Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 195K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.495
Like
24.252
Πόντοι
6.256
δεν υπαρχει ηρακλης τυπε...τριγλια λεγεστε και με αλλο σημα...
παλιοτερα που ειχατε αγορασει το αφμ της καβαλας, σας λεγαμε χαιδευτικα "καβακλης"...
:rockon: :grouphug:
Α το ειχα χασει αυτο το επεισοδιο....να προσεχουμε και εμεις το δικο μας ΑΦΜ μην τυχον και μας το αγορασουν και μετα μας φωναζουν Ολυμπιακλης!!! :confused: :confused: :confused:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.848
Πόντοι
5.006
Βρίζε όσο θέλεις. Μιλώντας ποδοσφαιρικα, εγώ αλήθεια δεν έχω δει άλλο γκολ σαν του κατσουρανη να ακυρώνεται ως οφσάιντ και να το πανηγυρίζουν.Και να διδάσκουν ηθος. Και να μπουκάρουν μέσα. Και να μην τιμωρουνται.. Λέω λοιπόν ότι αυτή η νοοτροπία του να κερδίζεις με κάθε τρόπο, ακόμα και όταν δεν είσαι καλύτερος, δεν σε κάνει ανταγωνιστικο στην Ευρώπη. Το βλέπεις άλλωστε... Έχεις να θυμάσαι μια φορά που παραλίγο να διακριθείς αλλά σου τα χάλασε όλα ο αερας.Φαίνεται απ τη θέση της Ελλάδας στην κατάταξη της ΟΥΕΦΑ...Ποιος έχει παίξει τα πιο πολλά ευρωπαϊκά ματς; η ομάδα σου. Ε, άρα έχει το μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης.
Εγω όχι, δεν πανηγυριζω που έγινα τριγλια.Αλλα στην ιστορία μου δεν αδίκησα κανέναν. Πληρώνω τα λάθη μου όμως.
Για αεκ παο ας μιλήσουν οι οπαδοί τους. Πάντως έχει να πει ο παο ότι πήγε έναν τελικό. Έτσι δεν είναι;

Εσύ πες μου τώρα, πανηγυρισες το κύπελλο με αστερα και το οφσάιντ του κατσουρανη; Αφού έχεις ομαδαρα, γιατί αλλάζεις τους προπονητές σαν τα πουκάμισα;

φυσικα και δεν ειδες κανενα αλλο γκολ σαν του κατσουρανη....επειδη εισαι ανηλικος, αυνανας και φανατικος αναγνωστης του σανοδνα...

εμεις παλι θυμομαστε και αλλο γκολ σαν του κατσουρανη....βεβαια τον μητροπουλο τον καλυπταν 6 (μαζι με τον τερματοφυλακα), ενω τον κατσουρανη μολις 5 (μαζι με τον τερματοφυλακα)...αλλα νταξει κομματια να γινει...
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.634
Like
28.138
Πόντοι
5.006
φυσικα και δεν ειδες κανενα αλλο γκολ σαν του κατσουρανη....επειδη εισαι ανηλικος, αυνανας και φανατικος αναγνωστης του σανοδνα...

εμεις παλι θυμομαστε και αλλο γκολ σαν του κατσουρανη....βεβαια τον μητροπουλο τον καλυπταν 6 (μαζι με τον τερματοφυλακα), ενω τον κατσουρανη μολις 5 (μαζι με τον τερματοφυλακα)...αλλα νταξει κομματια να γινει...
Τάκη :headbang2: :wanker:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.495
Like
24.252
Πόντοι
6.256
φυσικα και δεν ειδες κανενα αλλο γκολ σαν του κατσουρανη....επειδη εισαι ανηλικος, αυνανας και φανατικος αναγνωστης του σανοδνα...

εμεις παλι θυμομαστε και αλλο γκολ σαν του κατσουρανη....βεβαια τον μητροπουλο τον καλυπταν 6 (μαζι με τον τερματοφυλακα), ενω τον κατσουρανη μολις 5 (μαζι με τον τερματοφυλακα)...αλλα νταξει κομματια να γινει...
Τι μας θυμησες ρε Τακη....ηρωικες εποχες που κατεβαιναμε σαν τα προβατα στη σφαγη.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.848
Πόντοι
5.006
αφου τον ισοπεδωσα με πασαλιμανισιο τροπο, αλλα παντα κοσμια και με ευγενεια, μπορω πλεον να παρακολουθησω με την ησυχια μου το ματς με τα γατια του ατρομητου...
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
Αντε να παιξουμε ρε τυπε....τον Μαρτινς τον εχουμε 4 χρονια αν δεν κανω λαθος.Κατι αλλους προπονητες τυπου Βαλβερδε και Μαρκο Σιλβα τους ειχαμε για 2 χρονια και μετα φευγανε γιατι πηγαινανε σε μεγαλα πρωταθληματα.

Κατι αλλες χρονιες δεν μας εβγαινε ο αρχικος και παιρναμε αλλους τι απαγορευεται;

Εσενα η ομαδα σου η Τριγλια δεν αλλαζει προπονητες; :tooth:
Λοιπόν έχουμε και λέμε :στον πάγκο της ομάδαςτην τελευταία 7-8ετια σου εκατσαν:
1.Βιτορ περειρα, 5 μηνες.
2.ζαρντιμ, 7 μήνες
3.παουλο μπέντο, 7 μήνες
4. Μαρκο σιλβα, 11 μήνες
5.μπεσνικ χασι, 3 μήνες
6.οσκαρ γκαρθια, 3 μήνες
7.εβαλντ λινεν, 2 μηνες.
Άρα όχι διετία
Από αυτούς ποιοι πηγαν σε μεγάλη ομάδα; και γιατί να φύγουν; αφού ήταν σε ομάδα - ελίτ όπως λες.

(Ναι είχες και μιτσελ και βαλβερδε που έκατσαν διετία.)
Οι αλλοι γιατί έφυγαν. Αφού μια χαρά πήρες τα πρωταθλήματα και τα κύπελλα σου.
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Λοιπόν έχουμε και λέμε :στον πάγκο της ομάδαςτην τελευταία 7-8ετια σου εκατσαν:
1.Βιτορ περειρα, 5 μηνες.
2.ζαρντιμ, 7 μήνες
3.παουλο μπέντο, 7 μήνες
4. Μαρκο σιλβα, 11 μήνες
5.μπεσνικ χασι, 3 μήνες
6.οσκαρ γκαρθια, 3 μήνες
7.εβαλντ λινεν, 2 μηνες.
Άρα όχι διετία
Από αυτούς ποιοι πηγαν σε μεγάλη ομάδα; και γιατί να φύγουν; αφού ήταν σε ομάδα - ελίτ όπως λες.

(Ναι είχες και μιτσελ και βαλβερδε που έκατσαν διετία.)
Οι αλλοι γιατί έφυγαν. Αφού μια χαρά πήρες τα πρωταθλήματα και τα κύπελλα σου.

Ρε αντιολυμπιακο κομπλεξ που μας προεκυψε , χαχαχα . Ρε ηρακληδεα τι να πεις και συ , για ενα αραουτ και ενα οφσαιντ ;; δε σε βλεπω ανυπαρκτος εισαι , 48 πρωταθληματα ,16 κυπελλα και 18 νταμπλ , ο απολυτος αυτοκρατορας του ελληνικου ποδοσφαιρου . Τραβα παρε κανα κασκολ της αταλαντα που εχετε ξεκωλιασει ολα τα αφμ για να υπαρχετε . Περισσοτερους λογιστες παρα οπαδους εχετε , ακου προσωνυμιο γριες , χαχαχα
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
Jason VAvv μεγάλη ομάδα ο Ηρακλής (η θέση του είναι στην σούπερ λιγκ 1 ).Μακάρι να ανεβεί στην α εθνική .Να είσαι καλά φίλε μου .Καλή επιτυχία και στον Ολυμπιακό (αυτή την στιγμή είναι η καλύτερη ομάδα του πρωταθλήματος ).Εγώ είμαι με την την τελευταία ομάδα αυτήν την στιγμή στο πρωτάθλημα .
Σοβαρά; είσαι Απόλλων;
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.848
Πόντοι
5.006
Ρε αντιολυμπιακο κομπλεξ που μας προεκυψε , χαχαχα . Ρε ηρακληδεα τι να πεις και συ , για ενα αραουτ και ενα οφσαιντ ;; δε σε βλεπω ανυπαρκτος εισαι , 48 πρωταθληματα ,16 κυπελλα και 18 νταμπλ , ο απολυτος αυτοκρατορας του ελληνικου ποδοσφαιρου . Τραβα παρε κανα κασκολ της αταλαντα που εχετε ξεκωλιασει ολα τα αφμ για να υπαρχετε . Περισσοτερους λογιστες παρα οπαδους εχετε , ακου προσωνυμιο γριες , χαχαχα
τι να το κανουν το κασκολ της αταλαντα τυπε?
προτιμουν κανα αφμ της αταλαντα καλυτερα...
:confused: :confused: :confused: :confused:
 

Jason.vavv

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
534
Κριτικές
1
Like
394
Πόντοι
26
Ρε αντιολυμπιακο κομπλεξ που μας προεκυψε , χαχαχα . Ρε ηρακληδεα τι να πεις και συ , για ενα αραουτ και ενα οφσαιντ ;; δε σε βλεπω ανυπαρκτος εισαι , 48 πρωταθληματα ,16 κυπελλα και 18 νταμπλ , ο απολυτος αυτοκρατορας του ελληνικου ποδοσφαιρου . Τραβα παρε κανα κασκολ της αταλαντα που εχετε ξεκωλιασει ολα τα αφμ για να υπαρχετε . Περισσοτερους λογιστες παρα οπαδους εχετε , ακου προσωνυμιο γριες , χαχαχα
Εγω φιλαράκο σου παρεθεσα στοιχεία. Από εκεί και πέρα σέβομαι αν δεν θέλεις τη συζήτηση. Αλλά εσύ ανακατευτηκες.
Κόμπλεξ καθόλου, επειδή έχω ασχοληθεί με τον αθλητισμό σοβαρά, αυτομάτως παραδέχομαι όταν ο άλλος είναι καλύτερος μέσα στο γήπεδο. Γουστάρω παιχνίδι στα ισια.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.674
Like
11.139
Πόντοι
3.656
Λοιπόν έχουμε και λέμε :στον πάγκο της ομάδαςτην τελευταία 7-8ετια σου εκατσαν:
1.Βιτορ περειρα, 5 μηνες.
2.ζαρντιμ, 7 μήνες
3.παουλο μπέντο, 7 μήνες
4. Μαρκο σιλβα, 11 μήνες
5.μπεσνικ χασι, 3 μήνες
6.οσκαρ γκαρθια, 3 μήνες
7.εβαλντ λινεν, 2 μηνες.
Άρα όχι διετία
Από αυτούς ποιοι πηγαν σε μεγάλη ομάδα; και γιατί να φύγουν; αφού ήταν σε ομάδα - ελίτ όπως λες.

(Ναι είχες και μιτσελ και βαλβερδε που έκατσαν διετία.)
Οι αλλοι γιατί έφυγαν. Αφού μια χαρά πήρες τα πρωταθλήματα και τα κύπελλα σου.
τυπε στον οαεδ δουλευεις?
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
33
Like
5.381
Πόντοι
4.096
Λοιπόν έχουμε και λέμε :στον πάγκο της ομάδαςτην τελευταία 7-8ετια σου εκατσαν:
1.Βιτορ περειρα, 5 μηνες.
2.ζαρντιμ, 7 μήνες
3.παουλο μπέντο, 7 μήνες
4. Μαρκο σιλβα, 11 μήνες
5.μπεσνικ χασι, 3 μήνες
6.οσκαρ γκαρθια, 3 μήνες
7.εβαλντ λινεν, 2 μηνες.
Άρα όχι διετία
Από αυτούς ποιοι πηγαν σε μεγάλη ομάδα; και γιατί να φύγουν; αφού ήταν σε ομάδα - ελίτ όπως λες.

(Ναι είχες και μιτσελ και βαλβερδε που έκατσαν διετία.)
Οι αλλοι γιατί έφυγαν. Αφού μια χαρά πήρες τα πρωταθλήματα και τα κύπελλα σου.
Μην παλευεις φιλε
Μπεεεεεεεεεεε,λεμεεεεεε
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.511
Like
27.718
Πόντοι
5.506
βιρλα δωσε ενα κουτι μελομακαρονα στο παιδι να παει στο καλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom