Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
καλημέρα , ο νέρι το κάρφωσε το γκολάκι του πάλι ;)
η τιμή του θα πάει στα ύψη ,και βλέπω να τον πουλάνε δυστυχώς,ελπίζω να μην γίνει αυτό τουλάχιστον φέτος :sunglasses: :sunglasses:

Αν δεν τον πουλήσουν φέτος, ποιός εγγυάται καλή τιμή για το μέλλον (τρυματισμοί, ντεφορμαρίσματα, κλπ)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλά ρε,από που ξεμύτισε αυτός ο Αλέξανδρος;νόμιζα ότι πέθανε.Τώρα θα σκάσει μύτη κ ο υποβολέας του(σίγουρααααααααα).Κ επειδή παλιά μου τέχνη κόσκινο(δικηγόρος των φονιάδων),εσχάτως μας λανσάρεται κ δικηγόρος του Ελληνομεξικανοουρουγουανοπαραουγουανου φονιά των γηπέδων κ καρατέκα επί των συμπαικτών του στον Ολυμπιακό,Νέρι ''κωλόπαιδο'' Καστίγιο.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Και ο Καντονά, καρατατζής ήτανε...
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Καλά ρε,από που ξεμύτισε αυτός ο Αλέξανδρος;νόμιζα ότι πέθανε.Τώρα θα σκάσει μύτη κ ο υποβολέας του(σίγουρααααααααα).Κ επειδή παλιά μου τέχνη κόσκινο(δικηγόρος των φονιάδων),εσχάτως μας λανσάρεται κ δικηγόρος του Ελληνομεξικανοουρουγουανοπαραουγουανου φονιά των γηπέδων κ καρατέκα επί των συμπαικτών του στον Ολυμπιακό,Νέρι ''κωλόπαιδο'' Καστίγιο.
Ετσι Ετσι το κωλοπαιδο ο Αμπαλος ο Παλιοχαρακτηρας ο Πρεζακιας Ο δερνω τους Συμπαιχτες μου Να απελαθει Ευτυχως που δεν επαιξε στην Τιμια εθνικη μας Ευτυχως και ετσι τωρα θα παιζει Ο ΖΗΣΗΣ ΒΡΥΖΑΣ ΚΑΙ Ο ΑΓΓΕΛΟς ΧΑΡΗΣΤΕΑςαφηστε τον Νερι να τα καρφωνει εναντιον της Βραζιλιας ΑΜΠΑΛΟΙ Ε ΑΜΠΑΛΟΙ
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
κολοπαιδαρας οσο καλος ποδοσφαιριστης και να ειναι δεν εχει θεση στην ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ευρωπης!!!!και αν παιζει ΚΑΚΟΣ  παιζει..!!!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Ετσι Ετσι το κωλοπαιδο ο Αμπαλος ο Παλιοχαρακτηρας ο Πρεζακιας Ο δερνω τους Συμπαιχτες μου Να απελαθει Ευτυχως που δεν επαιξε στην Τιμια εθνικη μας Ευτυχως και ετσι τωρα θα παιζει Ο ΖΗΣΗΣ ΒΡΥΖΑΣ ΚΑΙ Ο ΑΓΓΕΛΟς ΧΑΡΗΣΤΕΑςαφηστε τον Νερι να τα καρφωνει εναντιον της Βραζιλιας ΑΜΠΑΛΟΙ Ε ΑΜΠΑΛΟΙ
εσυ κανε του ΠΙΠΕΣ να παιζει στην ομαδα σου...στην εθνικη δεν εχει θεση...στον οσφπ(και σε καθε παε..) που τρωει τα μπουκετακια του (απο τον σουρερ) ας παιζει....
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Ρε παιδιά, για να καταλάβω, απαιτούμε πειθαρχία και χαρακτήρα από ένα παλληκαράκι, ποδοσφαιριστή, προερχόμενο από μία σκληρή κοινωνία όπως η Λατινοαμερικάνικη, αμόρφωτο, που ήρθε 16 χρονών διανύοντας μισό ισημερινό, για να φτιάξει τη ζωή του, και δεν απαιτούμε πειθαρχία και χαρακτήρα από στατιωτικούς, δικαστές, πολιτικούς, κλπ;
Όχι τίποτα άλλο, αλλά και οι Έλληνες δεν είμαστε κι ό,τι καλύτερο σε τέτοια θέματα...και δεν παίζουμε και καλή μπάλλα γαμώ το... :think:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Ρε παιδιά, για να καταλάβω, απαιτούμε πειθαρχία και χαρακτήρα από ένα παλληκαράκι, ποδοσφαιριστή, προερχόμενο από μία σκληρή κοινωνία όπως η Λατινοαμερικάνικη, αμόρφωτο, που ήρθε 16 χρονών διανύοντας μισό ισημερινό, για να φτιάξει τη ζωή του, και δεν απαιτούμε πειθαρχία και χαρακτήρα από στατιωτικούς, δικαστές, πολιτικούς, κλπ;
Όχι τίποτα άλλο, αλλά και οι Έλληνες δεν είμαστε κι ό,τι καλύτερο σε τέτοια θέματα...και δεν παίζουμε και καλή μπάλλα γαμώ το... :think:
ΣΥΜΦΩΝΩ σε οσα λες αλλα τωρα μιλαμε για ποδοσφαιρο!!!!αμα μιλησουμε για δικαστες τα ιδια θα υποστηριζω...εδω ο αλλος λεει να εχει ασυλια επειδη παιζει καλη μπαλα..!!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αν δεν κάνω λάθος,ο ιδιός ο Ελληνομεξικανοουρουγουανοπαραουγο υανος διάλεξε που θα παίξει.Οπότε χεστήκαμε πατόκορφα κιόλας.Ε ρε πουστη μου,έννοιες που έχουμε να ασχολούμαστε με το κάθε κωλοπαίδι.Διάλεξε ή δεν διάλεξε να πάει στο Μεξικό;οπότε από κει κ πέρα...ΤΕΛΟΣ.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
ΣΥΜΦΩΝΩ σε οσα λες αλλα τωρα μιλαμε για ποδοσφαιρο!!!!αμα μιλησουμε για δικαστες τα ιδια θα υποστηριζω...εδω ο αλλος λεει να εχει ασυλια επειδη παιζει καλη μπαλα..!!!!!

Κι εγώ στη μπάλλα εστιάζω, γι' αυτό και τάσσομαι υπέρ του...έχουμε πήξει σε ξυλοκόπους χωρίς φαντασία, που "κάνουν τη δουλειά τους", και παίζουν "όπου τους πει ο προπονητής τους"...
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Κι εγώ στη μπάλλα εστιάζω, γι' αυτό και τάσσομαι υπέρ του...έχουμε πήξει σε ξυλοκόπους χωρίς φαντασία, που "κάνουν τη δουλειά τους", και παίζουν "όπου τους πει ο προπονητής τους"...
μαλιστα....οταν ο γερμανος εδιωξε τον γεωργατο επειδη εκανε μπουρδελο την ομαδα ολοι πεσανε εναντιων του...."εχει αλλον σαν τον γεωργατο?" τετοια λεγανε....αλλα ο γερμανος εφτιαξε μια ομαδα με αιχμη τον.......χαριστεα και πηρε το ευρο!!!!!
εγω λοιπον δεν θελω κολοπαιδαραδες στην εθνικη αλλα το τι θελω εγω ΔΕΝ μετραει..το θεμα ειναι οτι  ο ΚΑΣΤΙΓΙΟ  επελεξε το μεξικο....οποιος λοιπον ακομα και μετα την επιλογη του τον θελει στην ΕΘΝΙΚΗ ας παει να τον παρακαλεσει μπας και αλλαξει γνωμη.....

υ.γ. οι "ξυλοκοποι" πηρανε το EURO......
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Ναι Ναι αμπαλοι ασχετοι ραμπετσαντραταναδες ενω στην εθνικη εχει παιξει Ο ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΝΤΕΜΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΑΙ ο επισης γαμω τους χαρακτηρες ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ μπραβο μπραβο ασχετοι για αυτο ειστε μια ζωη τριτοδευτεροι
ΑΛΛΑ απαντηστε ρε υπαρχει παιχτης 23 ετων Στο ελληνικο πρωταθλημα που να κοστιζει οσο ο Νερι και να ξερει τοση Μπαλα οση ο ΝΕΡι???????
ΑΣΧΕΤΟΙ
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
μαλιστα....οταν ο γερμανος εδιωξε τον γεωργατο επειδη εκανε μπουρδελο την ομαδα ολοι πεσανε εναντιων του...."εχει αλλον σαν τον γεωργατο?" τετοια λεγανε....αλλα ο γερμανος εφτιαξε μια ομαδα με αιχμη τον.......χαριστεα και πηρε το ευρο!!!!!
εγω λοιπον δεν θελω κολοπαιδαραδες στην εθνικη αλλα το τι θελω εγω ΔΕΝ μετραει..το θεμα ειναι οτι  ο ΚΑΣΤΙΓΙΟ  επελεξε το μεξικο....οποιος λοιπον ακομα και μετα την επιλογη του τον θελει στην ΕΘΝΙΚΗ ας παει να τον παρακαλεσει μπας και αλλαξει γνωμη.....

Μα δεν καταλαβες ΕΥΤΥΧΩΣ που επελεξε το Μεξικο και ετσι ΣΚΟΡΑΡΕΙ εναντιον της ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ και παει ΜΟΥΝΤΙΑΛ !!!! ρε ασχετοι!!!!!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Ναι Ναι αμπαλοι ασχετοι ραμπετσαντραταναδες ενω στην εθνικη εχει παιξει Ο ΚΑΙ ΓΑΜΩ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΝΤΕΜΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΑΙ ο επισης γαμω τους χαρακτηρες ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ μπραβο μπραβο ασχετοι για αυτο ειστε μια ζωη τριτοδευτεροι
ΑΛΛΑ απαντηστε ρε υπαρχει παιχτης 23 ετων Στο ελληνικο πρωταθλημα που να κοστιζει οσο ο Νερι και να ξερει τοση Μπαλα οση ο ΝΕΡι???????
ΑΣΧΕΤΟΙ
για να καταλαβεις την διαφορα μας ακου αυτο.....ΚΑΚΟΣ ΔΕΧΘΕΙΚΑΝΕ ΤΟΝ ΝΤΕΜΗ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΧΟΡΗΣΗ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ.!!!!!!!!!!!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Μα δεν καταλαβες ΕΥΤΥΧΩΣ που επελεξε το Μεξικο και ετσι ΣΚΟΡΑΡΕΙ εναντιον της ΒΡΑΖΙΛΙΑΣ και παει ΜΟΥΝΤΙΑΛ !!!! ρε ασχετοι!!!!!
αφου ευτυχος που διαλεξε το μεχικο τοτε τι γκρινιαζεις..?
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
καιο σου ξαναλεω ΚΑΝΕ ΤΟΥ ΚΑΜΙΑ ΠΙΠΑ μπας και διαλεξει την εθνικη ελλαδας...
αλλα πες μου κατι εισαι πρωτα ολυμπιακος και μετα ελλαδα..?
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
αφου ευτυχος που διαλεξε το μεχικο τοτε τι γκρινιαζεις..?
Για να δειτε ποσο ασχετοι ειναι αυτοι που εγραφαν να φυγει απο τον ΘΡυλο ο Νερι και ποσο ασχετοι ειστε εσεις που συμφωνουσατε/ειτε μαζι τους
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Για να δειτε ποσο ασχετοι ειναι αυτοι που εγραφαν να φυγει απο τον ΘΡυλο ο Νερι και ποσο ασχετοι ειστε εσεις που συμφωνουσατε/ειτε μαζι τους
επειδη αναφερεσε σε μενα πες μου ποτε συμφωνησα..?
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
ΝΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ  οτι ειμαι Ολυμπιακος ΠΡΩΤΑ !!!!! (αν βεβαια οταν λες Ελλαδα εννοεις την ΕΘνικη ομαδα Ποδοσφαιρου της Ελλαδας)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom