμηση-των-καταστασεων-και-γρηγορη-προσαρμογη-στα-νεα-δεδομενα.jpg
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.972
Κριτικές
42
Like
29.347
Πόντοι
28.246
Πρεπει να σε εχει γαμησει απο το κωλο ο Φορτουνης δεν εξηγειται αλλιως η ψυχωση που εχεις....:confused:
Σου ξανα λεω εμενα δεν με εχει καρφωσει ο Φορτουνης αλλους εχει καρφωσει που τον αμφισβητησαν
Καλη ωρα εσενα σε εχουν καρφωσει πολλοι που τους εχεις κρινει πριν καν τους δεις. Ο τελευταιος ειναι ο Ελ Καυλι που στον καρφωσε.

Ελα να σου πω μερικα μυστικα. Δεν ειναι μονο ο Φορτουνης γαυρος υπαρχουν και αλλα παιδια που βγηκανε απο αυτην την ομαδα και ειναι γαυροι και πονανε την ομαδα.

Και για να σκασεις απο το κακο σου. Οχι το 2024 αλλα το 2025 τελειωνε το συμβολαιο του Ανδρουτσου. Του το ανανεωσε πριν κανα μηνα μεχρι το 2026! Αλλωστε και ο ιδιος δεν ηθελε να φυγει απο τον Ολυμπιακο παρα μονο αν του πουν φυγε!
 

1belkinjo2

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2016
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
21
Eν τω μεταξυ,ειναι ισως η πρωτη φορα παγκοσμιως που δοθηκε τετοιο πεναλτυ επι VAR
Και κατι ακομα
Με το αυριανο με τον ΑΡΗ,6 ματς τα 5 στο Καραισκακης!δεν εχει ξαναγινει σε κανενα πρωταθλημα.Μεχρι 2 γνωριζω συνεχομενα εντος ή εκτος.

unnamed.jpg

Όχι τύπε, έχει ξανασυμβεί αυτό. Αυτό που δεν έχει ξανασυμβεί παγκοσμίως είναι το περσινό πέναλτι του Άβιλα στον Ιωαννίδη...
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.492
Πόντοι
6.256
Σου ξανα λεω εμενα δεν με ςχει καρφωσει ο Φορτουνης αλλπυς εχει καρφωσει που τον αμφισβητησαν
Καλη ωρα εσενα σε εχουν καρφωσει πολλοι που τους εχεις κρινει πριν καν τους δεις. Ο τελευταιος ειναι ο Ελ Καυλι που στον καρφωσε.

Ελα να σου πω μερικα μυστικα. Δνε ειναι μονο ο Φορτουνης γαυρος υπαρχουν και αλλα παιδια που βγηκανε απο αυτην την λμαδα και ειναι γαυροι και πονανε την ομαδα.

Και για να σκασεις απο το κακο σου. Οχι το 2024 αλλα το 2025 τελειωνε το συμβολαιο του Ανδρουτσου. Του το ανανεωσε πριν κανα μηνα μεχρι το 2026! Αλλωστε και ο ιδιος δεν ηθελε να φυγει απο τον Ολυμπιακο παρα μονο αν του πουν φυγε!
Τυπε στα αρχιδια μας και εμας Κωστης Παλαμας......
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.492
Πόντοι
6.256
Μεχρι και ο Ροντινει ΚΑΤΟΥΡΑΕΙ ΤΟΝ ΖΕΜΠΟΥ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ!!!:wanker:

 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.972
Κριτικές
42
Like
29.347
Πόντοι
28.246

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.492
Πόντοι
6.256
Τυπε, στο εχω ξανα πει. Καπου αλλου τα εχεις γραμμενα. Δεν εχεις αποτετοια για να τα γραψεις εκει.
Καλα διαβασε που σε γαμαει και ο Ροντινει πιο κατω για να μην απαντω 2 φορες στην ιδια αμοιβαδα....:confused:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.972
Κριτικές
42
Like
29.347
Πόντοι
28.246
Καλα διαβασε που σε γαμαει και ο Ροντινει πιο κατω για να μην απαντω 2 φορες στην ιδια αμοιβαδα....:confused:
Το διαβασα πριν το διαβασεις εσυ. Δεν μου ειπε κατι καινουριο και που δεν ξερω.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.492
Πόντοι
6.256
Βαλε το ντουβαρι τον Ζεμπου για θεμελιο και δεν θα πεφτει η γεφυρα με τιποτα προπονηταρα μου!!!:wanker:

 

1belkinjo2

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2016
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
336
Πόντοι
21
Δυστυχώς στην ομάδα μας τα Ελληνόπουλα που διαθέτουμε ούτε προωθούνται ούτε προστατεύονται.

Ο Ανδρούτσος θύμα αυτής της νοοτροπίας όπου κανένας Έλληνας δεν στηρίζεται σε σύγκριση με κάτι συνταξιούχους που έχουμε.

Καλός παίκτης ο οποίος όμως στη πορεία του άλλαξαν θέση με τα γνωστά αποτελέσματα.

Αυτά βλέπουν και οι υπόλοιποι και απογοητεύονται.

Φοβάμαι ότι και ο Ντόι στο τέλος θα καεί.

Ο Εμβιλά ως αναπληρωματικό αμυντικό χαφ θα ήταν εξαιρετική λύση στο συγκεκριμένο ρόστερ αλλά και αυτόν με την συμπεριφορά μας τον "διώξαμε" για να πάρουμε τελικά την μαούνα τον Ιμπόρα ...

Για τον Εμβιλά γκρινιάζω από τη μέρα που έφυγε. Πέρυσι ήταν από τους καλύτερους ακόμα κι όταν έπαιζε σέντερ μπακ.
Για τον Ανδρούτσο συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Έχεις έναν αξιοπρεπή παίκτη (που μπορείς να δηλώσεις και στην Ευρώπη ως trained at club) που στο 70% των αγώνων πρωταθλήματος είναι ανώτερος από όλη την αντίπαλη ομάδα και πας και πληρώνεις κάτι Καρβάλιο και δε συμμαζεύεται...
Έτσι διώξαμε παλιότερα και τον Σιώπη και τώρα τον καλεί εθνική. Μας χάλαγε για να κάνει τα ρεπό του Έσσε με κάτι Κηφισιές;
Ο Λυκογιάννης; Δεν έκανε για μπακ απ στα αριστερά; Όσο τον είδαμε δηλαδή καλύτερος ήταν ο Ραμόν;
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.304
Κριτικές
7
Like
38.230
Πόντοι
10.411
Βλακακο σου εχω και αλλο που δεν εχει ξαναγινει....στον επομενο γυρο θα παιξουμε τα 5 απο τα 6 παιχνιδια εκτος εδρας.

Καταπιες την Οθωμανικη μπουτσα απο χθες;:confused:
Πας και εσύ ρε να βγάλεις άκρη από οπαδό της ζέλας
:dunno:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom