Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.715
Κριτικές
42
Like
28.944
Πόντοι
28.246

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.511
Like
27.718
Πόντοι
5.506
:alivedick: :alivedick: :alivedick: :alivedick: :alivedick:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΤΕΛΙΚΑ ΜΟΥΝΙΘ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΡΑΜΠΙ....ΜΕΓΑΛΟΣ ΜΟΥΝΙΘ
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.110
Πόντοι
10.411
Βρίζε όσο θέλεις. Μιλώντας ποδοσφαιρικα, εγώ αλήθεια δεν έχω δει άλλο γκολ σαν του κατσουρανη να ακυρώνεται ως οφσάιντ και να το πανηγυρίζουν.Και να διδάσκουν ηθος. Και να μπουκάρουν μέσα. Και να μην τιμωρουνται.. Λέω λοιπόν ότι αυτή η νοοτροπία του να κερδίζεις με κάθε τρόπο, ακόμα και όταν δεν είσαι καλύτερος, δεν σε κάνει ανταγωνιστικο στην Ευρώπη. Το βλέπεις άλλωστε... Έχεις να θυμάσαι μια φορά που παραλίγο να διακριθείς αλλά σου τα χάλασε όλα ο αερας.Φαίνεται απ τη θέση της Ελλάδας στην κατάταξη της ΟΥΕΦΑ...Ποιος έχει παίξει τα πιο πολλά ευρωπαϊκά ματς; η ομάδα σου. Ε, άρα έχει το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης.
Εγω όχι, δεν πανηγυριζω που έγινα τριγλια.Αλλα στην ιστορία μου δεν αδίκησα κανέναν. Πληρώνω τα λάθη μου όμως.
Για αεκ παο ας μιλήσουν οι οπαδοί τους. Πάντως έχει να πει ο παο ότι πήγε έναν τελικό. Έτσι δεν είναι;

Εσύ πες μου τώρα, πανηγυρισες το κύπελλο με αστερα και το οφσάιντ του κατσουρανη; Αφού έχεις ομαδαρα, γιατί αλλάζεις τους προπονητές σαν τα πουκάμισα;
Για το offside σου απάντησε ο άλλος πιο πάνω...πες μου σοβαρά τώρα,εσένα που σε γάμησε ο Ρέμος και είσαι σε αυτή την κατάντια,κάθε χρόνο αλλάζεις ΑΦΜ για να επιζείς και σου φταίει ο Ολυμπιακός?Είδες κάποιο όνειρο?
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
Για το offside σου απάντησε ο άλλος πιο πάνω...πες μου σοβαρά τώρα,εσένα που σε γάμησε ο Ρέμος και είσαι σε αυτή την κατάντια,κάθε χρόνο αλλάζεις ΑΦΜ για να επιζείς και σου φταίει ο Ολυμπιακός?Είδες κάποιο όνειρο?
Για τον αστερα δεν απαντάτε όμως...
Τα ελληνικά μου νομίζω ότι είναι σε καλό επίπεδο, είπα για κατάντια της Σούπερ λιγκ. Για τα δικά μου λάθη, όποιος κι αν φταίει, τα πληρώνω.Ναι αλλάζω αφμ μπας και επιβιωσω. Ακόμα τα πληρώνω. Άλλοι δεν τα πληρώνουν.Τώρα, θα μιλήσουμε καθολου για μπάλα;
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.110
Πόντοι
10.411
Για τον αστερα δεν απαντάτε όμως...
Τα ελληνικά μου νομίζω ότι είναι σε καλό επίπεδο, είπα για κατάντια της Σούπερ λιγκ. Για τα δικά μου λάθη, όποιος κι αν φταίει, τα πληρώνω.Ναι αλλάζω αφμ μπας και επιβιωσω. Ακόμα τα πληρώνω. Άλλοι δεν τα πληρώνουν.Τώρα, θα μιλήσουμε καθολου για μπάλα;
Δεν μπορώ να καταλάβω από που ξετρύπωσες και άρχισες να λες για τον Ολυμπιακό αντί να κοιτάς τα χάλια της ομάδας σου.Εκτός αν δεν είσαι Ηρακλής και μας δουλεύεις πατόκορφα τόση ώρα.Τι θες να ακούσεις για τον Αστέρα δηλαδή?Εδώ άλλοι έχουν κάνει εγκλήματα και εσύ κόλλησες με εμάς?Σε πατάγανε σχεδόν όλες οι ομάδες μέσα έξω επειδή ήσουν ένα κουφάρι και οι διαιτητές σας είχαν χεσμένους και εσύ θες να μιλήσουμε για τον Αστέρα?Όταν εμάς μας ξεφτίλιζαν 10 χρόνια παρασκηνιακά(φταίμε και εμείς βέβαια για την τότε κατάντια)είσασταν ευτυχισμένοι όλοι σας υποθέτω
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
Δεν μπορώ να καταλάβω από που ξετρύπωσες και άρχισες να λες για τον Ολυμπιακό αντί να κοιτάς τα χάλια της ομάδας σου.Εκτός αν δεν είσαι Ηρακλής και μας δουλεύεις πατόκορφα τόση ώρα.Τι θες να ακούσεις για τον Αστέρα δηλαδή?Εδώ άλλοι έχουν κάνει εγκλήματα και εσύ κόλλησες με εμάς?Σε πατάγανε σχεδόν όλες οι ομάδες μέσα έξω επειδή ήσουν ένα κουφάρι και οι διαιτητές σας είχαν χεσμένους και εσύ θες να μιλήσουμε για τον Αστέρα?Όταν εμάς μας ξεφτίλιζαν 10 χρόνια παρασκηνιακά(φταίμε και εμείς βέβαια για την τότε κατάντια)είσασταν ευτυχισμένοι όλοι σας υποθέτω
Αδερφέ εγώ είμαι μέλος του μπου από το 2016.
Όχι από το 2020.
Αρα δεν ξετρύπωσα από πουθενά. Λέω για τον αστερα Τρίπολης, το πανηγυρισες το κυπελλακι; ο άλλος είπε ναι.Ε,αυτή σου η νοοτροπία θα σε καταδικάζει στην Ευρώπη.Τωρα για δέκα χρόνια που λες άκου πώς κάνεις. Δηλαδή αν πάθεις αυτά που τραβάω εγώ τι θα κάνεις;Θα αφήσουμε το κουτσομπολιό να μιλήσουμε για μπάλα;
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.110
Πόντοι
10.411
Αδερφέ εγώ είμαι μέλος του μπου από το 2016.
Όχι από το 2020.
Αρα δεν ξετρύπωσα από πουθενά. Λέω για τον αστερα Τρίπολης, το πανηγυρισες το κυπελλακι; ο άλλος είπε ναι.Ε,αυτή σου η νοοτροπία θα σε καταδικάζει στην Ευρώπη.Τωρα για δέκα χρόνια που λες άκου πώς κάνεις. Δηλαδή αν πάθεις αυτά που τραβάω εγώ τι θα κάνεις;Θα αφήσουμε το κουτσομπολιό να μιλήσουμε για μπάλα;
Ρε μεγάλε δεν πας να είσαι και από τότε που ξεκίνησε το site,στα @@ μου,τι με νοιάζει εμένα?Απάντησέ μου πως σου ήρθε ξαφνικά να τα βάλεις με τον Ολυμπιακό από το πουθενά?Αντίπαλοί μας είναι οι άλλοι 3 μεγάλοι και ξαφνικά θα πεταχτεί ένας ''Ηρακληδέας'' να μας την πει κιόλας?Που στο κάτω κάτω εσύ έχεις κόντρα με τους άλλους 2 του Βορρά.Ο ΟΣΦΠ παίρνει σφυρίγματα χαίρω πολύ,και άλλοι παίρνουν αλλά αυτό δεν πουλάει όσο εμείς βλέπεις.Όλα αυτά τα χρόνια που παίρναμε το πρωτάθλημα στο λέω πως είχαμε και τα σφυρίγματα,αλλά είμασταν και καλύτεροι από όλους.Όσο για το πρωτάθλημα στα χαρτιά που ανέφερες,ο νόμος ήταν με το μέρος μας και το ξέρεις.Όσον αφορά τον Αστέρα,ας το έδινε ο μαλάκας ο διαιτητής.Πρέπει να λέμε συνέχεια τα χιλιοειπωμένα?
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
Ρε μεγάλε δεν πας να είσαι και από τότε που ξεκίνησε το site,στα @@ μου,τι με νοιάζει εμένα?Απάντησέ μου πως σου ήρθε ξαφνικά να τα βάλεις με τον Ολυμπιακό από το πουθενά?Αντίπαλοί μας είναι οι άλλοι 3 μεγάλοι και ξαφνικά θα πεταχτεί ένας ''Ηρακληδέας'' να μας την πει κιόλας?Που στο κάτω κάτω εσύ έχεις κόντρα με τους άλλους 2 του Βορρά.Ο ΟΣΦΠ παίρνει σφυρίγματα χαίρω πολύ,και άλλοι παίρνουν αλλά αυτό δεν πουλάει όσο εμείς βλέπεις.Όλα αυτά τα χρόνια που παίρναμε το πρωτάθλημα στο λέω πως είχαμε και τα σφυρίγματα,αλλά είμασταν και καλύτεροι από όλους.Όσο για το πρωτάθλημα στα χαρτιά που ανέφερες,ο νόμος ήταν με το μέρος μας και το ξέρεις.Όσον αφορά τον Αστέρα,ας το έδινε ο μαλάκας ο διαιτητής.Πρέπει να λέμε συνέχεια τα χιλιοειπωμένα?
Αφού λοιπόν είσαι καλύτερος, γιατί έχεις ανάγκη τα σφυρίγματα;
Για τον αστερα, απλώς ρώτησα αν το πανηγυρισες, ή αν ντραπηκες. Αυτό ρώτησα. Το κοράκι έκανε τη δουλειά του, το ξέραμε αυτό. Το θέμα είναι εσύ τι έκανες.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.110
Πόντοι
10.411
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.511
Like
27.718
Πόντοι
5.506
ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΩΛΟΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΖΕΡΙΑ ΤΗΣ ΡΕ ΒΑΓΓΕΛΑ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΧΑΡΕΙ ΚΑΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΩΡΑΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΚΛΑΣΑΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.110
Πόντοι
10.411
ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΩΛΟΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΖΕΡΙΑ ΤΗΣ ΡΕ ΒΑΓΓΕΛΑ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΧΑΡΕΙ ΚΑΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΩΡΑΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΚΛΑΣΑΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ
Μην συγχύζεσαι ρε troub,κουβέντα κάνουμε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.511
Like
27.718
Πόντοι
5.506
συγχυστυκα με τον ηρακλειδεα κακομοιρη...παω να δω μπασκετακι που και εκει ειμαστε υπευνοημενοι
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
Πάντα οι μεγάλοι θα τα έχουν τα σφυρίγματά τους και το ξέρεις.Σε οποιοδήποτε πρωτάθλημα.
Εγω θα ξαναρωτήσω :το πήρες το σφύριγμα. Γούσταρες ή όχι; εγώ δεν θα γούσταρα, δεν γουστάρω να κλέβω επειδή μπορώ, ή επειδή δεν με βλέπουν.
Αυτό είναι αναμενόμενο.
Το να πάρει σφύριγμα η ρεαλ, η μπαγερν, η παρι, η ιντερ, η Λίβερπουλ οκ. Μιλάμε για ομάδες με κεφαλαία γράμματα. Εδώ παίρνουν σφυρίγματα οι μεγάλοι, ο μεγάλος δλδ και το πρωτάθλημα πάει πίσω.Πως το εξηγείς αυτό; Επίσης αυτές οι ομάδες ΔΕΝ παίζουν φιλικά και δεν εχουν παραρτηματα, μιλάμε για δυνατά πρωταθλήματα. Ο πρώτος μπορεί να χάσει από τον τελευταίο, φτύνει αίμα για να κερδίσει. Στην Ελλάδα πού να γίνει αυτό, απαγορεύεται. Επίσης αυτές οι ομάδες είναι ανταγωνιστικες στην Ευρώπη. Καμμια σύγκριση με Ελλάδα. Αυτή είναι η δική μου άποψη.
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΦΥΓΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΩΛΟΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΙΖΕΡΙΑ ΤΗΣ ΡΕ ΒΑΓΓΕΛΑ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΧΑΡΕΙ ΚΑΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΩΡΑΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΚΛΑΣΑΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ
Συμφωνούμε. Να δω σε ποιο πρωτάθλημα θα σταθείς όμως, άμα φύγεις.
(ναι ρε, γιατί να συγχυστείς, χαλαρή κουβέντα κάνουμε, δεν έχεις φίλους να υποστηρίζουν άλλη ομάδα; )
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.267
Κριτικές
7
Like
38.110
Πόντοι
10.411
Εγω θα ξαναρωτήσω :το πήρες το σφύριγμα. Γούσταρες ή όχι; εγώ δεν θα γούσταρα, δεν γουστάρω να κλέβω επειδή μπορώ, ή επειδή δεν με βλέπουν.
Αυτό είναι αναμενόμενο.
Το να πάρει σφύριγμα η ρεαλ, η μπαγερν, η παρι, η ιντερ, η Λίβερπουλ οκ. Μιλάμε για ομάδες με κεφαλαία γράμματα. Εδώ παίρνουν σφυρίγματα οι μεγάλοι, ο μεγάλος δλδ και το πρωτάθλημα πάει πίσω.Πως το εξηγείς αυτό; Επίσης αυτές οι ομάδες ΔΕΝ παίζουν φιλικά και δεν εχουν παραρτηματα, μιλάμε για δυνατά πρωταθλήματα. Ο πρώτος μπορεί να χάσει από τον τελευταίο, φτύνει αίμα για να κερδίσει. Στην Ελλάδα πού να γίνει αυτό, απαγορεύεται. Επίσης αυτές οι ομάδες είναι ανταγωνιστικες στην Ευρώπη. Καμμια σύγκριση με Ελλάδα. Αυτή είναι η δική μου άποψη.
1)Αν σου πω πως ναι γούσταρα εξαιτίας αυτών που είδα στην πέτρινη 10ετία τι θα πεις?
2)Οι ομάδες που ανέφερες,στην δύσκολη φάση ,θα έχουν την εύνοια με το μέρος τους(ξέχασες την Γιουβέντους που είναι από τις χειρότερες σε αυτό).Είναι όμως ανταγωνιστικές ελέω δυναμικότητας πρωταθλημάτων.Το ελληνικό έχει ελάχιστη ανταγωνιστηκότητα.Βλέπεις κάποιον να μπορεί να μας κοντράρει?Ο παοκ έμεινε πίσω από δικούς του χειρισμούς και διάφορα άλλα,ο τριφυλλιακός έχει απεβιώσει προ καιρού εξαιτίας των ίδιων,και η αεκ ας πούμε πως κάπως ανέβηκε φέτος αλλά και πάλι πίσω μας
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
1)Αν σου πω πως ναι γούσταρα εξαιτίας αυτών που είδα στην πέτρινη 10ετία τι θα πεις?
2)Οι ομάδες που ανέφερες,στην δύσκολη φάση ,θα έχουν την εύνοια με το μέρος τους(ξέχασες την Γιουβέντους που είναι από τις χειρότερες σε αυτό).Είναι όμως ανταγωνιστικές ελέω δυναμικότητας πρωταθλημάτων.Το ελληνικό έχει ελάχιστη ανταγωνιστηκότητα.Βλέπεις κάποιον να μπορεί να μας κοντράρει?Ο παοκ έμεινε πίσω από δικούς του χειρισμούς και διάφορα άλλα,ο τριφυλλιακός έχει απεβιώσει προ καιρού εξαιτίας των ίδιων,και η αεκ ας πούμε πως κάπως ανέβηκε φέτος αλλά και πάλι πίσω μας
Γουσταρες με τον αστερα που δεν φταίει σε τίποτα. Οκ. Θα πω ότι διαφωνώ με αυτή την νοοτροπία. Δεν είναι νοοτροπία ελίτ.
Όσο για την γιουβε, μην ξεχνάς κι εσύ ότι υποβιβάστηκε.Εσυ δεν τιμωρηθηκες ούτε για τη ριζουπολη, ούτε για το καραϊσκάκη. Δεν λέμε για παραγκες κλπ. Λέω απλώς για τα επεισόδια. Ο άλλος λέει να πάρει ο πρόεδρος σου την ομάδα και να φύγει. Νοοτροπία ελίτ είναι αυτή;;
Δεν μπορείς να μάθεις να χάνεις; Εγώ λέω μείνε, αλλά μην γαμας τον μικρό. Μην παίρνεις παίχτες και τους κρατάς παγκο απλώς και μόνο για να μην τους πάρει ο άλλος. Ανέβασε πιτσιρικια από την κ19 στην μεγάλη ομάδα. Μην κλαις για την διαιτησία αν ποτέ χάσεις και κανένα ματς.
Άλλαξες τόσους προπονητες, πες μου ρε έναν που ανέδειξε έναν μικρό σε ηλικία της ομάδας σου και να τον ανέβασε στην πρώτη ομάδα. Είναι παράλογα αυτά που λέω;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom