Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
8
Like
9.224
Πόντοι
1.336
καλά και στο Man United - Man City επειδή έτυχε και το έβλεπα και live, δεν το πίστευα στα ματιά μου ότι δεν το έδωσε οφσαιντ .. βέβαια θα μου πεις τι με νοιάζει τι πιστεύεις εσύ, εδώ μιλάμε τι έδωσε διαιτητής και VAR στο κορυφαίο πρωτάθλημα του κόσμου .. πάντως για την ιστορία δεν τις λες και ακριβώς τις ίδιες φάσεις ... παρόμοιες ναι, αλλά ακριβώς τις ίδιες όχι ..

Πάντως θέλω να μου απαντήσεις αντρίκια σε αυτό που θα σε ρωτήσω τώρα ... αν γινόταν η ίδια ακριβώς φάση και στη θέση του Ελ- Αραμπί ήταν ας πούμε ο Σπόραρ, δεν θα λέγατε όλοι οι γαύροι και συ μαζί ότι είναι καραμπινάτο οφσαιντ ;;; θα ξαναέμπαινε μέσα ο Μαρινάκης ή όχι ;; εννοείται πως ναι ... άρα θα είχαμε 2 ακριβώς ίδιες φάσεις(απλά αντίθετες ως προς το σε ποιον συνέβησαν) που ο πρόεδρος σου θα έμπαινε και στις 2 μέσα να διαμαρτυρηθεί ;; ε , δεν γίνεται δουλειά έτσι ρε παιδιά
Ο Μαρινάκης καλύτερα να βλέπει αγώνες της Νότιγχαμ, όπου κάθεται στα αυγά του ο κουραδας και δεν λέει κουβέντα. Να πάρει και τον άλλον κουράδα μαζί του να ηρεμήσουμε από τους γραφικούς.
Ένα πρωτάθλημα της προκοπής έχουμε μετά από 10+ χρόνια και το καταστρέφουμε εμείς και ο Ρουμάνος κλεφτοκοτας
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.609
Like
21.962
Πόντοι
5.006
Όπως ακριβώς το λες ... τα τελευταία χρόνια ήσουν κλάσεις ανώτερος και τα πήρες αέρα ... δεν έπαιξε ρόλο καμία διαιτησία ...

εννοειται και επαιξε ρολο η διαιτησια..το περσινο πρωταθλημα που το πηραμε με 20 ποντους διαφορας, ηταν καραστημενο....καραστημενο υπερ του παοκ....ο οποιος βαρουσε πεναλντι σε καθε ματς....
το γεγονος οτι εγω επαιζα μπαλαρα και δεν εχανα πουθενα και αυτος εβγαζε αουτ τα πετσινα πεναλντι, δεν αλλαζει κατι...στημενο πρωταθλημα ειχε και εγω του το πηρα...
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
8
Like
9.224
Πόντοι
1.336
Γελάει ο κόσμος με τα πρωτοσέλιδα σήμερα

Τόση κλάψα ούτε ο Μπούζας
Ολυμπιακός είμαι και έχω σιχαθεί με τους τίτλους των εφημερίδων μας. Με αυτό τον τρόπο είναι σαν να παραδεχόμαστε ότι έχουμε μάθει και έτσι να νικάμε και σωστά λένε ότι υπήρχε τόσα χρόνια παράγκα
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
8
Like
9.224
Πόντοι
1.336
εννοειται και επαιξε ρολο η διαιτησια..το περσινο πρωταθλημα που το πηραμε με 20 ποντους διαφορας, ηταν καραστημενο....καραστημενο υπερ του παοκ....ο οποιος βαρουσε πεναλντι σε καθε ματς....
το γεγονος οτι εγω επαιζα μπαλαρα και δεν εχανα πουθενα και αυτος εβγαζε αουτ τα πετσινα πεναλντι, δεν αλλαζει κατι...στημενο πρωταθλημα ειχε και εγω του το πηρα...
Τι επεζες πέρυσι; Μπαλαρα ήταν που γυρνούσαμε την μπάλα πίσω όλη την ώρα. Μήπως μιλάς για τις χρονιές 2018-2020 που όντως παίζαμε μπαλαρα.
Από τότε κάθε χρόνο και χειρότερα
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.609
Like
21.962
Πόντοι
5.006
Τι επεζες πέρυσι; Μπαλαρα ήταν που γυρνούσαμε την μπάλα πίσω όλη την ώρα. Μήπως μιλάς για τις χρονιές 2018-2020 που όντως παίζαμε μπαλαρα.
Από τότε κάθε χρόνο και χειρότερα
νταξει οπως το παρει κανεις...μπαλαρα για τα στανταρ του ολυμπιακου μπορει να μην ηταν....
μπαλαρα ομως για τα ελληνικα δεδομενα ηταν σιγουρα....
γιατι πηραμε ενα πρωταθλημα με 20 βαθμος διαφορα....οχι σαν τα φετινα μπουρδελα που για να κρατηθουν 5-6 βαθμους πανω απο τον ρεαμπτσουκ, χρειαζονται μουφα πεναλντι και μουφα κοκκινες σχεδον σε καθε ματς!!!!
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.872
Like
28.227
Πόντοι
5.506
:piss:
:piss::piss::piss::piss::piss::piss::piss::piss::piss::piss::piss::piss::piss::piss:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

νταξει οπως το παρει κανεις...μπαλαρα για τα στανταρ του ολυμπιακου μπορει να μην ηταν....
μπαλαρα ομως για τα ελληνικα δεδομενα ηταν σιγουρα....
γιατι πηραμε ενα πρωταθλημα με 20 βαθμος διαφορα....οχι σαν τα φετινα μπουρδελα που για να κρατηθουν 5-6 βαθμους πανω απο τον ρεαμπτσουκ, χρειαζονται μουφα πεναλντι και μουφα κοκκινες σχεδον σε καθε ματς!!!!
NAI!!!!
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
8
Like
9.224
Πόντοι
1.336
νταξει οπως το παρει κανεις...μπαλαρα για τα στανταρ του ολυμπιακου μπορει να μην ηταν....
μπαλαρα ομως για τα ελληνικα δεδομενα ηταν σιγουρα....
γιατι πηραμε ενα πρωταθλημα με 20 βαθμος διαφορα....οχι σαν τα φετινα μπουρδελα που για να κρατηθουν 5-6 βαθμους πανω απο τον ρεαμπτσουκ, χρειαζονται μουφα πεναλντι και μουφα κοκκινες σχεδον σε καθε ματς!!!!
Για τα λεφτά που έχουμε σκάσει δεν ήταν μπαλαρα. Δεν πρέπει να συγκρινομαστε με το ελληνικό πρωτάθλημα αν θέλουμε να κάνουμε κάτι στην Ευρώπη.
Επίσης ούτε να μας νοιάζει τι σπρώξιμο έχουν οι άλλοι από την διαιτησία όταν έχουμε το 6πλασιο budget, είναι απλά ντροπή
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.872
Like
28.227
Πόντοι
5.506

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.609
Like
21.962
Πόντοι
5.006
Για τα λεφτά που έχουμε σκάσει δεν ήταν μπαλαρα. Δεν πρέπει να συγκρινομαστε με το ελληνικό πρωτάθλημα αν θέλουμε να κάνουμε κάτι στην Ευρώπη.
Επίσης ούτε να μας νοιάζει τι σπρώξιμο έχουν οι άλλοι από την διαιτησία όταν έχουμε το 6πλασιο budget, είναι απλά ντροπή
αυτα μας φαγανε...κουλτουρα και πολιτισμος..σουηδοι γιναμε... :confused:
παντως αν δεν σε νοιαζει που εσυ εχεις δωσει 6πλασια φραγκα και βλεπεις εναν πουχατς και εναν τζαβελλα να σου παιρνουν το πρωταθλημα με πεναλντι και κοκκινες, τοτε μια λεξη σε χαρακτηριζει : ΜΑΛΑΚΑΣ
:confused: :confused: :confused:
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.387
Κριτικές
7
Like
38.389
Πόντοι
10.411
Ολυμπιακός είμαι και έχω σιχαθεί με τους τίτλους των εφημερίδων μας. Με αυτό τον τρόπο είναι σαν να παραδεχόμαστε ότι έχουμε μάθει και έτσι να νικάμε και σωστά λένε ότι υπήρχε τόσα χρόνια παράγκα
Ολες οι φυλλάδες ανεξαρτήτου χρώματος είναι για τον κάδο των απορριμάτων. Στην κλάψα,στην γκρίνια και στην προκλητικοτητα,είναι ίδιες
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
8
Like
9.224
Πόντοι
1.336
αυτα μας φαγανε...κουλτουρα και πολιτισμος..σουηδοι γιναμε... :confused:
παντως αν δεν σε νοιαζει που εσυ εχεις δωσει 6πλασια φραγκα και βλεπεις εναν πουχατς και εναν τζαβελλα να σου παιρνουν το πρωταθλημα με πεναλντι και κοκκινες, τοτε μια λεξη σε χαρακτηριζει : ΜΑΛΑΚΑΣ
:confused: :confused: :confused:
Το θέμα είναι που τα δώσαμε. Σε ανύπαρκτους πρώην παίχτες. Πόσα χρόνια ψάχνουμε εξτρέμ που να έχουν το 1 vs1; 3+ είναι η απάντηση και μάλιστα θέλουμε 2.
Πόσα χρόνια ψάχναμε δεξί μπακ της προκοπής; 3, μέχρι που βρήκαμε
Πόσα χρόνια ψάχνουμε αριστερό μπακ της προκοπής; 3,5+ και συνεχίζουμε...
Πόσα χρόνια ψάχνουμε στόπερ ηγέτη; Γαματο πάει δεκαετία... Έχουμε τον παλαιστή Σωκράτη, τους διπολικους Σενεγαλέζους και τον απατεώνα στην άμυνα.
Οπότε μαλακας δεν είμαι εγώ.
Είσαι εσύ που τρως το σανό του Βαγγέλη και δεν κρίνεις πρώτα εσένα αλλά τους άλλους.
Ο κλασικός ο μαλακας ο Έλληνας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom