Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 207 άτομα (0 μέλη και 207 επισκέπτες)

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.107
Κριτικές
42
Like
29.621
Πόντοι
28.246
Ο,τι δεν μπορουμε να το φτασουμε το φτυνουμε, λεει ο σοφος λαος.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.107
Κριτικές
42
Like
29.621
Πόντοι
28.246
Η μεγαλυτερη παραμυθα...ο συμπαθης κατα τα αλλα εκκενωτης βοθρων ακα σκατατζης πιστευε οτι και οι δυο μαζι θα βαλουν απο 20 γκολ γιαυτο ειπε 40 και γελαγαμε ολοι μαζι του.Που να φανταστουμε οτι ο Ελ Καυλι ο εκπορθητης του κωλαντερου θα τα βαλει σχεδον μονος του...
Ρε μας πετσοκοψε ο ηλεκτρολογος, λεμε.
 

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.568
Κριτικές
4
Like
497
Πόντοι
36
Περι χρεων ΑΕΚ και Ολυμπιακου σε παραπεμπω σε παμπολλα μηνυματα που εχουν γραφτει στο νημα της ΑΕΚ (οπου οι φιλοι γαύροι ξερνουν τα μεσα τους απο ζηλεια για το γηπεδο) οπου φαινεται ξεκαθαρα πως και τι.
Οπως εχω ξαναγραψει η ΑΕΚ ειχε χρεη (τα 400 που γραφεις ειναι κατα συντριπτικη πλειοψηφια προστιμα, διαβασε τα σχετικα μηνυματα), , τιμωρηθηκε, επεσε Γ Εθνικη και μετα απο μερικα χρονια πηρε πρωταθλημα. Ο Ολυμπιακος για τα χρεη που διακριβωμενα ειχε (και ακομα εχει, βλεπε γηπεδο κλπ) ποια ακριβως τιμωρια υπεστη?
Μπορείς να μου πεις πως τιμωρηθηκε ο Ολυμπιακος για το σκανδαλο Κοσκωτα? Γιατι εγω μπορω να σου πω πως τιμωρηθηκε η ΑΕΚ για την κλοπη του Ψωμιαδη. Επεσε στη Γ Εθνικη.
Η ατιμωρησια που διεπει λοιπον οτι σκανδαλο και παρανομια διαπραττει ο Ολυμπιακός η επωφελειται απο αυτην , αποδεικνυει οτι η διαπλοκη του με την πολιτικη ηγεσια ειναι διαχρονικη και αναμφισβητητη.
Το αστειο ειναι οτι κουναει το δαχτυλο και στους υπολοιπους.
Για τα εσοδα, πηγαινε δες τι εχει βγαλει ο γαυρος απο συμμετοχες σε Ch.L. τα χρονια Κοκκαλη, οπου το πρωταθλημα πηγαινε συστημενο με παραγκες Θωμα κλπ. επι χρονια και μετα μιλαμε.
Για τους Παναθηναϊκους δεν εχω αντιστοιχα στοιχεια, αυτη ειχαν και εχουν την ευλογια της Αγιας Οικογενειας. Απλα δεν ασχολουνται σοβαρα.
αναφερθηκα σε συγκεκριμενο πραγμα και μου γραφεις για τα σχολια ζηλειας καποιων ολυμπιακων για το γηπεδο της αεκ;ελεος ρε φιλε...
η αεκ λοιπον δεν τιμωρηθηκε οπως προσπαθεις να πεις.η αεκ επεσε αγωνιστικα στη β εθνικη και ο προεδρος της επελεξε να τη ριξει στη γ εθνικη,να αλλαξει αφμ και να σβησει τα χρεη.γι αυτο το λογο,την αμεσως επομενη στιγμη αλλαξε η νομοθεσια ωστε να μη γινει συστημα και για τους αλλους μπαταχτσηδες.αυτο δε σημαινει πως δεν ειχε οικονομικο οφελος.ξεκαθαρο αυτο πιστευω.πιστολιασε τους παντες και τα παντα,πουλαγε αντιολυμπιακισμο και σημερα με θρασος το παιζει αδικημενη.
στα του κοσκωτα,δε γνωριζω την ηλικια σου αλλα πιστευω οτι δε ζουσες και πως ενημερωνεσαι απο το σδνα,πραγμα που αν συμβαινει,εισαι αλλος ενας παραπληροφορημενος.ο ολυμπιακος στην πραγματικοτητα,χρεωθηκε τις μπιζνες του κοσκωτα με το πασοκ,του οποιου υπουργος ξεψυχησε μεσα στο δικαστηριο.τι συνεβαινε τοτε;εκανε ο χ παικτης 50 εκατομμυρια,πηγαινε ο κοσκωτας και πληρωνε στην ομαδα 80 και εμφανιζαν μια μεταγραφη 150 εκατομμυριων.τα εκατομμυρια της διαφορας,πηγαιναν στις δουλειες του κοσκωτα με το πασοκ αλλα το χρεος εμενε στον ολυμπιακο.αυτα λοιπον τα χρεη κοσκωτα απο τα οποια ο ολυμπιακος οχι μονο δεν ειχε καποιο οφελος αλλα κοντεψε να χαθει ως ομαδα,να χασει ονομα,σημα κτλ,τα πληρωσε με ρυθμιση ο κοκκαλης.επειδη λοιπον ο κοκκαλης πληρωσε για κατι που δεν οφελησε τον ολυμπιακο,αντιθετα τον ζημιωσε διπλα γτ αυτα τα χρηματα θα μπορουσαν να εχουν χρησιμοποιηθει αλλιως,μπορουμε σημερα και σας κουναμε το δακτυλο.
για τις παραγκες αδελφε,αν βαλεις 1000 παιχνιδια τον αρκουδα αντιπαλο με το ριβαλντο και στα 1000 παιχνιδια θα κερδισει ο ριβαλντο.εκει που επασχε ο ολυμπιακος,ειναι στα μμε τα οποια ακομη και οταν ομαδες οπως η αεκ προηγουταν με γκολ οφσαιντ,εδειχναν αδικημενους ποδοσφαιριστες να πεφτουν κατω.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.603
Like
21.948
Πόντοι
5.006
ρε μεγαλε ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!!!!
GO0000PXEAAYxLB.jpg

ηρθε 36 χρονων εχοντας παρει 4 γιουροπα, μας κατουρησε και γυρναει σπιτι του....
:kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.603
Like
21.948
Πόντοι
5.006

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.189
Πόντοι
5.097
ηρθε 36 χρονων εχοντας παρει 4 γιουροπα, μας κατουρησε και γυρναει σπιτι του....
:kneel::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel:
τακη ΜΟΝΟ ΕΣΥ φωναζες να αποκλειστουμε απο γιουροπα για να σηκωσουμε το κονφερενς,ΜΟΝΟ εσυ ουρλιαζες μην κανουμε καμια μαλακια και νικησουμε τους αντιπαλους μας.
ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΕΙΧΕΣ ΤΗΝ ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ.
ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΣ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ .
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.603
Like
21.948
Πόντοι
5.006
τακη ΜΟΝΟ ΕΣΥ φωναζες να αποκλειστουμε απο γιουροπα για να σηκωσουμε το κονφερενς,ΜΟΝΟ εσυ ουρλιαζες μην κανουμε καμια μαλακια και νικησουμε τους αντιπαλους μας.
ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΕΙΧΕΣ ΤΗΝ ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΑΠΟ ΠΕΡΥΣΙ.
ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕΣ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ .
ειχε ερθει ο κυρ σαββας στον υπνο μου και μου ειπε "φέτο ειναι να γινει"....

αν και εγω ειχα λυγισει μετα το 1-4 με την μακαμπι...:cry:
απομακρυνεται ο στοχος για τελικο στην τζαμπασοφια....50-50 πλεον οι πιθανοτητες για τελικο...
:cry::cry::cry::cry:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.189
Πόντοι
5.097
ειχε ερθει ο κυρ σαββας στον υπνο μου και μου ειπε "φέτο ειναι να γινει"....

αν και εγω ειχα λυγισει μετα το 1-4 με την μακαμπι...:cry:
και καποια ζωα σε χλευαζανε αλλα τωρα σε πιστεψανε και τα ζωα. :coffee:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.189
Πόντοι
5.097
ωραιος ο ραφλας ειναι το γουρι μας. :coffee:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.189
Πόντοι
5.097
τακη εχω ενα παραπονο,με χαλασανε οι πρασινες ταμπελες κονφερενς οπως επισης οτι δεν ειχαμε πανο να τους ριξουμε ολους στα αντικαταθληπτικα,οχι οτι δεν εχουν πεσει αλλα με πανο η τζαμπα σοφια θα ηταν η ταφοπλακα τους.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.603
Like
21.948
Πόντοι
5.006
λοιπον πρεπει να ανοιξει τραπεζικο λογαριασμο η παε για να καταθεσουμε φραγκα, ωστε να στηθουν ανδριαντες ολων των παιχτων και του στρατηγου μεντιλιμπας μεσα στον πειραια...
του πατερα μεντιλιμπαρ θα στηθει πλατεια κοραη....
του ιμπορα ψηλα στην καστελλα...να μας κατουραει απο ψηλα...
ελ καμπι στα ταμπούρια...
του γαυροψυχου ποντενσε στα βραχια της πειραικης...
ρετσος, φουρτουνης και μαστούρας στην πλατεια λαου στο κερατσινι...
κτλ....κτλ...

και για τελος στο πασαλιμανι, απο την μια ακρη στην αλλη θα στηθει το αγαλμα του βαγγελα, σαν νεος κολοσσος της ροδου...να κρεμονται τα καμπανέλια του πανω απο τα κοτερα που θα μπαινουν στο λιμανι ζέας..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom