Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Και εγω εχω καταλαβει εδω και Καιρο ,ωχ αντε να ερθει ο Απριλης να το σηκωσει Ο αρχηγος.....
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
τι εχεις καταλαβει?αν δεν θες εδω πες μου με πμ..
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Οχι δεν εχω να πω τιποτα απλα καταλαβαινω πως παρουσιαζουν τα πραγματα οι "αντικειμενικες φυλλαδες" και οι "αντικειμενικοι δημοσιογραφοι" τυπου goal,sportime,sportday καραλης , ξηδης , Nova και αλλοι πολλοι
Ο ριμπο προ τριετιας ηταν ΤΕΛΕΙΩΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΓΕΡΟΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΣΤΑ ΑΖΗΤΗΤΑ ΓΥΡΟΛΟΓΟΣ τωρα τρια χρονια μετα ειναι ΠΑΙΧΤΑΡΑς παγκοσμιου κλασεως τζοβενο διανυει δευτερη εφηβεια κτλ η αεκ ηταν μια νεανικη ομαδα με αποψη να στηριξει τους νεους παιχτες (κονε πλιατσικας κυριακιδης καπανταης ) και τωρα οταν βλεπει τον θρυλο να σηκωνει το 10 ξαφνικα "γερασε" και αυτη μπασ και δει ασπρη μερα ριμπο -λυμπε-καφεσ-αρουραμπαρενα κτλ
Οπως γουσταρει ο καθενας τα παρουσιαζει ,
Αλλο παραδειγμα ο Νερι ηταν αλητης προκλητικος και κακος ανθρωπος επρεπε να φυγει απο το ελληνικο ποδοσφαιρο τωρα παλι θα ειναι αλητης ο κοκκαλης αν πουλησει τον παιχταρα
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
το θεμα σε μια ομαδα δεν ειναι ποιοι φευγουν.....ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟΙ ΕΡΧΟΝΤΑΙ....!!!!! για μενα ο κοκκαλης πρεπει να τον δωσει τωρα και να φερει καλυτερους...οχι οπως με τουρε.....απλα η γνωμη μου....
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Πάψτε να ασχολείστε με τον γραφικό ερωτιάρη του κωλόπαιδου.Κ ΝΑΙ ο Ντέμης ήταν κλάσεις ανώτερος του Καστίγιο κ ήταν ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ από τα σύνορα.Λοιπόν άντε κάνε την προσευχή σου στο εικόνισμα του Νέρι κ παράτα μας προσωπολάτρη.Νίκο,φιλικά...παράτα τον στην γραφικότητά του.

[move]Ρίμπο-Ρίμπο-Ρίμπο-Ρίμπο[/move]
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Α και για να προλαβω τους αντικειμενικους δημοσιογραφαρες και οπαδους σας παραθετω τα κουσουρια του Νεου αστερα του Θρυλου Γκαλετι(αυτουνου που εφερε ο καβουριας κοκκαλης)
Σύμφωνα με τις δικές μας πηγές λοιπόν, ο Λουτσιάνο Γκαλέτι ΕΙΝΑΙ:

Αμπαλος, γερασμένος, «νεροκουβαλητής», κομπάρσος, γραφικός,

κωλοτούμπας, παππούς, παλτό, κουτσός, στραβός, ανάπηρος,

ανήθικος, άνανδρος, βρωμιάρης, λίγος, κακός, άσχημος,

τσιγκούνης, άπλυτος, κακοντυμένος, χοντρός, καμένος,

αγύμναστος, τυφλός, τελειωμένος, βαδιστής, απαράδεκτος,

απροπόνητος, άχρηστος, ξεδιάντροπος, ξενύχτης,

προικοθήρας, κακόγουστος, λοξομάτης, περιπατητής, λούζερ,

συνταξιούχος, απόμαχος, βετεράνος, άμυαλος, στραβοκάνης,

ταληροφονιάς, καρπαζοεισπράκτορας, ψόφιος
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Πάψτε να ασχολείστε με τον γραφικό ερωτιάρη του κωλόπαιδου.Κ ΝΑΙ ο Ντέμης ήταν κλάσεις ανώτερος του Καστίγιο κ ήταν ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ από τα σύνορα.Λοιπόν άντε κάνε την προσευχή σου στο εικόνισμα του Νέρι κ παράτα μας προσωπολάτρη.Νίκο,φιλικά...παράτα τον στην γραφικότητά του.

[move]Ρίμπο-Ρίμπο-Ρίμπο-Ρίμπο[/move]

Κανεις Λαθος καταρχιν δεν ειμαι προσωπολατρης ειμαι ΛΑΤΡΗΣ του ΕΡΑΣΤΗ ΣΑΣ του Θρυλου (αυτου που σας κερναει ) οσο για το ντεμη και το ποσο παιχταρας ηταν ......το αλλο με τον τοτο? α και το ελληναρας απο τα συνορα?(χαχαχαχαχαχα) κατι δεν κολαει εδω....
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
υπερβολες!!!!!!!και ο μορφεο ειναι παιχταρας!!!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Κ ο Βας-Βας-Βας παιχταράς είναι.Μπουα,χ,α,χα,χαχ,χα,χα,χα,χ,α,χαχ,α,χα,χαχ,χα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
στο θεμα μορφεο εμπιστευομαι τον ελευθεροπουλο!!!τα ιδια ελεγε για τσιριλο και σορεντινο και βγηκανε λιρα 100!!!
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
10 Μηνες για να το σηκωσει Ο Τζολε με τον Νερι....10 Μηνες βαςβαςαδες!!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Έτσι για να λησμονάς,να θυμάσαι κ να κλαις... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • rivaldo_aekyp_290507_m.jpg
    rivaldo_aekyp_290507_m.jpg
    7 KB · Εμφανίσεις: 13

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Έτσι για να λησμονάς,να θυμάσαι κ να κλαις... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ειστε πραγματικα αστειοι μιλαμε για πολυ γελιο ...Ποιον μου δειχεις τον ριμπο?????? που σας εχει πηδηξει τοσες φορες??? που επαιζει στην ομαδα μου ΤΡΙΑ χρονια????? που μας κατηγορουσατε οτι ειναι γερος????? ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ, ΛΙΓΟΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΡΙΤΟΙ ΡΕ!!!! ΑΜΠΑΛΟΙ
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλημέρα γραφικέ δικηγόρε του ασώματου κλαρινατζη.Θέλω μια διευκρίνηση από σένα,μιας κ το παίζεις χασοδίκης της ομάδας σου,έτσι για να έχουμε καλή ξήγα.Όταν με την υποθεση του ΘΕΟΥ(Ριβάλντο για να μαθαίνεις),είχε βγάλει ο ιδιωτικός στρατός του Κόκκαλη(θύρα 7) την περίφημη ανακοίνωνη περί ρήξης με το αφεντικό τους κ μπλα-μπλα-μπλα,μπλα-μπλα-μπλα,είχες αρχίσει τις τυμπανοκρουσίες κ να ποιοι είναι οι οπαδοί της θύρας 7, κ δεν χαρίζονται σε κανέναν κ είναι ανεξάρτητοι κ άλλα τέτοια ψιλικοκό.Μέχρι κ επίσκεψη μας έκανες κ μου απεύθυνες προσωπικά ερώτηση για το τι έχω να σχολιάσω.Όπως ίσως θα θυμάσαι(γιατί μπορεί να το έχεις διαγράψει εσκεμμένως από την μνήμη σου) σου είχα πει ,κάτσε να δούμε μέχρι τον Σεπτέμβρη που θα αρχίσει το πρωτάθλημα,για το αν θα υπάρχει ακόμα αυτή η ''ρήξη'';Τελικά είχες δίκιο.Δεν χρειάστηκε να περιμένουμε μέχρι τον Σεπτέμβρη.Μέσα σε μια βδομάδα ο ιδιωτικός στρατός έβγαλε ανακοίνωση ότι τα βρίσκει με το καλό σας αφεντικούλη κ όλα μέλι-γάλα.Συγνώμη που σε αμφισβήτησα.Απλά το αναφέρω έτσι, επειδή είχες εξαφανιστεί(καταλαβαίνω ότι η υπόθεση του ΘΕΟΥ σε έχει τσούξει)κ δεν μας έκανες καμμιά επίσκεψη να μας σχολιάσεις κ να ζητήσεις κ τα δικά μας σχόλια για την ανακοίνωση του ιδιωτικού στρατού-εταιρείας δολοφόνων.Σε ξανααφήνω για άλλη μια φορά στο σκοτάδι σου κ στον μεσαίωνα μέσα στον οποίο ζεις.


Υ.Γ.:Επειδή τα ξαναβρήκες σκούρα,σου επιτρέπω να ψάξεις κ να βρεις τον υποβολέα σου να σε βοηθήσει.Κάπου χάθηκε κ αυτό το παλληκαράκι.Καταλαβαίνω μωρέ.Η υπόθεση του ΘΕΟΥ βλέπεις(για τον Ριβάλντο εννοώ,αν ξαναξεχάστηκες).

Την καλημέρα μου.
 

Επισκέπτης
ΧΑΧΑΧΑΧΑ ειστε πραγματικα αστειοι μιλαμε για πολυ γελιο ...Ποιον μου δειχεις τον ριμπο?????? που σας εχει πηδηξει τοσες φορες??? που επαιζει στην ομαδα μου ΤΡΙΑ χρονια????? που μας κατηγορουσατε οτι ειναι γερος????? ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ, ΛΙΓΟΙ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΡΙΤΟΙ ΡΕ!!!! ΑΜΠΑΛΟΙ

Eχμμμμ.... αν θυμάμαι καλά δεύτεροι ήρθαμε... ε? Διόρθωσέ με αν κάνω λάθος...
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Λοιπον επειδη αιωνιοι προσφυγοκλαψες ξανθοπουλομαρθαβουρτσιδες ΤΡΙΤΟΙ-ΜΙΑ ΖΩΗ δεν ξερετε τι σας γινεται το μηνυμα που ειχα στειλει με την ληξη του πρωταθληματος(που κατεκτησε ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ο Ολυμπιακος) και με αφορμη το θεμα Ριμπο ηταν το εξης:
Mε αφορμη το θεμα ριμπο και αποκορυφωμα τα προχθεσινα θελω να θεσω τις ακολουθες αποριες επειδη δυσκολευομαι να γραφω συχνα (λογω δουλειας)

1,) Ο ριμπο είναι γέρος-κουρασμένος ? κορεσμένος-υπερτιμημένος-συνταξιούχος-παλαίμαχος-γυρολόγος  η παιχταράς παγκόσμιος τζόβενο???
2,) Η θύρα 7 είναι τσάτσοι του Κόκαλη  που τους χαρτζιλικώνει και ιδιωτικός  στρατός του που δολοφονει οποιονδηποτε σταθει εμποδιο στον προεδρο ανεξερετως η ο λαός του θρύλου που πάει κόντρα  στον αδίστακτο κοκαλη? 
3,) ο Κόκαλης έχει ιδιωτικό στρατό την θύρα 7 και την χρηματοδοτει να κανει τις βρομοδουλειες του ο σκατοψυχος,  η ειναι ενας προεδρος που  πάει κόντρα στο λαϊκό ερισμα διωχνει τον ριμπο κλεινει την εισοδο στα διαρκειας της 7  και κλεινει τους συνδεσμους? με αποτελεσμα να φωναζει η 7 ΑΝΤΕ ΓΑΜΗΣΟΥ ΚΟΚΑΛΗ

Και τέλος η αεκ είναι νεανική ομάδα που παίζει μοντέρνο ποδόσφαιρο και δίνει ευκαιρίες σε νέους παίχτες η ομάδα μισθοφόρων που αγοράζει συνταξιούχους που περισσεύουν αλλού?(ζηκος ?λυμπεροπουλος-εμερσον-καφες-ιβιτς στο παρελθον και τωρα οι Αρουαμπαρένα και  ριμπο)
αν Θελεις φιλε νταρκ μου απαντας ειναι τα τελευταια πραγματα που ρωταω για φετος ...(αν και ξερω οτι δεν θα απαντησεις...)
Ευχαριστω Με εκτιμηση
ενα "μελος"
Υ.Γ.1 Σκεψου αν ολα τα παραπανω ισχυουν ολα μαζι και προκειται για μια παγκοσμια συνωμοσια με σκοπο να βλαψουν την αεκαρα να σταματησει το ντονερ να λεγεται γυρος τα ντολμαδακια γιαλανζτι να ψηλωσει ο κοντος και να γραψει ο φοιβος καινουργια τραγουδακια για το δεσποινακι

Υ.Γ.2 Αν παρετε το Ριμπο παρακαλαω του χρονου τελευταια αγωνιστικη να παιζουμε με αεκ για να δει και αυτος την φιεστα που εχασε φετος
Βεβαια οπως παντα ειστε αιωνιες δικεφαλες κοτουλες (κοκοκο) απαντηση δεν πηρα
Οσο για τον Κοκκαλη και την Θυρα 7 αν αμφισβητεις τα γεγονοτα (κραξιμο απο 7 -Μειωση διαρκειας 7 κατα 5,000-Μη νομικη Εκπροσώπησης στα δικαστηρια κ.τ.λ ) και φανταζεσαι διαφορα με το ημιτρελο  μυαλο σου απο συνδρομο φοβιας  και που σε διακατεχει ε τι να πω
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΕΡΙ ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΑΡΙΝΙΤΖΗΣ το εδειξε πριν 2 χρονια στον τελικο κυπελου οταν αναγκασε την μιση ομαδα του αρθρου 44 να του κανει ΠΙΠΑ-ΚΛΑΡΙΝΟ στο 3 γκολ ΑΜΠΑΛΟΙ
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Όπως πάντα :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

όταν τους κολλήσεις στον τοίχο,μπορεί να σου μιλήσουν κ για τα προγράμματα της NASA κ την συμβολή του Ολυμπιακού σε αυτά.Προσπάθα δουλευταρά μου(που έχεις δουλειά μόνο όταν δεν σε παίρνει) να μην κρύβεσαι πίσω από το δάχτυλό σου.

Καλη σου νύχτα κ περαστικά σου...
....κ για άλλη μια φορά σε βούλωσα κ δεν απάντησες σε ότι σε ρώτησα.Πάντως τελικά δεν θα έκανες για δικηγόρος.θα τις έχανες όλες τις δίκες.Δικηγόρο δεν σε ξαναλέω.Οι δικηγόροι ξέρουν να απαντάνε.Εσύ κλεωνίζεις(δημαγωγείς για να μαθαίνεις).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom