Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (12 μέλη και 28 επισκέπτες)

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.609
Like
21.964
Πόντοι
5.006
Εχεις καλυτερη ομαδα απο Κουλα και ΖΜΠΑΟΓΚ φετος;Για να μην λεμε μαλακιες αδερφε....εστω οριακα καλυτερη οπως λες.Οχι ειναι η απαντηση ξεκαθαρα....απο τον βαζελο εχεις και οντως αυτον τον παει τραινο η διαιτησια.

αληθεια τυπε???εχουμε καλυτερη ομαδα απο τον βαζελο????αποκλειεται!!!!!
εγω θυμαμαι που ολοι στον 1ο γυρο λεγανε για την ομαδαρα του βαζελου με τον καθηγητη τον φυσσουν στον παγκο...τοτε που ο αιτορ βαρουσε πεναλντι σε καθε ματς και κερδιαζανε την αεκ 2-0 με 2 επαφες - πεναλντι...
θυμασαι τυπε???? τοτε δεν μιλουσε κανεις για την καλοκουρδισμενη αεκ...μονο για την ομαδαρα του βαζελου λεγανε ολοι..
στον 2ο γυρο που κατερρευσε ο πρασινος καρναβαλος και αρχισανε τα συνεχομενα πεναλντι και κοκκινες υπερ της αεκ, τοτε ολοι θυμηθηκανε την καλοκουρδισμενη ομαδαρα του ροτα και του χατζησαφι....
η καλοκουρδισμενη αεκ που νικησε 1-2 μεσα στον ιωνικο στο 95 και απο τοτε μετραει μονο πεναλντι και κοκκινες...η καλοκουρδισμενη που εχασε μεσα στον μπαοκ, ενω το μπουρδελο του ρεαμπτσουκ πηρε ισοπαλια εκει μεσα....

7 κορνερ χθες και ουτε ενα βαρ ρε πουστη μου...δηλαδη δεν ακουμπησε κανενας την φανελα του μπακαμπου χθες???με τα ματια τον μαρκαρανε????
τι ζηταω ρε πουστη μου???ενα βαρ - πεναλντι για να γινω και εγω καλοκουρδισμενος οπως η αεκ και ο βαζελος!!!!!

:cry: :cry: :cry: :cry:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.306
Like
51.256
Πόντοι
12.756
αληθεια τυπε???εχουμε καλυτερη ομαδα απο τον βαζελο????αποκλειεται!!!!!
εγω θυμαμαι που ολοι στον 1ο γυρο λεγανε για την ομαδαρα του βαζελου με τον καθηγητη τον φυσσουν στον παγκο...τοτε που ο αιτορ βαρουσε πεναλντι σε καθε ματς και κερδιαζανε την αεκ 2-0 με 2 επαφες - πεναλντι...
θυμασαι τυπε???? τοτε δεν μιλουσε κανεις για την καλοκουρδισμενη αεκ...μονο για την ομαδαρα του βαζελου λεγανε ολοι..
στον 2ο γυρο που κατερρευσε ο πρασινος καρναβαλος και αρχισανε τα συνεχομενα πεναλντι και κοκκινες υπερ της αεκ, τοτε ολοι θυμηθηκανε την καλοκουρδισμενη ομαδαρα του ροτα και του χατζησαφι....
η καλοκουρδισμενη αεκ που νικησε 1-2 μεσα στον ιωνικο στο 95 και απο τοτε μετραει μονο πεναλντι και κοκκινες...η καλοκουρδισμενη που εχασε μεσα στον μπαοκ, ενω το μπουρδελο του ρεαμπτσουκ πηρε ισοπαλια εκει μεσα....

7 κορνερ χθες και ουτε ενα βαρ ρε πουστη μου...δηλαδη δεν ακουμπησε κανενας την φανελα του μπακαμπου χθες???με τα ματια τον μαρκαρανε????
τι ζηταω ρε πουστη μου???ενα βαρ - πεναλντι για να γινω και εγω καλοκουρδισμενος οπως η αεκ και ο βαζελος!!!!!

:cry: :cry: :cry: :cry:

ΣΚΑΣΜΟΣ ΚΙΝΑΙΔΕ​

 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.694
Like
2.428
Πόντοι
606
4e7640c85a861e01319057f5fc7d1655



προεδραρα μας σε στεναχωρισαν μην το βαζεις κατω:rockon:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.910
Κριτικές
16
Like
14.798
Πόντοι
6.515
Μαρινακης, Καραπαπάς αμα ανέβουν μαζί σε ζυγαριά τι θα δείξει τυποι?
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.389
Κριτικές
7
Like
38.391
Πόντοι
10.411
Όμορφη εικόνα χτες στην κερκίδα μπροστά μου
Πατέρας είχε έρθει με την μικρή του κόρη και όταν ακυρώθηκε το γκολ και είμασταν όλοι σκασμένοι,πήγε και έκατσε σε μια θέση άδεια λίγο πιο δίπλα στεναχωρημένος πιάνοντας το κεφάλι του
Το κοριτσάκι τον είδε και πήγε να τον αγκαλιάσει

Κάτι άλλο που θέλω να πω είναι αν ξέρει κανείς γτ μετά την ακύρωση,άτομα από την 7 ή από την 8 πήδηξαν μέσα στον περιβάλλοντα χώρο του γηπέδου και τρέχανε προς την 17-18 ,τι συνέβη?
 

Fernando Alonso

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2019
Μηνύματα
536
Like
754
Πόντοι
86
Κάτι άλλο που θέλω να πω είναι αν ξέρει κανείς γτ μετά την ακύρωση,άτομα από την 7 ή από την 8 πήδηξαν μέσα στον περιβάλλοντα χώρο του γηπέδου και τρέχανε προς την 17-18 ,τι συνέβη?
ακουγεται οτι μας πηραν πανο τα χανουμια
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.171
Κριτικές
33
Like
5.411
Πόντοι
4.096
Μια ομελετιτσα.....και λιγο κεκακι για το ζαχαρο

αφου γλιτωσα χθες.......ολα επιτρεπονται :hi:
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.389
Κριτικές
7
Like
38.391
Πόντοι
10.411

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.617
Κριτικές
31
Like
13.190
Πόντοι
5.097
ποσο πιο χαμηλα μπορουν να πεσουν οι ζελες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom