Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

DayStalker

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.525
Like
7.158
Πόντοι
2.306
Κρυβεται ο ανθρωπος μην τον βρει καμια συμφορα. Τι θες να κανει; Αστο ρε Κουλη καλυτερα. :confused:


Eγώ στη θέση του θα πήγαινα σ'ενα πυρηνικό καταφύγιο καλού κακού...
 

Rori Talagan

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2024
Μηνύματα
131
Like
201
Πόντοι
21
Κι ένα ξεκάθαρο θεϊκό σημάδι λίγο πριν τη λήξη του τελικού. Ο Αρχάγγελος Γαβριήλ στο γήπεδο. Άπιστοι μετανοείτε!!

arxaggelos-gavriel.jpg
Τρομερό πλάνο ο σκηνοθέτης.Προστιγμην νόμιζα οτι βλέπω παραισθήσεις απ την έκσταση του γκολ.

Διάβασα κι ένα πετυχημένο, δρυίδης γαυροραμίξ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.838
Κριτικές
184
Like
44.096
Πόντοι
21.896
Η γαλλία παίχτες έχει, εθνική έχει αλλά δπό συλλόγους....δεν....
Oute η Ουγγαρία έχει κύπελλο
Μόνο ένα inter cities fair cup η Φερεντσβάρος
Το inter cities cup ήταν ανεπίσημη διοργάνωση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πλησιάζουμε απειλητικά τους Ισπανούς :confused:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.603
Like
21.948
Πόντοι
5.006
Οδός Βάσκου Πατερούλη. Με προτομή του στάλιν...
Ρε την παλεύετε?

Τύπε μέχρι και κρεβάτι σου έχω κρατήσει στο Αιγινήτειο.

Φοβάμαι ότι τα πιστεύεις, όπως και πολλοί γαύροι.
ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΟ, ΕΞΕΛΙΣΣΟΝΤΑΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΝΟΣΟΙ ΤΑΧΥΤΑΤΑ...
ο ολυμπιακος δεν ειναι ενας απλος συλλογος για να περναμε την ωρα μας...ο ολυμπιακος ειναι τροπος ζωης. Ολα εχουν μια ιστορια απο πισω τους...
Δεν μπορεις να το καταλαβεις γιατι εισαι βαζελος...
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.467
Πόντοι
8.846
ο ολυμπιακος δεν ειναι ενας απλος συλλογος για να περναμε την ωρα μας...ο ολυμπιακος ειναι τροπος ζωης. Ολα εχουν μια ιστορια απο πισω τους...
Δεν μπορεις να το καταλαβεις γιατι εισαι βαζελος...
Φίλε το τελευταίο άκαιρο και άστοχο. Νομίζετε ότι αγαπάτε περισσότερο από τους άλλους την ομάδα σας?
Νομίζετε απλά, όπως πχ ο κάθε γονιός νομίζει ότι άλλος παιδί σαν το δικό του δεν έχει.
Είναι μια σύγκριση χωρίς νόημα και χωρίς σοβαρή απάντηση. Και πάντα μιλάμε για φιλάθλους, όχι οπαδούς καθώς αυτοί δεν αγαπούν την ομάδα τους, αγαπούν απωθημένα και ψάχνουν "διεξόδους" αποβολής συσσωρευμένου μίσους, αγανάκτησης, πικρίας ή όπως θες πες το...
Τώρα, τρόπος ζωής μια ομάδα δεν θα έπρεπε να είναι εκτός κι αν βιοπορίζεσαι από αυτό (και πάλι...). Σύντροφος είναι η ομάδα από τα παιδικά χρόνια που την επιλέγεις μέχρι το τέλος, σύντροφος που σε κερνά χαρές και πίκρες και σου δίνει λόγους για δραστηριότητες, από γήπεδο μέχρι κους κους στο καφε και τα φόρα, αθλητική εφημερίδα γαμοσταυρίδια με όριο κλπ κλπ.
Αυτά για υγιείς καταστάσεις...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.603
Like
21.948
Πόντοι
5.006
Φίλε το τελευταίο άκαιρο και άστοχο. Νομίζετε ότι αγαπάτε περισσότερο από τους άλλους την ομάδα σας?
Νομίζετε απλά, όπως πχ ο κάθε γονιός νομίζει ότι άλλος παιδί σαν το δικό του δεν έχει.
Είναι μια σύγκριση χωρίς νόημα και χωρίς σοβαρή απάντηση. Και πάντα μιλάμε για φιλάθλους, όχι οπαδούς καθώς αυτοί δεν αγαπούν την ομάδα τους, αγαπούν απωθημένα και ψάχνουν "διεξόδους" αποβολής συσσωρευμένου μίσους, αγανάκτησης, πικρίας ή όπως θες πες το...
Τώρα, τρόπος ζωής μια ομάδα δεν θα έπρεπε να είναι εκτός κι αν βιοπορίζεσαι από αυτό (και πάλι...). Σύντροφος είναι η ομάδα από τα παιδικά χρόνια που την επιλέγεις μέχρι το τέλος, σύντροφος που σε κερνά χαρές και πίκρες και σου δίνει λόγους για δραστηριότητες, από γήπεδο μέχρι κους κους στο καφε και τα φόρα, αθλητική εφημερίδα γαμοσταυρίδια με όριο κλπ κλπ.
Αυτά για υγιείς καταστάσεις...
Ολα λαθος...
1ον) δεν ειπα οτι εμεις αγαπαμε περισσοτερο τον ολυμπιακο...αυτο που ειπα ειναι οτι υπαρχουν οπαδοι που αγαπαμε περισσοτερο τις ομαδες μας απο αλλους...ειτε ειναο βαζελοι, ειτε γαυροι, ειτε οποιαδηποτε αλλη ομαδα..
2ον) με φιλαθλους δεν συναναστρεφομαι. Ας βαλουν νοβα να δουνε νταλας μαβερικς με ατλαντα χοκς...εγω ειμαι οπαδος....και οπαδος δεν σημαινει και χουλιγκαν οπωσδηποτε...
3ον) συντροφο αλλαζεις, ομαδα οχι...
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.340
Like
8.746
Πόντοι
2.356
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.467
Πόντοι
8.846
Ολα λαθος...
1ον) δεν ειπα οτι εμεις αγαπαμε περισσοτερο τον ολυμπιακο...αυτο που ειπα ειναι οτι υπαρχουν οπαδοι που αγαπαμε περισσοτερο τις ομαδες μας απο αλλους...ειτε ειναο βαζελοι, ειτε γαυροι, ειτε οποιαδηποτε αλλη ομαδα..
Κι εγώ αυτό είπα...λες εσύ ότι την αγαπας περισσότερο πχ από εμένα.
Λες χωρίς να ξέρεις
2ον) με φιλαθλους δεν συναναστρεφομαι. Ας βαλουν νοβα να δουνε νταλας μαβερικς με ατλαντα χοκς...
άσχετο
εγω ειμαι οπαδος....και οπαδος δεν σημαινει και χουλιγκαν οπωσδηποτε...
ναι με τη νοσταλγική έννοια δε σημαίνει....
3ον) συντροφο αλλαζεις, ομαδα οχι...
Ποιος μίλησε για αλλαγες?
Δε γνωριζω κανέναν που να άλλαξε την όποια ομάδα μετα τα 10
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.838
Κριτικές
184
Like
44.096
Πόντοι
21.896
Ολα λαθος...
1ον) δεν ειπα οτι εμεις αγαπαμε περισσοτερο τον ολυμπιακο...αυτο που ειπα ειναι οτι υπαρχουν οπαδοι που αγαπαμε περισσοτερο τις ομαδες μας απο αλλους...ειτε ειναο βαζελοι, ειτε γαυροι, ειτε οποιαδηποτε αλλη ομαδα..
2ον) με φιλαθλους δεν συναναστρεφομαι. Ας βαλουν νοβα να δουνε νταλας μαβερικς με ατλαντα χοκς...εγω ειμαι οπαδος....και οπαδος δεν σημαινει και χουλιγκαν οπωσδηποτε...
3ον) συντροφο αλλαζεις, ομαδα οχι...
Φίλο αλλάζεις ...
Φύλο αλλάζεις
Σύντροφος αλλάζεις
Όνομα αλλάζεις
Επίθετο αλλάζεις
Θρησκεία αλλάζεις
Υπηκοότητα αλλάζεις
Διαβατήριο αλλάζεις
Αριθμό ταυτότητας αλλάζεις

Μόνο δύο πράγματα δεν άλλαζεις
Αφμ κ ομάδα
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.107
Κριτικές
42
Like
29.621
Πόντοι
28.246
Ολα λαθος...
1ον) δεν ειπα οτι εμεις αγαπαμε περισσοτερο τον ολυμπιακο...αυτο που ειπα ειναι οτι υπαρχουν οπαδοι που αγαπαμε περισσοτερο τις ομαδες μας απο αλλους...ειτε ειναο βαζελοι, ειτε γαυροι, ειτε οποιαδηποτε αλλη ομαδα..
2ον) με φιλαθλους δεν συναναστρεφομαι. Ας βαλουν νοβα να δουνε νταλας μαβερικς με ατλαντα χοκς...εγω ειμαι οπαδος....και οπαδος δεν σημαινει και χουλιγκαν οπωσδηποτε...
3ον) συντροφο αλλαζεις, ομαδα οχι...
Μην παλευεις αλλο. Τι ειμαστε εμεις; Καναμε καμια πορεια σε τσου λου ή γιουροπα; Οχι. Ας κανουμε και μετα να μπουμε στο κλαμπ που κερδιζει μεσα στο Αμστερνταμ και κανει διπλαρες μεγαλες και γραφει ιστοριες. Αλλα τωρα που το σκεφτομαι, και πάλι δεν φτανει. Πρεπει να παμε και τελικο. Τωρα αν γυρισουμε με άδεια χερια δεν πειραζει. Οι πορειες μετρανε.
 

cuturu

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.056
Like
702
Πόντοι
96
Περι χρεων ΑΕΚ και Ολυμπιακου σε παραπεμπω σε παμπολλα μηνυματα που εχουν γραφτει στο νημα της ΑΕΚ (οπου οι φιλοι γαύροι ξερνουν τα μεσα τους απο ζηλεια για το γηπεδο) οπου φαινεται ξεκαθαρα πως και τι.
Οπως εχω ξαναγραψει η ΑΕΚ ειχε χρεη (τα 400 που γραφεις ειναι κατα συντριπτικη πλειοψηφια προστιμα, διαβασε τα σχετικα μηνυματα), , τιμωρηθηκε, επεσε Γ Εθνικη και μετα απο μερικα χρονια πηρε πρωταθλημα. Ο Ολυμπιακος για τα χρεη που διακριβωμενα ειχε (και ακομα εχει, βλεπε γηπεδο κλπ) ποια ακριβως τιμωρια υπεστη?
Μπορείς να μου πεις πως τιμωρηθηκε ο Ολυμπιακος για το σκανδαλο Κοσκωτα? Γιατι εγω μπορω να σου πω πως τιμωρηθηκε η ΑΕΚ για την κλοπη του Ψωμιαδη. Επεσε στη Γ Εθνικη.
Η ατιμωρησια που διεπει λοιπον οτι σκανδαλο και παρανομια διαπραττει ο Ολυμπιακός η επωφελειται απο αυτην , αποδεικνυει οτι η διαπλοκη του με την πολιτικη ηγεσια ειναι διαχρονικη και αναμφισβητητη.
Το αστειο ειναι οτι κουναει το δαχτυλο και στους υπολοιπους.
Για τα εσοδα, πηγαινε δες τι εχει βγαλει ο γαυρος απο συμμετοχες σε Ch.L. τα χρονια Κοκκαλη, οπου το πρωταθλημα πηγαινε συστημενο με παραγκες Θωμα κλπ. επι χρονια και μετα μιλαμε.
Για τους Παναθηναϊκους δεν εχω αντιστοιχα στοιχεια, αυτη ειχαν και εχουν την ευλογια της Αγιας Οικογενειας. Απλα δεν ασχολουνται σοβαρα.
Πρώτον δεν προβλέπονταν τιμωρίες δεύτερον πλήρωσε όλο το κεφάλαιο 9δις χωρίς προστιμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom