Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Τωρα το ποιος ειναι χασοδικης και το ποιος κολαει στον τοιχο τον αλλο ασε να το κρινει κανενας αλλος ....δεν πειραζει κυριε καθηγητα(λογιστης δεν εισαι?) ας ριτορευεις καλυτερα απο εμενα οπως λες ΜΠΡΑΒΟ ...μονο που εμενα με ενδιαφερει ΝΑ ΣΕ ΓΑΜΑΕΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ Η ΟΜΑΔΑ ΜΟΥ και δοξα το θεο ΕΧΩ ΧΟΡΤΑΣΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ  ΟΘΩΜΑΝΙΚΟ 85 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΑΜΠΑΛΟΙ
Οσο για τον Ριμπο εμεις ακομα τον αγαπαμε και θα του το δειξουμε (οπως και στους Ιβιτς-Γεωργατο-Μητροπουλο)ακομα και αν μας πληγωσε η συμπεριφορα του
εμεις εξαλου ειμαστε συνηθισμενοι στους  Παγκοσμιους-παιχταραδες Φουνες-Ντεταρι-Ζιοβανι-Καρεμπε-Ριμπο-Εσται-Κριστενσεν-Ζετεμπεργκ-Ζε ελιας-Γκαλετι
Εσεις οτι περισσεψει αλλου.....αεκακια
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ουάου.Αδελφάκι μου με τέτοια γλώσσα για το ΟΛΑ του φίλου σου του Θέμου είσαι να σε βγάλουμε.Να με γαμάει κ οθωμανικό...ουάου,εντυπωσιάστηκα.Μόνος σου τα λες ή παίρνεις κ την βοήθεια του κοινού για να λες αυτές τις πομπώδεις εκφράσειςΘα σου βάλω που θα σου βάλω πιπεράκι στην γλώσσα μικρε κατρουλή,μην εκνευρίζεσαι κ χάνεις(δικαιολογημένα) την ψυχραιμία σου γιατί θα σου δώσω κ ξυδάκι.Τς,τς,τς τι γλώσσα παιδάκι μου.Της ανωτάτης γαυρικής είσαι;
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Ουάου.Αδελφάκι μου με τέτοια γλώσσα για το ΟΛΑ του φίλου σου του Θέμου είσαι να σε βγάλουμε.Να με γαμάει κ οθωμανικό...ουάου,εντυπωσιάστηκα.Μόνος σου τα λες ή παίρνεις κ την βοήθεια του κοινού για να λες αυτές τις πομπώδεις εκφράσειςΘα σου βάλω που θα σου βάλω πιπεράκι στην γλώσσα μικρε κατρουλή,μην εκνευρίζεσαι κ χάνεις(δικαιολογημένα) την ψυχραιμία σου γιατί θα σου δώσω κ ξυδάκι.Τς,τς,τς τι γλώσσα παιδάκι μου.Της ανωτάτης γαυρικής είσαι;
Της ανωτατης Τουρκικης χαχαχαχαχαχα Οσο για τον Ριμπο εμεις ακομα τον αγαπαμε και θα του το δειξουμε (οπως και στους Ιβιτς-Γεωργατο-Μητροπουλο)ακομα και αν μας πληγωσε η συμπεριφορα του
εμεις εξαλου ειμαστε συνηθισμενο ι στους  Παγκοσμιους-παιχταραδες Φουνες-Ντεταρι-Ζιοβανι-Καρεμπε-Ριμπο-Εσται-Κριστενσεν-Ζετεμπεργκ-Ζε ελιας-Γκαλετι
Εσεις οτι περισσεψει αλλου.....αδεκακια
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Βλέπεις πόσο εύκολα σε κάνω ρεντίκολο χασοδίκη;σου έχω κάνει μόνο μια ερώτηση περί των περίφημων ανακοινώσεων της θύρας 7-εταιρείας δολοφόνων-ιδιωτικού στρατού κ μας λες για τον ΘΕΟ ,τους παίχτες που έχετε αγοράσει τόσα χρόνια κ ποιοι ήρθαν στην ΑΕΚ από εσας.Πες μου ''ναι ρε σκοτεινέ,δεν έχω τι να σου απαντήσω σε αυτά που ρωτάς''.Αλλά προτιμάς την υβρεολογία κ την δημαγωγία προσπαθώντας να καλύψεις την έλλειψη των επιχειρημάτων σου.

Για άλλη μια φορά σε ρωτάω:μετά την περίφημη διακύρηξη-απόταξη του Κόκκαλη από την θύρα 7 τι έχεις να μας πεις για την δήλωση μεταμέλειας κ υποταγής κ πάλι στο άρμα του προέδρού σας.Είναι ή δεν είναι τελικά η 7 φερέφωνο του Σωκρατάκου;
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
αλεξανδρε αυτα περι τουρκιας καλυτερα κοψτα....
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
αντε να σου απαντησω αν μου δειξεις την ανακοινωση καπου....
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Θα μου την δειξεις ρε ρεντικολο????? η απο το φοβισμενο μυαλουδακι σου τα βγαζεις ....
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Ρε θα μου την δειξεις την ανακοινωση Μεταμελείας της θυρας 7 η  λες ΨΕΜΑΤΑ ρε ΨΕΥΤΗ μικρουλη φοβισμενε προσφυγοκλαψα???
τι εγινε παλι χαθηκες?
κοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκοοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκοκο(με δυο κεφαλια)
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Μια ζωη ψευτες Μια ζωη κλεφτες Μια ζωη Τριτοι Μια ζωη κλαψα ...... τα ιδια και τα ιδια απο το ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΕΣ ΡΕ ΨΕΥΤΗ δεν υπαρχει ανακοινωση της 7 που να λεει συγνωμη  η μεταμελεια
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Χμμμμ..τελικά είσαι έξυπνο παιδί.Εχεις δει πρωτίστως ότι η θύρα 7 έχει απενεργοποιήσει τις ανακοινώσεις της στο διαδίκτυο κ μιλάς εκ του ασφαλούς.Λες να έκανα τέτοιο κόπο κ να σε ρώταγα αν δεν υπήρχε τέτοια ανακοίνωση;Είπαμε ότι ΠΑΝΤΑ μιλάμε με στοιχεία.Ξέρεις πολύ καλά ότι υπάρχει τέτοια ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ. ;) ;)
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΛΕΣ ΨΕΜΑΤΑ δεν υπαρχει τετοια ανακοινωση που να λεει ΣΥΓΝΩΜΗ-ΜΕΤΑΜΕΛΕΙΑ κτλ
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Mια ζωη με τα ψεματα πατε να κανετε κατι ΟΛΗ ΣΑΣ Η ΟΜΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΨΕΜΑ !!!!!!!
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
ΑΣΕ μωρε την λαγοκοτα.μην ασχολεισαι με κοτες δικεφαλες και μη.κο κο κο και παλι χέσιμο...
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
Μια ζωη στη κλαψα στην ψευτια στην απατεωνια
μια ζωη τριτοι και καταιδρωμενοι μια ζωη κομπλεξ
 

alexandros1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.446
Like
0
Πόντοι
16
και για του λογου το αληθες η τελευταιες ανακοινωσεις της 7 ειναι:
"Η ΘΥΡΑ 7, ανακοινώνει, πως ΔΕΝ θα παρευρεθεί στον τελικό του μπάσκετ, που θα διεξαχθεί στο ΟΑΚΑ, για λόγους που ΔΕΝ έχουν σχέση με την επιθυμία μας να βρεθούμε στο πλευρό της ομάδας μας και τους οποίους είναι προτιμότερο να μην αναλύσουμε, προς το παρόν?

Το πρωτάθλημα και η κατάκτησή του προέχουν και εμείς το μόνο που μπορούμε να κάνουμε, δυστυχώς, είναι να ευχηθούμε καλή επιτυχία στην ομάδα μας την οποία έχουμε στηρίξει, έμπρακτα, στην διάρκεια όλης της χρονιάς και όχι μόνο?


Εμείς, άλλωστε, στηρίζαμε την ομάδα και σε εποχές όπου είχε εγκαταλειφθεί από ΟΛΟΥΣ?


Υ.Γ.: Ο «κανόνας» της ΘΥΡΑΣ 7, ειδικά σε τόσο κρίσιμα παιχνίδια είναι «Ή ΟΛΟΙ Ή ΚΑΝΕΙΣ». Εφόσον, λοιπόν, κάποιοι ΔΕΝ μας θέλουν «ΟΛΟΥΣ», ΔΕΝ θα πάει ΚΑΝΕΙΣ!"

και η τελευταια.....
Η ΘΥΡΑ 7, ενημερώνει πως η παρεξήγηση που υπήρξε, σχετικά με τα εισιτήρια του 5ου τελικού στο ΟΑΚΑ, η οποία προήλθε από λάθος, κάποιων ανθρώπων της ΚΑΕ και αφορούσε τα συνδεσμιακά διαρκείας της ΘΥΡΑΣ 7, λύθηκε. Οι κάτοχοι των συνδεσμιακών διαρκείας, λοιπόν, θα μπορούν να προμηθευτούν τα εισιτήριά τους, κανονικά, από τα εκδοτήρια του ΣΕΦ.

Ως εκ τούτου, η ΘΥΡΑ 7 θα παρευρεθεί κανονικά και σύσσωμα την Τετάρτη στο ΟΑΚΑ, για τη νίκη και την κατάκτηση του πρωταθλήματος.

Υ.Γ.: Είπαμε, "Ή ΟΛΟΙ Ή ΚΑΝΕΙΣ"! Ε, τελικά, θα πάμε όπως πρέπει. ΟΛΟΙ, δηλαδή

που βγαζεις συμπερασμα για συγνωμη η μεταμελεια????? μιλα ρε ΨΕΥΤΗ !!!!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Δείξε όλες τις δηλώσεις δημαγωγέ κ όχι όποιες σου κάνουν.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Ρε DARK.....μην ασχολείσαι αγόρι μου!!! Δεν αξίζει...άντε στο thread σου ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom