Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (11 μέλη και 31 επισκέπτες)

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.296
Κριτικές
24
Like
6.607
Πόντοι
3.446
Χεστηκε αν θα πατάνε στο γήπεδο, τα εχει παρει τα λεφτα απο τα διαρκείας. Του χρόνου ειναι το θεμα τι θα γίνει, κανονικά δεν θα έπρεπε να πουλήσει ουτε ενα εισιτήριο διαρκείας.
Με Παναχαϊκη ντέρμπι ουραγών 70.000 κόσμο στο οακα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zebu

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.240
Like
34.791
Πόντοι
9.931
Αδερφέ, αν και βάζελος, θα σου πω ότι, πάνω-κάτω, λέει όλος ο κόσμος, και βουϊζει η πιάτσα, τα τελευταία 2-3 χρόνια... όχι οτι αυτό που θα διαβάσεις δεν συνέβαινε απο τη στιγμή που σας ανέλαβε σαν πρόεδρος ο Βαγγέλας, αλλά πλέον δεν προσπαθεί καν να το κρύψει ο ίδιος...
Το πρόβλημα σε εσάς (και όποια άλλη ομάδα έχει αγοράσει, ή πρόκειται να αγοράσει) ο Βαγγέλας, είναι οτι... ο χοντρός χρησιμοποιεί τις ομάδες για ξέπλυμα χρήματος. Τίποτε περισσότερο, τίποτε λιγότερο. Μη σου πω οτι στήνει και εικονικές αγοραπωλησίες παικτών μεταξύ των ομάδων του, για να δικαιολογεί έσοδα και έξοδα. Παίχτες έρχονται, φεύγουν νύχτα, έρχονται άλλοι, όλοι απο το "πάνω ράφι", με ακριβά συμβόλαια, προπονητές έρχονται και φεύγουν, και το αποτέλεσμα; Όχι μόνο δεν έχετε την κυριαρχία που κάποιος θα περίμενε να έχετε εντός συνόρων, δεν κάνετε καν μια σοβαρή υπέρβαση στα ευρωπαϊκά παιχνίδια. Και, όσο θα συνεχίζεται η χρήση των ομάδων του Μαρινάκη για πλυντήριο μαύρου χρήματος, τόσο θα κατρακυλάτε.
Και εγω το ιδιο πιστεύω, ξέπλυμα χρήματος κανει κατα 90% και το κανει εις βαρος του Ολυμπιακού.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.020
Κριτικές
42
Like
29.448
Πόντοι
28.246
Χεστηκε αν θα πατάνε στο γήπεδο, τα εχει παρει τα λεφτα απο τα διαρκείας. Του χρόνου ειναι το θεμα τι θα γίνει, κανονικά δεν θα έπρεπε να πουλήσει ουτε ενα εισιτήριο διαρκείας.
Και ποιος σου ειπε οτι εξαντλουμε τα διαρκειας και γεμιζουμε το γηπεδο γιατι μας νοιαζει ο χοντρος;
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.867
Like
28.774
Πόντοι
5.006
Με Παναχαϊκη ντέρμπι ουραγών 70.000 κόσμο στο οακα
Μέσα ήμουν πιτσιρικας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και ποιος σου ειπε οτι εξαντλουμε τα διαρκειας και γεμιζουμε το γηπεδο γιατι μας νοιαζει ο χοντρος;
Έλα ντε
 

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.296
Κριτικές
24
Like
6.607
Πόντοι
3.446
Και ποιος σου ειπε οτι εξαντλουμε τα διαρκειας και γεμιζουμε το γηπεδο γιατι μας νοιαζει ο χοντρος;
Ακριβώς αυτό.Ο δαφνοστεφανωμενος και η ερυθρόλευκη ριγωτη είναι υπέρ άνω ολων
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.240
Like
34.791
Πόντοι
9.931
Τυποι το να πηγαίνετε να δειτε μια ομάδα χωρίς αρχή, μέση και τέλος και να θέλετε να βγάλετε τα μάτια σας με αυτο που βλέπετε δεν είναι φυσιολογικό, λέγεται μαζοχισμος...

Αλλά εντάξει οπως την βρίσκει κανείς, τρέξτε του χρόνου να εξαντλήσετε τα διαρκείας και να συνεχίσει ο χοντρός το ξέπλυμα του μαύρου χρήματος με την ησυχία του.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.867
Like
28.774
Πόντοι
5.006
Τυποι το να πηγαίνετε να δειτε μια ομάδα χωρίς αρχή, μέση και τέλος και να θέλετε να βγάλετε τα μάτια σας με αυτο που βλέπετε δεν είναι φυσιολογικό, λέγεται μαζοχισμος...

Αλλά εντάξει οπως την βρίσκει κανείς, τρέξτε του χρόνου να εξαντλήσετε τα διαρκείας και να συνεχίσει ο χοντρός το ξέπλυμα του μαύρου χρήματος με την ησυχία του.
Εσείς όταν τρωγατε 6 άρες 5 άρες και 4 άρες γιατι πηγαίνατε ρε τυπε,μαλακιες λες τυπε μεγάλες κιολας.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.240
Like
34.791
Πόντοι
9.931
Εσείς όταν τρωγατε 6 άρες 5 άρες και 4 άρες γιατι πηγαίνατε ρε τυπε,μαλακιες λες τυπε μεγάλες κιολας.
Εγω τυπε δεν πήγαινα πουθενά οταν ο Παναθηναϊκός παράπαιε, δεν ειχα σκοπό ούτε να σπάσω τα νευρα μου, ουτε να βγαλω τα ματια και πανω απο ολα δεν ειχα σκοπό να δώσω ουτε μισο ευρω σε εναν πρόεδρο που με κοροϊδεύει.
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.867
Like
28.774
Πόντοι
5.006
Εγω τυπε δεν πήγαινα πουθενά οταν ο Παναθηναϊκός παράπαιε, δεν ειχα σκοπό ούτε να σπάσω τα νευρα μου, ουτε να βγαλω τα ματια και πανω απο ολα δεν ειχα σκοπό να δώσω ουτε μισο ευρω σε εναν πρόεδρο που με κοροϊδεύει.
Έχει μυαλό τυπε ο κόσμος θα το βρει μπροστά του, όταν συνεχίσει έτσι ο βαγγελας
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.020
Κριτικές
42
Like
29.448
Πόντοι
28.246
Τυποι το να πηγαίνετε να δειτε μια ομάδα χωρίς αρχή, μέση και τέλος και να θέλετε να βγάλετε τα μάτια σας με αυτο που βλέπετε δεν είναι φυσιολογικό, λέγεται μαζοχισμος...

Αλλά εντάξει οπως την βρίσκει κανείς, τρέξτε του χρόνου να εξαντλήσετε τα διαρκείας και να συνεχίσει ο χοντρός το ξέπλυμα του μαύρου χρήματος με την ησυχία του.
Εγω τυπε δεν πήγαινα πουθενά οταν ο Παναθηναϊκός παράπαιε, δεν ειχα σκοπό ούτε να σπάσω τα νευρα μου, ουτε να βγαλω τα ματια και πανω απο ολα δεν ειχα σκοπό να δώσω ουτε μισο ευρω σε εναν πρόεδρο που με κοροϊδεύει.
Δεν μας ενδιαφερει το παραδειγμα σου τυπε. Και δεν θα σε ρωτησουμε και τι θα κανουμε.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.546
Like
21.904
Πόντοι
5.006
ο κοβασεβιτς ειχε ξεκωλωθει στις μιζες τις χρονιες που η ομαδα πετουσε και υπηρχε τάξη και αλφαδιά...
τωρα που ειναι ολα μπουρδελο, θα φαει με 10 μασελες ο κωλομπαρας ο σερβος...:confused:

καλυτερα να του φορεσουν μια στολη και να τον βαλουν φορ..περισσοτερο θα προσφερει ο κωλοπαιδαρας ο σερβος με το κεφαλι σαν παπουτσι που ειχε....μιλαμε για απιαστες κεφαλιές....:rockon:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.867
Like
28.774
Πόντοι
5.006
ο κοβασεβιτς ειχε ξεκωλωθει στις μιζες τις χρονιες που η ομαδα πετουσε και υπηρχε τάξη και αλφαδιά...
τωρα που ειναι ολα μπουρδελο, θα φαει με 10 μασελες ο κωλομπαρας ο σερβος...:confused:

καλυτερα να του φορεσουν μια στολη και να τον βαλουν φορ..περισσοτερο θα προσφερει ο κωλοπαιδαρας ο σερβος με το κεφαλι σαν παπουτσι που ειχε....μιλαμε για απιαστες κεφαλιές....:rockon:
Ετσι Τάκη όπως το είπες κωλομπαρας
 

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.296
Κριτικές
24
Like
6.607
Πόντοι
3.446
ο κοβασεβιτς ειχε ξεκωλωθει στις μιζες τις χρονιες που η ομαδα πετουσε και υπηρχε τάξη και αλφαδιά...
τωρα που ειναι ολα μπουρδελο, θα φαει με 10 μασελες ο κωλομπαρας ο σερβος...:confused:

καλυτερα να του φορεσουν μια στολη και να τον βαλουν φορ..περισσοτερο θα προσφερει ο κωλοπαιδαρας ο σερβος με το κεφαλι σαν παπουτσι που ειχε....μιλαμε για απιαστες κεφαλιές....:rockon:
Κάντε τα κουμάντα σας γιατί δεν θα αφήσει βιζιτα για βιζιτα διαθέσιμη ο πουστης.Γαμηστε οσο προλαβαίνετε
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.303
Κριτικές
2
Like
19.044
Πόντοι
3.656
Μέσα ήμουν πιτσιρικας
ξεροχύνω με μπαρουτοκαπνισμένο βετεράνο Άντζελο, απόστρατος ΟΥΚΑΣ της εφτά :rockon:
_____

στο θέμα προέδρων - οπαδών
θα συμφωνήσω ότι την ομάδα δεν την αφήνεις για χάρη κανενός προέδρου
Εννοείται ότι κανέναν δεν αφήνεις να σε σύρει-εκμεταλλευτεί σε εξωαθλητικά "παιχνίδια"-"δουλειές του"
Τώρα στην ειδική φάση που ανέφερε κάποιος φίλος παραπάνω , όταν δηλαδή η ομάδα δεν βλέπεται ,
απλά δεν πας γήπεδο αφού δεν το αντέχεις αλλά αυτό δεν έχει να κάνει με προέδρους
Παράδειγμα , την ομάδα του Ράντονιτς δεν μπορούσα να τη βλέπω όχι στο οακα αλλά ούτε στην tv :2funny:

Το σωστό είναι όλοι κοντά στην ομάδα τους-στη φανέλα που αγαπούν
και έξω από τα γήπεδα Κύριοι κ ωραίοι μάγκες !!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: linear

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.867
Like
28.774
Πόντοι
5.006
στο εχω πει οτι μου αρεσεις?
Γαμιολες φαγωθήκατε με τον αδελφό :alivedick::alivedick::alivedick::alivedick:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ξεροχύνω με μπαρουτοκαπνισμένο βετεράνο Άντζελο, απόστρατος ΟΥΚΑΣ της εφτά :rockon:
_____

στο θέμα προέδρων - οπαδών
θα συμφωνήσω ότι την ομάδα δεν την αφήνεις για χάρη κανενός προέδρου
Εννοείται ότι κανέναν δεν αφήνεις να σε σύρει-εκμεταλλευτεί σε εξωαθλητικά "παιχνίδια"-"δουλειές του"
Τώρα στην ειδική φάση που ανέφερε κάποιος φίλος παραπάνω , όταν δηλαδή η ομάδα δεν βλέπεται ,
απλά δεν πας γήπεδο αφού δεν το αντέχεις αλλά αυτό δεν έχει να κάνει με προέδρους
Παράδειγμα , την ομάδα του Ράντονιτς δεν μπορούσα να τη βλέπω όχι στο οακα αλλά ούτε στην tv :2funny:

Το σωστό είναι όλοι κοντά στην ομάδα τους-στη φανέλα που αγαπούν
και έξω από τα γήπεδα Κύριοι κ ωραίοι μάγκες !!!
Όχι εφτά.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.546
Like
21.904
Πόντοι
5.006
θενκς γκεις....μαλακιστηκα και ζηταω συγγνωμη....
απο εσας και ολιγους βαζελοπαοκαεκτζηδεατρομητους
που εισαι ρε μπραδερινι?
καλη επιστροφη παιχταρα μου!!!!
μας ελειψες!!!!
:grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom