Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (0 μέλη και 57 επισκέπτες)

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.606
Κριτικές
171
Like
91.449
Πόντοι
46.423
Σκάρπα έχει εξαιρετική τεχνική αλλά είναι ένα κλικ πιο αργός για το Ευρωπαϊκό ποδόσφαιρο.

Θα δείξει αν θα μπορέσει να προσαρμοστεί.

Ο Μπιέλ δεν τραβάει.

Ο Σολμπάκεν έδειξε καλά στοιχεία αλλά είχε τεράστια ευκαιρία να σκοράρει και έκανε μαλακία να χαζό-πλασάρει ενώ εύκολα πέρναγε από δεξιά τον τερματοφύλακα της Κηφισιάς.

Αν το έχανε ο Μασούρας αυτό θα τον βρίζανε για ένα μήνα ...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.669
Like
24.492
Πόντοι
6.256
Δεν μπορω να ξεπερασω απο χθες την απωλεια της τεραστιας ταλενταρας που λεγεται Ανδρουτσος....ΔΕΝ ΧΩΝΕΥΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ!!!
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.843
Like
28.727
Πόντοι
5.006
Ολυμπιακός (Ντιέγκο Μαρτίνεθ): Πασχαλάκης - Ροντινέι, Ρέτσος, Φρέιρε, Κίνι - Καμαρά, Έσε - Μασούρας, Φορτούνης, Σολμπάκεν - Ελ Κααμπί.:alivedick:
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
48
Like
12.703
Πόντοι
10.446
εσυ ποιος εισαι ρε με φανελα της αρσεναλ να μας πεις για τον θρυλο μου λες?
αντε στον πουτσο τσολια
χα χα χα...θεός είσαι σύγαυρε.... :2funny::2funny:
ξύπνα λεβέντη μου τσολιά / πιάσε τον πούτσο απ' τα μαλλιά...ένα πράμα... :cheesy:
ότι φανέλα γουστάρω θα φοράω κι ότι θέλω θα λέω...τσολιά στ' αρχίδια μας θα σε βάλουμε ?
πρώτο ματς του θρύλου που έχω δει στη ζωή μου είναι με τον Πανιώνιο το 1986 στο ΟΑΚΑ ......4-3 ....εσύ ?
και για να το κλείσω ο Θρύλος και η Αρσεναλάρα να κερδάνε και οι άλλοι να πα να γα....
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.706
Like
27.993
Πόντοι
5.506
χα χα χα...θεός είσαι σύγαυρε.... :2funny::2funny:
ξύπνα λεβέντη μου τσολιά / πιάσε τον πούτσο απ' τα μαλλιά...ένα πράμα... :cheesy:
ότι φανέλα γουστάρω θα φοράω κι ότι θέλω θα λέω...τσολιά στ' αρχίδια μας θα σε βάλουμε ?
πρώτο ματς του θρύλου που έχω δει στη ζωή μου είναι με τον Πανιώνιο το 1986 στο ΟΑΚΑ ......4-3 ....εσύ ?
και για να το κλείσω ο Θρύλος και η Αρσεναλάρα να κερδάνε και οι άλλοι να πα να γα....
ακου μουνακι και δεν σου ξαναμιλαω....γυρναγα σπιτι με τα ποδια απο την λαμπρακη οταν περναγανε τα ασθενοφορα με την 7....αντε γαμησου....μενω πανω απο τον ερασιτεχνη το μπασκετακι που ο χοντρος εκανε τενις...σαλτα γαμησου και φερε ρεστα μαλακα.....ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ ΜΕ ΤΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΟΥ ΓΑΜΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
48
Like
12.703
Πόντοι
10.446
Τον Σκαρπα χαιρετα τον απο τωρα. Ο Ισπανος αν συνεχισει οπως τωρα (δεν εχει σταθεροτητα βεβαια) θα φερει μεταγραφη. Στα 8-8,5 τον δινει, δεν νομιζω να πει οχι.

Δεκαρι υπαρχει, σε καλη ηλικια με εμπειρια (30 χρονων) προσαρμογη δεν χρειαζεται και τον παιρνεις απο τον Γεναρη ελευθερο. Μπακασετα τον λενε και σου παιζει και εξτρεμ και δευτερος επιθετικος εκτος απο δεκαρι, αρα μπορεις να βολευτεις και με Φορτουνη και με Ποντενσε μαζι στην εντεκαδα. Αλλα θα πρεπει να φυγει Μπιελ, Σολμπακεν. Αλλα ακομα και ετσι, η μεγαλυτερη δυσκολια ειναι να τον πεισεις εαν αποφασισει να επαναπατριστει. Τον νοιαζουν τα λεφτα αλλα δεν ειναι ο κυριος στοχος του. Τον νοιαζει η ομαδα να ειναι πρωταγωνιστρια αλλα δεν ειναι επισης ο κυριος στοχος του. Να ειναι από τους πρώτους βιολιτζηδες τον νοιάζει περισσοτερο.

Στην ΑΕΚ δεν τον βλεπω να γυρναει, εχει καποια προηγουμενα με διοικηση.... επικρατεστερη Ελληνικη ομαδα, γιατι θα απλωσει και αυτη χερι να τον παρει, πιστευω ειναι ο ΠΑΟΚ.

Αν ο Ολυμπιακος δουλεψει, ή δουλευει ηδη κατω απο ακρα μυστικοτητα την υποθεση και τον φερει προσωπικα θα το θεωρησω μεγαλη επιτυχια!
το θέμα είναι ΄ότι έχει σουξέ στο εξωτερικό..τι να έρθει να κάνει στην ελλάδα του μπαλτάκου, του μελισσανίδη, κ του conference league ?
μακάρι αλλά δεν το βλέπω...
ο Μπιελ ρε συ νομίζω ότι μας δουλεύει όλους ψιλό γαζί...παίζει 40-50 5 απ ότι μπορεί, και δεν έχω ιδέα γιατί....
Πάντως Σκάρπα, Καρβάλιο, Φαντιγκά ας φύγουν Γενάρη κ να πάρει ένα 8 αρο-δέκαρο εκεί στα 22-23 χρονών....
ο μαλάκας ο Χουανγκ δεν έπρεπε να φύγει, είναι απώλεια...θα είχαμε πολύ καλό κέντρο με αυτόν μέσα...
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
48
Like
12.703
Πόντοι
10.446
ακου μουνακι και δεν σου ξαναμιλαω....γυρναγα σπιτι με τα ποδια απο την λαμπρακη οταν περναγανε τα ασθενοφορα με την 7....αντε γαμησου....μενω πανω απο τον ερασιτεχνη το μπασκετακι που ο χοντρος εκανε τενις...σαλτα γαμησου και φερε ρεστα μαλακα.....ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΒΑΛΕΣ ΤΗΝ ΑΡΣΕΝΑΛ ΜΕ ΤΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΟΥ ΓΑΜΩ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΟΥΝΟΠΑΝΟ
ευχαριστώ επίσης ..και συ ότι επιθυμείς....
και κοίτα να πας να κοιταχτείς σε κάνα ψυχίατρο..δεν είναι κακό...πολύ οργή έχεις μέσα σου φίλε...
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.706
Like
27.993
Πόντοι
5.506
ευχαριστώ επίσης ..και συ ότι επιθυμείς....
και κοίτα να πας να κοιταχτείς σε κάνα ψυχίατρο..δεν είναι κακό...πολύ οργή έχεις μέσα σου φίλε...
μπα με πιανει λιγο τρελα με τα μουνοπανα σαν εσενα αλλα ειμαι οκ σκουπιδι....κοιτα πηγαινε σε κανα ιδρυμα
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.972
Κριτικές
42
Like
29.348
Πόντοι
28.246
Ολυμπιακός (Ντιέγκο Μαρτίνεθ): Πασχαλάκης - Ροντινέι, Ρέτσος, Φρέιρε, Κίνι - Καμαρά, Έσε - Μασούρας, Φορτούνης, Σολμπάκεν - Ελ Κααμπί.:alivedick:
Ωραια παιζει και ο Φορτουνης. Θα παρακολουθησει τον αγωνα και καποιος που τον προηγουμενο με την Κηφισιά δεν τον ειδε λογω του οτι ο Κωστακης δεν επαιζε. No Fortounis No Olympiacos. Δεν βλεπει Ολυμπιακο χωρις Φορτουνη αυτος.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.706
Like
27.993
Πόντοι
5.506
Ωραια παιζει και ο Φορτουνης. Θα παρακολουθησει τον αγωνα και καποιος που τον προηγουμενο με την Κηφισιά δεν τον ειδε λογω του οτι ο Κωστακης δεν επαιζε. No Fortounis No Olympiacos. Δεν βλεπει Ολυμπιακο χωρις Φορτουνη αυτος.
ελα ρε μαλακα......ωραια 11αδα ειναι
 

Aragorn135

Ανώτατος
Εγγρ.
1 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
48
Like
12.703
Πόντοι
10.446
Χουάνγκ, Εμβιλά και Μπακαμπού έπρεπε να κρατήσουμε.

Δεν είναι σύμπτωση που έφυγαν και οι 3 τους.

Ο δε Εμβιλά θα ήταν ένα σούπερ αμυντικό χαφ στη φετινή ομάδα που θα μπορούσε να καλύψει και σαν σέντερ μπάκ.

Ο Αλεξανδρόπουλος έβγαλε τα χρήματά του αλλά δεν μου πολύ αρέσει και είναι και άτεχνος.

Αμφιβάλλω αν θα δώσουμε 4 εκ του χρόνου για να τον κρατήσουμε.
αφού θέλανε και οι 3 να φύγουνε ..τι να κάναμε ?..πραγματική απώλεια ο Χουανγκ είναι...και σε καλή ηλικία ο μαλάκας...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.972
Κριτικές
42
Like
29.348
Πόντοι
28.246

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom