Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
Τακη παρασερνεσαι και λες πιπες ....ηταν καθαροτου κατσουρανη;πεντακαθαρο οφσαιτ ηταν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


εχυσα δυο κουταλιες της σουπας
Μετά το δεύτερο ματς με αταλαντα, έλα να αναλύσουμε το παιχνίδι. Μην εξαφανιστείς.
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Αδερφέ πρέπει να φύγω, αύριο παλι.
Μόνο ΗΡΑ και METAL.
Τα λέμε

Κουταβακι κασκολ αταλαντα και καναπε , χαχαχαα

Edison Bajraktari on Twitter: "Ολυμπιακός vs Βαζελος 80-66 μια άνετη νίκη  για τον θρύλο μας https://t.co/ALBWUp2akt" / Twitter
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
Κουταβακι κασκολ αταλαντα και καναπε , χαχαχαα

Edison Bajraktari on Twitter: "Ολυμπιακός vs Βαζελος 80-66 μια άνετη νίκη  για τον θρύλο μας https://t.co/ALBWUp2akt" / Twitter
Τι έγινε; έφυγα και ξεψαρωσες; Η αλήθεια είναι ότι δεν καταλαβαίνω τα επιχειρήματα σου, αλλά ο, τι πεις.
Μετά το δεύτερο ματς να μπεις. Εγώ εδώ θα είμαι, είτε προκριθείς είτε όχι.
Λοιπόν, τώρα πραγματικά φεύγω, μπορείς να κάνεις μαγκιές άφοβα από το πληκτρολόγιο.
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Τι έγινε; έφυγα και ξεψαρωσες; Η αλήθεια είναι ότι δεν καταλαβαίνω τα επιχειρήματα σου, αλλά ο, τι πεις.
χαχαχα . Για πες ποιο αφμ θα χεις φετος ? πληρωσατε τους λογιστες ή τους πιστολιασατε και αυτους ?
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Τι έγινε; έφυγα και ξεψαρωσες; Η αλήθεια είναι ότι δεν καταλαβαίνω τα επιχειρήματα σου, αλλά ο, τι πεις.
Μετά το δεύτερο ματς να μπεις. Εγώ εδώ θα είμαι, είτε προκριθείς είτε όχι.
Λοιπόν, τώρα πραγματικά φεύγω, μπορείς να κάνεις μαγκιές άφοβα από το πληκτρολόγιο.
Τζέισον Αντιγόνη: Γιατί θέλω να με αποκαλούν "Το" | fthis.gr
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Τι έγινε; έφυγα και ξεψαρωσες; Η αλήθεια είναι ότι δεν καταλαβαίνω τα επιχειρήματα σου, αλλά ο, τι πεις.
Μετά το δεύτερο ματς να μπεις. Εγώ εδώ θα είμαι, είτε προκριθείς είτε όχι.
Λοιπόν, τώρα πραγματικά φεύγω, μπορείς να κάνεις μαγκιές άφοβα από το πληκτρολόγιο.
Η παρακάμερα του Ολυμπιακός - Ηρακλής (vid) - Redaroume.gr
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.494
Like
24.252
Πόντοι
6.256
Εσεις φταιτε που του δινετε σημασια....αφηστε τον Τριγλια στη κακομοιρια να αγχωνεται αν θα βρει ΑΦΜ για να μην σβησει η ομαδουλα του απο τον χαρτη. :tooth:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.483
Κριτικές
171
Like
91.272
Πόντοι
46.423

Τεράστια είδηση έβγαλαν Κώστας Καραπαπάς και Θύρα 7, καθώς ανακοίνωσαν ότι το απόγευμα θα υποδεχτούν στα γραφεία του Ολυμπιακού "Έλληνα παικταρά", που όλα δείχνουν ότι είναι ο Κώστας Μανωλάς!​


:alivedick:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.633
Like
28.135
Πόντοι
5.006

Τεράστια είδηση έβγαλαν Κώστας Καραπαπάς και Θύρα 7, καθώς ανακοίνωσαν ότι το απόγευμα θα υποδεχτούν στα γραφεία του Ολυμπιακού "Έλληνα παικταρά", που όλα δείχνουν ότι είναι ο Κώστας Μανωλάς!​


:alivedick:
:wanker: :wanker: :headbang2:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έκλεισε» Μανωλά ο Ολυμπιακός!​

Επιστρέφει στον Ολυμπιακό ο Κώστας Μανωλάς! Όπως μετέδωσε στον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 ο Κώστας Νικολακόπουλος, είναι θέμα ωρών να κλείσει η μεταγραφή του Έλληνα διεθνούς άσου στους ερυθρόλευκους. :alivedick:

 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.494
Like
24.252
Πόντοι
6.256
:wanker: :wanker: :headbang2:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έκλεισε» Μανωλά ο Ολυμπιακός!​

Επιστρέφει στον Ολυμπιακό ο Κώστας Μανωλάς! Όπως μετέδωσε στον bwinΣΠΟΡ FM 94,6 ο Κώστας Νικολακόπουλος, είναι θέμα ωρών να κλείσει η μεταγραφή του Έλληνα διεθνούς άσου στους ερυθρόλευκους. :alivedick:

Ξεροεχυσα!!!! :wanker: :wanker: :wanker:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τριγλια και τους παιχταραδες τους αλλαζουμε σαν τα πουκαμισα!!!!:tooth:
 

Paldim

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
564
Like
828
Πόντοι
86
αφου ο προεδρος οποιον θελει&οτι ωρα θελει τον αγοαραζει.ηρθε η παικτουρα!!!????.ηρθε ο μαγος με τα δωρα!!!ε ρε γλεντια!!????
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.483
Κριτικές
171
Like
91.272
Πόντοι
46.423
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom